Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Poulovi repre moc přeju.. Wilda si třeba zachytá a nevypadne z tempa. Adam Musil zůstane v zápasovým vytížení i přes trest, třeba mu to pomůže k ještě lepším výkonům, jediný z čeho mám strach, tak z obranců, jestli se na repre akci zraní Koště nebo Dvořka, tak by situace už byla nanejvýš kritická. Navíc Bučko jede za slováky.. Tak snad se nic nestane.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

🔴⚪
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Dejme tomu, z částí vyjádření Ujčíka mohu souhlasit, ale moc dobře chápu i "poškozenou" část.

Ale již ve druhém nebo třetím odstavci:

"Za mě tam nebyla žádná velká rychlost nebo intenzita. Bylo nešťastné, že to Olesz nevyhodnotil tak, že už by tělo k mantinelu posílat neměl. Hráč Pardubic zůstal ležet, další záběry ale ukázaly, že na střídačce už je úplně v pohodě a v dalším střídání šel na led. Ta razance nebyla nikterak velká"

Zde jinými slovy říká, že je důležité jaké jsou následky a vůbec primárně neřeší ochranu zdraví hráčů. Takže pro příště, sehrát divadlo, nosítka apod... :thumbdown:

Jinak bych docela rád slyšel ten příjemný a kultivovaný telefonát s Frantou :wave:

Nepřeju nikomu nic zlého, ale snad si i přeji, aby se v podobném duchu musel řešit i jiný zápas a my tak měli znovu možnost sledovat kvalitní práci Viktora Kudličky.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Nechapu ten princip "dojel ho, ale nic se mu nestalo tak mu tolik nedame". Budeme fakt cekat az nekdo nekomu zlomi vaz, protoze za tohle je prece bezne jen 1 zapas? Nemelo by to byt preventivni? A dat Adamovi 4ku protoze prece musi poslouchat rozhodciho je taky smesny. Jak v realu z posledni doby. Prznis opakovane dite a podminka, uvaris lidem ayahuascu a 8 let natvrdo. Neadekvatni uplne. Bananistan
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Takže vlastně trestáme pouze následky ale preventivní a výchovnej účinek žádnej.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2067
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3687 krát
Obdržel "To se mi líbí": 491 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

https://www.nhl.com/cs/news/martin-kaut ... -337291688

Ve zmíněném špílu ten Kautův gól byl dokonce vítězný.
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2067
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3687 krát
Obdržel "To se mi líbí": 491 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

digitalmouse píše: 07 lis 2022 15:34 Takže vlastně trestáme pouze následky ale preventivní a výchovnej účinek žádnej.
Pořád mi z toho rozhodnutí vychází „poselství“: Dělejte zákroky vedené na hlavu, sice vás za to potrestám, ale nebojte se, tým faulovaného/faulovaných dostane pro výstrahu větší trest!
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Jeste jak v mediich ted vsude, ze chudak Klimek musel na operaci se zlomenou licni kosti. Kdyby nebyl debil tak nemusel. Ono poskozena pater u Musila by taky nebyla prdel
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Kula
Příspěvky: 2170
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 849 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Mě spíš zaujalo.že aby se kluby něco dozvěděli musej Viktorovi pokoutně posílát SMS!
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Holly833 píše: 07 lis 2022 15:56 https://www.nhl.com/cs/news/martin-kaut ... -337291688

Ve zmíněném špílu ten Kautův gól byl dokonce vítězný.
Mě už drahně let připadá že ta "slavná" NHL dělá z hráčů(hlavně cizinců) idioty a ničí jim kariery. Já se někdy těm hráčům i divím, proč nejdou třeba do švajcu. Stát dobrej a hezkej, prachy poměrně velký a hrajou! Jak tenkrát psal Holaň ve svý knížce o NHL tak s nim musim souhlasit, oni zašlapou spostu talentů už jen psychicky. Ty jejich tanečky a zkoušky kolik toho hráč vydrží aby si mohl zahrát NHL jsou tak trapný. Rozhodně se tam nedostane člověk jen podle výkonosti. Vždyť včera nebo předevčírem o tom mluvil i Koště jak ho tam zadupali. Nakládal, toho si vybrali jen proto, aby ho mohli deptat, ten to včas pochopil a zabalil to tam.. Nechápu prostě.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

