Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

tak včerejší návštěva sice nejvyšší v lize, ale rekord prvního domácího zápasu nepadl.. vzhledem k okolnostem (100letá sezona, silný tým atd.) asi škoda.. nejspíš to bylo ovlivněný tím, že nás vysílala ČT

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7696
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Vyhazování trenérů po pár kolech vždy zavání mnohem hlubšími problémy v klubu. Však si pamatujeme vyhazov Juniora tady v roce 2015 a Draisaitla o rok později... Výbornýho v roce 2004 nepočítám, ten to položil sám a klub ho ještě chtěl podržet.

Juniorovi s Baďoučkem odešli dva jasně nejlepší hráči. Na náhradách je vidět, že rozpočet je hodně skromnej.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1195
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 359 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

mechanik píše: 19 zář 2022 11:08 tak včerejší návštěva sice nejvyšší v lize, ale rekord prvního domácího zápasu nepadl.. vzhledem k okolnostem (100letá sezona, silný tým atd.) asi škoda.. nejspíš to bylo ovlivněný tím, že nás vysílala ČT

S ohledem na to co se děje teď okolo nás /všichni ví co myslím/ je ta návštěva neskutečná !!!
A všem nám dynamo fanouškům co včera byli v areně ode mne velký obdiv a poděkování.... Jsem na nás pyšný....
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3968
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 515 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Orosená_desítka píše: 19 zář 2022 11:24 S ohledem na to co se děje teď okolo nás /všichni ví co myslím/ je ta návštěva neskutečná !!!
A všem nám dynamo fanouškům co včera byli v areně ode mne velký obdiv a poděkování.... Jsem na nás pyšný....
Nutno podotknout, že lidé si to včera užili a rozhodně v drtivé většině se jednalo o "fanoušky" a ne pouze diváky.

Psal jsem po pátečním kole, že mne překvapilo jak nízké návštěvy byly na ostatních zápasech, byť se jednalo o první kolo. Z tohoto pohledu je včerejší návštěva skoro zázrak (prostě HOCKEYTOWN :thumbup: )
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7485
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 582 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7696
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

30. sezona samostatný ligy si žádá rekordy... :rock:
rekord.png
subris
Příspěvky: 3180
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 309 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.. někteří rádoby novináři jsou fakt kokoti, co dokážou vyblejt za tweety a články... Se divím, že takový RŠ nebo PR nezkritizovali, že jsme neměli včera vyprodáno..
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Pod článkem kde je rozhovor s Bambusem
Přílohy
3392E866-9293-4B54-B1D4-31A13B181FA8.jpeg
#zpatkydosedla
PCE.MAN
Příspěvky: 1627
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Gumid píše: 19 zář 2022 07:56
Pro mě je tohle jenom další utvrzení v názoru, že novináři jsou dementní banda a nikdo mi to nevymluví. Proto na ně pořád nadávám a nadávat nepřestanu. Doufám, že to tady Pavel Ryšavý bude číst. Není to jen o hokeji, ale tohle je typický obrázek dnešní doby. Vyberou si jednoho universálního viníka a ten může za všechno. Zatímco ostatní budou adorováni za každou kokotinu, druhý bude peskován za každou kokotinu.
Když nemůže kritizovat návštěvu, výkon, nějaký ostrý faul nebo prohru, tak aspoň pivo je drahý a bude se to omílat do zblbnutí.

To je úplně jedno, že v Mechově nemají v kádru skoro žádný Čechy, je úplně jedno že za posledních pět let nevychovali skoro žádné hráče pro extraligu, je jedno, že jejich akademie je mezi ELH kluby hodnocena oficiálně jako nejhorší, je úplně jedno, že se tam děti převlékají na tréninky v nějaké vymrzlé unimobuňce. To všechno je přece fuk - ale pivo mají o pár korun levnější.

Stejný, jako že Dědek přeplácí hráče. Každá další posila bude znamenat další omílání tohoto tématu. Furch v Kometě zřejmě za pár drobných. Simon ve Spartě, netřeba to zmiňovat, Frolík v Liberci tay z čistý lásky ke klubu atd. atd.
Takhle bychom mohli jít jednu věc za druhou. A bohužel, tohle fakt není jenom v hokeji, ale téměř ve všem.

