Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Sweník píše: 07 lis 2022 21:34 Já zastávám názor, že hráče dělá příležitost. Co kdyby Bednar dělal tyhle s prominutím sviňárny kdysi s Hejdukem? Přiznejme si, Milan nebyl pro NHL žádný megatalent (dle draftu), byl v počátcích fyzicky velmi zaostalý a do prvního kempu v Coloradu těch bodů nedělal mraky ani v Evropě. Být tam podobný kecal, Milan by v životě neudělal tu kariéru, kterou měl. Na to narážím.

Možná přeháním, ale z Blümy by také mohl být hráč typu Hejduk (pozor, jasně nevyhraje asi MRT, ale zvládl by metu kolem 30 branek), jen by s ním nesměli takhle “vymrdávat” a musel by dostat centra alespoň na úrovni druhé lajny. Jenže co mu plánují? Udělat z něj “tůvej” útočníka pro nejhorší lajny. Čili co? Pokud tam zůstane, taky ho zkurví.. Alespoň jeho nejlepší léta..

Aneb souhlas s kolegou Jirkou, NHL se pro naše hráče změnila. Dříve aspoň někdo dostal šanci. Teď? Málokdo, spíše nikdo, pokud jde v hierarchii týmu o pozici v prvních dvou lajnách..
Holt si tam našeho hokeje moc necení.

NHL je tvrdej byznys a hráči zboží. Že má někdo kliku, že zrovna shodou okolností nebo i z důvodu nějakých sympatií dostane šanci a dalšich sto takovou šanci ani pořádně nedostane. To je život. I jiných branžích to tak chodí. I tady.

Přesto to tam většina hráčů chce jít zkusit. Je to jejich věc. Kdyby se Nosek řídil emočně zabarvenými radami lidí, kteří to celý vidí z hodně velký dávky, v NHL by nebyl.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 729
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 256 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Včerejšek neměl moc chyb, užil jsem si ale i sobotní předkrm v krajský lize, 1100 lidí na podpralesní derby!!!
Zná někdo tenhle zimák? Sport za 300...

Obrázek
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Borek píše: 07 lis 2022 22:14 Včerejšek neměl moc chyb, užil jsem si ale i sobotní předkrm v krajský lize, 1100 lidí na podpralesní derby!!!
Zná někdo tenhle zimák? Sport za 300...

Obrázek
není to v Benešově?
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 729
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 256 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

mechanik píše: 07 lis 2022 22:26 není to v Benešově?
To byl fofr :thumbup: :clap:
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: 07 lis 2022 22:13 Holt si tam našeho hokeje moc necení.

NHL je tvrdej byznys a hráči zboží. Že má někdo kliku, že zrovna shodou okolností nebo i z důvodu nějakých sympatií dostane šanci a dalšich sto takovou šanci ani pořádně nedostane. To je život. I jiných branžích to tak chodí. I tady.

Přesto to tam většina hráčů chce jít zkusit. Je to jejich věc. Kdyby se Nosek řídil emočně zabarvenými radami lidí, kteří to celý vidí z hodně velký dávky, v NHL by nebyl.
Souhlasím. Ale zrovna Nosek, až se bude snad někdy vracet, bude si chtít zase zahrát hokej, jinými slovy, nebude s našimi talenty mastit čtvrtou lajnu a případně oslabení.

Jenže bude mít ještě kvality na top útok a přesilovky? Lukáš Sedlák v KHL ukázal, že tenhle přechod jde zvládnout. Ale Tomáš tam je o dost déle, navíc ty minuty má někdy fakt tristní..

Zkrátka uvidíme. Ale rozhodně bych od Nosyho nečekal vítěze kanadského bodování extraligy. Jeho přínos bude úplně jinde. Asi jako Varaďa, když ještě hrál... ;-)

Bohužel, našich kluků si tam v posledních pár letech vůbec neváží. To je zkrátka fakt. A teď bude důležité, jestli se najde generace, která to změní..
Anry
Příspěvky: 167
Registrován: 23 říj 2015 22:32
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Anry »

Borek píše: 07 lis 2022 22:14 Včerejšek neměl moc chyb, užil jsem si ale i sobotní předkrm v krajský lize, 1100 lidí na podpralesní derby!!!
Zná někdo tenhle zimák? Sport za 300...

Obrázek
Je to v Benešově.Jezdíme tam s rodinou na veřejné bruslení. Přímo pod grafiti bývala malá pekárnička.Tam stačilo zaklepat na okno a prodávalo se přímo z plechu. A ta vůně..☹️
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Sweník píše: 07 lis 2022 21:34 Já zastávám názor, že hráče dělá příležitost. Co kdyby Bednar dělal tyhle s prominutím sviňárny kdysi s Hejdukem? Přiznejme si, Milan nebyl pro NHL žádný megatalent (dle draftu), byl v počátcích fyzicky velmi zaostalý a do prvního kempu v Coloradu těch bodů nedělal mraky ani v Evropě. Být tam podobný kecal, Milan by v životě neudělal tu kariéru, kterou měl. Na to narážím.