No tak ke kudličkoj není co dodat. Arogantní vocas, kterej je navíc i lidsky trochu blbej. Tak jak tady několikrát zaznělo, nestát tam David, ale mladej nezkušenej plejer na stadionu s pevnějšími plexi, tak kluk si teď vybírá vozejk. To ten čurák není schopnej pobrat. Asi to probíral s tím velezmrdem Moravou z Jihlavy, co zrakvil Zelenku.
On svět zákulisí v hokeji nebude žádná morální selanka, proto se tam může pohybovat jako ryba ve vodě.
No kašlat na to. Hlavně, že jsou kluci v cajku zdravotně a snad to ten nahoře vidí a letos vyhraje titul ten sportovně nejlepší mančaft. Nemám pochyb o tom, kdo to je.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Jirka. píše: 07 lis 2022 16:56 Mě už drahně let připadá že ta "slavná" NHL dělá z hráčů(hlavně cizinců) idioty a ničí jim kariery. Já se někdy těm hráčům i divím, proč nejdou třeba do švajcu. Stát dobrej a hezkej, prachy poměrně velký a hrajou! Jak tenkrát psal Holaň ve svý knížce o NHL tak s nim musim souhlasit, oni zašlapou spostu talentů už jen psychicky. Ty jejich tanečky a zkoušky kolik toho hráč vydrží aby si mohl zahrát NHL jsou tak trapný. Rozhodně se tam nedostane člověk jen podle výkonosti. Vždyť včera nebo předevčírem o tom mluvil i Koště jak ho tam zadupali. Nakládal, toho si vybrali jen proto, aby ho mohli deptat, ten to včas pochopil a zabalil to tam.. Nechápu prostě.
Využívaji holt výsadního postavení, velkýho výběru a touhy většiny hráčů tam působit.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Já teda stojim za Dědkem a za starým Frantou Musilem, Chujčík se jen srdceryvně snaží se všeho vykroutit, protože ví že kritika na něj je už velká a opravněná. A nejde jen o nás samozřejmě. On to takhle řekne do medií, ale jinak je rád, že nás může posrat pokaždý, když k tomu má důvod. Nevěřím mu ani slovo.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Vcerejsek super! :) Asi nema cenu k tomu cokoliv dodavat. Sparta tlacila, my jsme proti ni bohuzel casto v nevyhode, a to psychicky. Snad se to vcerejskem zmenilo a - ja proste doufam, ze se chytne za nos i Sparta a ty boje budou opet mit stavu!

Ujcik - jak kdysi v nejakym rozhovoru vzpominal Pepek Augusta. Vezl me 160 po dalnici a snad mu pry vypadla i pistole z kasliku. To jen, kdo ridi komisi a kdo urcuje pravidla ...bohuzel. A neni to jen pripad Ujci a komise. V Cechach spouste lidi spousta veci nevadi a priprada normalnich, i z toho duvodu mam ten sport a jeho logisticky zazemi rad - protoze ono to tak nejak odrazi tu spolecnost, a je videt, kolik je tu jeste prace.

Btw - jakej telefonat Frantovi? To jako Viky vola hraci, ktery je s nim v rizeni? Ja nevim, ale jsme opravdu v EU? :)

Souhlas s ostatnimi - chybi vychovna zprava smerem k hracum.
Pokud dostali kluci Musilovi stopku, tak vystrazne - neperte se (a nebrante se)! To ze nas poslednich par sezon vsichni rezali a Dusan asi nikoho ze zidli nenadzvedl se proste zmenilo.
Ale co je dulezity - kde je "vychovna" pro Klimka s Oleszem? A pro dalsi? Tohle je fakt ulet. Zdravi hracu na prvnim miste.
Pochvalena APK se opet tvrde ohradila. Nerikam, ze to Dedek opet nevysrouboval pres zavit, ale tohle okamzity kriceni, me by to bralo silu do toho dal stourat.

Zaruba - opet musel zminit jak to bylo nefer.
Az ho priste v hospode 2m/120kg nejaky namakany vymazlo zacne rezat, bude rad ze se na nej sesypala cela hospoda nebo si to s nim da na "ferovku"?
Vim, ze je to pritazeny za vlasy pribeh. Ale co predvedl Klimek nemelo s ferovosti co delat, a proto ani ta odplata. Jakkoli to chvili vypadalo, ze by ho Adam asi fakt prizabil ...a pro Adama je to lehke pouceni.

Je super, ze to kluci neslozili a vcera vyhrali. Ten tym ma fakt silu, neskutecnou ...
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 252 krát
Obdržel "To se mi líbí": 218 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Kula píše: 07 lis 2022 16:19 Mě spíš zaujalo.že aby se kluby něco dozvěděli musej Viktorovi pokoutně posílát SMS!
To mas pravdu, me take, jako tomu se fakt musis snad uz jenom smat, druha vec je - alespon za me, ze maj kluby tak trochu na hlave nasrano sami od sebe, davno s tim mohli neco delat, minimalne trebas s tim do kdy disciplinarka musi konat v navaznosti na dalsi zapas atd..,
stejne tak, blbecek je silnej v kramflecich uz jenom tim, jakym zpusobem bylo presne dotcenymi a zase temi kluby hlasovano a jaky ma tudiz mandat..
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Vedle si už koukám rozebírají playery z celý extraligy :-)

Už to tomu chybí jen svícení v kanclech do rána a popsaná tabule ....

