Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 127 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Gumid píše: 31 říj 2022 12:26
Mysliš, že tedy mluví i o sobě, hvězda jasná?????
Matess
Příspěvky: 680
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 85 krát
Obdržel "To se mi líbí": 174 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

FOGLIK píše: 31 říj 2022 17:03 Při jednom oslabení ve třetí třetině se tam držel za třísla. Ale pak myslím ještě skóroval.
Škoda toho Mikuše, ale to už jsem psal několikrát.
Fakt ne. Sorry, ale představa třetí obranný dvojice Mikuš-Vála je snad ještě děsivější než Paulovič na kruhu první přesilovky. Nedostal by ani ždibek toho prostoru, co dostává ve Vítkách ať už při hře 5na5 nebo při přesilovce. Já za něj mám radost, daří se mu tam a my za něj přivedli skvělej upgrade v podobě Čera, kterej je náš nejlepší obránce.
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Matess píše: 31 říj 2022 17:31 Fakt ne. Sorry, ale představa třetí obranný dvojice Mikuš-Vála je snad ještě děsivější než Paulovič na kruhu první přesilovky. Nedostal by ani ždibek toho prostoru, co dostává ve Vítkách ať už při hře 5na5 nebo při přesilovce. Já za něj mám radost, daří se mu tam a my za něj přivedli skvělej upgrade v podobě Čera, kterej je náš nejlepší obránce.
Nejlepsi obrance a na par tydnu si odpocine..
Matess
Příspěvky: 680
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 85 krát
Obdržel "To se mi líbí": 174 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Propulse píše: 31 říj 2022 17:41 Nejlepsi obrance a na par tydnu si odpocine..
Výpomoc Zdráhala nebo potenciální výměna s někým? Klidně časově omezená. Po Klokovi bych nechodil, 3 elitní obránci v jednom týmu by nedělali dobře si myslím.
Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

J14 píše: 31 říj 2022 17:03 Mysliš, že tedy mluví i o sobě, hvězda jasná?????
Možná se mýlím, ale ten vzkaz je určen hlavně hráčům. Krom několika nedotknutelných. Samozřejmě i trenérům, u nich nemá nikdo nic jisté. Dost možná ani Ton s Hlinkou.
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

FOGLIK píše: 31 říj 2022 17:03 Při jednom oslabení ve třetí třetině se tam držel za třísla. Ale pak myslím ještě skóroval.
Škoda toho Mikuše, ale to už jsem psal několikrát.
Mikuš se vyřešil nejlépe jak mohl. Pro všechny strany. Tam není nad čím debatovat...
Birky
Příspěvky: 136
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

Klok by byl naprosto skvělej. A v momentální situaci naprosto logický krok.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7489
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 585 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Birky píše: 31 říj 2022 20:06 Klok by byl naprosto skvělej. A v momentální situaci naprosto logický krok.
Blbost..
Jakub82
Příspěvky: 2660
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Klok je výborný hráč, ale nebyl by to už luxus? Vála šel hodně nahoru a Kolář se snad brzy vrátí. Nebo ho koupí a Vála bude sedmý bek. Za mě je Bučko průměr.
Nechápu občasné hejty na Válu. Šel neskutečně výkonem nahoru a do týmu patří.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Jakub82 píše: 31 říj 2022 20:14 Klok je výborný hráč, ale nebyl by to už luxus? Vála šel hodně nahoru a Kolář se snad brzy vrátí. Nebo ho koupí a Vála bude sedmý bek. Za mě je Bučko průměr.
Nechápu občasné hejty na Válu. Šel neskutečně výkonem nahoru a do týmu patří.
Nesouhlasím s Válou a jeho tresty každý zápas to snad není možný.. Bučko bude lepší když dostane prostor. Kolář by měl jít na operaci s rukou :)
Jakub82
Příspěvky: 2660
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Pcehockeyfan25 píše: 31 říj 2022 20:39 Nesouhlasím s Válou a jeho tresty každý zápas to snad není možný.. Bučko bude lepší když dostane prostor. Kolář by měl jít na operaci s rukou :)
V pořádku každý máme jiný názor. To je škoda toho Koláře.
JirkaPCE
Příspěvky: 3550
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Taky mně ten Klok nejdřív teď moc smysl nedával, ale pokud budou dva obránci dlouhodobě mimo, tak by to špatný krok být nemusel. Stejně by to pak na konci ledna jednoho obránce asi přivést chtělo.
Stars
Příspěvky: 6720
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 916 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

