Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Seva
Příspěvky: 48
Registrován: 06 úno 2022 18:32
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Seva »

Nemá někdo stream na ten hokej, nebo někdo to někde nesdílí? Bych se rád podíval
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tady je
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

konečně nezaujatý komentář.. na Mroviecovi je znát zkušenost z ČT
Alex145
Příspěvky: 138
Registrován: 23 úno 2021 11:18
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alex145 »

Kde na to koukáte?
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7440
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 736 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

4 unit dnes velice dobře. :clap: 1 a 2 pro radost.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Mistři Dolomitencupu! :grinning:

Před turnajem jsem si přál aspoň jednu výhru a vyzkoušení různých variant v sestavě. Druhý očekávání je splněno, první překonáno. Takže spokojenost.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

dolomitencup.png
Z webu turnaje: Dynamo Pardubice marschierte bei seiner ersten Teilnahme beim prestigeträchtigen Vorbereitungsturnier im Süden Südtirol – ganz getreu dem Motto „Veni, vidi, vici“ – auf direktem Weg zum finalen Triumph.
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 843
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8189
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 441 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Už je někde hodnocení Rulíka po Lotyšsku?
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 843
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Koukam ze mladi by meli trenovat vic hokej a Rys pravopis.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

No, já si tedy myslím, že tu nebylo moc fans, kteří nevěřili ve vítězství v obou zápasech :]

Jestli to Frodliq myslí upřímně a Williq pojede na stejný vlně, tak máme sakra dobrej základ do nového ročníku

Rulíka je mi líto, když se nedá na lávce během zápasu s hráči nic udělat, je to pro kouče černá můra. Nj, takže klasika, čtvrtfinále a domů...asi už i zbytečné řešit, stále stejná story...
Tesla
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

U mladejch si myslím, že jak nás fiňáci podcenili, tak jsme jeli trochu na vlně a nad plán.

Těch skutečnejch osobností tam máme na prstech jedný ruky i s rezervou. Jsme zpátky v realitě. .
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

woe píše: 15 srp 2022 12:40 No, já si tedy myslím, že tu nebylo moc fans, kteří nevěřili ve vítězství v obou zápasech :]

Jestli to Frodliq myslí upřímně a Williq pojede na stejný vlně, tak máme sakra dobrej základ do nového ročníku

Rulíka je mi líto, když se nedá na lávce během zápasu s hráči nic udělat, je to pro kouče černá můra. Nj, takže klasika, čtvrtfinále a domů...asi už i zbytečné řešit, stále stejná story...
Jj , pro trenéry to musí být za trest stát na lavičce, když jsou hráči hlavou jinde. Náš hokej neprodukuje rozdílové hráče, ono mít v týmu 2,3 takové, tak dokážou asi zvednout morálku a výkon ostatních.

Takto vyrážíme s průměrnými hráči, kteří si vyloženě užívají mediální pozornosti, tam jim morálka a profesionální přístup nechybí, ale jaksi zapomínají na to, že tam jedou hrát hokej.

Pokud bychom se bavili o U17 možná U18 tak tam to lze pochopit, ale u U20 to prostě musí být již plně profesionální výkon ve všech směrech a bez ohledu na soupeře stav, atd....
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7440
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 736 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Milovníci koní



Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7440
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 736 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Gumid píše: 15 srp 2022 19:41
Ty se toho drží, jak klíšťata....žádná sebereflexe, nebýt pana Dědka jsme na tom úplně stejně.....
Danik23
Příspěvky: 715
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 234 krát
Obdržel "To se mi líbí": 200 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Tesim se na sezonu! Vidim to na titul!

Dtto.. Okurkova sezona pomalu konci, zaznamenal nekdo, co je noveho na svazu, co novy vitr Lojza H. spustil, zmenil a publikoval? Nejake ty audity hospodareni, zmeny vedeni atd.,? Zda se me to, nebo tam je mrtvo a nadeje na zmenu nejak nekona? Stale odpocinek po narocne kampani... mam takovy spatny pocit...:)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7440
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 736 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Danik23 píše: 15 srp 2022 21:12 Tesim se na sezonu! Vidim to na titul!

