Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
misterx889
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2015 20:08
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od misterx889 »

Radil se Zohornou dali lehce vzpomenout na souhru Prospala s Dvorakem

cas 7:35

1950 - forever :whistle:
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Gumid píše: 21 říj 2022 08:38
... Radku,

byli bych rád, kdybyses v tom prostoru neukazoval vůbec... Twitter naštěstí nemám a tyhle bláboly číst nemusím... Opět se tento pan ukázal jako de*il..nikomu nic zlyho nepřeji, ale kdyby tento člověk místo na pr*el dostal na hubu, tak bych se nezlobil.

P. S. Vím co je ironie, nadsázka, ale nechápu jak se novinář pracující v celorepublikovém tisku může takto vyjadřovat. Fanouskovstvi by mělo jít stranou a měl by se chovat nezaujatě...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Rahmed píše: 21 říj 2022 19:41 Tvl, pouštěl jsem si teď několikrát akci Zohyho s Ráďou...
... a je to pecka paráda :clap: ...po těch letech zmaru :rock:
A Koště s Bobym to samé

Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1707
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

DObrá práce! Radek S. a Radek S. si můžou jít poklábosit. Lemplové!
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 858 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

jimmypop píše: 21 říj 2022 21:11 A Koště s Bobym to samé...
Jj... chtěl jsem to ještě zeditovat, ale musel jsem s dětma čistit zuby :pivko:
A já už mám taky vyčištěno, páč jsem si dal 5 velkejch 50% rumíků :wave:
:vlna: :vlna:
Život jde dál...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Tvl ten Modrák 🙈🙉🙊
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Roman Will: „Myslel jsem si, že vím, co od toho čekat, ale všechna moje očekávání to předčilo. Je neskutečné, jak tím lidé žijí a jakou vytvořili atmosféru. Ze všech těchto důvodů jsem chtěl prostě jen vyhrát zápas za každou cenu, protože vím, jak je to důležité. Derby je derby. O vítězství rozhodl náš týmový výkon, hráli jsme výborně a plnili jsme to, co po nás trenéři chtěli."

Radim Rulík (Pardubice): „Podle mě jsme viděli hezký hokej před výbornou kulisou. Oba týmy hrály útočně, což bylo na ledě vidět. Myslím, že zápas rozhodla naše produktivita ve druhé třetině. V té třetí jsme měli hodně vyloučení, měli jsme to zahrát trochu lépe. Tým odvedl poctivý výkon v defenzívě, výborně zachytal brankář Will a taky rozhodl zápas v náš prospěch.“

Tomáš Martinec (Hradec Králové): „Hrál se dobrý hokej, navíc jsme měli dobrý vstup do zápasu a v přesilovce šli do vedení. Vzápětí jsme nevyužili další šance a Pardubice prakticky během minuty výsledek otočily. Stejný scénář se opakoval ve druhé třetině, nedokázali jsme srovnat a domácí nás dvakrát potrestali. Od té doby už jsme zápas tlačili do kopce, Pardubice si to zkušeně hlídaly a zaslouženě vyhrály.“
Naposledy upravil(a) Gumid dne 21 říj 2022 21:50, celkem upraveno 1 x.
Pida11
Příspěvky: 607
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 128 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Prvni lajna neskutecna. Souperi se na ni pripravuji a stejne si dela co chce, kdy chce. Snad bude Zohy v pohode.
Strasne se me libi 4. lajna, respektive Bambus s Kofferem na oslabeni. Neskutecny, co Koffer objezdi a Bambusovi sem taky rozhodne neveril, ze bude jeste tolik prospesnej v acku.
Dvorka s jeho formou momentalne bek do repre, neskutecnej nakup. Premie pro toho, kdo ho vyhlidnul a domluvil.
Frodo na stridacce paradne prozival kazdy Wilduv zakrok. Chytat chce kazdej, ale ocividne jim to v dvojce klape..a nebo jsou sakra dobry herci :))
Dneska parada. Dominance na ledu i v hledisti. Chvilema jsem koukal jestli tam vubec fans hosti jsou. Dneska kotel velka pochvala.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Výhra v derby. Navíc jsem trefil přesný výsledek v tipovačce. Já su tak šťastné :grinning:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

