Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Stars
Příspěvky: 6716
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tomaso25 píše: 18 zář 2022 21:21 Mě to bavilo moc. Určitý neduhy k tomu patří a je vlastně fajn, že jsou.

Jeden brněnskej šmoula zastrčnej v řiti tamního skutečnýho hlavního trenéra říkal, že Zohorna je tak na třetí lajnu. :joy:

Na takový zápasy jako dneska je radost chodit.
Zohy mě překvapuje, já byl spíše skeptik, ale zatím hoooodně dobrý
subris
Příspěvky: 3178
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 305 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... věřím, že první dva útoky budou rozhodovat vyrovnané zápasy, o prvním útoku nemluvě, a ten druhý, taky vypadá dobře. Po zranění mě dnes zaujal Kousy, makal, bruslil, až si to sedne, myslím, že Řeka bude mít slušného nahrávače...
.... #zadynamo
24cenda
Příspěvky: 268
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 73 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Dnes opravdu super hokej, krásně se na to divalo. Užíval jsem si každou minutu.
Jen malinko mě zarazila cena piva. 55 Kč za 0,4 mi přijde docela dost. Ale co se dá dělat
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1406
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 290 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

digitalmouse píše: 18 zář 2022 17:35 Co tohle je za pískání? Ty krávo...

RIP Hokej
Kluby mají dlouho informace o tom, že rozhodčí budou pískat krosčeky. Hráči si to musí zažít v zápasech.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3315
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 546 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
av69
Příspěvky: 2564
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1474 krát
Obdržel "To se mi líbí": 907 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Matěj o místo bojuje jako lev a Holland dostává od fanoušků hrozně naloženo, že si ho nechal pláchnout...



Sent from my iPhone using Tapatalk
in-spyder
Příspěvky: 1740
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Statistika dnešního zápasu z tipovačky a vypíchnutí přesných "tipérů"
Snímek obrazovky 2022-09-18 v 23.12.49.png
EDIT: drobná chybka v tom, že se někomu uložil tip 2x opravena a přepočteno.
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1129 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

24cenda píše: 18 zář 2022 22:02 Dnes opravdu super hokej, krásně se na to divalo. Užíval jsem si každou minutu.
Jen malinko mě zarazila cena piva. 55 Kč za 0,4 mi přijde docela dost. Ale co se dá dělat
Četl jste někdo kladenské fórum po prvním zápase? "Stejné práce, stejné známky.."

Asi nějaký kartel.. :-)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7480
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 579 krát
Obdržel "To se mi líbí": 771 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Dynamík Jistič píše: 18 zář 2022 22:35
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6143
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

24cenda píše: 18 zář 2022 22:02 Dnes opravdu super hokej, krásně se na to divalo. Užíval jsem si každou minutu.
Jen malinko mě zarazila cena piva. 55 Kč za 0,4 mi přijde docela dost. Ale co se dá dělat
Dá se dělat. Nepodporovat :] Za mě drzost, ten patok zřejmě nemá jiné parametry, než minulé roky, co jsem zaslechl od lidí, kteří si to koupili... chápu, žízeň je žízeň a i blbá voda není za lacinku, ale čemu všemu se dnes říká pivo, to už se dá někdy těžko pobrat...
Tesla
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3966
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 62 krát
Obdržel "To se mi líbí": 513 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Včera se na to moc hezky koukalo. Trochu jiný sport než jsme bývali v posledních letech zvyklí.

Do herní pohody sice daleko, ale kvalita hráčů je tak vysoká, až mne to po těch minulých letech překvapilo. Ne jedna, dvě, ale rovnou tři kvalitní extraligové pětky.

Výběr místa, improvizace a především čtení hry - u naší 1. pětky excelentní.

Hrádek - nestíhá vyššímu tempu - hold Dědek vyměnil "spěšnou mašinu" za "expres", tady je tedy otazník, zda-li změnu tempa bude stíhat dál

Rákos - neměl bych problém, pokud by dostal pár minut v zápase navíc. Kvalitní výkon hasiče ve 4. pětce.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Všiml si včera někdo, krom suprového hokeje, výrazné změny co se týče práce za DJ pultem ? 😎
#zpatkydosedla
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Muf píše: 19 zář 2022 08:03 Včera se na to moc hezky koukalo. Trochu jiný sport než jsme bývali v posledních letech zvyklí.

Do herní pohody sice daleko, ale kvalita hráčů je tak vysoká, až mne to po těch minulých letech překvapilo. Ne jedna, dvě, ale rovnou tři kvalitní extraligové pětky.

Výběr místa, improvizace a především čtení hry - u naší 1. pětky excelentní.

Hrádek - nestíhá vyššímu tempu - hold Dědek vyměnil "spěšnou mašinu" za "expres", tady je tedy otazník, zda-li změnu tempa bude stíhat dál

Rákos - neměl bych problém, pokud by dostal pár minut v zápase navíc. Kvalitní výkon hasiče ve 4. pětce.
I ja bych Bambuse na centru 4 utoku videl rad. Dat mu mlady dve kridla. Porad bude platnej a vsadil bych si, ze na PO bude v acku. Po navratu Cinela mi prijde Musil v utoku s Poulou a Paulovicem utopenej. Klidne bych to dal takhle:

Radil - Zohorna - Hyka
Ricka - Kousal - Musil
Paulovic - Poulicek - Cienciala
Matys - Rakos - Rohlik