JirkaPCE píše: 31 říj 2022 20:47 Taky mně ten Klok nejdřív teď moc smysl nedával, ale pokud budou dva obránci dlouhodobě mimo, tak by to špatný krok být nemusel. Stejně by to pak na konci ledna jednoho obránce asi přivést chtělo.
dopadnem, jako Sparta, samé jméno a ho....o, tým se musí budovat, jména nic nevyhrála, došel k tomu i Třinec, tady je potřeba mít kostru, za mě lepší Vála, Hrádek než Klok....on mi vůbec smysl nedává
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6143
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Klok? A proč ne?

Záleží, kdo zatřepe kvalitně měšcem a určitě si bude chtít zahrát o titul

Sparta? Tssss, tam dopadávaj hvězdy do týmu
nahusto a stejně nic. To je taková dobrá adresa na dobrý výdělek, ale po sportovní stránce velký otazník. Tam pohoda není

Třinec dává smysl, ale my nejsme myslím úplně ze hry. Co si budem, přišel by sem na férovku jako bek třetí obranné dvojice... jednak zranění vždy nějaká jsou (třísla jsou svinstvo) a jsme našlápnutí jen v případě stoprocentního stavu čtyř elitních beků. Na klid to stačí, na boj o titul? To stačit nemusí...

Vrací se prý kvůli rodině, pak netuším, proč by chtěl na Sever, nebo do Švajcu... určitě bych se takového hráče předem neodříkal. Opa se v tom myslím naučil dobře chodit a ví, co by dávalo smysl...
Tesla
JirkaPCE
Příspěvky: 3550
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Stars píše: 31 říj 2022 21:18 dopadnem, jako Sparta, samé jméno a ho....o, tým se musí budovat, jména nic nevyhrála, došel k tomu i Třinec, tady je potřeba mít kostru, za mě lepší Vála, Hrádek než Klok....on mi vůbec smysl nedává
Tak Třinec třeba taky přivedl v průběhu sezóny jako posílení na playoff Špačka a byl to pro ně stěžejní hráč a výrazně pomohl k titulu. Pokud my vzhledem k ambicím v průběhu sezóny taky třeba přivedeme jednoho obránce a jednoho útočníka, tak je to za mě úplně v pohodě a ne žádné nesmyslné nakupování.
Birky
Příspěvky: 136
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

lucas003 píše: 31 říj 2022 20:11Blbost..
Akorát že vůbec. Momentálně máme zraněného Koláře a Čerešňáka. Kolář půjde dost možná pod kudlu a Čerešňák má problém s třísly. To může být dva týdny, ale taky klidně 6 měsíců. Vála se zvedá, hraje slušně, výborný zápas odehrál Bučko. Chabada odehrál dvě utkání díky zraněním a ano, hrál dobře. Ale vážně postavíme třetí obranu se stále zrajícím Válou, v podstatě nevyzkoušeném Bučkovi, naprosto z formy Hrádkovi nebo na 19letém klukovi? To je na tým, co chce titul, prostě "málo"...

Navíc tu máme béčko, který musíme zachránit a nikdo z beků tam zatím nevyčnívá tak, aby byl pro A tým přínosem a ne jen záplatou. A i kdyby, tak musí v béčku zůstat, aby B nespadlo.

Ohrnovat nos nad Klokem může v momentální situaci jen trouba...
Stars
Příspěvky: 6720
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 916 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Birky píše: 31 říj 2022 23:51 Akorát že vůbec. Momentálně máme zraněného Koláře a Čerešňáka. Kolář půjde dost možná pod kudlu a Čerešňák má problém s třísly. To může být dva týdny, ale taky klidně 6 měsíců. Vála se zvedá, hraje slušně, výborný zápas odehrál Bučko. Chabada odehrál dvě utkání díky zraněním a ano, hrál dobře. Ale vážně postavíme třetí obranu se stále zrajícím Válou, v podstatě nevyzkoušeném Bučkovi, naprosto z formy Hrádkovi nebo na 19letém klukovi? To je na tým, co chce titul, prostě "málo"...