Velký mínus hradecký hordě- absolutně zkazili dékovačku.
A je to fakt škoda, zrovna dnes by býval zpíval snad celý staďák.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Co zkazili? On si jich tam někdo všímal? 😀
Dynamak Láďa
Příspěvky: 14
Registrován: 28 říj 2021 22:51
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamak Láďa »

Krásná atmoska a derby je naše já su tak šťastné :dance:
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

pepa píše: 21 říj 2022 22:21 Co zkazili? On si jich tam někdo všímal? 😀
Nešlo nevšímat, slyšet prosté byli. Vemena vypatlaný. Kdyby tam zůstali jejich hráči, tak O.K., ale tohle bylo ubohý.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Kousy hráč kola podle Bully, ale Zenit ho prejmenuje na Pavla Kousala
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Bobby má teď výbornou formu.. je vidět, že ho ten hokej s kvalitníma spoluhráčema hned jinak baví
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

dneska super porazit mech vzdy potesi :)
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Vždy mám před derby takovou smýšenou náladu a obavu. Dnes ale super, vše dopadlo nádherně a opravdu jsem si to užil. Parádní hokej teď a je radost chodit teď na hokej.
Dnes ale musím pochválit atmosféru a hlavně jižní tribunu. Parádní výkon a smekám. Opravdu dnes fandění na jedničku. Také chválím moderátora kotle. Nebo jak se ta funkce jmenuje. Nedal fandům vlastně vydechnout a burcoval jak to šlo. Díky moc
mirkaa
Příspěvky: 49
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

woe píše: 21 říj 2022 20:50 Bůra a nazdar!

Stále první!
:goodpost: Dobrá prace jak na lade ,tak v hledišti.!
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Staci si poslechnout trenéra jak hodnotí první čtvrtinu.

Buďme za RR rádi.

Well done trenére … :clap:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Výbornej hokej, krásný góly a sladká výhra.

Líbí se mi, jak funguje brankářskej tým. Jak spolu i během zápasu komunikují oba gólmani a jejich trenér.

Dynamo mě baví.
DynamickyFanousek
Příspěvky: 8
Registrován: 07 říj 2022 12:41
Obdržel "To se mi líbí": 6 krát

Re: Hokej

Příspěvek od DynamickyFanousek »

24cenda píše:Vždy mám před derby takovou smýšenou náladu a obavu. Dnes ale super, vše dopadlo nádherně a opravdu jsem si to užil. Parádní hokej teď a je radost chodit teď na hokej.
Dnes ale musím pochválit atmosféru a hlavně jižní tribunu. Parádní výkon a smekám. Opravdu dnes fandění na jedničku. Také chválím moderátora kotle. Nebo jak se ta funkce jmenuje. Nedal fandům vlastně vydechnout a burcoval jak to šlo. Díky moc
Díky šéfe snažil jsem se, moderátor=speaker.. Ale díky moc za pochvalu hezky se to čte!


Sent from my iPhone using Tapatalk
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