Možná přeháním, ale z Blümy by také mohl být hráč typu Hejduk (pozor, jasně nevyhraje asi MRT, ale zvládl by metu kolem 30 branek), jen by s ním nesměli takhle “vymrdávat” a musel by dostat centra alespoň na úrovni druhé lajny. Jenže co mu plánují? Udělat z něj “tůvej” útočníka pro nejhorší lajny. Čili co? Pokud tam zůstane, taky ho zkurví.. Alespoň jeho nejlepší léta..

Aneb souhlas s kolegou Jirkou, NHL se pro naše hráče změnila. Dříve aspoň někdo dostal šanci. Teď? Málokdo, spíše nikdo, pokud jde v hierarchii týmu o pozici v prvních dvou lajnách..

Porovnavat to s dobou Hejduka prece vubec nejde. Za prvy se po Naganu na ceskej hokej nahlizelo jinak nez ted, ale taky bylo snazsi se do ty ligy prosadit...se staci podivat na 3-4 lajny tehdy a dnes. Zatimco dnes hrajou ve 4. lajnach furt jedny z nejlepsich hokejistu, driv ti stacilo se umet poprat, kdyz to hodne prezenu teda...a porovnavat kvality Hejduka s Kautem nejde uz vubec.

Do NHL se jde prokousat i ted. Bud musis byt hvezda a draftovanej v prvnich kolech, pak dostanes vic sanci samozrejme, protoze porad je to byznys, ale i takovej Necas ukazuje, jak se tam da z AHL prokousat, kdyz v ni budes nadprumernej a co si budeme, to Kaut momentalne neni, i kdyz progres tam je a porad muze udelat v NHL peknou karieru. Je to i o stesti a v tom ma on lehce smulu, ze je v tymu a nejvetsi konkurenci momentalne..a jak pise JirkaPce, kdyby byl tak vyraznej,tak si ho z waiveru stahl jinej tym jak treba Sedlaka.
Chapu, ze Kautovi prejes, ja taky, obzvlast jako fanousek Colorada, ale tohle opravdu neni jen o Bednarovi, kteryho si za tu komunikaci naopak vsichni hraci chvalej...
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Jirka. píše: 07 lis 2022 18:39 Jako že by Chujčíkův trest platil i pro mezinárodní akce jo?:D:D:D Nebo ho museli stáhnout kvůli Frantovi co naložil Viktorovi a jakože se to nehodí aby teda vůbec jel?
Co jsem zaslechl, tak se Adam se omluvil
#zpatkydosedla
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 409 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Perníkář píše: 08 lis 2022 06:24 Co jsem zaslechl, tak se Adam se omluvil
Asi ho bolí ruce, jak mlátil do Klimka :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Kdybych měl vybrat dejme tomu top ten svých nejoblíbenějších hráčů našeho klubu, bylo by to hodně těžký... Ale tenhle borec by tam rozhodně nechyběl... Skvělá fotka hodně vypovídá... :-)

Obrázek
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

tau píše: 08 lis 2022 09:17 Kdybych měl vybrat dejme tomu top ten svých nejoblíbenějších hráčů našeho klubu, bylo by to hodně těžký... Ale tenhle borec by tam rozhodně nechyběl... Skvělá fotka hodně vypovídá... :-)
Rozhodopadne! :) Jinak diky za tip, uz mam knizku doma! A ...super jen po rychlym prolistovani! Hermann Hesse musi pockat :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Antoš velice přesně... A souhlasím i s posledními dvěma odstavci...


https://www.sport.cz/clanek/nazory-kome ... 90Q8gCh3vw
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: 08 lis 2022 10:01 Antoš velice přesně... A souhlasím i s posledními dvěma odstavci...


https://www.sport.cz/clanek/nazory-kome ... 90Q8gCh3vw
Taky to tak vidím. Jednou věcí jsou tresty, s jejichž výší nesouhlasím. Dědkovu nasranou reakci v neděli ráno taky docela chápu, ale situaci celkově taky nepomůže. Stačilo ostrý vyjádření na webu Dynama.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tau píše: 08 lis 2022 10:01 Antoš velice přesně... A souhlasím i s posledními dvěma odstavci...


https://www.sport.cz/clanek/nazory-kome ... 90Q8gCh3vw
S Antošem souhlasím. Poslední odstavec je ovšem velká spekulace, a já to tak nevidím.
Cavalera
Příspěvky: 2334
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

tau píše: 08 lis 2022 09:17 Kdybych měl vybrat dejme tomu top ten svých nejoblíbenějších hráčů našeho klubu, bylo by to hodně těžký... Ale tenhle borec by tam rozhodně nechyběl... Skvělá fotka hodně vypovídá... :-)

Obrázek
Evžen to byl démon
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pida11 píše: 07 lis 2022 23:06 Porovnavat to s dobou Hejduka prece vubec nejde. Za prvy se po Naganu na ceskej hokej nahlizelo jinak nez ted, ale taky bylo snazsi se do ty ligy prosadit...se staci podivat na 3-4 lajny tehdy a dnes. Zatimco dnes hrajou ve 4. lajnach furt jedny z nejlepsich hokejistu, driv ti stacilo se umet poprat, kdyz to hodne prezenu teda...a porovnavat kvality Hejduka s Kautem nejde uz vubec.

