Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

digitalmouse píše: 10 lis 2022 04:44 Slafkovský dva zápasy a 10,000 dolarů
Ještě jednou k Slafkovskému. Jestli ta změna pravidel nebyla k neprospěchu hry. Teď toho spousta hráčů zneužívá a staví se čelem k mantinelu.
Dřív by to neudělala. Teď jsou relativně chráněni do doby než přijde vždy nějaký blikanec.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Dizzy píše: 09 lis 2022 21:04 Aha, tak se o tom už podobne špekuluje. Vrbaty škoda. Skromnej srdcar, kterej udelal za poslední sezóny z nechtěného nadprumernou hokejovou adresu.
Ja bych naopak zas tak moc Vrbatu a nasledne take Nedorosta nedemonizoval ve smyslu delani zazraku, v prvni rade, dle me nikdy nedal zazraky s low cost teamem, naopak, dle meho nazoru v MB byly a jsou financni zdroje nadprumerne extralize obecne (minimalne nekolik poslednich let), v podstate vodili nadstandartni hrace z extraligy a prichozi z KHL bez vetsich problemu je zaplatili, samozhrejme se trefovali celkem velmi dobre- (Vondrc, Klepis v dobrych letech atd.,) takze to zas az tak slozite nebylo (kdyz to zjednodujsim), naopak jak jsem psal, za me Vrbata nikdy nevystoupil z komfortni zony a nepolozil hlavu na splek jinde :)) (zase zjednodusene:), myslim nabizeli mu dlouhou dobu ucinkovani v repre a pripade vedeni hokeje...tim nechci, aby to vyznelo nejak proti nemu, praci tam dela a delal dobre, nicmene si myslim, ze to zas az tak extremne slozite nemel:) trochu me MB a story s Vrbatou pripomina Pesana a Liberec, chtel bych videt R. Vrbatu na jinem miste, treba se dockam a pak se uvidi:)
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

No nevim, zas takové dardy ve mzdach MBL bychom asi nenašli.

Lenc, Hyka, Zohorna, Kousal, Kotala, Najman
Nejsou produkty nějakýho preplaceni, ale spíše systematickou praci SM, kterej notabene, podle toho co psal Tomaso, nebral od Plachyho ani vorla.

To ze středně stabilní tým ELH potřebuje jednou za čas koupit elitního útočníka do první unit / Šťastný/ či off beka /Pýcha/ je proste normální….
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Danik23 píše: 10 lis 2022 08:15 Ja bych naopak zas tak moc Vrbatu a nasledne take Nedorosta nedemonizoval ve smyslu delani zazraku, v prvni rade, dle me nikdy nedal zazraky s low cost teamem, naopak, dle meho nazoru v MB byly a jsou financni zdroje nadprumerne extralize obecne (minimalne nekolik poslednich let), v podstate vodili nadstandartni hrace z extraligy a prichozi z KHL bez vetsich problemu je zaplatili, samozhrejme se trefovali celkem velmi dobre- (Vondrc, Klepis v dobrych letech atd.,) takze to zas az tak slozite nebylo (kdyz to zjednodujsim), naopak jak jsem psal, za me Vrbata nikdy nevystoupil z komfortni zony a nepolozil hlavu na splek jinde :)) (zase zjednodusene:), myslim nabizeli mu dlouhou dobu ucinkovani v repre a pripade vedeni hokeje...tim nechci, aby to vyznelo nejak proti nemu, praci tam dela a delal dobre, nicmene si myslim, ze to zas az tak extremne slozite nemel:) trochu me MB a story s Vrbatou pripomina Pesana a Liberec, chtel bych videt R. Vrbatu na jinem miste, treba se dockam a pak se uvidi:)
Vždy se najdou nějaká ale, tak to je.

Ale Bolka před Vrbatou a po jeho nástupu jsou dva světy. Hodně atraktivní adresa to nebyla nikdy, dlouhý roky to byl vyloženě "barážovej klub". To se s novým konceptem změnilo hodně. Zajímaví trenéři, jasnej herní styl, na český poměry dobrej čich na bezejmenný hráče. Financemi je i teď Bolka podle toho článku v polovině extraligy. Prý cca osmej flek.

Jak byli Vrbata s Nedorostem úspěšní uvidíme i na tom, jaká bude Bolka příští sezonu. Najmout k nižšímu budgetu začínajícího sportovního manažera bude velká zkouška ohněm. Kdysi jsme to tu zažili taky...
Uživatelský avatar
fredy10
Příspěvky: 91
Registrován: 21 zář 2016 16:58
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fredy10 »

⚠️Disciplinární komise @telhcz se zabývala odporem hráče @HCPCE D. Musila proti původnímu rozhodnutí předsedy DK ze dne 06.11.2022 a rozhodla (potvrdila) zastavení činnosti hráči na 2 soutěžní utkání za Bitku v utkání @HCPCE, @hcolomouc

