Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Danik23 píše: 03 lis 2022 20:26 Tak za me urcite ne, je dobre, ze mu nalozili, navic bracha, tohle u nas chybelo strasne dlouho, je to i tak trochu signal a za me velmi dobre! :)
Myslel jsem jako že byla celá ta situace zbytečná, jinak to bylo fajn že se zastal.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... jinak 8000 lidi, čtvrtek, TV, neatraktivni soupeř, prostě pecka a respekt :)...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 143
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 26 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

Tlustý, to je fakt hokejový expert ... jak popsal zákrok na Davida Musila, to mne překvapilo, hlavně že vytáhl ,že se na Klimka pustili tři, ano není to úplně fér, ale myslím, že to bylo dáno tím, jak David narazil hlavou o mantinel. Pak se mu moc nechtělo vyzvednout výkon Willa, má nulu, ano je to zásluha týmu, ale taky si myslím, že v tom hraje velkou roli zkušenost.
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Adam a David vyborne :dance:
Dassty
Příspěvky: 1042
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 45 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

195 minut a 35 vteřin jsme nedostali gol při hře 5 na 5 :)
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

subris píše: 03 lis 2022 20:36 ... jinak 8000 lidi, čtvrtek, TV, neatraktivni soupeř, prostě pecka a respekt :)...
8052 ks....pecka, máš pravdu :clap: :clap: :clap: :clap:
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Ardy75 píše: 03 lis 2022 20:39 Tlustý, to je fakt hokejový expert ... jak popsal zákrok na Davida Musila, to mne překvapilo, hlavně že vytáhl ,že se na Klimka pustili tři, ano není to úplně fér, ale myslím, že to bylo dáno tím, jak David narazil hlavou o mantinel. Pak se mu moc nechtělo vyzvednout výkon Willa, má nulu, ano je to zásluha týmu, ale taky si myslím, že v tom hraje velkou roli zkušenost.
dobře, že dostal idiot jeden Klimků, Tlustýho nemá cenu komentovat, když je v hlavě nasráno, trpí celé tělo :ruleta:
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Klimek i Olesz hovada šílená, oba si zaslouží disciplinární tresty. Snad to bude komise řešit. Akorát se divím, že zrovna tihle kluci tohle mají zapotřebí. Olmik mi je sympatický, jak skromně pracují s českými hráči. Ale takové prasárny bych od jejich klíčových a nejzkušenějších útočníků fakt nečekal. Jak by se tvářili oni, kdyby jim někdo takhle chtěl přerušit kariéru. Fakt nechápu. Na co si hráli?
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

V tom zpomaleným záběru ta prasárna od Klimka vypadala fakt strašidelně…až se divím, že je David v pohodě.
#zpatkydosedla
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Perníkář píše: 03 lis 2022 21:09 V tom zpomaleným záběru ta prasárna od Klimka vypadala fakt strašidelně…až se divím, že je David v pohodě.
Tak ono nebyla náhoda, že na něj šli okamžitě všichni. Ti hráči na ledě to cítí. Dokonce si říkám, že ta přesila vznikla i tím, že překvapil i vlastní spoluhráče, kteří by se ho jinak jeli zastat. A žádná přesila tak nemusela být..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 03 lis 2022 21:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Sweník píše: 03 lis 2022 21:05 Klimek i Olesz hovada šílená, oba si zaslouží disciplinární tresty. Snad to bude komise řešit. Akorát se divím, že zrovna tihle kluci tohle mají zapotřebí. Olmik mi je sympatický, jak skromně pracují s českými hráči. Ale takové prasárny bych od jejich klíčových a nejzkušenějších útočníků fakt nečekal. Jak by se tvářili oni, kdyby jim někdo takhle chtěl přerušit kariéru. Fakt nechápu. Na co si hráli?
Ještě přidej Orsavu, celý zápas naháněl Dvořku.