Do NHL se jde prokousat i ted. Bud musis byt hvezda a draftovanej v prvnich kolech, pak dostanes vic sanci samozrejme, protoze porad je to byznys, ale i takovej Necas ukazuje, jak se tam da z AHL prokousat, kdyz v ni budes nadprumernej a co si budeme, to Kaut momentalne neni, i kdyz progres tam je a porad muze udelat v NHL peknou karieru. Je to i o stesti a v tom ma on lehce smulu, ze je v tymu a nejvetsi konkurenci momentalne..a jak pise JirkaPce, kdyby byl tak vyraznej,tak si ho z waiveru stahl jinej tym jak treba Sedlaka.
Chapu, ze Kautovi prejes, ja taky, obzvlast jako fanousek Colorada, ale tohle opravdu neni jen o Bednarovi, kteryho si za tu komunikaci naopak vsichni hraci chvalej...
Chápu, co tím chceš vyjádřit, v lecčems i souhlasím, ale zkrátka to jednání mi upřímné nepřipadá. I když jak píšeš, možná mezi čtyřma očima říká trenér něco jiného..

Jinak srovnával jsem s Hejdukem spíše Blümu, tam vidím jistou podobnost a věřím, že když Blüma dostane pořádnou šanci, bude z něj hráč do prvních dvou útoků.. ;-)
mach
Příspěvky: 4317
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Co myslíte půjde Varada do Sparty? Podle mě by byl hloupý protože tam to nebude moct dělat podle sebe, ale podle Tona s Hlínou a přesně kvůli tomu odcházel od Ocelaru že mu do toho kecal Peterek ne!
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

mach píše: 08 lis 2022 11:36 Co myslíte půjde Varada do Sparty? Podle mě by byl hloupý protože tam to nebude moct dělat podle sebe, ale podle Tona s Hlínou a přesně kvůli tomu odcházel od Ocelaru že mu do toho kecal Peterek ne!
podle mě to bude Varaďa....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

mach píše: 08 lis 2022 11:36 Co myslíte půjde Varada do Sparty? Podle mě by byl hloupý protože tam to nebude moct dělat podle sebe, ale podle Tona s Hlínou a přesně kvůli tomu odcházel od Ocelaru že mu do toho kecal Peterek ne!
On vyjednává přímo s majitelem. Když se Pražák rozhodne změnit strukturu, tak to tak bude. Varaďa už chce trénovat a z Kopřivnice je blíž do Prahy než třeba Švajcu.
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 735 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Varaďa samozřejmě přišel s konceptem víceleté smlouvy +3 roky a podmínkou vybírání hráčů.
Což by znamenalo zbytečnost jistých postů ve vedení Sparty :wave:
Ve 14:00 tiskovka...
Play-Off by získalo třaskavý náboj :rock:
Život jde dál...
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Rahmed píše: 08 lis 2022 11:50 Varaďa samozřejmě přišel s konceptem víceleté smlouvy +3 roky a podmínkou vybírání hráčů.
Což by znamenalo zbytečnost jistých postů ve vedení Sparty :wave:
Ve 14:00 tiskovka...
Play-Off by získalo třaskavý náboj :rock:
Chtěl bych být v kůži těch dvou sportovních expertů, jak vyjednávají s Varaďou s tím, že když ho ukecají, tak jejich "konec" je jasný :whistle:
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

mach píše: 08 lis 2022 11:36 Co myslíte půjde Varada do Sparty? Podle mě by byl hloupý protože tam to nebude moct dělat podle sebe, ale podle Tona s Hlínou a přesně kvůli tomu odcházel od Ocelaru že mu do toho kecal Peterek ne!
Pujde :)
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Propulse píše: 08 lis 2022 12:17Pujde :)
Tak to bude velmi silný tým, s výborným trenérem.
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 735 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

in-spyder píše: 08 lis 2022 12:05 Chtěl bych být v kůži těch dvou sportovních expertů, jak vyjednávají s Varaďou s tím, že když ho ukecají, tak jejich "konec" je jasný :whistle:
Tak je asi jasné, že právě tihle dva panáčci tlačili Hořáka s Jandače, a to už tu párkrát bylo :whistle:

Anebo ještě tahle verze:

14:00 tisková konference HCS - "probíhala jednání s panem Varaďou, který měl však přehnané nároky.
Dále jsme jednali s panem Hořavou, který chtěl jako asistenta pana Jandače, který u nás působil dlouhou dobu, ale úspěch bohužel nikdy neudělal.
Proto se na post hlavního trenéra vrací pan Patera." :thumbup: :clap:
Život jde dál...
Odpovědět