Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Emil Havránek
Příspěvky: 896
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 211 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Sweník píše: 24 říj 2022 18:15 Koukám, béčko už se veze.. Podle mne by to chtělo zkušenější trenérský tým. Nic proti Havířovi a Stardovi, ti kluci určitě mají budoucnost. Ale tahle soutěž není jednoduchá, navíc s takhle mladým kádrem..
Budeme mít co dělat s bojem o udržení, zvláště, když se přesunul Bambus do A-týmu. Výkonností tam rozhodně patří. Ale Béčko by posilovat mělo průběžně a nehonit to na poslední chvíli. Jinak budou problémy.
Naposledy upravil(a) Emil Havránek dne 24 říj 2022 18:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7548
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 602 krát
Obdržel "To se mi líbí": 810 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

:snooty: Kloudynátor
Emil Havránek
Příspěvky: 896
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 211 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Sweník píše: 24 říj 2022 17:39 A stáhne si ho COL..
Věřím, že ho tam neumístí. Pokud ano, pak by mohl jako slušně vychovaný poděkovat a zmizet neprodleně směr platná smlouva v Evropě. Ale moc mu přeji, aby se mu tahle štrapáce vyhnula.
Sweník
Příspěvky: 13959
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1112 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 24 říj 2022 18:23 Budeme mít co dělat s bojem o udržení, zvláště, když se přesunul Bambus do A-týmu. Výkonností tam rozhodně patří. Ale Béčko by posilovat mělo průběžně a nehonit to na poslední chvíli. Jinak budou problémy.
A co je vlastně s tím Kadlecem? Ví to někdo? To je přesně hráč, který by měl být tím tahounem. V Chance zkušený, bod na zápas..

Když stále nehraje, tak je to posíla na houby. Věřím, že ten by mohl zacelit místo po Danovi.
Georgre
Příspěvky: 4927
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 105 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Propulse píše: 24 říj 2022 17:24 Zajimavy bude sledovat co bude se Sedlakem, az se Flyers vrati pet zranenych utocniku. Ono je dost realny, ze za par tydnu pujde zase na wiever..
já to tvrdím od začátku, co si ho vzali, že ho tam zase hodí, a být jím tak se na to vyseru a jdu k nám....podruhé si ho nikdo neveme....říkám dostaneme vánoční dárek
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4927
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 105 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Emil Havránek píše: 24 říj 2022 18:27 Věřím, že ho tam neumístí. Pokud ano, pak by mohl jako slušně vychovaný poděkovat a zmizet neprodleně směr platná smlouva v Evropě. Ale moc mu přeji, aby se mu tahle štrapáce vyhnula.
Já bych mu to taky přál, ale jemu ted to říkám z hlavy asi 29? Takže bohužel s ním zametou jako už s pár dalšíma borcema....zkusil to, nevyšlo to, pro nás dobře, já se na něj těším....ale pokud se stane zázrak třeba se udrží, ale jak říkám už bylo zameteno s daleko většíma borcema, či podobnýma...takže za mě to je jasné, že půjde zase na listinu
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Valda
Příspěvky: 2666
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 92 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Becko by asi nejakyho trenera zvladlo ...ale tezko rict.
Asi je to pro spoustu z nich nova soutez a ne vsichni to vzali za spravny konec. Nic proti snaze, ale neco tomu chybi. Nerikam dnes, ale posledne ta sestava proste spatne nevypadala.
Urcite spadnout by bylo spatny. Staci ale 2x vyhrat a budeme opet v "klidnych vodach".

Jinak jsem si rekl, ze se kouknu na statistiky acka na hlavnich strankach: https://www.hcdynamo.cz/stats.asp
No a mladik Chabada jim z toho nejak vypadl ...
Myslim, ze tento "servis" pro fanousky - myslim tim soupisky, statistiky - je tristni. Holt nemuzeme mit super hokej i super stranky, jen si rikam, kdy jsme to super DYNAMO, proc ne? :)
Dassty
Příspěvky: 1051
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

Hrouzek konec
Sweník
Příspěvky: 13959
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1112 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Dassty píše: 24 říj 2022 19:20Hrouzek konec
To je fakt solidní sešup.. Bude se mu špatně hledat štace.

