Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Očekával bych, že na prvním zasedání VV s novým předsedou rezignuje, když už to neudělal hned v červnu, přinejmenším pan Sadil z Litoměřic.

Stejně tak se těším, jak bude pan Sadil ve svým klubu řešit některý hráčský smlouvy, když ztrácí hlavního sponzora. Nabízí se jeden příslušník plzeňský zlatý mládeže. Nebo se stane sponzorem jeho smlouvy taťulda?
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Danik23 píše: 15 srp 2022 23:02 Nooo, tak to pozor, to on se s nim mecenas a podporovatel P. Dedek asi take bude muset rozkmotrit, jako s Jarkem Jagru atd...:)
Dochazka na schuze byl ten jeden ze stezejnich topiku, nebo to ted uz vadit nebude..? Taskarice, co delat..Jak jsem predesilal jiz drive..
Nezastávám se ho, ale schůze asi nebudou každý den viď? Aby dojížděl (nebo bydlel) kvůli tomu do Prahy každý den.
A pracovat pouze z kanclu je na dvě věci, rozumíme si v tom?
To jsou zas bláboly...
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

stará hokejka píše: 16 srp 2022 08:52 Nezastávám se ho, ale schůze asi nebudou každý den viď? Aby dojížděl (nebo bydlel) kvůli tomu do Prahy každý den.
A pracovat pouze z kanclu je na dvě věci, rozumíme si v tom?
To jsou zas bláboly...
Urcite, schuze ocekavam v Kravarich a jen kvartalne, a jde to i Hangoutem:)
Urcite neocekavam, ze by se mel novy prezident svazu stehovat do svych kanclu v Praze, proc by to mel delat, jako:) vse se da delat distancne a vetsinou to perfektne funguje:)
Hrozny blaboly, nezlob se na me za ne..:)
Ja bych vlastne schuze zrusil uplne, jen bych rozhodoval...:) ono se vlastne na ne za predchoziho vedeni ani nejezdilo ne? A jak se hokeji darilo..:)
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Danik23 píše: 16 srp 2022 08:56 Urcite, schuze ocekavam v Kravarich a jen kvartalne, a jde to i Hangoutem:)
Urcite neocekavam, ze by se mel novy prezident svazu stehovat do svych kanclu v Praze, proc by to mel delat, jako:) vse se da delat distancne a vetsinou to perfektne funguje:)
Hrozny blaboly, nezlob se na me za ne..:)
Ja bych vlastne schuze zrusil uplne, jen bych rozhodoval...:)
Jaký důvod máš přetáčet moje slova a dávat jim jiný význam?
Projevuješ se jako dost bystrý na to, abych nemusel věřit, že to co jsi před chvílí napsal, myslel vážně, nebo pochopil tak špatně.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

stará hokejka píše: 16 srp 2022 09:00 Jaký důvod máš přetáčet moje slova a dávat jim jiný význam?
Projevuješ se jako dost bystrý na to, abych nemusel věřit, že to co jsi před chvílí napsal, myslel vážně, nebo pochopil tak špatně.
Ja je nepretacim, promin, takto jsem Tvuj prispevek pochopil, pokud spatne, tak se omlouvam,
co jsem napsal je ironie z me strany, mam na to co zatim predvadeji svuj nazor a stejne tak na to jak by veci mely fungovat pod novym prezidentem, proto jsem se ptal, jetli nekdo vlastne nevi co AH a svaz dela, protoze doba jiz nejaka uplynula,
mimo draha auta ukrajincu, jsem totiz zaznamenal jen to, ze asi jako jediny v Evrope, budem slozitym zpusobem dostavat z Ruska ,,reprezentanty,, pokud se jim bude darit v KHL, a take to ze se starym vedenim svazu si AH dovede predstavit spolupracovat nadale..jinak nic vic, ja myslel, ze se tam zacnou trochu veci hejbat, ale nezda se me, dle rozhovoru, snad ano.., nicmene komunikace dle me marna, marna, marna
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Kluci, Had bydlí v Praze.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Gumid píše: 16 srp 2022 09:12 Kluci, Had bydlí v Praze.
No ja myslel, ze na Morave, tak to do kanclu bude mit co by kamenem dohodil
zbyna49
Příspěvky: 28
Registrován: 09 lis 2017 21:20
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zbyna49 »