Jinak pochvala klubu za pana Černického
cernicky.jpg
Naposledy upravil(a) Gumid dne 03 lis 2022 21:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Sweník píše: 03 lis 2022 21:05 Klimek i Olesz hovada šílená, oba si zaslouží disciplinární tresty. Snad to bude komise řešit. Akorát se divím, že zrovna tihle kluci tohle mají zapotřebí. Olmik mi je sympatický, jak skromně pracují s českými hráči. Ale takové prasárny bych od jejich klíčových a nejzkušenějších útočníků fakt nečekal. Jak by se tvářili oni, kdyby jim někdo takhle chtěl přerušit kariéru. Fakt nechápu. Na co si hráli?
Že je Olesz prase mě nepřekvapuje teda
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Jirka. píše: 03 lis 2022 20:21 úplně zbytečný, ještě přijdeme možná o Adama Musila na Spartu
Naopak.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Itchy píše: 03 lis 2022 21:42Naopak.
Přesně tyhle momenty dělají partu :thumbup:

A případnou stopku Adamovi rád odpustím.

Klimek 30' do konce? Bez komentáře.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Muf píše: 03 lis 2022 21:48 Přesně tyhle momenty dělají partu :thumbup:

A případnou stopku Adamovi rád odpustím.

Klimek 30' do konce? Bez komentáře.
Stopku musí primárně dostat Klimek. Být tam místo Davida méně zkušený kluk, tak skončil na nosítkách..
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 278 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Mi přišlo, že si ten trouba Klimků ublížil hlavně sám... klíční kost, vyhozený rameno? Odjížděl z ledu zkroucenej jak paragraf...

No trocha emocí navíc, pro mě je teda Olmik nudnej protivnej soupeř... něco jako Ševci... Nula bezva a šlapou všechny lajny... Hrádek je opravdu těžká nouzovka
Tesla
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Hrádek obrazně ve stopách Vály (tedy krom tělesných parametrů), akorát není v USA, vidíme ho.. :-)

Edit: A Vála i přes tu občasnou nešikovnost v soubojích (tu ho trenéři brzy odnaučí) bude top bek soutěže. Jak jsem vždy psal, ideální následovník Naklyho, Količe nebo dříve Časyho.. ;-)

Nemůžou být s pukem všichni šikovní jako Koště nebo Čero.. On svou roli zná a pracuje na sobě. :thumbup:
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

woe píše: 03 lis 2022 22:08 Mi přišlo, že si ten trouba Klimků ublížil hlavně sám... klíční kost, vyhozený rameno? Odjížděl z ledu zkroucenej jak paragraf...
Vyhozený rameno, a dobře mu tak, sráčovi... za mě pěkná rodinná souhra, tohle tady chybělo hodně dlouho :thumbup:
Asi od časů Cecka :wave:
Život jde dál...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Tomajko: Náš hráč to trošku přehnal, reakce však byla neadekvátní.

Již od Tlustého bolševika má Olomouc permanentní problém se skladbou slov.

Tomajka opravím, Náš hráč to trošku přehnal, reakce byla bohužel mírná.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Tenhle zápas hlavně nezvládli absolutně rozhodčí a to jak čárový, tak hlavní a díky tomu to mohlo pár hráčů odnést zdravotně. Kdo by si zasloužil stopku, tak rozhodčí. Pak to neunesli ani Olmíci, hráli pěkně zákeřně. První vyloučení Váli rozhodčí zvedl ruku ještě dřív než ho ťuknul. Druhé vyloučení ho soupeř dohrál když už nebyl v držení puku. Dnes 4 pětka super. Matýs předložil další lahůdky a co Paulovič spálil bylo neskutečný.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Další tři bodíky na kontě.

Celkově to bylo pod kontrolou. Proti soupeři, kterej není nazdárek.