Pevně věřím, že v klubu nic měnit nebudou jen proto, že nějaký pako něco napíše na sociální sítě. Ono i kdyby to změnili, tak příště bude divně chutnat párek, limonáda bude mít málo bublinek nebo budou fleku na oknech. Důvod si tihle lidi vždycky najdou a nezavděčíš se jim nikdy a ničím.
Stejně tak, jako Škodovce může být ukradený, že Dacia dělá levnější auta, stejně jako Tatra může kašlat na to, že Poláci dělají levnější máslo, tak doufám, že tady se vykašlou na to, že jinde mají o pár korun levnější pivo.
av69
Příspěvky: 2566
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1477 krát
Obdržel "To se mi líbí": 913 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

PCE.MAN píše: 19 zář 2022 12:54 Pro mě je tohle jenom další utvrzení v názoru, že novináři jsou dementní banda a nikdo mi to nevymluví. Proto na ně pořád nadávám a nadávat nepřestanu. Doufám, že to tady Pavel Ryšavý bude číst. Není to jen o hokeji, ale tohle je typický obrázek dnešní doby. Vyberou si jednoho universálního viníka a ten může za všechno. Zatímco ostatní budou adorováni za každou kokotinu, druhý bude peskován za každou kokotinu...
Myslím, že jsi vůči Ryšavému a dalším trochu moc přísný a stavíš to do pozice "buď kvalitní hokej a výchova mládeže nebo levné pivo", přitom tak to není. Všichni se shodneme, že je nejdůležitější předváděný hokej, ale znamená to, že se tedy můžeme vysrat na všechno ostatní? Tak můžeme rovnou občerstvení zavřít, vždyť jde přeci o hokej a nic dalšího není potřeba.

K profesionálnímu sportu dle mého kromě samotného "produktu" na hřišti patří i všechno ostatní včetně cateringu. A to že někdo, navíc zcela právem, kritizuje kvalitu (cenu neřeším) občerstvení přece neznamená, že jakkoliv zpochybňuje, že je skvělé, že máme kvalitní posily, nemáme milion cizinců a hrajeme dobrý hokej.

Navíc to jsou všechno spojité nádoby, protože i ten pro někoho nepodstatný párek a pivo může do klubové pokladny přinést zajímavé finance, pokud na to klub nebude srát.

Kritika občerstvení a dalších věcí je zcela na místě, zakládá se na reálných základech a nijak se nevylučuje s tím, že si užívám hokej a jsem rád za to jaké hráče tady letos máme. Není to "buď a nebo", klub by měl mít snahu být dobrý ve všech směrech.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

subris
Příspěvky: 3180
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 309 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... tak co se týče těch novinářů, je blbý, že už se nezohledňuje jejich práce co se týče objektivity a kvality článku, ale rozhoduje počet shlédnutí, like atd... Takže doba nahrává bulváru a dalších senzačních článků a nadpisu a ve skutečnosti jsou to pak max. polopravdy... Zlatě když nebyly tyhle sociální sítě a články byly na úrovni trochu nebo jen noviny. To se pak aspoň novináři snažili, aby ty články k něčemu vypadaly a lidi kupovaly jejich noviny.. A nyní? Předhani se, kdo napíše článek, který okomentuje nebo likne více lidí a pak jsou z těch článku takovýhle sra*ky..
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

PCE.MAN
Příspěvky: 1627
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

av69 píše: 19 zář 2022 13:27 Myslím, že jsi vůči Ryšavému a dalším trochu moc přísný a stavíš to do pozice "buď kvalitní hokej a výchova mládeže nebo levné pivo", přitom tak to není. Všichni se shodneme, že je nejdůležitější předváděný hokej, ale znamená to, že se tedy můžeme vysrat na všechno ostatní? Tak můžeme rovnou občerstvení zavřít, vždyť jde přeci o hokej a nic dalšího není potřeba.

K profesionálnímu sportu dle mého kromě samotného "produktu" na hřišti patří i všechno ostatní včetně cateringu. A to že někdo, navíc zcela právem, kritizuje kvalitu (cenu neřeším) občerstvení přece neznamená, že jakkoliv zpochybňuje, že je skvělé, že máme kvalitní posily, nemáme milion cizinců a hrajeme dobrý hokej.

