Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Bajule95
Příspěvky: 86
Registrován: 07 zář 2016 11:58
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bajule95 »

Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

mach píše: 13 zář 2022 19:16
Ohledně návštěvnosti máme, bohužel, pouze jednoho soupeře - Spartu. Ostatní jsou daleko za námi. A dodám rovnou, že z různých, leč objektivních příčin. Ale zpět k absolutním hodnotám: Hockeytown - 10.088. Spatra v pronajatém - 17.220. Věřím, že si ke sto letům nadělíme i v nastávajícím ročníku nejvyšší návštěvnost. A samozřejmě něco navrch.
Sweník
Příspěvky: 13898
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Perníkář píše: 13 zář 2022 19:25 Manželka Šprynara utekla s nějakým chlapem z Pardubic ?
Nebo jak to tenkrát bylo ? :-))) hroznej mindráček
Anebo zkrátka.. :-)



Edit: I téhle hudby je na něj škoda. Jeho mindráček baví, s tím červeným nosem vypadá přesně dle svého psaní. Místo aby se radoval, že fotbalisté konečně mají úspěchy a budou mít zaslouženě krásný stadion, stále rýpe do pardubického hokeje. Který jen tak mimochodem ten rádoby hradecký nikdy nepřekoná.. Pardubice budou v hokeji oproti Hradci vždy ve šlechtickém stavu. Hradec bude časem zase jen farma.. Ale nevidím na tom nic zlého, já si jich vždy vážil, než začaly rýpat všechny rychlokvašky..

My na ně ve fotbale taky nikdy mít nebudeme, alespoň v dohledné době. A nestydím se za to. I jsem jim fandil v pohárech kdysi.. A budu klidně zase, když budou úspěšní.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Sweník píše: 13 zář 2022 21:31 My na ně ve fotbale taky nikdy mít nebudeme, alespoň v dohledné době. A nestydím se za to. I jsem jim fandil v pohárech kdysi..
Jako v Ondrášovka cupu?
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Tak na dresech logo ke 100 letům klubu je. A to dokonce několikrát. Všimněte si těch vodoznaků :grinning:
Obrázek
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 729
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 256 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

av69 píše: 13 zář 2022 12:06 Invence 0. Při příležitosti jubilejní sezony jsem, naivně, doufal, že i na poli dresů se trochu odvážeme.
Nečekal jsem nic dobrýho a dočkal jsem se.
Sweník
Příspěvky: 13898
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: 13 zář 2022 21:50 Jako v Ondrášovka cupu?
Ale vůbec, jako dítě jsem je sledoval v PvP. Nebo jak se to jmenovalo? Navíc spousta kvalitních hráčů, přestupovali většinou do Sparty. A hlavně Petr Samec, byť ten zrovna nebyl odchovanec.. :-))
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

..neoficiální tipovacka na dnešní premiéru béčka v Sokolově? Tipuji výhru 4:2
.... #zadynamo
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Dres je samozřejmě strašně subjektivní téma. Mně vlastně jenom zajímá, jak těm dresům budou kmitat nožičky....

Co se týče výsledkových předpokladů, vidím to spíš na souboj o trojku.

Věřím ale, že to v průběhu sezony naladíme a zkušenosti pomůžou....

Pojďme si užít mimořádnou sezonu :-)
Forbit
Příspěvky: 89
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 61 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Upřímně, podoba dresu je to poslední, co mě zajímá. Nevím, kde se vzala teze, že čím čistší dres, tím krásnější. Za mě je dres ok - odpovídá ekonomické situaci klubu. Naopak bych řekl, že zbytek extraligy nám může množství log na dresu (tedy sponzorů) závidět.

Pokud tady zní hlasy, že by klub měl mít ostřejší lokty a při jibulejní sezoně na sponzory zatlačit, aby nechtěli mít své logo na dresu (nebo aby to logo nebylo tolik vidět a bylo třeba v týmových barvách), tam těmto lidem doporučuju, aby vzali pár milionů ze svého, poslali je klubu a proti tomu nechtěli žádné plnění :)
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Forbit píše: 14 zář 2022 09:36 Upřímně, podoba dresu je to poslední, co mě zajímá. Nevím, kde se vzala teze, že čím čistší dres, tím krásnější. Za mě je dres ok - odpovídá ekonomické situaci klubu. Naopak bych řekl, že zbytek extraligy nám může množství log na dresu (tedy sponzorů) závidět.