Jinak prvni utok ukazuje od prvniho zapasu obrovskou kvalitu. Will za dva zapasy celkem dost golu ale vcera hodne podrzel. Hodne se mi libil Ceresnak..
av69
Příspěvky: 2564
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1474 krát
Obdržel "To se mi líbí": 907 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Perníkář píše: 19 zář 2022 08:24 Všiml si včera někdo, krom suprového hokeje, výrazné změny co se týče práce za DJ pultem ? 😎
Zaznamenal jsem jedinou změnu kolem práce s kostkou a hudbou. Každý náš hráč má předtočený krátký klip s oslavou gólu, který po opakovačce gólu pustí na kostce. Tohle je skvělá drobnost za kterou chválím. Jinou změnu jsem moc nezaznamenal, písničky furt stejné, ne? Možná maximálně odpadlo zrychlování/zpomalování, ale tím si nejsem jist.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

av69 píše: 19 zář 2022 09:28 Zaznamenal jsem jedinou změnu kolem práce s kostkou a hudbou. Každý náš hráč má předtočený krátký klip s oslavou gólu, který po opakovačce gólu pustí na kostce. Tohle je skvělá drobnost za kterou chválím. Jinou změnu jsem moc nezaznamenal, písničky furt stejné, ne? Možná maximálně odpadlo zrychlování/zpomalování, ale tím si nejsem jist.
Ano, to odpadlo a na to narážím. Ale jinak výběr písniček pořád stejný.
A ty klipy byly fajn….třeba Čerešňák měl na hlavě korunu 😀
K tomu playlistu se ale vyjadřoval i Mroviec na Twitteru…že to moc měnit nechtějí
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1134
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 455 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Včera fakt super zápas. Kvalitní hokej z obou stran. První lajna je neskutečná. Těm Třinec nestíhal. Jsem nadšený z Čera. Ten se mi fakt líbí ve všech směrech zatím. Dvořák taky super.
Všechno si to sedá, je to začátek, ale za mě zatím velká spokojenost.
Tesla a Devils
av69
Příspěvky: 2564
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1474 krát
Obdržel "To se mi líbí": 907 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Perníkář píše: 19 zář 2022 09:32 Ano, to odpadlo a na to narážím. Ale jinak výběr písniček pořád stejný.
A ty klipy byly fajn….třeba Čerešňák měl na hlavě korunu 😀
K tomu playlistu se ale vyjadřoval i Mroviec na Twitteru…že to moc měnit nechtějí
Klipy skvělé, to jsou přesně ty drobnosti, které patří k moderní prezentaci zápasů. Odstranění zrychlování/zpomalování ok, bylo to zlo. Ale jestli to jsou všechny změny kolem práce s kostkou a hudbou, tak je to za mě málo, podle mě je tu prostor ke zlepšení pořád obří. Na klubu ale holt mají zjevně jiný názor.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

acrylic píše: 19 zář 2022 09:35 Včera fakt super zápas. Kvalitní hokej z obou stran. První lajna je neskutečná. Těm Třinec nestíhal. Jsem nadšený z Čera. Ten se mi fakt líbí ve všech směrech zatím. Dvořák taky super.
Všechno si to sedá, je to začátek, ale za mě zatím velká spokojenost.
Čero má ice-time něco málo přes 27 minut
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
misterx889
Příspěvky: 501
Registrován: 18 srp 2015 20:08
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 22 krát
Obdržel "To se mi líbí": 63 krát

Re: Hokej

Příspěvek od misterx889 »

2. kolo za nami a Skodovka uz je bez treneru
1950 - forever :whistle:
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Tak Plzeň po dvou kolech odvolala trenéry za mě celkem brzy.... Dvě porážky na úvod příjemný nejsou ale....
🔴⚪
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1695
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Perníkář píše: 19 zář 2022 08:24 Všiml si včera někdo, krom suprového hokeje, výrazné změny co se týče práce za DJ pultem ? 😎
Hudba,klipy s hracema skvely. Vadi mi,ze soupiska hostujiciho muzsta se nezobrazuje na kostce. V hluku slysim hovno. Zapracovat by se mohlo na svetelnych efektech pri nastupu hracu atd. Led pas a kostka ma vetsi moznosti.
Parky a pivo me nezajimaj.
Vždy jen Dynamo!
FOGLIK
Příspěvky: 5188
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 780 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

woe píše: 19 zář 2022 07:58 Dá se dělat. Nepodporovat :] Za mě drzost, ten patok zřejmě nemá jiné parametry, než minulé roky, co jsem zaslechl od lidí, kteří si to koupili... chápu, žízeň je žízeň a i blbá voda není za lacinku, ale čemu všemu se dnes říká pivo, to už se dá někdy těžko pobrat...
Jako Radegast 10 je normálně dobrý pivo na žízeň , ale včera to bylo snad regulérně ředěný. Občerstvení je na všech akcích velký zdroj příjmu, nechápu , že to v Pcích pořád tak vázne. Fronta vždy jako prase, spousta lidí se na to vykašle.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3966
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 62 krát
Obdržel "To se mi líbí": 513 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Zrovna ráno jsem chtěl napsat, že tipuji, že prvním odvolaným trenérem bude junior v Plzni :think: ,ale že to bude takhle rychle :crazy:
pepa
Příspěvky: 2081
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 432 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

JO, ta soupiska soupeře by na kostce fakt mohla být. Pamatuju, že kdysi bývala i s fotkama. Teď by to mohli dát alespoň titulkama. Nějaká větší show při nástupu by byla pěkná....
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3966
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 62 krát
Obdržel "To se mi líbí": 513 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Všiml jsem si pozměněné grafiky na kostce.

Za mne např. časomíra při přesilovce/oslabení by mohla být větším písmem a místo červené bych zvolil lépe kontrastní odstín (bílá, žlutá).

Takhle jsem zbývající čas po očku chvíli hledal a přišlo mi to zbytečně malé a tmavé. :think:
Odpovědět