Dtto.. Okurkova sezona pomalu konci, zaznamenal nekdo, co je noveho na svazu, co novy vitr Lojza H. spustil, zmenil a publikoval? Nejake ty audity hospodareni, zmeny vedeni atd.,? Zda se me to, nebo tam je mrtvo a nadeje na zmenu nejak nekona? Stale odpocinek po narocne kampani... mam takovy spatny pocit...:)
Jdou řeči, že ten nový, svěží vánek, chodí makat jedenkrát týdně.
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

ten Marušák ve Zlíně to je stejné jako u nás Salfický...
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Danik23
Příspěvky: 715
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 234 krát
Obdržel "To se mi líbí": 200 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Gumid píše: 15 srp 2022 21:26 Jdou řeči, že ten nový, svěží vánek, chodí makat jedenkrát týdně.
Nooo, tak to pozor, to on se s nim mecenas a podporovatel P. Dedek asi take bude muset rozkmotrit, jako s Jarkem Jagru atd...:)
Dochazka na schuze byl ten jeden ze stezejnich topiku, nebo to ted uz vadit nebude..? Taskarice, co delat..Jak jsem predesilal jiz drive..
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Danik23, Gumid : Mohu se prosím zeptat co znamená "Jdou řeči.. ? " Odkud, od koho ? Od Šlégra ? Od Krále and company ? Můžete to rozvést a uvést co vás vede k vaší úvaze nebo pocitům ? A to ještě v letním období, kdy se "nemaká" ani ve vyšších funkcích... Nebo to myslíte tak, že může Lojza za výsledek na MS v Kanadě ?
Danik23
Příspěvky: 715
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 234 krát
Obdržel "To se mi líbí": 200 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Orosená_desítka píše: 16 srp 2022 07:24 Danik23, Gumid : Mohu se prosím zeptat co znamená "Jdou řeči.. ? " Odkud, od koho ? Od Šlégra ? Od Krále and company ? Můžete to rozvést a uvést co vás vede k vaší úvaze nebo pocitům ? A to ještě v letním období, kdy se "nemaká" ani ve vyšších funkcích... Nebo to myslíte tak, že může Lojza za výsledek na MS v Kanadě ?
Ja nemohu, promin,
jen jsem se ptal, jestli nekdo zaznamenal nejake akce na svazu, ja totiz ne:) ja zaznamenal totiz velkou 0..
ale asi jsem to privolal a dnes koukam na zamcenem Isportu, rozhovor s Hadem, takze bude lip:)
Cekal, jsem totiz, ze po dvou, nebo vice mesicich po volbach, bude trochu jina komunikace co se deje, co je za zmeny atd.. v ocekavanich tech lepsich, pruhlednejsich zitrku, to vis nedockavec..
MS v Kanade bych do toho vubec nepletl..
Takze bud v klidu, vse je OK:)

jo, a ja v lete normalne makam, nevim kam na ta klise o letu a funkcich chodis..:)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7440
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 736 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Orosená_desítka píše: 16 srp 2022 07:24 Danik23, Gumid : Mohu se prosím zeptat co znamená "Jdou řeči.. ? " Odkud, od koho ? Od Šlégra ? Od Krále and company ? Můžete to rozvést a uvést co vás vede k vaší úvaze nebo pocitům ? A to ještě v letním období, kdy se "nemaká" ani ve vyšších funkcích... Nebo to myslíte tak, že může Lojza za výsledek na MS v Kanadě ?
Nemohu konkretizovat. Jde pouze o pracovní nasazení předsedy. Ve funkci 2 měsíce. Z mediálních výstupů jsem zaznamenal pouze reakci na drahá auta Ukrajinců. Byl jsem pro jeho volbu, a očekával trošku jiný tah na branku.

