Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5822
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 162 krát
Obdržel "To se mi líbí": 867 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Šéf si oproti loňsku polepšil o 5,6 miliardy. S majetkem 10,6 miliardy mu mezi českými miliardáři patří 38. místo.... Vloni byl na 64. příčce s usmrkaným 5 miliardamy.... :-)

https://forbes.cz/lists/nc22/petr-dedek/
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1129 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

V tom Brně to je fakt banda zoufalců žárlících na Prahu. Poruchu sparťanského letadla oslavují, jak kdyby vyhráli titul. :-)) Normálně tam z toho mají předčasné Vánoce.. :wave:
Stars
Příspěvky: 6717
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Sweník píše: 05 říj 2022 13:30 V tom Brně to je fakt banda zoufalců žárlících na Prahu. Poruchu sparťanského letadla oslavují, jak kdyby vyhráli titul. :-)) Normálně tam z toho mají předčasné Vánoce.. :wave:
Ubožáci....ja bych jim připomněl 1. ligu a derby s Ytongem 226 platících, kde všichni byli ty Komeťáci bijící se v prsa
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5339
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 156 krát
Obdržel "To se mi líbí": 460 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tau píše: 05 říj 2022 12:19 Šéf si oproti loňsku polepšil o 5,6 miliardy. S majetkem 10,6 miliardy mu mezi českými miliardáři patří 38. místo.... Vloni byl na 64. příčce s usmrkaným 5 miliardamy.... :-)

https://forbes.cz/lists/nc22/petr-dedek/
někomu holt krize svědčí....
Laky29
Příspěvky: 124
Registrován: 07 dub 2016 08:43
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Laky29 »

Stars píše: 05 říj 2022 13:57 Ubožáci....ja bych jim připomněl 1. ligu a derby s Ytongem 226 platících, kde všichni byli ty Komeťáci bijící se v prsa
Tak to jsme se tam možná potkali :wave: Chodil jsem tam hokej sledovat na VŠ. Někdy na Hvězdu, jindy na Ytong. Jojo to byla rodinná atmosféra, že si na jedné straně hlediště slyšel co říkájí naproti přes kluziště :dance:
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1129 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Na Spartě už se ovšem taky asi pomátli. Řeší plat Zohyho a ženou ho stále výš a výš. Asi je žere, že Simon bere skoro dvojnásobek a hraje tužku.. :-)

No nic, radši jinde nečíst. Co dnes béčko? Čeká kluky důležitý a těžký zápas.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7480
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 579 krát
Obdržel "To se mi líbí": 771 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

C830AE31-F442-4C51-85A7-9B34E4D31315.jpeg
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Endál válí chtělo by to ho udržet ať se s ním vyhrajou hráči jako Herčík, Rouha atd.
🔴⚪
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3347
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 359 krát
Obdržel "To se mi líbí": 588 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Gumid píše: 05 říj 2022 17:32 C830AE31-F442-4C51-85A7-9B34E4D31315.jpeg
Jsem to vůl, mohl jsem dnes zajít :slight_smile:
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7480
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 579 krát
Obdržel "To se mi líbí": 771 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

digitalmouse píše: 05 říj 2022 19:16 Jsem to vůl, mohl jsem dnes zajít :slight_smile:
Zapomněl jsem ti napsat🤨
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3347
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 359 krát
Obdržel "To se mi líbí": 588 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Gumid píše: 05 říj 2022 19:26 Zapomněl jsem ti napsat🤨
Tak nějaký další mač :wink:
Obrázek Za Dynamo!
subris
Příspěvky: 3179
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 306 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... bengo super tři body, už nehrál Kolic tak asi zítra za áčko. K Valovi do dvojice dobrá volba by to byla
.... #zadynamo
Stars
Příspěvky: 6717
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Sweník píše: 05 říj 2022 17:11 Na Spartě už se ovšem taky asi pomátli. Řeší plat Zohyho a ženou ho stále výš a výš. Asi je žere, že Simon bere skoro dvojnásobek a hraje tužku.. :-)