Na přípravný zápasy nejsou permanentkáři zvýhodněný? To je za plný vstup??? Navíc omezený množství fanoušků? Vím, jsou to hokejové hry, ale taky za pěknou pálku... na přípravu...
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

No musím říct že mě ceny taky trochu zaskočily ale na druhou stranu v dnešní době je to normální...
🔴⚪
jena95
Příspěvky: 26
Registrován: 15 srp 2019 10:18
Dal "To se mi líbí": 57 krát
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jena95 »

Pár postřehů z výjezdu do Itálie - v bráně velká jistota, ať už chytal Will nebo Frodlik. V obraně mě zaujal nejvíce Dvořák, jeho tvrdost u mantinelu a před bránou je opravdu znát a bude potřeba. Vála stále nevýrazný, nechal bych místo něho hrát Bučka pravidelně...
V útoku je vidět kvalita, první formace umí udělat pěkný kolotoč, jen do obrany je to horší. U Hyky je vidět, že se potřebuje s někým sehrát, tam to asi chvíli bude trvat. Mladá lajna si své odehraje, hlavně dobrým pohybem.
Každopádně dva zápasy toho tolik až neukázaly, ale síla tohoto týmu je znát.
Fanoušků se nás tam sešel slušný počet, jen je zarážející u některých jedinců, když jede takovou dálku podpořit svůj klub a pak tam jen sedí a nepovzbuzuje.
Zimák malý, útulný. Občerstvení a hudba mezi přerušením úplně na jiné úrovni, než u nás. Sám jsem zvědav, jestli tohle se u nás někdy posune k lepšímu.
O přestávkách a po zápase se navštěvovala fans zóna, která byla hojně využívaná fanoušky všech týmů. Tam se dosti tančilo, zpívalo, fotilo, žádná nevraživost - tak to má být.
Tím, že jsme vyhráli, máme i pozvánku na příští rok. Pokud se tam za rok znovu objevíme, doporučuji si udělat volno a vyrazit - příroda okolo je opravdu nádherná...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Pro srovnání. Před dvěma lety se na přípravu prodávaly lístky, který si tenkrát mohli koupit kvůli hodně omezený kapacitě jen permanentkáři, za 100 na stání a 200 na sezení. Takže ono to odpovídá.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

jena95 píše: 16 srp 2022 12:02 Pár postřehů z výjezdu do Itálie - v bráně velká jistota, ať už chytal Will nebo Frodlik. V obraně mě zaujal nejvíce Dvořák, jeho tvrdost u mantinelu a před bránou je opravdu znát a bude potřeba. Vála stále nevýrazný, nechal bych místo něho hrát Bučka pravidelně...
V útoku je vidět kvalita, první formace umí udělat pěkný kolotoč, jen do obrany je to horší. U Hyky je vidět, že se potřebuje s někým sehrát, tam to asi chvíli bude trvat. Mladá lajna si své odehraje, hlavně dobrým pohybem.
Každopádně dva zápasy toho tolik až neukázaly, ale síla tohoto týmu je znát.
Fanoušků se nás tam sešel slušný počet, jen je zarážející u některých jedinců, když jede takovou dálku podpořit svůj klub a pak tam jen sedí a nepovzbuzuje.
Zimák malý, útulný. Občerstvení a hudba mezi přerušením úplně na jiné úrovni, než u nás. Sám jsem zvědav, jestli tohle se u nás někdy posune k lepšímu.
O přestávkách a po zápase se navštěvovala fans zóna, která byla hojně využívaná fanoušky všech týmů. Tam se dosti tančilo, zpívalo, fotilo, žádná nevraživost - tak to má být.
Tím, že jsme vyhráli, máme i pozvánku na příští rok. Pokud se tam za rok znovu objevíme, doporučuji si udělat volno a vyrazit - příroda okolo je opravdu nádherná...
Moc díky za report.... :pivko:
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