Tam už fakt jedině ten Havířov.. Leda by zkusil kámoše Bedýnku a obrození ve Slavii..
Kula
Příspěvky: 2150
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 832 krát
Obdržel "To se mi líbí": 272 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Béčko má bůra
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8593
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 509 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1183 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Kula píše: 24 říj 2022 19:33Béčko má bůra
Hrouzek na plac :)))

A ještě nás vynuluje Renátin spratek 🤮🤮🤮
JirkaPCE
Příspěvky: 3583
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 93 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Růžička měl v extralize výsledky, když si ty týmy mohly ukázat na prakticky jakéhokoliv hráče. Když peníze pak docházely, tak se ukázalo, že zase až tak velký trenérský zázrak není a poslední roky vyloženě jeden propadák za druhým. Jestli ale bude hlavní Mlejnek, to si moc nepomohli.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7548
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 602 krát
Obdržel "To se mi líbí": 810 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

JirkaPCE píše: 24 říj 2022 19:47 Růžička měl v extralize výsledky, když si ty týmy mohly ukázat na prakticky jakéhokoliv hráče. Když peníze pak docházely, tak se ukázalo, že zase až tak velký trenérský zázrak není a poslední roky vyloženě jeden propadák za druhým. Jestli ale bude hlavní Mlejnek, to si moc nepomohli.
Mlejnek? To jako fakt? :eh:
JirkaPCE
Příspěvky: 3583
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 93 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Gumid píše: 24 říj 2022 20:02 Mlejnek? To jako fakt? :eh:
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... jmena.html

Oficiální to asi není, ale tady to píšou.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6146
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 312 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

B je slepá vývojová větev, v ČR to nikde dlouhodobě nefunguje. Je to jen o tom, kdy dojde Opovi trpělivost to financovat. Tak ať si to kluci dopinkaj, dávám tomu rok, maximálně dva, zbytečný stres

Hrouzek už by to měl úplně zabalit, pokud si trochu našetřil na důchod. On je nezaměstnatelný... může se realizovat maximálně jako hobby kouč nejde v praprapralese. Dinosaurus. Mlejnka neřešme, je pouze dočasný, ne?

Dynamo, ono baví :] máme fajn časy, užívám si
Tesla
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1702
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 76 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Vycichlej Kuzicka.
Vždy jen Dynamo!
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Sweník píše: 24 říj 2022 19:30 To je fakt solidní sešup.. Bude se mu špatně hledat štace.

Tam už fakt jedině ten Havířov.. Leda by zkusil kámoše Bedýnku a obrození ve Slavii..
Ve Slavii menili trenery tak pred tydnem...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7548
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 602 krát
Obdržel "To se mi líbí": 810 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7702
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 777 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Že by Růžičkův konec v extralize? Rád jsem ho neměl nikdy, ale ten chlap měl v sobě oheň, šel si za svým, dokázal i dost nekompromisními metodami z hráče něco dostat nebo ho v kariéře posunout výš. Po tý svý kauze a smrti první ženy už to byla od něj jen rutina a žití z minulosti.
Sweník
Příspěvky: 13959
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1112 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pardubak1923 píše: 24 říj 2022 21:16 Ve Slavii menili trenery tak pred tydnem...
Pokud má s Bednářem dobré vztahy, asi by to nerozhodovalo. Akorát by musel vytáhnout ženu do Prahy.. ;-)

Pak už jen slovenský nároďák.. :-))

Edit: Já si ho stále docela vážím, pro český hokej neudělal málo. Fakt bych mu přál, aby šel znova piplat hráče do Slavie a třeba s ní postoupil. Stejně je to jeho srdcovka a navždy bude. V Cheze byl uměle..

