Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Činel je dole ale jak se tu psalo určitě může jít nahoru ale musí si víc hrabnout zatím je to bída.... Za Hyku přijít někdo musí táhne nás gólově hlavně jen první lajna... Mandát rozhodně nedosahuje kvalit Hyky a upřímně můj názor je že bych ho sem už nebral druhou šanci si sice zaslouží každý ale bude to zase akorát každý řešit bude na něj tlak a přece jenom ECHL je těžký prales... Chce to opravdu ještě jednoho rozdílového útočníka udělat i kdyby měl přijít až v Prosinci například.... Za Mandáta se na mě nezlobte je to můj názor
🔴⚪
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Každopádně Motor je asi v solidní krizi když vezme na výpomoc čtyřicetiletého Čachotského s letošní bilancí v Chance lize 1+2 ve 12z
🔴⚪
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Pec92 píše: 17 říj 2022 22:36 Mandát rozhodně nedosahuje kvalit Hyky a upřímně můj názor je že bych ho sem už nebral druhou šanci si sice zaslouží každý ale bude to zase akorát každý řešit bude na něj tlak a přece jenom ECHL je těžký prales... Chce to opravdu ještě jednoho rozdílového útočníka udělat i kdyby měl přijít až v Prosinci například.... Za Mandáta se na mě nezlobte je to můj názor
Jedine na try out ;-))
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pokud letos Tomáš už nenastoupí, případně bude několik měsíců bez hokeje a o deset kilo lehčí, máme problém. Bohužel..

Mandát? Stále mladý hráč, klub mu přirostl k srdci, kluky v kabině zná.
Jako pardón, ale tam by nebylo co řešit. Může se sklouznout za béčko, ale nevěřím, že by v americe ztratil své schopnosti, které začínal uplatňovat v extralize.
A jestli ho někdo bude řešit, tím lépe. Mohlo by to odtáhnout tu dle mne velmi mylnou gloriolu o týmu hvězd. Ten fakt nemáme, obzvláště jestli bude Tomáš dlouhodobě mimo..

Navíc lepší příběh druhé šance pro kluka, který svého jednání lituje a byl potrestán. Než příběh s prominutím blbečka, který lituje jen toho, že se neuplatnil v KHL a žije s vědomím, že nedostal větší šanci. Jinak by tam hrál dál..

Ale uznávám, já mám pro Mandáta slabost. Je mi sympatické, jak naším týmem žije.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Mandátovi bych druhou šanci dal, pokud by se jeho šňupkauza vyvíjela jinak, než se tehdy vyvinula... pokud by se tenkrát na první dobrou přiznal a posypal si hlavu popelem, tak bych mu ted druhou šanci dal...
jenže on zatloukal, dušoval se ze nic nebral, do poslední chvíle lhal, vykřikoval o B vzorku... a trvalo mu sakra dlouho než mu došlo, že lhací cesta nikam nevede...

trest si odseděl, určitě moc dobře ví, jakou píčovinu udělal.... šňupprůser bych mu tak nějak byl ochoten "odpustit"... že ale vědomě všem lhal, pochcal klub, majitele, fanoušky, to je červená čára... ať si kariéru restartuje někde jinde....
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Mandát je řešení. Není třeba se chovat jak ožralý milionář, když je po ruce náš hráč s takovým příběhem

Jinak nevím, jestli sledujete naše zápasy, hrajeme většinou s týmy, které nemají ani zdaleka tak "drahý" kádr a koho jsme deklasovali? A? No, mimo Motoru tak nejak6 nikoho. Tím chci napsat, že Mandát je logické managerské řešení a já to tedy podpořím

Chápu, že zásadoví fans budou mít nějaký problém, ale věřím, že se toho management nezalekne. Jak píše Propulse, hráči nejsou ..v našem B to moc nevypadá