⚠️Disciplinární komise @telhcz se zabývala odporem hráče @HCPCE A. Musila proti původnímu rozhodnutí předsedy DK ze dne 06.11.2022 a rozhodla o snížení trestu zastavení činnosti na 3 soutěžní utk. + fin. pokuta ve výši 10% měsíční zákl. odměny za Bitku v utkání @HCPCE, @hcolomouc
Naposledy upravil(a) fredy10 dne 10 lis 2022 10:17, celkem upraveno 1 x.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Toho D.Musila prostě nechápu. To je velká komedie.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

fredy10 píše: 10 lis 2022 10:13 ⚠️Disciplinární komise @telhcz se zabývala odporem hráče @HCPCE D. Musila proti původnímu rozhodnutí předsedy DK ze dne 06.11.2022 a rozhodla (potvrdila) zastavení činnosti hráči na 2 soutěžní utkání za Bitku v utkání @HCPCE, @hcolomouc

⚠️Disciplinární komise @telhcz se zabývala odporem hráče @HCPCE A. Musila proti původnímu rozhodnutí předsedy DK ze dne 06.11.2022 a rozhodla o snížení trestu zastavení činnosti na 3 soutěžní utk. + fin. pokuta ve výši 10% měsíční zákl. odměny za Bitku v utkání @HCPCE, @hcolomouc
Takže celkově DK dorovnala tresty na ty dvě olomoucky prasečíny a je to 5:5 🤷🏼‍♂️
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

tomaso25 píše: 10 lis 2022 10:07 Vždy se najdou nějaká ale, tak to je.

Ale Bolka před Vrbatou a po jeho nástupu jsou dva světy. Hodně atraktivní adresa to nebyla nikdy, dlouhý roky to byl vyloženě "barážovej klub". To se s novým konceptem změnilo hodně. Zajímaví trenéři, jasnej herní styl, na český poměry dobrej čich na bezejmenný hráče. Financemi je i teď Bolka podle toho článku v polovině extraligy. Prý cca osmej flek.

Jak byli Vrbata s Nedorostem úspěšní uvidíme i na tom, jaká bude Bolka příští sezonu. Najmout k nižšímu budgetu začínajícího sportovního manažera bude velká zkouška ohněm. Kdysi jsme to tu zažili taky...
Na fóru Boleslavi se píše, že někteří naší fanoušci si myslí, že Nedorost bude příští rok působit u nás. Uniklo mi něco?
Birky
Příspěvky: 136
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

Emil Havránek píše: 10 lis 2022 10:33 Na fóru Boleslavi se píše, že někteří naší fanoušci si myslí, že Nedorost bude příští rok působit u nás. Uniklo mi něco?
Přijde mi to podobné jako s těmi přestupy. "Ve všem mají prsty Pardubice a o každýho mají zájem"... Nevím, proč bychom to dělali...
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Večer proti @Trekronorse nastoupí v brance @narodnitym Marek Langhamer. Mimo sestavu budou beci Němeček s Jandusem a útočníci Zachar, Zdráhal a Vitouch. Premiéra čeká Patrika Poulíčka.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Tak to byla hodně velká prasárna na Rouska, ve zranitelný pozici se snažil z otočky zasouvat kotouč do branky a on ho takhle sejme s rukama dopředu tvl..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Hlavně je ten bek úplnej debil. Kdyby se od vrcholku kruhů nevezl "na dvou nohou", ale udělal ještě tři, čtyři rychlý kroky, mohl třeba Rouska odblokovat čistě.... Takhle se na to vysral a už od vlastní modrý se soustředil jen na to, jak Rouska sejme...
PCE.MAN
Příspěvky: 1625
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Ty tresty taky nechápu. Největší úlet je podle mě 1 zápas pro Olesze, protože u něj si myslím, že to udělal schválně, zatímco Klimek to podle mě schválně neudělal. To, že ten kdo udělá dva hrubý fauly dostane stejný trest jako ten, kdo se porve jako důsledek těch faulů je prostě krávovina.

U Klimka je největší problém v tom, že se rozhodnutý zápas dohrával a David to vůbec nečekal, že by do něj někdo takhle šel pár vteřin před koncem. Jinak by s ním Klimek těžko takhle švihnul. To, že se nasral a šel mu dát na držku je logický důsledek. Argumentovat tím, že se zapojil do rvačky jako druhý s tím, že Klimka už mydlil někdo jiný, kdo u něj stál za mě není argument. Přece si v takový chvíli ten hráč neřekne, že ho mastí někdo jiný, tak na to kašlu a nechám to být. Trest pro Davida tedy z tohoto pohledu nechápu. Nejsem ji jistý, jestli shodil rukavice nebo ne, ale byla to prostě reakce na prasárnu, která na něj mířila. I jeden zápas za rvačku by mi přišel až dost.
U Adama je to samozřejmě jiný. Ten viděl faul na bráchu, bouchnul mu kotel a šel po Klimkovi. Z lidského hlediska logická reakce, z hlediska hokeje to samozřejmě dělat neměl. Tam jsem čekal, že nějaký trest dostane. Sundal rukavice a přijel do chumlu po chvíli, když už viděl, že na Klimkovi visí i ostatní. Ano, za tohle se tresty dávají, ale zase mi to nepřišlo adekvátní, že dostane stejný trest ten, kdo trestá důsledek jako ten, kdo ten důsledek svým jednáním přímo zavinil.
Zranění Klimka je nešťastný, musel dostat fakt ránu jako prase když mu praskla kost v obličeji. Ale co čekal, když udělá pár vteřin před koncem tohle. Nicméně si myslím, že až takhle s ním švihnout nechtěl, že to byla trochu shoda náhod.
Stejně tak vidím ten faul Slafkovského. I v tom je kus blbé náhody. Když jsem to viděl, tak mi nepřišlo, že by tam letěl jako utržený z řetězu. Ono ale stačí toho hráče postrčit tím správným směrem, když není zapřený, smekne se mu brusle, tak letí hlavou na mantinel a může z toho být strašlivý úraz.

