Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jendu potřebujeme jako sůl. Ta třetí obrana každý zápas neskutečně hoří. A to jde Vála výkonnostně nahoru..
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8189
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 441 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Béčko je dneska spíš Céčko, možná i Déčko
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

"Hokejový svaz v současnosti jedná se společností BPA o nové marketingové smlouvě. Stávající partner ČSLH vyhrál poptávkové řízení, podle Hadamczika se ale obě strany zatím nedohodly na podmínkách kontraktu."

Tam to asi taky bude ještě "prdel".
Obrázek Za Dynamo!
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

digitalmouse píše: 26 zář 2022 18:54 "Hokejový svaz v současnosti jedná se společností BPA o nové marketingové smlouvě. Stávající partner ČSLH vyhrál poptávkové řízení, podle Hadamczika se ale obě strany zatím nedohodly na podmínkách kontraktu."

Tam to asi taky bude ještě "prdel".
Tohle ale jde asi i za Dědkem. Proto Hada prosazoval.. ;-)
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Že by jeden pán měl pravdu, o bordelu na svazu....když vládnul panovník Král....a nebyl to kouzelný Dědeček.....
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Kouká někdo z vás na Béčko? Zajímalo by mě, jak hraje Količ a Lichtag.. případně někdo jinej zajímavej?
Davejar
Příspěvky: 191
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

No...vím, že béčko si před sezónou řeklo, že chtějí hrát klidnej střed...ale aby se naše údajná ,, brankářská ,, rošáda nevyřešila tím, že v áčku bude jednička Will, dvojka Klouček a béčko pude zachraňovat Frodl....
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Davejar píše: 26 zář 2022 20:20 No...vím, že béčko si před sezónou řeklo, že chtějí hrát klidnej střed...ale aby se naše údajná ,, brankářská ,, rošáda nevyřešila tím, že v áčku bude jednička Will, dvojka Klouček a béčko pude zachraňovat Frodl....
Pro mne jsou zatím největším zklamáním mladí kluci z áčka, hlavně Ondra Rohlík a Matýs. Už nejsou žádní junioři, mají docela dost startů v extralize. Ale když jsou na ledě, místo rychlého pohybu v útočném pásmu jsou rádi, když se na chvilku dostanou z obranného pásma. A třeba Matýs v béčku nijak nevyniká, přitom jsem doufal, že z něj roste druhý Ráďa.. :-(

A Hrádek, ten zatím letos působí jako absolutní omyl. V juniorském věku hrál jinak a mnohem spolehlivěji než letos. Snad se nějak probere..

Jako fakt vše zatím působí, že na to kluci s prominutím serou, protože všechno "určitě" uhrají Hyčmen a spol. Tohle je třeba ještě nějak vyladit.. Anebo se to vyřeší samo, pokud se vrátí Sedlák z Colorada. Rázem by hoši museli dřít i o post ve čtvrté lajně...
OnPce
Příspěvky: 231
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Sweník píše: 26 zář 2022 20:26 Pro mne jsou zatím největším zklamáním mladí kluci z áčka, hlavně Ondra Rohlík a Matýs. Už nejsou žádní junioři, mají docela dost startů v extralize. Ale když jsou na ledě, místo rychlého pohybu v útočném pásmu jsou rádi, když se na chvilku dostanou z obranného pásma. A třeba Matýs v béčku nijak nevyniká, přitom jsem doufal, že z něj roste druhý Ráďa.. :-(

A Hrádek, ten zatím letos působí jako absolutní omyl. V juniorském věku hrál jinak a mnohem spolehlivěji než letos. Snad se nějak probere..

Jako fakt vše zatím působí, že na to kluci s prominutím serou, protože všechno "určitě" uhrají Hyčmen a spol. Tohle je třeba ještě nějak vyladit.. Anebo se to vyřeší samo, pokud se vrátí Sedlák z Colorada. Rázem by hoši museli dřít i o post ve čtvrté lajně...
Mluvíš mně z duše, trefná úvaha. Něco mně říká, že Sedlák první mančaft udělá. Nějak nevím, co Paulovič, již delší dobu čekáme, kdy se nastartuje...
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

OnPce píše: 26 zář 2022 20:57 Mluvíš mně z duše, trefná úvaha. Něco mně říká, že Sedlák první mančaft udělá. Nějak nevím, co Paulovič, již delší dobu čekáme, kdy se nastartuje...
Jako ti kluci talent mají, já věřím, že z nich budou vynikající hráči. Ale letos je to zatím bída. Jeden zápas v přípravě zazářili, za mne fakt málo.

Ohledně Lukáše Sedláka se spíše bojím, že mu klasicky namazali med kolem úst, jako to dělají většině hráčů (nejen) z Evropy. Samozřejmě moc bych mu přál, aby se prosadil. Ovšem víme, jak to v NHL chodí. Tam na sliby nehraje.. Vůbec bych se nedivil, kdyby v listopadu řešil návrat.