Ve Slavii vychoval hodně kluků pro repre nebo NHL.. Dokonce i v tom Chomutově s některými uměl. I ti uplakánci z Brna by mu mohli děkovat za Kempného, kdyby k nim šel, potažmo nebyla pro něj Sparta až "druhá" volba celý rok.. :-))

Edit: Jen tak namátkou Klepiš, Sobotka, Hertl, Roth, Červenka, Furch, Frodl, Knot... A to jsem jistě spoustu hráčů zapomněl..
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1146
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 334 krát
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

JirkaPCE píše: 24 říj 2022 20:06 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... jmena.html

Oficiální to asi není, ale tady to píšou.
No nevim, jestli tam fakt není větší problém manažer Hynek....🤔 Jestli umím dobře počítat, tak Litvínov je v průseru od jeho nástupu......
Sweník
Příspěvky: 13959
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1112 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Sali67 píše: 24 říj 2022 23:56 No nevim, jestli tam fakt není větší problém manažer Hynek....🤔 Jestli umím dobře počítat, tak Litvínov je v průseru od jeho nástupu......
Vždyť hráli o udržení už pod Gumou, pokud se nepletu.

Hynek asi jako nováček nebyl manažerský génius, ale pár schopných hráčů do jejich kádru dostal, plus museli se zbavit legend..

Generační obměna nikdy není jednoduchá.

A hlavně, Hynek zdědil klub v troskách, mládež úplně marná, konec smluv.. Tak trochu se asi zbláznil, že jim na nabídku manažera kývl. To už by jim víc pomohl na střídačce..
Ale jasně, vzal na sebe plnou zodpovědnost. Navíc kdysi mu vadilo, že si v Praze hráč nesl ze záchoda noviny.. Za to ho tam úplně nesnáší, když to řekl Růča, který pro ně od titulu dělá s prominutím hovno, spíše jim těmi historkami škodí..

A co další jejich legendy? Taky jen ryjí, pracovat se jim pro ně nechce..

Škoda toho klubu.. Jen si myslím, že na jejich postupném zániku nemá podíl pouze Hynek.. Ostatně být jím, normálně bych to složil. Ať si najdou nějakého spasitele mezi svými. Mají jich dle toho kritizování Hynka a spol až příliš.. Výběrové řízení bude určitě potřeba. A Poláci tam budou běhat mezi kandidáty, aby sehnali autogramy pro děti... ;-)
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1146
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 334 krát
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Sweník píše: 25 říj 2022 00:49 Vždyť hráli o udržení už pod Gumou, pokud se nepletu.

Hynek asi jako nováček nebyl manažerský génius, ale pár schopných hráčů do jejich kádru dostal, plus museli se zbavit legend..

Generační obměna nikdy není jednoduchá.

A hlavně, Hynek zdědil klub v troskách, mládež úplně marná, konec smluv.. Tak trochu se asi zbláznil, že jim na nabídku manažera kývl. To už by jim víc pomohl na střídačce..
Ale jasně, vzal na sebe plnou zodpovědnost. Navíc kdysi mu vadilo, že si v Praze hráč nesl ze záchoda noviny.. Za to ho tam úplně nesnáší, když to řekl Růča, který pro ně od titulu dělá s prominutím hovno, spíše jim těmi historkami škodí..

A co další jejich legendy? Taky jen ryjí, pracovat se jim pro ně nechce..

Škoda toho klubu.. Jen si myslím, že na jejich postupném zániku nemá podíl pouze Hynek.. Ostatně být jím, normálně bych to složil. Ať si najdou nějakého spasitele mezi svými. Mají jich dle toho kritizování Hynka a spol až příliš.. Výběrové řízení bude určitě potřeba. A Poláci tam budou běhat mezi kandidáty, aby sehnali autogramy pro děti... ;-)
Máš pravdu, že ten sešup má delší trvání.
Uživatelský avatar
misterx889
Příspěvky: 526
Registrován: 18 srp 2015 20:08
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 70 krát

Re: Hokej

Příspěvek od misterx889 »

Litvinov je na tom mizerne, ale verim ze nespadne; predevsim proto, z Sasa ligy na to podle me nikdo nema, aby extraligistu 4x porazil v barazi

horsi by to mela Cheza s penezma, jeden jejich fanousek mi tvrdil, ze se Orlen jakozto vlastnik uz dost cuka
1950 - forever :whistle:
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Dnes na tréninku Jalonen a Kalous
Odpovědět