Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1571
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 797 krát
Obdržel "To se mi líbí": 228 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Autobusák píše: ↑06 lis 2022, 22:43
Já už sekám dobrotu a výsledky jsou i bez piva a rumu. :joy: :joy: :joy:
Přesně... já jsem si třeba dal jenom lahvinku vína :wave:
Život jde dál...
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Já dnes měl jenom jednoho birela a začátek zápasu jsem nestíhal. :-)
av69
Příspěvky: 2566
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1477 krát
Obdržel "To se mi líbí": 913 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Tahle sezóna je zatím jako sen, který byl ještě pár let zpátky jen těžko představitelný, o to víc si to teď užívám. Ať prosím trvá co nejdéle!
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4871
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 810 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Koukam zpetne na tv a komentuji Musilovce a i Hostak krouti hlavou nad pomerem trestu
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
subris
Příspěvky: 3180
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 309 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... hlásím návrat. Tyhle zápasy s Rudochama jsou pro mě nejvíc. Prestiznejsi než Mountfield... Skvělý kotel, speakr to hecoval a fandění mělo úroveň dle vývoje, když jsme se bránili hoši bojovat atd....rudým palec nahoru za to ocenění legend, ac to jsou sparťani a znal sem především jen Martince a Výborného, stejně sem zatleskal, ale i hodně fans PCE ukázali respekt k tem hráčům a taky tleskali, ne jako před lety rudi, když piskali při ceremoniálu Hasana..to byla ještě ta éra skutečných sparťanu, kteri měli kvalitu a srdce a nebyli to přeplaceni průměrni hráči, které tam má Sparta teď... A jinak gratulace do kabiny, od golmana po posledního člena realizaku. Bojovalo se prostě za Dynamo, a tohle vítězství těší víc, než kdy bysme jim dali bůra...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3320
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 552 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Jestli se nemýlím, tak dneska byla v O2 návštěva sezony 13.176 diváků. Když tam hrála Vomeleta, tak bylo 13.111. Se divím, že to Zenit nezmínil ve studiu. Jindy se v tom vyžívá.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1571
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 797 krát
Obdržel "To se mi líbí": 228 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Jj :clap: ... zmínil to Jílek v zápasu...
Život jde dál...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4871
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 810 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

subris píše: 06 lis 2022 22:18 ... hlásím návrat. Tyhle zápasy s Rudochama jsou pro mě nejvíc. Prestiznejsi než Mountfield... Skvělý kotel, speakr to hecoval a fandění mělo úroveň dle vývoje, když jsme se bránili hoši bojovat atd....rudým palec nahoru za to ocenění legend, ac to jsou sparťani a znal sem především jen Martince a Výborného, stejně sem zatleskal, ale i hodně fans PCE ukázali respekt k tem hráčům a taky tleskali, ne jako před lety rudi, když piskali při ceremoniálu Hasana..to byla ještě ta éra skutečných sparťanu, kteri měli kvalitu a srdce a nebyli to přeplaceni průměrni hráči, které tam má Sparta teď... A jinak gratulace do kabiny, od golmana po posledního člena realizaku. Bojovalo se prostě za Dynamo, a tohle vítězství těší víc, než kdy bysme jim dali bůra...
Presne. Bylo to skvely. Atmoska O2 areny kdyz se sjedou fandove obou stran ve velkym poctu je fakt vyborna, nasi ukazali respekt a znalost historie soupere. Vysledek vybornej, el clasicco je je jen jedno.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4871
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 810 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

A jinak ctu si masochisticky forum Sparty a fakt jen hnus a zluc. Na to ze sou predposledni nam to v PO chtej dost nandat
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1571
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 797 krát
Obdržel "To se mi líbí": 228 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Sparta zase prohrála, ale poslední je po debaklu Kladno.

A přitom podle titulku to vypadá, že jsou rádi za 13. flek :wave:
Život jde dál...
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

WalkingDude píše: 06 lis 2022 23:26 A jinak ctu si masochisticky forum Sparty a fakt jen hnus a zluc. Na to ze sou predposledni nam to v PO chtej dost nandat
Oni ale do PO postoupí. A fakt se s nimi možná potkáme. A kdyby to tak bylo, tipuji, že většina zápasů bude jako ten poslední. Mají kvalitní hráče. Jen doufám, že na tom náš kádr bude zdravotně i disciplinárně lépe. A Lukáš Sedlák k tomu.. ;-)
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Sweník píše: 07 lis 2022 00:05 Oni ale do PO postoupí. A fakt se s nimi možná potkáme. A kdyby to tak bylo, tipuji, že většina zápasů bude jako ten poslední. Mají kvalitní hráče. Jen doufám, že na tom náš kádr bude zdravotně i disciplinárně lépe. A Lukáš Sedlák k tomu.. ;-)
Přesně, oni se zvednou, včera hráli dobře, až to vypadalo, že toho Pateru fakt chtěli odstřelit....pokud by to byla pravda, tak to je horší než nějaké porážky.... :clap: :clap: :clap:

Viděl jsem videa na facebooku, od pce fanoušků, to byla asi jizda po zápase :clap:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4871
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 810 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

O tom si musej stebetat vrabci na strese ze se Sparte pod Paterou moc nechtelo. Setkame se s nima urcite. Budou to skvely boje
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
denyip
Příspěvky: 654
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Uz se to tu kdysi objevil , ale pan Ujcik se uz ke svemu vztahu k Pardubicim vyjadril pred lety ... je to uz davno , ale nemyslim, ze by se to nejak zasadne zmenilo
https://www.lidovky.cz/sport/hokej/hoke ... -hokej_mih
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Já smekam klobouček před týmem jaký má charakter i vzhledem k okleštěné sestavě si vždycky nějakým způsobem najdou cestu k výhře... Doufám že se tenhle stroj nezastaví 👏
🔴⚪
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pec92 píše: 07 lis 2022 09:11 Já smekam klobouček před týmem jaký má charakter i vzhledem k okleštěné sestavě si vždycky nějakým způsobem najdou cestu k výhře... Doufám že se tenhle stroj nezastaví 👏
Po golu na 2:3 byl videt jasne rukopis Rulika. Tym byl vyborne takticky pripravenej.

Problem nebude ani v kondici na kterou prave Rulik hodne dba.. Je to na dobry ceste, je to radost.
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pec92 píše: 07 lis 2022 09:11 Já smekam klobouček před týmem jaký má charakter i vzhledem k okleštěné sestavě si vždycky nějakým způsobem najdou cestu k výhře... Doufám že se tenhle stroj nezastaví 👏
Hraďas jak měl rozhovor, mluvil dost sebevědomě, že co hrají kluky nahradí, žádná posranost.... :thumbup:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3968
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 515 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Stars píše: 07 lis 2022 09:14 Hraďas jak měl rozhovor, mluvil dost sebevědomě, že co hrají kluky nahradí, žádná posranost.... :thumbup:
Ten rozhovor byl super. Od včerejška Hrádek můj oblíbenec :thumbup:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5340
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 460 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Dynamo fans včera za jedna :clap:

Koště potvrdil jak je nad věcí. Furt tam do něj vandrovali jak ze střídačky, tak na ledě. On s úsměvem.... :-)

Odměna do kabiny, proč ne... navzdory kudličkovi.

Will skvěle, předpokládám, že za odměnu bude lávka :-))
FOGLIK
Příspěvky: 5195
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 784 krát
Obdržel "To se mi líbí": 362 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

No v tom článku je dobře řečeno, že kluby si Ujčíka odhlasovali 12 hlasy. To teda nechápu....
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3084
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 709 krát
Obdržel "To se mi líbí": 394 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

FOGLIK píše: 07 lis 2022 10:11 No v tom článku je dobře řečeno, že kluby si Ujčíka odhlasovali 12 hlasy. To teda nechápu....
Tolik hlasů už po týhle sezoně určitě nedostane a doufám že se bude konečně pakovat. Navíc tam je i střet zájmů
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5827
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 163 krát
Obdržel "To se mi líbí": 870 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Poslední zápsy mimo jiné ukazují, že teď momentálně nějaký další hráče (Kloky a jemu podobný) nepotřebujeme. I přes absenci několika důležitých hráčů hráčů vyhráváme.... Snad si smůlu ve zraněních, nemocích či trestech vybereme teď a od novýho roku budeme v tomhle směru mít klid... Když bude možné doplnit o Sedláka nebo Kauta tak samozřejmě ano... Jinak bych do toho ale nezasahoval...
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1406
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 290 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Všechny ty úvahy o zásazích do sestavy budou během sezóny ještě několikrát postavený na hlavu tam a zpět.
Když si spolu lidsky sedne parta byť bezejmenných a povede se jim pár zápasů, tak budou vyhrávat budou makat dál.
Naopak, když prohraje parta hvězd sérii zápasů, tak než se mentálně zvednou a dostanou to z hlav, tak budou marný.
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Odpovědět