To úplně nejhorší na tom ale vidím argumentaci disciplinární komise. Říct, že si hráči nic nestalo a mohl pokračovat ve hře, tak je trest menší. To jako vážně budeme čekat, až se stane druhý případ "Čajka"? Tohle nemá mít na rozhodnutí vliv.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Docela mě překvapilo, že na Letním stadionu osazují tribunky za brankami červenými sedačkami. Jsem skoro čekal, že koupí nějaký v co největší slevě a že budou třeba žlutý...
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

V tý Spartě to hledání trenéra je dost komický,majitel by chtěl Varaďu ,ale ten by si od Tona s Hlinkou do toho nenechal kecat a ty dva mají asi i vítr ,že by se tak dostali na druhou kolej a kdoví jestli by se postupem času taky nepakovali.Takže udělají vše proto aby se hlavním stal Hořava, hlavně ne Varaďa :crazy: :crazy: :crazy: :clap: :clap: :clap: :pivko:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Captain Koště:))
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

S tím přeplácenim už jsou fakt ujetý....co když někteří ve Spartě nechtěli pokračovat.....
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Stars píše: 10 lis 2022 14:31 S tím přeplácenim už jsou fakt ujetý....co když někteří ve Spartě nechtěli pokračovat.....
Ve Spartě? Tam by chtěl hrát každý. Možná i zadarmo.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

jimmypop píše: 10 lis 2022 15:07 Ve Spartě? Tam by chtěl hrát každý. Možná i zadarmo.
Ten Švéd s několika tituly ze SHL nakonec odmítl post Hořákova asáka, protože cítil, že je na něj moc velký sousto.
"Nabídka od Sparty Praga byla lákavá. Kdo by nechtěl jít do klubu na úrovni NHL? Jenže já se necítil kvalifikovaný na takovou výzvu. Souhlasil bych jen s pozicí druhého asistenta, abych se mohl učit," oznámil švédským novinářům Wallson, který tak nechtěně prozradil trable Sparty. V první chvíli všichni po nabídce supervelkoklubu skočí, ale poté se leknou a z podpisu smlouvy vycouvají. Generální manažerka Barbora Snopková Haberová tak jedná dál. Prý hledá už i v Kanadě. (zdroj: investigativní sekce deníku Šíp a Gazzetta dello Sport)
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Teď bych chtěl vidět Varaďovi do hlavy. Nejdřív mne chtějí, pak zase ne, teď asi jo. Přistoupí na podmínky nebo ne?

Evidentně je ve Spartě roky něco špatně a bojí se ten smrádeček vyvětrat - zřejmě strach o korýtka :wave:

Pokud to Varaďa nyní vezme, tak dle mne dost zariskuje a může že svého kreditů dost ztratit.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Muf píše: 10 lis 2022 17:06 Teď bych chtěl vidět Varaďovi do hlavy. Nejdřív mne chtějí, pak zase ne, teď asi jo. Přistoupí na podmínky nebo ne?

Evidentně je ve Spartě roky něco špatně a bojí se ten smrádeček vyvětrat - zřejmě strach o korýtka :wave:

Pokud to Varaďa nyní vezme, tak dle mne dost zariskuje a může že svého kreditů dost ztratit.
Ja bych o nej strach nemel, myslim, ze bude v jeho silach odhadnout jestli to ma cenu nebo ne, rekl bych, ze to je jenom o tom jestli zkrouhnou toho Pata a Mata na sportovnim useku nebo ne, myslim, ze organizace v Trinci taky neni a nebyla uplne jednoducha (o ruznych valkach Marek, Peterek atd..se proslychalo) a on se tam celkem etabloval velice rychle, pravdou je, ze mel cas jako asistent, ale rekl bych, ze do toho pujde pouze tehdy pokud bude mit jasne garance fungovani klubu...Ja bych mel celkem radost, kdyby to vzal, myslim, ze by to tam zacal slusne cistit, bych to videl na nekolik kyselych odchodu..:)
Bjinko
Příspěvky: 19
Registrován: 03 kvě 2021 20:12
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bjinko »

Hlavně aby Varaďa nechtěl za asistenta Zadinu
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Tak pozor. Voda se na kluzišti v Budějovicích vsakuje :)
Odpovědět