Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

tau píše: 09 lis 2022 14:48 Jsem v archivech vyhrabal jednu zajímavost - před sezonou 1966/67 tady byl na letní přípravu Josef Beránek... Ačkoliv o něj Tesla měla zájem, koncem srpna se vrátil do Litvínova....
Ty archivy vydavaji obcas zajimava svedectvi! :)
Uz si to nepamatuju presne, ale s ohledem na Pardubice se zminovali kdysi jmena jako Pepek Augusta ci Ivan Hlinka (u nej to nebylo jen o zapasech proti NHL), snad jsem to tedy nepopletl. O Josefu Berankovi jsem vubec netusil, zajimavy, a diky!
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

av69 píše: 09 lis 2022 15:48 Z TW: Liberec traduje s našimi sousedy ze severu. Rosadinc za Nedomlela, ani jeden letos nic extra, těžko říct kdo na tom vydělal.


Sent from my iPhone using Tapatalk
V každým případě tak Mech ztrácí dalšího urostlejšího hráče a bere za něj vzrůstem menšího. Ale tamnímu trenérovi to vyhovuje.
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Viktor Ujčík: Kaprizov sekl, ale netrefil se naplno, Doughty normálně dohrál. Navíc se Kaprizovovi nečestně poškleboval. Takže Kaprizov bez trestu, Doughty 2 zápasy za nesportovní gesto.


#Ryšavýjede
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Deník Sport (z článku o přestupech)

A ještě jedna věc zdobí přestupové spekulace. Prakticky vždycky se někde zaručeně objeví, že o hráče stojí Pardubice. „Kolikrát to ale vůbec není pravda, o hráči nejednáme. Spíš nás někde využívají, aby se zvýšila hráčova cena,“ poznamenal s úsměvem majitel klubu Petr Dědek.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

av69 píše: 09 lis 2022 15:48 Z TW: Liberec traduje s našimi sousedy ze severu. Rosadinc za Nedomlela, ani jeden letos nic extra, těžko říct kdo na tom vydělal.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Když si vzpomenu na například (a bylo toho mnoho více) https://hcdynamo.cz/clanek.asp?id=Ofenz ... Welsh-9899, následně potom u nás 4z, -3, 1b, tak tohle ještě nevypadá tak hrozně. Hrozná doba to byla, například legendární předsezónní tryouty by měli být jednou v nějaké knize #nezapomínáme
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 09 lis 2022 16:11 V každým případě tak Mech ztrácí dalšího urostlejšího hráče a bere za něj vzrůstem menšího. Ale tamnímu trenérovi to vyhovuje.
Klimovce bych nepodcenoval …. ;-)
Přílohy
82694A02-81E2-416A-BB3B-ECD9F2ED7B45.jpeg
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Když se Mandátův koks rozmázl v novinách, to bylo posměchu na naši adresu, někteří se v tomto duchu dokonce vezou ještě dnes. A teď tady čtu o několika klubech, kteří mají o Mandáta zájem? 12 leden se blíží, tak předpokládám, že pokud máme zájem, je to již podepsané. Pokud zájem nemáme, těším se na reakci fanoušků klubu, kam půjde. Ten názorový veletoč bude velkolepý.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3277
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Holly833 píše: 09 lis 2022 16:31 Viktor Ujčík: Kaprizov sekl, ale netrefil se naplno, Doughty normálně dohrál. Navíc se Kaprizovovi nečestně poškleboval. Takže Kaprizov bez trestu, Doughty 2 zápasy za nesportovní gesto.


#Ryšavýjede
Bohužel je to velice trefné.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3277
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Facebook stránka NHLcz a příspěvek o faulu Slafkovského.
Stačí mi komentáře pod tím příspěvkem.

Klimek je chudák a Musilové hovada, ale Slafkovskýho by nechali pořádně seřezat.
Opravdu je lepší sociální sítě neřešit.