Edit: @tau - Mandát to opravdu provedl debilně, ale já mám prostě rád dát druhou šanci. On nám to vrátí a bude vděčnej. Nikoho nezabil. S věkem prostě přichází vyšší míra tolerance :] Bude to příběh o ztraceném synovi :]]
Tesla
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Woe
Souhlasím s Mandátem.
Týmy začnou vyhrávat větším rozdílem až později.
Swenik
Máme na poměry elh kurva hvězdný tým i bez Hyky. Ale útok je potřeba posílit buď jedním hráčem, když se vrátí Hyka nebo budou potřeba dva.
FOGLIK
Příspěvky: 5280
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 392 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Muf píše: 17 říj 2022 13:56 Nejsem si jistý tím, že budou hrát jako o život. Docela si dovedu představit, že by někteří Ropáci snad i uvítali, pokud by se po zítřku jejich lodivod pakoval, a řeči o nějakém profesionálním přístupu, to jsme přeci i zde slyšeli tolikrát :think:

Činel si to asi bude muset vyžrat, ale v tuto chvíli je to on co brzdí celou pětku ve hře, tak to je. Každopádně tam by ke zlepšení mělo časem dojít.

Z koho mám naopak radost tak z Bambuse, dlouho jsem neviděl hráče, který by přijal svojí roli v týmu tak dokonale. Každé střídání plně soustředěný a prakticky bez chyb, navrch tam pořád zůstalo poměrně dost hokejového umu :thumbup:
Na Činelovi je vidět po výpadku, že není úplně v kondici. Dost často toho měl na ledě dost. On potřebuje teď čas. Docela přitvrdil i Vála, což jsem byl překvapený :)
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 343 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Sweník píše: 18 říj 2022 05:05 Pokud letos Tomáš už nenastoupí, případně bude několik měsíců bez hokeje a o deset kilo lehčí, máme problém. Bohužel..

Mandát? Stále mladý hráč, klub mu přirostl k srdci, kluky v kabině zná.
Jako pardón, ale tam by nebylo co řešit. Může se sklouznout za béčko, ale nevěřím, že by v americe ztratil své schopnosti, které začínal uplatňovat v extralize.
A jestli ho někdo bude řešit, tím lépe. Mohlo by to odtáhnout tu dle mne velmi mylnou gloriolu o týmu hvězd. Ten fakt nemáme, obzvláště jestli bude Tomáš dlouhodobě mimo..

Navíc lepší příběh druhé šance pro kluka, který svého jednání lituje a byl potrestán. Než příběh s prominutím blbečka, který lituje jen toho, že se neuplatnil v KHL a žije s vědomím, že nedostal větší šanci. Jinak by tam hrál dál..

Ale uznávám, já mám pro Mandáta slabost. Je mi sympatické, jak naším týmem žije.
Nevím, nakolik Mandát žije naším týmem a jak mu přirost k srdci, zato si přesně vybavím, jak nás po tý šarádě neváhal ještě posrat v novinách.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 954 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Dneska nepřichází do úvahy nic než výhra za 3 body a klidně si můžeme zopáknout i výsledek z poslední návštěvy Litvínova, kdy jsme vyhráli v poklidu 5:1.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Borek píše: 18 říj 2022 11:11 Nevím, nakolik Mandát žije naším týmem a jak mu přirost k srdci, zato si přesně vybavím, jak nás po tý šarádě neváhal ještě posrat v novinách.
Videl jsem to velmi podobne jako Ty, na kolik je v kontaktu s kym z teamu to take nevim, ale je to podavano jako fakt,
reknu to takto, nez odpoustet moralnim kryplikum vylitejm z Putinovy ligy, a stydet se, co to sem leze, radsi tu uvidim Mandata a budu verit, ze je to o neco chytrejsi a vyspelejsi borec a clovek, nez kdyz jsme se s nim loucili...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Rulík v Puku:
Musím říct, že bodově super, držíme se v popředí. Herně daleko lépe hrajeme venku než doma. Venku hrajeme účelněji a lépe, doma to máme hodně složité tím, že sem soupeři přijíždějí na nás neskutečně nažhavení, připravení. Polovina trenérů týmů, co tady hrály, řekla, že to byl nejlepší výkon jejich týmu v sezoně. A tak to prostě je. Pro nás jenom dobře, že to máme takto těžké, ale potřebujeme se v systému, který bych chtěl, abychom měli zažitý hlavně do play off, posouvat.