Ale co mě těší snad nejvíc, je reakce na Klimka. Tenhle mančaft má sílu po všech stránkách.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Nevím co si Hanáci chtěli dneska dokazovat, faul Olesze byla prasárna největšího kalibru, tam ten hráč nemít helmu, ani nedomýšlím, v tomhle dost pomohli i ty pružné mantinely, které to trochu tlumí. Káňa šel celý zápas po Zohornovi, Orszava tam naháněl Dvořáka a těch pár strkanic, kde byl Dvořák, tak všichni mu šli po ksichtu, což předpokládám všichni věděli, že má zlomený nos. A těch 23s do konce za stavu 3:0 odpovídalo samo o sobě. Adam to přehnal, jel tam třetí do strkanice a odhodil rukavice, trestu se divit nebudu, jestli má Klimek venku rameno nebo zlomenou nějakou kost v obličeji .., no nemuselo k tomu vůbec dojít.

Válič je prostě Válič, písknou mu dva fauly, kdy prostě pro ten první si ten hráč šel a ten druhý to spíše odnesl. A pak to tam takhle vypálí .., mne se ten kluk prostě líbí. Působí na mne pokorně, chyby dělá, někdy ti přihrávky, rozehra je nemotorná. Ale prostě takového hráče v týmu chci mít. Však on ani z toho gólu moc radost neměl. Dneska byl strašně přemotivovanej Řeka, tomu tam utíkalo úplně všechno, až se do toho šíleně zamotával a kolikrát ty přihrávky od něj na olomoucké hráče nechápali sami ti hráči. Každý zápas prostě sednout nemůže. Za to Činel hířil aktivitou, tomu ta první lajna pomohla, je o 180st jinde.

Tři body, celkově klidné vítězství mimo těch excesů, vlastně ani na chvíli jsem dneska nezapochyboval, že to tři body nebudou. I přes ty dvě tyčky.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Nikomu nepřeji zdravotní problémy, ale tenhle přebarvený debil se asi dnes dobře nevyspí.

Snad se mu během bezessné noci rozsvítí v hlavě světélko, že už to fakt přehnal. A samozřejmě, snad je taky v pořádku, aby mohl dál hrát.
Stopku mu dá pravděpodobně Kudlička a spol.. :-)

Edit: Vála bude top, vůbec bych se nebál.

Edit 2: Ad Olesz: Tak se podívejte. Za mne velká čuňárna, ačkoliv na Klimka nemá. Olesz šel do souboje celkem normálně, jen musel vidět pozici Urbana. To se nelíbilo..
https://hokej.cz/trest-ve-hre-olesz-naj ... na/5069048
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3277
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Omlouvám se za problémy s dostupností fóra.
Na hostingu dělali upgrade databázového serveru a zkrátka se něco nepovedlo... 😂
Je možné že ještě během tohoto dne budou problémy s dostupností, tak s tím kdyžtak počítejte.

Díky za pochopení.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Sweník píše: 03 lis 2022 22:24 Hrádek obrazně ve stopách Vály (tedy krom tělesných parametrů), akorát není v USA, vidíme ho.. :-)

Edit: A Vála i přes tu občasnou nešikovnost v soubojích (tu ho trenéři brzy odnaučí) bude top bek soutěže. Jak jsem vždy psal, ideální následovník Naklyho, Količe nebo dříve Časyho.. ;-)

Nemůžou být s pukem všichni šikovní jako Koště nebo Čero.. On svou roli zná a pracuje na sobě. :thumbup:
Víš jak jsem v minulých letech za Válu orodoval a jeho pozici v týmu bránil. :wave:

Jsem rád, že už toto dělat nemusím, on nám prostě roste před očima a jak píšeš jednou z něj bude další Količ

Dobře jsem ho hocha odhadl a ty drobné chyby mu prostě odpustím. :wave:

Trošku mě mrzí Hrádek, ale i ten se dostane zpátky na ELH úroveň a Chabada ? Tak o něm asi v budoucnu ještě hodně uslyšíme, všechno chce čas.
Odpovědět