Navíc to jsou všechno spojité nádoby, protože i ten pro někoho nepodstatný párek a pivo může do klubové pokladny přinést zajímavé finance, pokud na to klub nebude srát.

Kritika občerstvení a dalších věcí je zcela na místě, zakládá se na reálných základech a nijak se nevylučuje s tím, že si užívám hokej a jsem rád za to jaké hráče tady letos máme. Není to "buď a nebo", klub by měl mít snahu být dobrý ve všech směrech.
Máš pravdu že jsem k novinářům až moc přísný. To přiznávám :))) je to dáno i mojí osobní zkušeností s nimi :)))
Tam nejde o to, jestli je kritika na místě nebo není. Jasně že občerstvení u nás není ideální. O tom to ale z mého pohledu vůbec není. Je to o té jejich jednostrannosti. Kdyby Ryšavý napsal, že byl super hokej před skoro vyprodaným hledištěm, ale občerstvení stálo za prd a 55Kč za pivo mu přijde hodně, tak bych neřekl ani prd. Ale on napíše jenom to pivo. To je to co já kritizuji.
Zatímco Simon ve Spartě za obrovský prachy je promyšlené budování kádru, tak u nás třeba Čerešňák nebo Hyka jsou naopak rozmařilým přeplácením hráčů.
Nevím, jestli to píšu tak, aby to vyznělo jak to myslím, ale mě vytáčí tahle jejich totální neobjektivnost, že o té samé věci píšou jinak u jednoho a jinak u druhého. Ale jak říkám, to se v dnešní době netýká jenom hokeje.
av69
Příspěvky: 2566
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1477 krát
Obdržel "To se mi líbí": 913 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

PCE.MAN píše: 19 zář 2022 14:23 Máš pravdu že jsem k novinářům až moc přísný. To přiznávám :))) je to dáno i mojí osobní zkušeností s nimi :)))
Tam nejde o to, jestli je kritika na místě nebo není. Jasně že občerstvení u nás není ideální. O tom to ale z mého pohledu vůbec není. Je to o té jejich jednostrannosti. Kdyby Ryšavý napsal, že byl super hokej před skoro vyprodaným hledištěm, ale občerstvení stálo za prd a 55Kč za pivo mu přijde hodně, tak bych neřekl ani prd. Ale on napíše jenom to pivo. To je to co já kritizuji...
V tomhle případě to ale právě takhle není. Jeden příspěvek nad tímhle tvým je tu odkaz na Ryšavého článek ze zápasu a celý ten článek je v podstatě jeden superlativ za druhým, kdy se rozplývá nad kvalitou zápasu z obou stran a chválí naše posily.
PCE.MAN
Příspěvky: 1627
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

av69 píše: 19 zář 2022 14:28 V tomhle případě to ale právě takhle není. Jeden příspěvek nad tímhle tvým je tu odkaz na Ryšavého článek ze zápasu a celý ten článek je v podstatě jeden superlativ za druhým, kdy se rozplývá nad kvalitou zápasu z obou stran a chválí naše posily.
Pokud to tak je, tak to musím vzít zpátky. To by mu sloužilo ke cti, že nehodnotí jenom pivo. Nečetl jsem to.
av69
Příspěvky: 2566
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1477 krát
Obdržel "To se mi líbí": 913 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Další extraligový kousek v rámci Bez frází:
https://www.bezfrazi.cz/pribehy/marek-m ... vni-strela
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