Je to skvělé, ale má to pro i proti. Když hráči hrají před takovouto diváckou kulisou, tak je to radost. Když hru trochu zjednoduší a vytvoří větší tlak v útočném pásmu, fanoušci to okamžitě vycítí a začnou je povzbuzovat. To je přesně to, co by tam z naší strany mělo být. Někdy mě mrzí, že hru chceme ještě něčím vyšperkovat, jako bychom se chtěli před fanoušky ukázat ještě v lepším světle a potom to skončí tak, že se nám to nevydaří a spíše se v některých situacích před nimi zbytečně shodíme. Téma je, abychom dokázali v určité situaci úplně jednoduchý přímočarý hokej, který přináší předbrankové situace, tlak do branky, odražené puky. Prostě taková ta mela, což si myslím, že lidi baví a to chtějí. Abychom hru tolik nekomplikovali, když nemusíme.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Tak tak pane trenere :thumbup:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Svet potrebuje i pribehy s dobrym koncem, stejne jako Dynamo. Otazkou ale je, jak na tom Mandat bude.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Tímto dvojzápasem se Dvorem Králové postoupily Pardubice v roce 1937 do nejvyšší soutěže....

Obrázek
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Kdyby mě někdo řek, že po představení posil za pár týdnů budeme řešit jak s v áčku zlepšuje Rákos , vyhlížet Endála a čekat na Mendáta tak ANI JÁ bych tomu nevěřil! :grr: :rock:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Tak občerstvení už zdaleka neni co bývalo....doba se mění i v Litvínově, zato zima v hale je pořád stejná
Matess
Příspěvky: 705
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

No já Vám nebudu kecat, dneska jestli prohrajem, tak se ničemu divit nebudu. Dinosaurův styl nám nikdy neseděl a v Litvínově jsme taky nikdy nehráli zrovna extratřídu. A naprosto s klidem obětuju dnešní zápas, pokud to bude znamenat demolici Mechova podobnou tý, co jsme schytali loni my.
Dynamak Láďa
Příspěvky: 14
Registrován: 28 říj 2021 22:51
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamak Láďa »

Tak tak naprosto souhlasím ale měli by jsme dnes brát 3 body :whistle:
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Ty komentátoři na Tipsportu jsou nějací nový ne ? Mě přijde že letos ty hlasy moc neznám každopádně většinou je to šílenost
🔴⚪
Matess
Příspěvky: 705
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Pec92 píše: 18 říj 2022 17:30 Ty komentátoři na Tipsportu jsou nějací nový ne ? Mě přijde že letos ty hlasy moc neznám každopádně většinou je to šílenost
Líbí se mi, jak mi šeptá do ouška.
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 863 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

No co to je tohleto?! :think: :eh:
Život jde dál...
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Naše přesilovky a oslabení jsou dost marné.
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Matess píše: 18 říj 2022 17:31 Líbí se mi, jak mi šeptá do ouška.
Přesilovka ,to je něco ......

Proč nezkusí místo Pauloviče někoho jiného proboha .....Za 50 zapasu v přesilovkach 1 gol

Jinak 5 na 5 super výkon :thumbup:
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Ty přesilovky mě celkem překvapuje že je líp hraje druhá formace ta první má občas problém i navézt pásmo... Což je úsměvné protože ve hře 5 na 5 zamknou soupeře v pásmu klidně na minutu
🔴⚪
Odpovědět