No nic, radši jinde nečíst. Co dnes béčko? Čeká kluky důležitý a těžký zápas.
tak jsem kouknul, ta závist je strašná věc,ještě, že ve Spartě hrají všichni za párek....

benfika super 3 body
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7480
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 579 krát
Obdržel "To se mi líbí": 771 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Stresík to ke konci již nedával, až ho musel Zdráhal uklidnit.
Stars
Příspěvky: 6717
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

subris
Příspěvky: 3179
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 306 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... aspoň ma Ryšec a klobása o čem tweetovat :)
.... #zadynamo
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1129 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tak tenhle Zamatlal si myslí, že Ota vyhrál v Pardubicích šest titulů? To už o něčem svědčí. Možná chce jít ve šlépějích Ryšavého, ale neumí to a nikdy toho nedosáhne, když si neumí zjistit ani základní fakta..

Kašpárek a ještě ho možná někdo zaplatil. Větší slátaninu a zplácaninu jsem v Deníku už dlouho nečetl. Asi taky šetří.. :-)
Dassty
Příspěvky: 1043
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »


Mě tam serou nejvíc ty výjimky hlavně pro ty kluby, který nejvíc kopaly za BPA… kurva, tak ať daj stejný práva všem. Takhle tyhle kluby budou finančně zvýhodněný oproti jiným. Buď nikdo nebo všichni.
Když máji i v jiných klubech možnost podepsat smlouvu se sponzorem, tak proč do toho má co kecam BPA. A když to nedovolí, tak ať ty miliony nasype ona..
pepa
Příspěvky: 2081
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 432 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, myslím, že ty výjimky budou ten důvod, proč to uhos sestřelí a paní Obermajerova utre nos...
Emil Havránek
Příspěvky: 888
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Zatím bych byl v klidu, Ten článek je jen pouhá rádoby bulvární recyklace již známých informací. Tak asi měsíc známých. Navíc, to se tam asi nehodilo, není znám licenční řád pro příští sezónu. Právě kvůli probíhajícím sporům a podáním. Paní Obermajerová si může tvrdit co chce, je jednou ze stran sporu. Za jak silný konec provazu tahá - uvidíme - osobně bych si na ni u Tisportu nevsadil.
pardubakM
Příspěvky: 4
Registrován: 05 říj 2022 23:54
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pardubakM »

Mám otázku vám přijde v pořádku, že má speaker zakázáno od Dynamo Fans nadávat nebo skoro cokoliv pokřikovat na kotel ostatních týmu ?? Co se to děje, že musí fandit slušně. Jsem zvědavej na derby, až nás mechováci začnou vyvolávat a speaker začne dý dý dý
in-spyder
Příspěvky: 1740
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Emil Havránek píše: 05 říj 2022 22:32 Zatím bych byl v klidu, Ten článek je jen pouhá rádoby bulvární recyklace již známých informací. Tak asi měsíc známých. Navíc, to se tam asi nehodilo, není znám licenční řád pro příští sezónu. Právě kvůli probíhajícím sporům a podáním. Paní Obermajerová si může tvrdit co chce, je jednou ze stran sporu. Za jak silný konec provazu tahá - uvidíme - osobně bych si na ni u Tisportu nevsadil.
Jsem to rozklikl a čekal jsem, že tam bude něco, co ještě nevíme a ejhle, dozvěděl jsem se to, co snad všichni víme a bylo to propírané již před několika měsíci snad. Tahle novinařina, to je boj teda ..
pardubakM
Příspěvky: 4
Registrován: 05 říj 2022 23:54
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pardubakM »

A neříkám že atmosféra není parádní, ale naše fandění je tragédie. Chtělo by to těžce zapracovat na oživení a přilákání mladých kluků, ale upřímně kolik se jich přídá k Dynamo Fans s takovýmhle přístupem. … že je zákázáno skandovat na jiné kluby, to je až směšný. V kotli je dost starších lidí, kteří chodí na jižní tribunu už od mala, ano to je sice hezký ale mohli by si uvědomit, že když nezakřičí, nezatleskájí ani nezvednou šálu při gólu, už pro ně asi kotel není úplně pravé místo.
Uživatelský avatar
JJenda
Příspěvky: 380
Registrován: 15 lis 2018 08:04
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JJenda »