PCE.MAN píše: 19 zář 2022 14:23 Máš pravdu že jsem k novinářům až moc přísný. To přiznávám :))) je to dáno i mojí osobní zkušeností s nimi :)))
Tam nejde o to, jestli je kritika na místě nebo není. Jasně že občerstvení u nás není ideální. O tom to ale z mého pohledu vůbec není. Je to o té jejich jednostrannosti. Kdyby Ryšavý napsal, že byl super hokej před skoro vyprodaným hledištěm, ale občerstvení stálo za prd a 55Kč za pivo mu přijde hodně, tak bych neřekl ani prd. Ale on napíše jenom to pivo. To je to co já kritizuji.
Zatímco Simon ve Spartě za obrovský prachy je promyšlené budování kádru, tak u nás třeba Čerešňák nebo Hyka jsou naopak rozmařilým přeplácením hráčů.
Nevím, jestli to píšu tak, aby to vyznělo jak to myslím, ale mě vytáčí tahle jejich totální neobjektivnost, že o té samé věci píšou jinak u jednoho a jinak u druhého. Ale jak říkám, to se v dnešní době netýká jenom hokeje.
Kde se prosim psalo o rozmarilem preplaceni v souvislosti s Ceresnakem a Hykou (v tomto zneni)? Neni uz toho brekotu na jedno tema az moc?
Za me, obcerstveni je celkem obludna ostuda a stale stejne strasne jako bylo (posun vidim, ze na hajzlu je toaletak a mydlo dojde vetsinou az ve 3 tretine..), soucastny zazitek byl, kdyz me prodali krupky pro kluka prosle na konci lonske sezony, ty smrdely az za roh, a pokud to nekdo kritizuje, nevidim zadnou linku na to, ze se tady vybudoval nadupanej kadr. Naopak, Rysaveho vidim, jako dobreho sportovniho novinare, ze nektere clanky, zejmena v minulosti vyznivaly dosti hrozne pro HCPCE, tak to je proste, dle me odraz marastu co tu byl, ono, medialni obraz, si dle me buduje kazdy tak trochu sam...
Shodne take, pokud jsem mohl cist prispevky ohledne posil a jejich ceny, pro me vetsinou vyznivaly v tom smyslu, ze holt nabidce PCE konkurovat nemohou, nezaznamenal jsem nikoho vykladat, ze prepalcime a nicime trh atd., ale mozna me neco uniklo, ja stale nejak nechapu to pozdvizeni nad tim, ze natroublej Pepik Ton vyklada (napriklad), ze nedorovnali nabidku atd., pro me to neni zadnej problem, hold hrac pro nas ma vetsi cenu a mame zazemi a majitele co si to muze dovolit, kdo z toho chce furt delat tema me pripada prihlouply..., o preplaceni bych mluvil pouze, tak jak se to dela v povetsinou v NHL, moc se nediskutuje klub kolik nabidl a jestli je to nejak hodne, ale spise hrac a jeho odvedeny vykon a prinos k vysi smlouvy...zde me prislo usmevne vystoupeni R. Rulika, kdyz plamene vykladal, jak nasi hraci toto nedavaji psychicky, tomu jsem se musel usmat, borci z KHL, nekdo se zkusenostmy z NHL atd..., moc jsem to nepochopil,
jinak jsem rad za borce, Zohy a Rada nejak nepasuji na nektere ty prognozy o linych, postarsich odchovancich bez motivace, ja zatim vidim aspiranty na nejlepsi utocniky EHL...
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1407
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 290 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

subris píše: 19 zář 2022 13:58 ... tak co se týče těch novinářů, je blbý, že už se nezohledňuje jejich práce co se týče objektivity a kvality článku, ale rozhoduje počet shlédnutí, like atd... Takže doba nahrává bulváru a dalších senzačních článků a nadpisu a ve skutečnosti jsou to pak max. polopravdy... Zlatě když nebyly tyhle sociální sítě a články byly na úrovni trochu nebo jen noviny. To se pak aspoň novináři snažili, aby ty články k něčemu vypadaly a lidi kupovaly jejich noviny.. A nyní? Předhani se, kdo napíše článek, který okomentuje nebo likne více lidí a pak jsou z těch článku takovýhle sra*ky..
Zhruba to jsem chtěl napsat, že si jeden rád vybere o kom článek napíše, totiž kdo bude psát o někom, kdo je lidem fuk? :)
Davejar
Příspěvky: 196
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Chlapy někdo tu psal ohledně parkování na tom plácku za halou...může dát někdo více info pokud něko ví? Já tam jel vždy na jistotu za 30 kaček a vždy jsem zaparkoval tam v klidu...po práci to časově nestihmu nikdy dřív. Díkec
Davejar
Příspěvky: 196
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Jinak něco mi říká, že proti škodovce do branky Frodo....:))
Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Neskačte jim na špek.
Je to domluvený novinářský spor. Vyjdou články, dokonce na pokračování, podle toho, jak je budou fanouškovská fóra a diskuse pod nimi živit. A mnozí budou klikat, zejména na reklamy. A o to jde především.
Napíše se kontroverzně o nás či Kometě nebo Spartě, ať je to třeba o ničem, všichni na to kliknou, reklamy se zobrazí, počítají se i ti s adblockem, a to jde především.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5340
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 460 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Včera slušnej hokej. Oboustraně.