Edit: Je tu rozhovor.

Bez pár hodin dva měsíce vládne českému hokeji nové jméno. Delegáti svými hlasy na červnové konferenci vyzvali Aloise Hadamczika, aby změnil a nakopl prostředí. Co se za tu dobu událo? „Pracuju podle vytyčeného plánu a v dohledné době veřejnost seznámím s konkrétními výsledky a výstupy,“ říká pro iSport Premium nástupce Tomáše Krále. Prvním zásadním krokem je chystaný konec rozporuplného projektu...

Zkontrolovat a prověřit vše, od A do Z. Pak teprve vynést finální soudy a kroky. Zhruba tak zní plán Aloise Hadamczika od té doby, co přesedlal z předního glosátora domácího dění do křesla prvního muže českého hokeje. „Pracuje se na plné obrátky. Především jde o kontrolu ekonomických záležitostí forenzním auditem, řeší se a zvažuje nové obsazení lidí,“ říká v kostce.

V hloubi českého hokeje se čeká na první zásadní závěry po Hadamczikově nástupu do prestižního úřadu. Ještě nějaký čas to potrvá – 70letý manažer nemíní střílet od pasu. Přesto poví: „Když to řeknu slušně, firma nebyla dobře řízená. Víc se k tomu nemohu vyjadřovat, čekám na veškeré podklady. Což ještě zabere určitý čas. Až teprve potom bude možné zmínit více.“

Do ústředí velkého českého sportu už napochodovali zástupci společnosti KPMG, náležící do tzv. Velké čtyřky světových auditorských firem, aby ze získaných materiálů přinesli objednavateli relevantní rezultát. Hadamczik přizval k ruce i nové experty na ekonomiku a renomované právníky.

Na závěry auditorské firmy netrpělivě čeká. „Jde zároveň o nařízení konference. Chceme jí dát jasně najevo, že plníme její úkoly a závěry,“ připojuje s tím, že veškeré výsledky budou k dispozici. „Ubezpečuju všechny, že ve správný čas se veřejnost dozví přesný a aktuální stav hokejového svazu včetně jednotlivých personálních obměn,“ poodkrývá. „Můžu zmínit, že té práce je hodně,“ doplňuje.

Své osobní soustředění v minulých týdnech napnul k projektu Litoměřice. Ten původně vznikl jako myšlenka správného a dozorovaného vytvarování talentovaných hráčů do reprezentačního výběru dvacítky. Z původní (snad) dobře míněné mise v prostředí Chance ligy se postupem času stal podivný kočkopes, najímající cizince a vysloužilé veterány.

Hadamczik vyslyšel hlasitý hlas z hnutí, tzv. Dukle vyhlásil stopku. „Co jsem slíbil, to dodržím. Ve sportovní oblasti řešíme řadu věcí, tou první a zásadní je ukončení litoměřického projektu, který je nefunkční. Litoměřice v tomto duchu určitě pokračovat nebudou,“ ubezpečuje Hadamczik. Podle informací Sportu do klubu přestaly proudit svazové peníze, dopředu „podepsané“. Zkrátka stop stav.

Vedle prioritních problémů se za pochodu řeší i sportovní strategie na příští roky. Velkou otázkou je například pokračování či úplné zavření projektu VTM (výchova talentované mládeže), velmi otevřená je otázka koncepce a fungování tzv. regionálních trenérů, skills koučů u reprezentací a podobně. Je toho mnohem víc. Očekává se zřízení klíčové sportovní komise, její obsazení je zatím nejasné, náběr renomovaných expertů probíhá a není zdaleka uzavřen. „Nic si nenechám pro sebe, hnutí se ve správný čas dozví, co všechno bude jinak, na co se zejména zaměříme a čeho se musíme vyvarovat,“ uzavírá Hadamczik.

Jistý posun nastane už příští týden, kdy se prvně od červnové konference sejde výkonný výbor svazu.
Zamčeno