A tak to máte se vším... 🤷🤦
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Velmi rychle vzal za své manuál o posuzuvání nebezpečných zákroků primárně s ohledem na zdraví hráčů.
Nyní posuzujeme především morální aspekty.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Gumid píše: 09 lis 2022 17:42 Když se Mandátův koks rozmázl v novinách, to bylo posměchu na naši adresu, někteří se v tomto duchu dokonce vezou ještě dnes. A teď tady čtu o několika klubech, kteří mají o Mandáta zájem? 12 leden se blíží, tak předpokládám, že pokud máme zájem, je to již podepsané. Pokud zájem nemáme, těším se na reakci fanoušků klubu, kam půjde. Ten názorový veletoč bude velkolepý.
Myslim, ze bude hlavne zalezet na sefikovi jak to vidi….
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Gumid píše: 09 lis 2022 17:42 Když se Mandátův koks rozmázl v novinách, to bylo posměchu na naši adresu, někteří se v tomto duchu dokonce vezou ještě dnes. A teď tady čtu o několika klubech, kteří mají o Mandáta zájem? 12 leden se blíží, tak předpokládám, že pokud máme zájem, je to již podepsané. Pokud zájem nemáme, těším se na reakci fanoušků klubu, kam půjde. Ten názorový veletoč bude velkolepý.
Tak to je trefný.... 👍
🔴⚪
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 09 lis 2022 17:42 Když se Mandátův koks rozmázl v novinách, to bylo posměchu na naši adresu, někteří se v tomto duchu dokonce vezou ještě dnes. A teď tady čtu o několika klubech, kteří mají o Mandáta zájem? 12 leden se blíží, tak předpokládám, že pokud máme zájem, je to již podepsané. Pokud zájem nemáme, těším se na reakci fanoušků klubu, kam půjde. Ten názorový veletoč bude velkolepý.
Tak hlavně někteří frustráti (nejen) od sousedů nás stále nazývají “fetkami”, přitom Kmonda by do týmu bral Mandáta všemi deseti a určitě taky koná. To samé možná i Kometa a další týmy. Vítky taky chápu, pro Holaně ideální hráč do play-off. Bojovník a ještě pravděpodobně opět produktivní. Blázen, kdo by si ho nevzal..

Snad s ním Dědek a spol chystají přednášky i smlouvu. Byla by škoda nechat i tu osvětu utéct jinému klubu. A že by Mandát vypustil na ledě duši, tím jsem si téměř jistý.

Ale tohle mi bylo jasné od začátku kauzy. Nejdřív na něj všichni museli zvracet a po dvou letech najednou hráč, o kterého je obrovský zájem.
Pokrytectví par excellence..

Edit: Ještě jedna věc, porovnejte si tu situaci se šňupačem Vránou. O něm v médiích a mezi fanoušky ani slovo. A ten byl pravděpodobně dokonce závislý..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 09 lis 2022 20:28, celkem upraveno 1 x.
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Ten Vrbata to je pro Bouli neskutecna ztráta.
Lepšího SM/GM podle me liga neměla.

Vypadá to na lowcost prapodivnou vizi se kterou Vrbatic nesouhlasí a nemá potřebu se s nikým dohadovat….

Guma Ševc na první dobrou, hrozny…..
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Dizzy píše: 09 lis 2022 20:27 Ten Vrbata to je pro Bouli neskutecna ztráta.
Lepšího SM/GM podle me liga neměla.

Vypadá to na lowcost prapodivnou vizi se kterou Vrbatic nesouhlasí a nemá potřebu se s nikým dohadovat….
Asi.. Plachý říkal, že mají letos snad nejdražší tým, co kdy měli. Nedaří se (v tom rozmezí 5.-14. místo nesmysl zatím hodnotit), a najednou konec. Fakt zvláštní. A jsem docela zvědavý, jak se úřadu chopí zrovna Ševc.. :-)
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Halloween party v Dynamu se vyvedla....klukům ty kostýmy sluší... :clap: :clap: :clap:

David Musil alá včelař....Řeka myslivec....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dizzy píše: 09 lis 2022 20:27 Ten Vrbata to je pro Bouli neskutecna ztráta.
Lepšího SM/GM podle me liga neměla.

Vypadá to na lowcost prapodivnou vizi se kterou Vrbatic nesouhlasí a nemá potřebu se s nikým dohadovat….

Guma Ševc na první dobrou, hrozny…..
"Spekuluje se o tom, že na následující ročník nebude v boleslavské pokladně k dispozici tolik prostředků jako doposud a tudíž prostor a šance pro najímání skutečně výrazných hráčů výrazně poklesne. Zatímco na řadě jiných adres balík na platy utěšeně tloustne. Ruku v ruce se stoupajícími nároky hokejistů, na čemž nese vliv de facto zavřená KHL. Nůžky mezi zámožnou domácí elitou a doprovodem se ještě víc rozevírají.

Samo sebou, že i Vrbata s Nedorostem řeší (nyní už se hodí minulý čas) svou budoucnost. Prvně jmenovaný méně, neboť má svých podnikatelských aktivit dost, navíc za roli sportovního ředitele si nenárokoval žádný peníz. Své fungování v BK nebral jako klasickou práci, mnohem víc jako pomoc mateřskému klubu. Kolem budějovického rodáka Nedorosta už ale nějaký čas krouží lasa odjinud, také proto chtěli oba v posledních dnech znát jasný a upřímný výhled do budoucna.

Jak bylo naznačeno, nevyhlíží zrovna nejlákavěji."

Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

tomaso25 píše: 09 lis 2022 20:59 "Spekuluje se o tom, že na následující ročník nebude v boleslavské pokladně k dispozici tolik prostředků jako doposud a tudíž prostor a šance pro najímání skutečně výrazných hráčů výrazně poklesne. Zatímco na řadě jiných adres balík na platy utěšeně tloustne. Ruku v ruce se stoupajícími nároky hokejistů, na čemž nese vliv de facto zavřená KHL. Nůžky mezi zámožnou domácí elitou a doprovodem se ještě víc rozevírají.

Samo sebou, že i Vrbata s Nedorostem řeší (nyní už se hodí minulý čas) svou budoucnost. Prvně jmenovaný méně, neboť má svých podnikatelských aktivit dost, navíc za roli sportovního ředitele si nenárokoval žádný peníz. Své fungování v BK nebral jako klasickou práci, mnohem víc jako pomoc mateřskému klubu. Kolem budějovického rodáka Nedorosta už ale nějaký čas krouží lasa odjinud, také proto chtěli oba v posledních dnech znát jasný a upřímný výhled do budoucna.

Jak bylo naznačeno, nevyhlíží zrovna nejlákavěji."

Aha, tak se o tom už podobne špekuluje. Vrbaty škoda. Skromnej srdcar, kterej udelal za poslední sezóny z nechtěného nadprumernou hokejovou adresu.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Chlapík možný návrat do Sparty...
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Stars píše: 09 lis 2022 21:07 Chlapík možný návrat do Sparty...
https://www.idnes.cz/hokej/reprezentace ... ntace_huda

Četl jsem, že o něj mají zájem. Ale tady si tam to angažmá pochvaluje, byť bodově to třeba zatím ideální není. To se asi Ton s Hlinkou podívali jenom na ty body a vysnili si nesmysl. Byl by blázen, aby šel zpátky ze švýcarské do naší ligy.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

digitalmouse píše: 09 lis 2022 17:44 Bohužel je to velice trefné.
Od Ryšavého to bylo podlé a očekávám , že by měl dostat distanc. Luff měl očekávat Slavkovského za sebou. Podlá reakce hráčů soupeře, řekl bych zbabělá..... Když to tak porovnám, tak jedem NHL trend :rock: Kudlička by se měl vzdělávat v trendech.....
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 09 lis 2022 20:21 Tak hlavně někteří frustráti (nejen) od sousedů nás stále nazývají “fetkami”, přitom Kmonda by do týmu bral Mandáta všemi deseti a určitě taky koná. To samé možná i Kometa a další týmy. Vítky taky chápu, pro Holaně ideální hráč do play-off. Bojovník a ještě pravděpodobně opět produktivní. Blázen, kdo by si ho nevzal..

Snad s ním Dědek a spol chystají přednášky i smlouvu. Byla by škoda nechat i tu osvětu utéct jinému klubu. A že by Mandát vypustil na ledě duši, tím jsem si téměř jistý.

Ale tohle mi bylo jasné od začátku kauzy. Nejdřív na něj všichni museli zvracet a po dvou letech najednou hráč, o kterého je obrovský zájem.
Pokrytectví par excellence..

Edit: Ještě jedna věc, porovnejte si tu situaci se šňupačem Vránou. O něm v médiích a mezi fanoušky ani slovo. A ten byl pravděpodobně dokonce závislý..
Kmoníček dnes odpovídal, že o něm neuvažovali. Nevím, možná se pletu, ale já si úplně nemyslím, že se o něj budou kluby přetahovat. Kromě jiného je i dost velký otazník jeho momentální výkonnost. A pokud jsou teď nejpravděpodobnější Vítkovice, tak to vypadá, že i z naší strany to není nějaká priorita, dát mu tu druhou šanci tady.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 09 lis 2022 23:55 Kmoníček dnes odpovídal, že o něm neuvažovali. Nevím, možná se pletu, ale já si úplně nemyslím, že se o něj budou kluby přetahovat. Kromě jiného je i dost velký otazník jeho momentální výkonnost. A pokud jsou teď nejpravděpodobnější Vítkovice, tak to vypadá, že i z naší strany to není nějaká priorita, dát mu tu druhou šanci tady.
Já bych všechna ta vyjádření bral s rezervou. Mandy je v českém rybníčku zatím stále velmi horký brambor..

Mimochodem asi na tom není herně tak zle, když se uvažuje, že by mohl jít i do AHL.. Hráč nezapomene hrát hokej. U Mandáta jde jen o to, jestli mohl trénovat a je v plné kondici. Proto po něm ty české kluby půjdou.. ;-)
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3277
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Slafkovský dva zápasy a 10,000 dolarů
Obrázek Za Dynamo!
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Nevím, jaké jsou trendy v NHL, ale nechat bez trestu atak Ovečkina na Ruttu mi přijde taky dost divné.
Odpovědět