Pokud tady zní hlasy, že by klub měl mít ostřejší lokty a při jibulejní sezoně na sponzory zatlačit, aby nechtěli mít své logo na dresu (nebo aby to logo nebylo tolik vidět a bylo třeba v týmových barvách), tam těmto lidem doporučuju, aby vzali pár milionů ze svého, poslali je klubu a proti tomu nechtěli žádné plnění :)
Vzal si mi to z ust, tak to proste je.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Firmy majitele dávají do našeho klubu až 30 milionů, co kdo chce řešit....
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 820 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Prostě blázni v dobrým slova smyslu.... Klobouk dolů....

Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

tau: Presne, blazni, ale super! :)

Stars: Chapu, osobne si vazim kazdyho sponzora co kdy s klubem spojil svy jmeno a podporil ho. Ted je pry strategie jina nez za Zbynka - od mensich firem, jdeme k tem vetsim. Ja bych to treba urcite kombinoval s mensimi, aby se klub opiral o mistni male a stredni firmy. Ale jakkoliv - proc bychom nemeli kritizovat? Kvuli tomu, nez nekdo neco plati?
Prece fanousci nebudou nikdy uplne zticha - dresy a dalsi veci proste beru jako promarnenou prilezitost nekam veci posunout, zvlast kdyz slavime tu 100.
A urcite patrim k tem, kdo je Petru Dedkovi neskutecne vdecnej, ze tu ten hokej zachranil.

Apropos ...zapomel jsem uplne podekovat za tipovacku! Nebo spis pochvalit, protoze jsem s tipovanim taky na stiru, navic casove bych to urcite zapominal :))
Ale super prace!
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Mají inzerenti-sponzoři viditelně označené SkyBoxy tak, aby diváci v hale viděli, kde kdo "fandí"?
Samozřejmě, že jde o škváru, samozřejmě, že jde o zviditelnění firem.
Mně by se víc líbilo, kdyby se na veřejnosti vědělo, že třeba firma XY ustoupila v letošní sezóně stému výročí a nepotřebuje potvrzovat svoji účast logem velikosti 200 x 100 mm na dresu a odřeným logem 2000 x 1000 mm pod ledem...
Klub by měl vymyslet akce na zviditelnění těchto firem jednou z nepřeberných komunikačních možností v hale.
To by byl příspěvek ke stému výročí.
Jestli se někomu líbí počmárané dresy a led v maximálních rozměrech => proti gustu žádný dišputát.
Má Dědek pětkrát D+D Real na svém audi (jestli se nepletu se značkou)?
Jsem troškař a detailista, uznávám.
Já věděl, že to neprojde, já to jen navrhoval.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Darky k permici u me hodne pobavili. Velka taska asi na pridel golu co budem dostavat. Bryle asi, aby nebyla videt mase strasna hra. Klicenka asi, aby bylo moznost po vypadnuti zamknout. Ale si to bude tim, ze tyhle veci nechci dostavat pripadaj mne takovy zbytecny.
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

ad dresy - Nechodim se divat na dresy, ale na hokej,kterej predvadej. Kdyz budou po hristi litat a zrat led, at maji na sobe klidne treba pytel od brambor polepenej 150ti logama, mne je to fuk. A ze tam ma Dedek spoustu svyho? Plati, tak at ma. Nebo by bylo lepsi mit cistej dres a v kabine Dusky aspol?
ad tipovacka - kloboucek a velkej dik
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4731
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

zeno píše: 14 zář 2022 13:35 ad dresy - Nechodim se divat na dresy, ale na hokej,kterej predvadej. Kdyz budou po hristi litat a zrat led, at maji na sobe klidne treba pytel od brambor polepenej 150ti logama, mne je to fuk. A ze tam ma Dedek spoustu svyho? Plati, tak at ma. Nebo by bylo lepsi mit cistej dres a v kabine Dusky aspol?
ad tipovacka - kloboucek a velkej dik
Neresi se ze je to porazitkovany logama, ale ze to je udelany nevkusne (barvy, tvary, pozice). Nikdo nevycita sponzory.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No to jsou mi změny... :((
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4731
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Gumid píše: 14 zář 2022 14:46
To je manager jak Rosicky tvl. Muhehehehehehe
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Gumid píše:
Chce se mne zvracet, ten člověk proleze řitní otvory všeho co jde, zajímalo by mne čím argumentuje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Odpovědět