jena95 píše: 16 srp 2022 12:02 Pár postřehů z výjezdu do Itálie - v bráně velká jistota, ať už chytal Will nebo Frodlik. V obraně mě zaujal nejvíce Dvořák, jeho tvrdost u mantinelu a před bránou je opravdu znát a bude potřeba. Vála stále nevýrazný, nechal bych místo něho hrát Bučka pravidelně...
V útoku je vidět kvalita, první formace umí udělat pěkný kolotoč, jen do obrany je to horší. U Hyky je vidět, že se potřebuje s někým sehrát, tam to asi chvíli bude trvat. Mladá lajna si své odehraje, hlavně dobrým pohybem.
Každopádně dva zápasy toho tolik až neukázaly, ale síla tohoto týmu je znát.
Fanoušků se nás tam sešel slušný počet, jen je zarážející u některých jedinců, když jede takovou dálku podpořit svůj klub a pak tam jen sedí a nepovzbuzuje.
Zimák malý, útulný. Občerstvení a hudba mezi přerušením úplně na jiné úrovni, než u nás. Sám jsem zvědav, jestli tohle se u nás někdy posune k lepšímu.
O přestávkách a po zápase se navštěvovala fans zóna, která byla hojně využívaná fanoušky všech týmů. Tam se dosti tančilo, zpívalo, fotilo, žádná nevraživost - tak to má být.
Tím, že jsme vyhráli, máme i pozvánku na příští rok. Pokud se tam za rok znovu objevíme, doporučuji si udělat volno a vyrazit - příroda okolo je opravdu nádherná...
Mně Frodl zas tak jistej nepřišel (ale chápu to, první zápas), jistě by tu asistenci na obdrženej gól, radši řešil jinak :)
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

stará hokejka píše: 16 srp 2022 12:54 Mně Frodl zas tak jistej nepřišel (ale chápu to, první zápas), jistě by tu asistenci na obdrženej gól, radši řešil jinak :)
Za mě jasná jednička Will
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

koukám, že miroslav přerost je nový trenér Litoměřic.....svazový trenér se vším všudy, mimo úspěchů.....
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Stars píše: 16 srp 2022 15:49 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej/41 ... alili.html

nemá někdo celé? děkuji
Nabídnout lepším hráčům z klubů něco navíc. Projekt nazvaný Výchova talentované mládeže vyzkoušeli nejprve v kraji Vysočina. Tehdy jím prošel třeba Martin Nečas. Po čtyřech letech ho svaz rozjel po celé republice. Program, který talentům od jedenácti do patnácti let nabízí něco navíc a vyplňuje prostor mezi kluby a mládežnickými výběry, se údajně bude rušit. „Jde o jediný projekt, který byl hodnocen velmi kladně,“ připomíná Bedřich Ščerban, člen výkonného výboru svazu a otec zakladatel VTM.

Doneslo se vám, že se má projekt VTM rušit?
„Nevím nic. Měli jsme jedno mimořádné zasedání a po něm už nic. Bližší informace nemám, zatím nepřišly materiály na výkonný výbor, který se koná 25. srpna. Takže nevím, co v nich je. VTM má teď na starost Milan Razým. Co si pamatuju, byl projekt VTM v podstatě jediný, který byl hodnocen velmi kladně. Jak ze strany rodičů, tak hráčů, klubů i médií. Myslím, že jste to byli zrovna vy, kdo o tom psal.“

S návrhem projektu jste přišel vy?
„Jeho myšlenka vznikla u nás v Jihlavě . Čtyřletý pilotní projekt probíhal taky tam. Prvními hráči, kteří jím prošli, byli Nečas, který v něm strávil tři roky, Škarek, Martin Kaut, Havránek. Ukázalo se, že projekt má dopad, takže jsem pak dostal na starost rozjet ho po celé republice. Potom ho převzal Milan Razým jako profesionální pracovník svazu, kdy už to bylo zorganizované a běželo to. Je taky důležité připomenout, že do toho šlo dost lidí z krajů. Ty mají olympiádu dětí a mládeže, jíž se vždycky zúčastňuje krajský výběr. Krajské úřady na projekt slyšely a byly ochotné ho taky finančně podporovat.“

Projektu se vyčítalo, že je elitářský. Z týmu se vytáhne jeden, dva hráči, což pak nedělá dobrotu. Jakmile se účastníci VTM vrátí do klubů, chovají se k ostatním nadřazeně…
„Tohle jsem řešil několikrát v době, když jsem tomu ještě šéfoval. I obrácený problém, kdy byl někdo zklamaný z toho, že se tam nedostal. Na dvacítkách jsme prohráli s Lotyšskem (2:5), ať už si hráči sednou na zadek. A my se taky nesmíme bát někomu říct: ‚Nejsi dost dobrý, a jestli chceš být ve VTM, tak makej.‘ Setkal jsem se s námitkami, co chudáci ostatní děti, že z toho mají trauma. My se snad budeme bát někomu říct, že je špatnej!“

A když se někdo z vyvolených vrátí namistrovaný?
„To je taky velmi jednoduché. Nominaci dělá kraj, klub má právo hráče doporučit, nebo ne. Stačí zvednout telefon a říct, že se špatně chová a v nominaci nebude. Nabádal jsem, aby se toho naopak snažili využít k tomu, aby na hráče měli tlak a nástroje, jak s nimi pracovat.“

Nemažeme se s dětmi víc, než je záhodno?