To je jak když si konfiguruješ nový auto.... jenomže na tom trhu jaksi chybí součástky....:-) Tipuju že to spíš skončí tryoutem z východu.

.... ale Starobrno, který si už myslelo, že to je to nejlepší z piv u nich zvětralo parádně.... :-)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: 07 lis 2022 17:27 Využívaji holt výsadního postavení, velkýho výběru a touhy většiny hráčů tam působit.
Ale ty jejich kydy, to se fakt někdy nedá číst. Viz tenhle Bednar. Nejdřív navěší bulíky na nos Sedlákovi a teď udělal to samé Kautovi. Po dobrém zápase ho vychválí a následně sejme.
„Už v pátek se mi líbil. A v sobotu byl vynikající," lebedil si nad Kautovými výkony kouč Avalanche Jared Bednar.
Jasně, měl skvělý tým, vyhrál SC, konkurence je obrovská, ale dělá tak trochu idiota i ze sebe. To mu někdo ty kecy fakt může ještě věřit? Ten jejich americký úsměv a samá chvála, ale potopit okamžitě. Za mne je tohle velmi neupřímné jednání, v naší společnosti se tito lidé nazývají “křiváky”, bezpáteřními a ještě hůře.. Ale v USA je to standart, nikdo nad tím ani nemrkne. Docela zvláštní..

Mimochodem Sedlák možná byl z přesunu naštvaný, ale má nad sebou asi jednoho z mála skutečně upřímných trenérů. I proto s ním kdysi mohl jít i do konfliktu. Se slizákem, co jen maže med kolem úst, to vlastně asi ani nejde.

No mají to kluci v NHL fakt těžké. Mimochodem nejde jen o Bednara, ty chvalozpěvy jdou skoro ze všech týmů na každého našeho nového hráče v NHL, i od manažerů, akorát naše kluky pak posílají na farmy frekvencí jak čuníky na porážku. Viz Blüma naposledy.. :thumbdown:

Edit: Ještě mne napadlo, že ti trenéři s hráči jednají upřímně, ale kvůli organizaci musí lhát do médií. Ovšem to taky není zrovna ideál slučitelný se sportem.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Něco mi uniklo?

Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Gumid píše: 07 lis 2022 18:24 Něco mi uniklo?

Jako že by Chujčíkův trest platil i pro mezinárodní akce jo?:D:D:D Nebo ho museli stáhnout kvůli Frantovi co naložil Viktorovi a jakože se to nehodí aby teda vůbec jel?
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
Pida11
Příspěvky: 607
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 128 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Sweník píše: 07 lis 2022 18:16 Ale ty jejich kydy, to se fakt někdy nedá číst. Viz tenhle Bednar. Nejdřív navěší bulíky na nos Sedlákovi a teď udělal to samé Kautovi. Po dobrém zápase ho vychválí a následně sejme.


Jasně, měl skvělý tým, vyhrál SC, konkurence je obrovská, ale dělá tak trochu idiota i ze sebe. To mu někdo ty kecy fakt může ještě věřit? Ten jejich americký úsměv a samá chvála, ale potopit okamžitě. Za mne je tohle velmi neupřímné jednání, v naší společnosti se tito lidé nazývají “křiváky”, bezpáteřními a ještě hůře.. Ale v USA je to standart, nikdo nad tím ani nemrkne. Docela zvláštní..

Mimochodem Sedlák možná byl z přesunu naštvaný, ale má nad sebou asi jednoho z mála skutečně upřímných trenérů. I proto s ním kdysi mohl jít i do konfliktu. Se slizákem, co jen maže med kolem úst, to vlastně asi ani nejde.