Navíc tu máme béčko, který musíme zachránit a nikdo z beků tam zatím nevyčnívá tak, aby byl pro A tým přínosem a ne jen záplatou. A i kdyby, tak musí v béčku zůstat, aby B nespadlo.

Ohrnovat nos nad Klokem může v momentální situaci jen trouba...
Já jsem trouba :thumbup:
Danik23
Příspěvky: 727
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Tak po nejake dobe zdar vsem na foru, za me Klok, pokud by bylo mozne ho dovest - jednoznacne ano, pokud tomu rozumim, v EHL stejne bude do konce sezony a pak zas pujde ven, z duvodu, ktere se vice nespecifikovaly v mediich, vyborny obrance a pokud se utoci na titul tak jeho vypomoc tuto sezonu jenom privitam:) me to smysl dava, jak to bude s Kolarem i vzhledem k veku se uvidi, tech zraneni zacina mit nejak vice, nyni Ceresnak atd., kdyz mame dva reprezentacni golmany, tak nevidim jediny duvod proc ne - pokud moznost je- privest dalsiho top obrance, kdyz to reknu blbe, tak s obranou ala Hradek se titul nevyhraje, cimz nechci, aby to vyznelo spatne vudci mladym hracum..
Aspiranti na titul budou tak ci onak posilovat pokud to pujde, kdyz ne ted tak kolem vanoc urcite..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7697
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 775 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Já vám nevím. Jestli bych Kloka bral, vůbec neřeším. Ale pokud se někdo vrací přes půl světa kvůli zdravotním důvodům v rodině, tak bych asi čekal, že podepíše doma. Navíc zrovna Klokovi se nabízí varianta, že kousek od domova má i klub, kterej ho i dobře zaplatí.
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: 01 lis 2022 09:00 Já vám nevím. Jestli bych Kloka bral, vůbec neřeším. Ale pokud se někdo vrací přes půl světa kvůli zdravotním důvodům v rodině, tak bych asi čekal, že podepíše doma. Navíc zrovna Klokovi se nabízí varianta, že kousek od domova má i klub, kterej ho i dobře zaplatí.
Taky mi tam jiné angažmá než Třinec nedává smysl. Chtějí kvalitního obránce, peníze nebudou problém, dostal by jistě vysoký čas na ledě, navíc skoro doma. Tak trochu jim takový bek spadl z nebe. Tedy pokud si ho nenechají proklouznout..
pepa
Příspěvky: 2082
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 434 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, já bych se u Kloka vůbec nedivil, kdyby letos dohrál sezonu za Vítkovice. Je odtamtud a pokud jede domů řešit nějaké patálie v rodině, tak myslím nějakou tu korunu i oželí a bude radši tam, kde bude mít určitý prostor na řešení těch osobních záležitostí.
Valda
Příspěvky: 2665
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 89 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Tak pokud jsou opravdu Kolic a Cery dlouhodobe mimo - meli bychom se o kluka jako je Lukas Klok zajimat. Hlavne pokud je letos tak vysoko postaveny cil, tudiz si to musi hlavne ujasnit panove na klubu.

Druha moznost je to nechat na mladych - Bucko, Chabada, Hradek, a pripadne si pomoci nekym z "B" tymu (ale tam souhlas, ze maji sami dost problemu). Hradek se mozna letos hleda, ale o to vic by mohl hrat za "B" a Bucko i Chabada zatim spis dobry, ne?
Osobne bych to s mladymi minimalne zkusil, kdy jindy uz nez ted?