Ono to není jen o jihu, ale o celém staďáku. A bohužel atmosféru domrdává i hlavní speaker a DJ. Sedím na západním balkónu. Jih má rozjetý skandování a on jim uprostřed, když to nabírá na síle do toho začne buď pouštět scootera, řeka, nebo něco podobného, čeho se hned chytne zbytek haly, takže se fandí proti sobě. To, že si letos oblíbil určovat, kdy se po jede červená-bílá mě taky sere. Toho se natruc neúčastním. nejsem na spartakiádě...
Obecně by měli s muzikou a hlavně její hlasitostí šetřit. A nebo by měl mít příposlechy na jihu, aby slyšel, co se v kterém okamžiku skanduje, když to v té své kabině neslyší. Za mě tohle zabíjí atmosféru na zimáku víc, než děti na jihu. Gaučáci se chytnou jihu, ale když jede jih něco a do toho z repráků nad hlavama duní něco jiného, tak celá hala nebude fandit nikdy...
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6143
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

pardubakM píše: 06 říj 2022 00:27 A neříkám že atmosféra není parádní, ale naše fandění je tragédie. Chtělo by to těžce zapracovat na oživení a přilákání mladých kluků, ale upřímně kolik se jich přídá k Dynamo Fans s takovýmhle přístupem. … že je zákázáno skandovat na jiné kluby, to je až směšný. V kotli je dost starších lidí, kteří chodí na jižní tribunu už od mala, ano to je sice hezký ale mohli by si uvědomit, že když nezakřičí, nezatleskájí ani nezvednou šálu při gólu, už pro ně asi kotel není úplně pravé místo.
No jo, už je to tu zas, to tu dlouho nebylo, co by se skandovat mělo, nemělo, jak kdy kdo a s kým... že by se zas na zimáku objevili žampióni? ...aby to zas všem ukázali, jak na to? No jo, fotbal jde do kopru, tak se nám zas přijdou realizovat na zimák, co? :]

Že se tu pěstuje jakási morální úroveň fanouška, snad není úplně na škodu.. kdo má chuť být sprostej dobytek, může si zalézt do prasečáku, do kravína, jít na fotbal ... prostě každý, jak chce...a tam se může realizovat, když to potřebuje

Že speakera úkoluje klub, který si ho patrně něčím zavázal, permice, dres atd...to je samozřejmě špatně. Fans by měli být nezávislí na klubu...ale klub tohle řízení kotle skoro nic nestojí, vědí, jak si ho za pár šupů ovládnout pro své potřeby a to se asi děje. A těžko se to změní

Jinak jako ten starší nechápu, proč lákat na hokej mladé kluky a proč se s odpuštěním se*eš do starších fans. Chodí kdo chce a ať si každý dělá, co chce. Ti lidé si to platí. Mladé chceš lákat čím, když je asi hokej nezajímá, jinak by snad už dávno přišli, nebo ne? A kdo ty permice těm mladým zaplatí? Půjdou na brigošku, nebo řekne rodičům? Co je mladý kluk? 15? Nebo kolik? Jo, ti se možná dají dobře ovládat. Když se nechají. A hlavně, když přijdou. Mimo jiné já na zimáku potkávám mladých celkem dost

Hloupé téma..

@JJenda .. viz výše. Klub si platí staff za ovládání fans.. takže také "rebeluji" a bílou dám, jen když chci

Obecně muzika bída...a to zrychlování zpomalování= mršení..je ubohé

No. Ale hokej baví, o ten jde nejvíc. Žampionů se nebojím, ti nemají výdrž... pár zápasů a potáhnou zase dál
Tesla
Odpovědět