Paulovič? Pár hezkých momentů už měl. On je klasický bojovník. A jestli chápe svou roli, bez takových kluků úspěch v play-off neuděláme. Takže já jsem za něj zatím rád. Snad mu tam padne konečně něco i v přesilovce..
depresive
Příspěvky: 87
Registrován: 06 srp 2014 08:42
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od depresive »

Sweník píše: 26 zář 2022 20:26 Pro mne jsou zatím největším zklamáním mladí kluci z áčka, hlavně Ondra Rohlík a Matýs. Už nejsou žádní junioři, mají docela dost startů v extralize. Ale když jsou na ledě, místo rychlého pohybu v útočném pásmu jsou rádi, když se na chvilku dostanou z obranného pásma. A třeba Matýs v béčku nijak nevyniká, přitom jsem doufal, že z něj roste druhý Ráďa.. :-(

A Hrádek, ten zatím letos působí jako absolutní omyl. V juniorském věku hrál jinak a mnohem spolehlivěji než letos. Snad se nějak probere..

Jako fakt vše zatím působí, že na to kluci s prominutím serou, protože všechno "určitě" uhrají Hyčmen a spol. Tohle je třeba ještě nějak vyladit.. Anebo se to vyřeší samo, pokud se vrátí Sedlák z Colorada. Rázem by hoši museli dřít i o post ve čtvrté lajně...
Jen pro upřesnění, Ondra Rohlík za B nehraje, to je jeho starší bratr. To jen, aby se naházela špína na špatného Rohlíka.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

depresive píše: 26 zář 2022 21:36 Jen pro upřesnění, Ondra Rohlík za B nehraje, to je jeho starší bratr. To jen, aby se naházela špína na špatného Rohlíka.
Však jsem psal v béčku pouze o Matýsovi. Hrádek tam taky zatím nehraje.. ;-)
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Na to, ze tu bude Sedlak (nekdy) bych moc nespolehal. Jinak souhlasim, ze “mladaci” bida.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Propulse píše: 26 zář 2022 21:53 Na to, ze tu bude Sedlak (nekdy) bych moc nespolehal. Jinak souhlasim, ze “mladaci” bida.
Myslíš, že sr prosadí v NHL. Rohlík, Hrádek, Koffer, Matýs je velká bída. Oni za 4 zápasy neměli snad ani náznak šance. Mimo Koffera (ten aspoň to) se nesráží, nelítají. Je vidět, že ani jeden z nich nemají na více než čtvrtou pětku. A můžou být za ní rádi.
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Kolic dnes -2 … no on se rozjížděl vždy pomalu .. snad se do toho dostane
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Taky si spíš myslím, že Sedlák se do prvního týmu prosadí. Jsem i zvědavý jestli konečně i Kaut.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Docela zajímavá diskuze na fóru Bolky.. :-)

No, ona ta pravda bude jako vždy asi někde uprostřed. Možná měšťák reagoval podrážděně, ale jestli se chovali jako ožralá zvěř, ani se nedivím.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5784
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Sweník píše: 26 zář 2022 20:26 Pro mne jsou zatím největším zklamáním mladí kluci z áčka, hlavně Ondra Rohlík a Matýs. Už nejsou žádní junioři, mají docela dost startů v extralize. Ale když jsou na ledě, místo rychlého pohybu v útočném pásmu jsou rádi, když se na chvilku dostanou z obranného pásma. A třeba Matýs v béčku nijak nevyniká, přitom jsem doufal, že z něj roste druhý Ráďa.. :-(
Viděl jsem všechny zápasy béčka. Matýs strašně moc přehrává. Utápí se v kličkách. Jako on ruce šikovný má, to nepopírám. Ale často místo nahrávky nebo střely dělá další a další kličky až to zadrbe a nic z toho....

Problém s "béčkaři" dělajícími si čáku na extraligu (Bučko, Klouček) je ten, že ani v béčku nevynikají. Přitom právě tihle dva béčko měli táhnout. Jenže oni jsou kyselí... Trochu je chápu. Klouček před pár lety určitě očekával, že touhle dobou bude v Pardubicích jedničkou. Pravdou ale je, že v extralize šancí dostal poměrně dost a o pozici jasný jedničky si rozhodně neřekl. On by mohl být jedničkou v klubech, jejichž cílem je klidný boj kolem desátého místa, hlavně se vyhnout baráži... Ale v týmu s nejvyššími ambicemi prostě jedničkou těžko kdy bude...
Bučko nedávno v nominaci slovenský repre je kyselej, že tady hraje druhou ligu. Do jistý míry ho chápu. Já bych ho vytrejdoval někam do extraligy za nějakýho zkušenejšího útočníka pro naše béčko. Za hráče typu Fronka z Litvínova, kterej ho poslal na střídavý start do Jihlavy....
dtaire
Příspěvky: 524
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 37 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Sweník píše: 27 zář 2022 09:50 Docela zajímavá diskuze na fóru Bolky.. :-)

No, ona ta pravda bude jako vždy asi někde uprostřed. Možná měšťák reagoval podrážděně, ale jestli se chovali jako ožralá zvěř, ani se nedivím.
Tak ta zpráva je zcela jistě z pera Jirky Sejkory, který má podobné věci rád. Mechováci si s ním v minulosti také užili :-)
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Dneska 3 body, nic jiného neberu....
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1549
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 735 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

:goodpost:
Život jde dál...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Zohy s Bolkou vynechal, dnes tedy opět hattrick? 😁
Obrázek Za Dynamo!
killer46
Příspěvky: 87
Registrován: 14 lis 2018 15:31
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od killer46 »

digitalmouse píše: 27 zář 2022 14:19 Zohy s Bolkou vynechal, dnes tedy opět hattrick? 😁
Jelikož to tam po třech sází jen na venkovních kluzištích tak by to tak mělo být 😄
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Rakos dneska ve 4. lajne misto Rohlika.
Odpovědět