Btw ...o tom jak klub uvazuje nevim, ale posledni pocitani "nasich" kluku v NHL od majitele a pri pohledu na ofiko web klubu mi nepomaha.
Nami celkem pozitivne prijimany Chabada neni ani na soupisce, ani ve statistikach - asi je to vse tajny :) a to uz tu bylo v Pardubkach parkrat, a jsme v tom zpet ...to mi trosku pripada, ze bych zrusil dalsi sekci na webu (po diskuzni formu, myslim ze to byl nakonec i dobry krok - podivejme se sem), a to informace o A-tymu. Jsou tam v podstate jen fotky a pokud chci umeni, zajdu si radsi do galerie :)

No nic - proste Klok je ted zajimava varianta, pokud hledame "zaskok", a to treba i pro PO. Jakkoliv bych i jemu (a i Vitkam - letos fakt sympaticky vykon) jeho navrat domu pral.

PS: Samozrejme si uzivam hokej a kde ted jsme, a klidne at se zrusi cely web nebo at tam jsou treba jen koblihy, nebo e-shop. Velice se zlepsil web treba s ohledem na videorozhovory (ktery si moc v tramvaji nepustim), ale o to mene chapu to ostatni.
Nicmene, jak tu nekdo sdilel tu tabulku 1.ligy, tedy jeji konec - Slavia, Zlin, Pardubice "B". Souhlasim s tim, ze stacilo malo, a to "B" tam ani nemuselo byt. Ono - ruku na srdce - ten tym by o moc lepsi nebyl a reci o navratu by byly. No proste ala "tragedie" ve Zline, na Slavii atd.
Takze ja patrim k tem, kdo rika - postavte jim sochu! Ale to neznamena ze nebudu rejpat.
Chjo, jsem se zas rozepsal ...
av69
Příspěvky: 2568
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1479 krát
Obdržel "To se mi líbí": 913 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Ohledně Kloka si myslím, že by to pro nás byl zbytečný luxus. Sezónu jsme rozjeli skvěle, máme komfortní situaci a to je přesně ta chvíle, kdy můžeme bez obav ve velkém ohrávat Bučka, Chabadu a další. Do playoff je času dost, dejme prostor hráčům, které máme a až když se ukáže, že to někde drhne, tak pak před playoff případně hledejme posily. Nemyslím si, že s naším budgetem musíme nutně někam spěchat.
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Birky píše: 31 říj 2022 23:51 Akorát že vůbec. Momentálně máme zraněného Koláře a Čerešňáka. Kolář půjde dost možná pod kudlu a Čerešňák má problém s třísly. To může být dva týdny, ale taky klidně 6 měsíců. Vála se zvedá, hraje slušně, výborný zápas odehrál Bučko. Chabada odehrál dvě utkání díky zraněním a ano, hrál dobře. Ale vážně postavíme třetí obranu se stále zrajícím Válou, v podstatě nevyzkoušeném Bučkovi, naprosto z formy Hrádkovi nebo na 19letém klukovi? To je na tým, co chce titul, prostě "málo"...

Navíc tu máme béčko, který musíme zachránit a nikdo z beků tam zatím nevyčnívá tak, aby byl pro A tým přínosem a ne jen záplatou. A i kdyby, tak musí v béčku zůstat, aby B nespadlo.

Ohrnovat nos nad Klokem může v momentální situaci jen trouba...
Akorát že vůbec :)) Aha. A kdy jindy chceš toho nevyzkoušeného Bučka vyzkoušet? Takhle bude nevyzkoušený donekonečna. Kluk už v dospělém hokeji něco odehrál, hrál na ms a je nejvyšší čas aby ukázal jestli na to má nebo nemá. A argumentovat beckem. Takhle jsme loni zabíjeli Matýse, kterej měl být dávno tady a musel zachraňovat Vrchlabí. To se povedlo ale pro jeho vývoj to byl spíš minus. Klok by dával smysl max na měsíc, víc pro nás nemá smysl. A měsíc zas nemá smysl pro něj. Co tady bude repre bek jako on dělat až se uzdraví Kolář a Peter? Placat sedmého beka nebo šestého a my budem hrát bez odchovanců. Tak pak ale žádné další Radily, Nakládaly, Koláře, Zohorny atd v budoucnu mít nebudeme...
Odpovědět