První čtvrtina za námi. Že si to tak rychle sedne a budeme první jsem nečekal. Negativum je, že to celé zatím leží na první lajně. Ostatní se zatím moc nepřidali.
K brankářům snad jen že když si Will ještě pohlídá prostor mezi nohama, kam dostal pár zbytečných gólů, tak to bude úplně dokonalý.
Obrana šlape dobře. Čerešňák je skvělý, lepšího beka jsem v lize dlouho neviděl. Slušně bych řekl roste Vála. Zklamání je Hrádek, ten jde výkony spíš dolů než nahoru. Na nervy mi leze Košťálek. Snad s výjimkou derby udělal v každém zápase šílený hrubky. Obránce jeho kvalit si tohle nemůže opakovaně dovolit. Méně gólů než my dostali jen betonáři z Olomouce a Bolky.
Útok táhne první lajna. Dva zápasy 1:0, přesto jsme dali třetí největší porci gólů. Pohříchu to visí jen na té první lajně. Že bude Zohorna tak dominantní, to jsem fakt nečekal. Radil se už rozjel, chvíli to trvalo. Hra jeden na jednoho vynikající, ale střelba nebyla ze začátku moc nebezpečná. Kousal výborně zapadl na místo Hyky. Zatím jeho nejlepší sezóna po návratu a to nejen že dělá body, ale hlavně nasazení a bojovnost. Ukazuje, že bojuje o novou smlouvu a jde mu to dobře. Měli jsme mít největší zbraň ve dvojici Hyka – Sedlák, ale to se bohužel rozsypalo.
Cienciala je úplně mimo. Tím trpí Říčka, který loni zužitkovával jeho skvělé přihrávky. Říčka se snaží, ale nějak si to v té lajně nemá s kým dát a od koho dostat pořádnou přihrávku. Potřeboval by k sobě na centra Kousala, který by mu to dával. Musil bojuje, ale není to ono, rve to přes závit, produktivita slabá. To stejné Poulíček. Bojovnost tam je, jako vždy, ale produktivita chybí. Pauloviče beru jako hráče pro třetí lajnu bojovníků a hráče co dobře ubrání oslabení. Proč ale chodí do první přesilovky a ještě to hrajeme na něj jako na finálního zakončovatele, to mi hlava nebere. Z mladých se mi líbí Kofferova bojovnost, ten odjezdí každé střídání na krev. Ostatní mladí jsou zatím dost o ničem.

Je dobře, že všechno hned neklape. Rozhodně máme prostor na zlepšení přesilovek i oslabení, i když oslabení se v posledních zápasech hodně zlepšilo. Na to, jaké máme hráče a střelce, tak přesilovky drhnou. První lajna někdy i minutu a půl nepustí soupeře z pásma, ale bývá to jalové. Málo střílíme a kolikrát skoro nechodíme před branku, ale to věřím, že Rulík vypiluje. Hráče na přesilovce máme skvělý, zlepšení se dá očekávat.

Předpokládal jsem, že než si to sedne, budeme třetí/čtvrtí. Teď už je vidět, že v první čtyřce bychom být mohli, ale soupeři se také zlepšují. Vítky hrají výborně. Kometa jde hodně nahoru. Zlepšení se dá čekat od Třince i Sparty. Liberec tady hrál výborně, stejně jako Bolka.
Čekají nás další skvělé zápasy a nebude vůbec jednoduché první flek uhájit. Užívejme si je a s ubíhajícím časem do konce roku vyhlížejme posily na play off a těšme se na ně. Soupeři určitě posílí také a bude nás letos čekat asi nejkvalitnější play off za mnoho posledních let.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Mě hrozně letos baví ten "souboj" Koště vs. Čero. Oba hlavně v útočné fázi fakt vynikající a jsem hrozně zvědavý, kdo z nich nakonec dá více bodů. Ale oba ti kluci jsou velmi, velmi odskočení.

Dvořák je taky super, ale u něj vítězí všestrannost.
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Sweník píše: 22 říj 2022 00:16 Mě hrozně letos baví ten "souboj" Koště vs. Čero. Oba hlavně v útočné fázi fakt vynikající a jsem hrozně zvědavý, kdo z nich nakonec dá více bodů. Ale oba ti kluci jsou velmi, velmi odskočení.

Dvořák je taky super, ale u něj vítězí všestrannost.
Čerešňák je vynikající dopředu i dozadu. Pro mě jasně nejlepší náš bek. Koště dopředu super, vzadu strašný hrubky. Dvořák, Musil, Kolář a Vála hrají poctivou defenzivu.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

PCE.MAN píše: 22 říj 2022 00:59 Čerešňák je vynikající dopředu i dozadu. Pro mě jasně nejlepší náš bek. Koště dopředu super, vzadu strašný hrubky. Dvořák, Musil, Kolář a Vála hrají poctivou defenzivu.
Dvořák je teda za mě mnohem víc, než jen poctivá defenziva v jedné rovině s Valou, jak jsi to přirovnal ty..
Tesla a Devils
Odpovědět