No mají to kluci v NHL fakt těžké. Mimochodem nejde jen o Bednara, ty chvalozpěvy jdou skoro ze všech týmů na každého našeho nového hráče v NHL, i od manažerů, akorát naše kluky pak posílají na farmy frekvencí jak čuníky na porážku. Viz Blüma naposledy.. :thumbdown:

Edit: Ještě mne napadlo, že ti trenéři s hráči jednají upřímně, ale kvůli organizaci musí lhát do médií. Ovšem to taky není zrovna ideál slučitelný se sportem.
Tak treba Francik a i spousta dalsich hracu si Bednara vylozene pochvalujou..
A vlastne asi nevidim nic spatnyho na tom co rekl. Ze zahral skvele v obou zapasech je pravda, ale Coloradu se budou z marodky vracet hraci jako Nichushkin, Landeskog, Helm...a ty asi tezko posle na farmu misto Kauta.
Ma v tomhle smulu, ze je v tymu, kde je v utoku jedna z nejvetsich konkurenci a musi momentalne pcoitat s tim, ze pokud budou vsichni zdravi, tak tam moc prostoru nedostane....to samy Sedlak ve Phile. Uprimne taky pochybuju, ze tam zustane, az se Philadelphii vymrazdni ta velka marodka.
Druha vec je ta co se rekne do medii a co v satne mezi 4 ocima...ale tak to funguje ostatne i v Cesku a ne jen v NHL
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

FOGLIK píše: 07 lis 2022 10:11 No v tom článku je dobře řečeno, že kluby si Ujčíka odhlasovali 12 hlasy. To teda nechápu....
Ani nevím, zda si v posledních letech nějaký jiný klub tak intenzivně stěžoval na DK....nesleduju ostatní. Proč je celá koncepce disciplinárky tak těžce amatérská, to rovněž nechápu. Ujčík to má v podstatě jako brigádu, nástroje a finance zřejmě odpovídají (po trestu Kosticyna jsme si tady dělali legraci, že na to koukal na hokejce, na mobilu a na cestě do Jihlavy na trénink nebo nějakou demonstraci). :) Nejvyšší liga, milionové platy hokejistů a hlavně jejich zdraví...a DK je part time job pro bývalé hokejky. Jeden rok je to k smíchu, druhý už vtip není originální, ale ty kluby prostě nechtějí nic jiného. Loukota má pravdu, ale jak ředitel ligy by měl chtít profi práci a ne tuhle sračku. Kdyby navrhnul jiné řešení a kluby to odmítly, mohl by je následně se stížnostmi poslat do hajzlu.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pida11 píše: 07 lis 2022 18:55 Tak treba Francik a i spousta dalsich hracu si Bednara vylozene pochvalujou..
A vlastne asi nevidim nic spatnyho na tom co rekl. Ze zahral skvele v obou zapasech je pravda, ale Coloradu se budou z marodky vracet hraci jako Nichushkin, Landeskog, Helm...a ty asi tezko posle na farmu misto Kauta.
Ma v tomhle smulu, ze je v tymu, kde je v utoku jedna z nejvetsich konkurenci a musi momentalne pcoitat s tim, ze pokud budou vsichni zdravi, tak tam moc prostoru nedostane....to samy Sedlak ve Phile. Uprimne taky pochybuju, ze tam zustane, az se Philadelphii vymrazdni ta velka marodka.
Druha vec je ta co se rekne do medii a co v satne mezi 4 ocima...ale tak to funguje ostatne i v Cesku a ne jen v NHL
Já zastávám názor, že hráče dělá příležitost. Co kdyby Bednar dělal tyhle s prominutím sviňárny kdysi s Hejdukem? Přiznejme si, Milan nebyl pro NHL žádný megatalent (dle draftu), byl v počátcích fyzicky velmi zaostalý a do prvního kempu v Coloradu těch bodů nedělal mraky ani v Evropě. Být tam podobný kecal, Milan by v životě neudělal tu kariéru, kterou měl. Na to narážím.

Možná přeháním, ale z Blümy by také mohl být hráč typu Hejduk (pozor, jasně nevyhraje asi MRT, ale zvládl by metu kolem 30 branek), jen by s ním nesměli takhle “vymrdávat” a musel by dostat centra alespoň na úrovni druhé lajny. Jenže co mu plánují? Udělat z něj “tůvej” útočníka pro nejhorší lajny. Čili co? Pokud tam zůstane, taky ho zkurví.. Alespoň jeho nejlepší léta..

Aneb souhlas s kolegou Jirkou, NHL se pro naše hráče změnila. Dříve aspoň někdo dostal šanci. Teď? Málokdo, spíše nikdo, pokud jde v hierarchii týmu o pozici v prvních dvou lajnách..
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Kaut má smůlu na tým, kde je velká konkurence, na druhou stranu když ho dali na tu listinu, tak si ho žádný tým nevybral, takže asi ani jinde nejsou přesvědčeni, že je to stabilně na NHL. Uvidíme, jak se to s ním a Sedlákem to toho konce ledna vyvine, jestli tady třeba jeden z nich nakonec bude.
Odpovědět