„My jsme v rámci VTM měli česko-finskou školu. Opět tedy můžu posoudit, jak se ti kluci chovali. Přijeli jsme tam, nikdo se s nimi nemazlil jako u nás. VTM se mnou objížděl i Tomáš Pacina, když trénoval ženskou reprezentaci. Říkal, že takový program pro děti v Kanadě nemají. Snažil jsem se vždycky pobízet k tomu, aby v klubech na hráče tlačili: ‚Jestli flákáš trénink, já tě nedoporučím.‘ Krajský svaz může garantovat, že když hráč nešlape, ať ho neberou, tak ho taky nenominují.“

Proč myslíte, že jsou snahy VTM zrušit?
„Nevím. Svaz do projektu dává peníze za mistrovství světa, něco to stálo. Na druhou stranu, finance přicházely i z krajských samospráv. S krajem Vysočina se mi podařilo domluvit, že šly peníze přes svaz, který si s nimi pak hospodařil. Nicméně, co jsem tam byl ty čtyři roky já, z krajů přišlo za stejnou dobu na podporu VTM dvanáct milionů korun. To jsou slušné peníze.“

Předpokládáte, že se budoucnost VTM bude řešit příští týden na výkonném výboru?
„Fakt nemám ponětí. Ročník 1998 byl první, s nímž jsme to rozjeli. Jde o čtyřletý cyklus, někdo tam byl tři, ale tím programem hráči prošli. Velmi ho chválili, spíš pak mrzelo, když jsme zrušili ročníky 2012 a 2013. Právě z důvodu, že nám bylo vyčítáno, jak sortujeme malé děti.“
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

díky za článek
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1687
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

zbyna49 píše: 16 srp 2022 11:37 Na přípravný zápasy nejsou permanentkáři zvýhodněný? To je za plný vstup??? Navíc omezený množství fanoušků? Vím, jsou to hokejové hry, ale taky za pěknou pálku... na přípravu...
přijde obvyklých 600 diváků.
Vždy jen Dynamo!
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Caesar píše: 16 srp 2022 18:24 přijde obvyklých 600 diváků.
Presne tak, bude tam max. 1000 skalnich a tady budou vlny. jak je to drahe....:)
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Neví někdo jak je to s tím Kuťákem ? Hrál za bego, ale dnes v sestavě Litoměřic 🤷
🔴⚪
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pec92 píše: 16 srp 2022 21:55 Neví někdo jak je to s tím Kuťákem ? Hrál za bego, ale dnes v sestavě Litoměřic 🤷
Asi neuspěl. Nebo si spíše řekl o hodně peněz. Plus Rolas asi taky není zrovna nejzkušenější manažer..

https://hokej.cz/kutak-se-vraci-do-chan ... ii/5067363
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Nevidím petice, nevidím srdcervoucí tvíty Weinera... nevidím nic...

https://reality.idnes.cz/detail/prodej/ ... fcb37f764/?
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Sweník píše: 16 srp 2022 22:00 Asi neuspěl. Nebo si spíše řekl o hodně peněz. Plus Rolas asi taky není zrovna nejzkušenější manažer..

https://hokej.cz/kutak-se-vraci-do-chan ... ii/5067363
Dík tenhle článek jsem přehlídnul
🔴⚪
David007
Příspěvky: 197
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

tau píše: 16 srp 2022 22:27 Nevidím petice, nevidím srdcervoucí tvíty Weinera... nevidím nic...

https://reality.idnes.cz/detail/prodej/ ... fcb37f764/?
Tak snad, abychom se nemuseli nakonec strachovat o DYNAMO Lysá nad Labem. PD nikde jinde než na koních už naschvál nic nepostaví :dance: Je fakt, že bude paráda vyhodit děti v Mirákulu a jít na hokej.
Zamčeno