Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Tak take prispeju:) Hala me nechavala a nechava absolutne v klidu, je mi to uplne fuk:)
Kdyz bude nova, jak planovano, super, budu to mit i logisticky lepsi cestu a treba se mnou alespon obcas vyrazi i manzelka..:) kdyz nebude, rad budu jezdit do stare, uplna pohoda...ze se jednou bude muset renovovat nebo bude nutna nova stavba je fakt... P. Dedek musel vedet jako odbornik a majitel stavebne logistickeho kolosu, ze stavba bude se vsemi soucastnymi okolnostmi, krajne nevyhodna (myslim tim, vzhledem k casovemu harmonogramu) a souhlasim s Woe, ze to byla spis PR taskarice a nemam s tim problem take, protoze je to dle me, dalsi reklama a medialni prostor pro klub a treba to tak bylo i cileno...
P. Dedek bude v klubu presne tak dlouho, dokud ho to bude bavit a bude to pro nej mit prinos pro jeho dalsi aktivity (ted nemyslim fakt, ze by mel na extraligovem klubu vydelavat desitky milionu...), rozhodne si nemyslim, ze je to nejaky samaritan, ktery se rozhodl zachranovat HCPCE z duvodu celozivotni lasky ke klubu, at se to nekomu libi nebo ne, ale jen muj nazor, to, ze bez nej by hokej tady v teto podobe a team s ambicemi jake mame nebyl, je take fakt, a za to mu rozhodne patri dik.
Zdejsi forum je vyborne a to predevsim diky tomu, ze zde zaznivaji ruzne nazory a neni to tu jednostrana adorace a sekta, za to jsem rad, at s nekterymi nazory souhlasime nebo ne:).
K formacim, myslim, ze se R. Rulik bude snazit zachovat nektere vazby a dava to smysl, na druhe strane cekam, ze by do toho mohl i vice sahnout a doplnit dvojice mozna trochu prekvapive, myslim, ze by to mohlo pomoci vse ozivit..:)
Sem zvedavej s kym bude hrat A. Musil, loni celkem rotoval...Radil, Zohorna, Kousal v tomto slozeni pokud pamatuji (v jednom utoku) temer nic neodehrali a ani si nemyslim, ze takto budou nastupovat, P. Poulicka a Paula jako hrace prvnich dvou utoku ja nevidim (se vsim respektem zejmena k P. Poulickovi),
jak uz jsem rikal, ocekavam, ze pokud R. Will naplni predpoklady a bude forma, tak Froda do brany prilis poustet nebude a zadnou velkou rotaci brankaru pod Rulikem necekam, rekl bych, ze kolem vanoc se bude resit hostovani nebo odchod D. Frodla, shodne take vim (cimz se nehlasim k insaderum), ze z teto situace D. Frodl urcite neni nadsenej, spise naopak..
Omlouva se za plachtu!
Sweník
Příspěvky: 13898
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1076 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Danik23 píše: 05 srp 2022 13:08
jak uz jsem rikal, ocekavam, ze pokud R. Will naplni predpoklady a bude forma, tak Froda do brany prilis poustet nebude a zadnou velkou rotaci brankaru pod Rulikem necekam, rekl bych, ze kolem vanoc se bude resit hostovani nebo odchod D. Frodla, shodne take vim (cimz se nehlasim k insaderum), ze z teto situace D. Frodl urcite neni nadsenej, spise naopak..
Omlouva se za plachtu!
Na druhou stranu neměl Frodo pustit dvě brambory v poslední minutě druhého čtvrtfinále, série by se vyvíjela nejspíše jinak a kdybychom postoupili do semifinále, asi by Willa vůbec řešit nemusel, protože by tu nebyl.

Inu někdy stačí fakt maličkost (nejen v hokeji) a vše se vyvíjí jinak..

Navíc přiznejme si, Kloudy situaci také moc nepomohl, když svou šanci vloni absolutně nevyužil a nezářil ani ve Vrchlabí. Tím pádem to k posílení brankářské pozice směřovalo. A když se na trhu objevila taková kvalita, moc se vedení klubu nedivím.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Sweník píše: 05 srp 2022 13:39 Na druhou stranu neměl Frodo pustit dvě brambory v poslední minutě druhého čtvrtfinále, série by se vyvíjela nejspíše jinak a kdybychom postoupili do semifinále, asi by Willa vůbec řešit nemusel, protože by tu nebyl.

Inu někdy stačí fakt maličkost (nejen v hokeji) a vše se vyvíjí jinak..

Navíc přiznejme si, Kloudy situaci také moc nepomohl, když svou šanci vloni absolutně nevyužil a nezářil ani ve Vrchlabí. Tím pádem to k posílení brankářské pozice směřovalo. A když se na trhu objevila taková kvalita, moc se vedení klubu nedivím.
Ano, mas pravdu, nebo spis takto- myslim si to take, prichod R. Willa je odrazem vykonu v PO a nespokojenosti s tim jak Frodo zachytal, tak to vidim take, propadak to nebyl, ale v podstate nic navic tam nebylo take a Hrachovina byl o tridu lepsi, Kloucka vidim na snad dobrou jednicku v B teamu, tech sanci uz bylo..
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) Klouček
Jen aby.
Při svém optimismu a víře v domácí hráče mám v případě Kloučka velké obavy...
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Při brouzdání na Amazon Prime jsem narazil na jejich skvělou sportovní sérii "Všechno nebo nic", nabízí zajímavý vhled do zákulisí velkých sportovních týmů, mj. Juventus, Arsenal, Manchester City nebo Dallas Cowboys a na hokejové fórum to dávám kvůli jejich dílu, který dává nahlédnout do kabiny legendárních Toronto Maple Leafs: https://www.csfd.cz/film/1089995-all-or ... s/recenze/
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Muf píše: 05 srp 2022 12:32 Za mne adept na nejhorší stadión v 1.lize (předpokládám, že Bohemka se nového dočká)

Předražená stavba na nevhodném místě v centru města......