Taky je potřeba vzít v úvahu, že k nám nepřijeli žádní nazdárkové. Bude podle mně jednodušší nahradit v týmu byť dva top beky a bráchy v útoku, než u nás třetinu týmu loni a další třetinu letos s novým trenérem letos. V Třinci mají najetej systém, sebedůvěru a než jim to Moták stihne pomotat, bude to trvat... Setrvačnost je veliká.

Mně u nás vylejzají dva. Čero a Zohy. Ze Zohyho hry jsem fakt nadšenej.

Přišlo mně, že dopředu zrychlujeme. Líbilo se mně, jak to třeba zakládal Koště, kterej byl vždycky špička v přechodu do útočný třetiny. S Třincem třeba při přesilovkách žádný rozjet, otočka a nahrát za sebe, ale dopředu s tlakem do brány.

Potenciál týmu je obří, sedne si to. Obrana ještě stoupne Honzou Kolářem.

Bambus a play off. Tak jistě ....:-)

Paulovič je taky téma. V pětce působí jako pěkně restaurovaná parní lokomotiva mezi tégévéčkama což mně trochu pije krev. Pak ho pošlou do prodloužení (těžko pochopit) a on vymlaskne takovou parádu... :-) Tak uvidíme....:-)
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Itchy píše: 19 zář 2022 18:03 Včera slušnej hokej. Oboustraně.

Taky je potřeba vzít v úvahu, že k nám nepřijeli žádní nazdárkové. Bude podle mně jednodušší nahradit v týmu byť dva top beky a bráchy v útoku, než u nás třetinu týmu loni a další třetinu letos s novým trenérem letos. V Třinci mají najetej systém, sebedůvěru a než jim to Moták stihne pomotat, bude to trvat... Setrvačnost je veliká.

Mně u nás vylejzají dva. Čero a Zohy. Ze Zohyho hry jsem fakt nadšenej.

Přišlo mně, že dopředu zrychlujeme. Líbilo se mně, jak to třeba zakládal Koště, kterej byl vždycky špička v přechodu do útočný třetiny. S Třincem třeba při přesilovkách žádný rozjet, otočka a nahrát za sebe, ale dopředu s tlakem do brány.

Potenciál týmu je obří, sedne si to. Obrana ještě stoupne Honzou Kolářem.

Bambus a play off. Tak jistě ....:-)

Paulovič je taky téma. V pětce působí jako pěkně restaurovaná parní lokomotiva mezi tégévéčkama což mně trochu pije krev. Pak ho pošlou do prodloužení (těžko pochopit) a on vymlaskne takovou parádu... :-) Tak uvidíme....:-)
Musím říct že jsem občas velký kritik Pauloviče ale on mě pak vždycky zavře hubu jako v loni v Playoff tak včera.... střídá lepší momenty s horšími největší problém u něj je asi bruslení ale umí vymyslet parádní přihrávku strašně nečitelný hráč 🤷 asi ho budu muset tepat dál aby mě vždycky zavřel hubu 😃👍

Jinak Zohy hraje jak z partesu celá první lajna neskutečná... Asi pošlu do Brna kapesníky
🔴⚪
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7696
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Itchy píše: 19 zář 2022 18:03
Paulovič je taky téma. V pětce působí jako pěkně restaurovaná parní lokomotiva mezi tégévéčkama což mně trochu pije krev. Pak ho pošlou do prodloužení (těžko pochopit) a on vymlaskne takovou parádu... :-) Tak uvidíme....:-)
Mně přijde, že Paulo vizuálně působí pomaleji a tak nějak nešikovněji, než ve skutečnosti je.

Navíc, i tihle vojáci jsou potřeba.

Hraje tu pod třetím trenérem, od všech prostor dostává. Náhoda to asi není.

P.S. K Ryšavýmu nemám žádný výhrady. Že něco někde napíše na twitteru, tak ať. Letos od začátku herní přípravy nám věnoval už dost článků, s jejich obsahem jsem neměl problém. Nakonec včerejší hokej pochválil už snad ve třech článcích. Nebuďme přecitlivělí. A už vůbec ne někde, kde k tomu není moc důvod.
Odpovědět