Nerad do toho tahám politiku, ale tady můžeme ODS hořce poděkovat, původní koncept se mi líbil mnohem více a mohl být tak 5 let zpátky hotový a za zřejmě lepších podmínek.

Na podmínky 2.ligy bude dostačující...

Naopak Hradci tleskám, super stadión za slušné peníze a na dobrém místě. Ten naopak bude patřit k TOP v 1.lize.
Ve Zlíně je to taky skvělý. Tribuna končí u půlící čáry.

Je ale bohužel smutný, že člověk by rád chválil, ale ono není moc co. Mělo by to stát jinde, jako celek je to nepovedený. Ani nějaký hezký dílčí řešení to nenabízí, protože se škudlí úplně všude. Tribuny s dírami, Díry v rozích jsou na obou stranách různě velký. O osvětlení škoda něco psát. Je to pro město velká investice a přitom to působí a je laciný. A to se přitom furt ani nesáhlo na Bránu borců.
Uživatelský avatar
getro
Příspěvky: 27
Registrován: 20 lis 2019 14:55
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od getro »

Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Plho, vždyť se o tom už dobrou půl hodinu bavíme.
Uživatelský avatar
getro
Příspěvky: 27
Registrován: 20 lis 2019 14:55
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od getro »

Jakub82 píše: 06 srp 2022 11:34 Plho, vždyť se o tom už dobrou půl hodinu bavíme.
Sorry to jsou ty rána🙈
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

getro píše: 06 srp 2022 15:13 Sorry to jsou ty rána🙈
Není důvod se omlouvat. Chtěl jsem jen použít filmovou hlášku.
Sweník
Příspěvky: 13898
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1076 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Odbočím, fotbalisté hrají sympaticky, dá se na ně dívat, ale dva zápasy a body nic. Snad s tím počítali a psychicky je to nenaruší. Protože na slabší týmy by asi ty výkony stačily..
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 729
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 256 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Vždycky jsem říkal, že Litvajz je druhým nejhokejovějším městem v republice. Je.

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... y-cup.html

PS: Největší aplaus při nástupu sklidil Tráva.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4731
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Jakub82 píše: 06 srp 2022 15:18 Není důvod se omlouvat. Chtěl jsem jen použít filmovou hlášku.
Tak priste poradne, rikal MLHO ;-)
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

WalkingDude píše: 06 srp 2022 21:39 Tak priste poradne, rikal MLHO ;-)
Je, díky.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

https://www.hokej.cz/po-ms-ceka-dvacitk ... ho/5067177

“ Protože hlavní kouč Radim Rulík si po MS bude plnit klubové povinnosti v Pardubicích, na turnaj s národním mužstvem nevyrazí. Pozici hlavního kouče bude zastávat Jiří Kalous, jemuž pomůžou Pavel Geffert, Marek Židlický, Tobiáš Slavíček a trenér brankářů Ondřej Pavelec.”
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Zajímavý přehled cen permic napříč extraligou. Držíme se zhruba uprostřed a v kategorii na stání jsme v lize vůbec nejlevnější. O extrémních cenách u Komety jsem věděl, ale překvapuje mě vysokou cenou například Motor.
https://www.ruik.cz/za-kolik-kde-na-hok ... d=17383021
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

A počkej od září, sport dostával 500 mil. vláda to zkrouhla na 100 mil., můj odhad je, že i návštěvnost půjde rapidně dolů....
mach
Příspěvky: 4318
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

av69 píše: 08 srp 2022 14:44 Zajímavý přehled cen permic napříč extraligou. Držíme se zhruba uprostřed a v kategorii na stání jsme v lize vůbec nejlevnější. O extrémních cenách u Komety jsem věděl, ale překvapuje mě vysokou cenou například Motor.
https://www.ruik.cz/za-kolik-kde-na-hok ... d=17383021
To se zabrana posral ne 🧐 pěkně je tam bere na hůl 🤦‍♂️🤣
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

mach píše: 08 srp 2022 16:37 To se zabrana posral ne 🧐 pěkně je tam bere na hůl 🤦‍♂️🤣
Tech 14000 je vcetne Play offs .. bez PO je cena 10000..
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Alex145
Příspěvky: 138
Registrován: 23 úno 2021 11:18
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alex145 »

Prosím dáte to jsem někdo ? Děkuji

https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/ra ... j=hokej_hp
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Osobně bych nehleděl na ceny permanentek jinde a staral bych se hlavně o nás. Tyhle virtuální štulce fanouškům soupeřů stejně nemají vůbec smysl. Ale k Zábranskému a jeho ekonomice jedna poznámka. Mít začátkem srpna na účtech cca 50 - 60 mio od fanoušků bez jediného zápasu a koruny od sponzorů není špatný model. Každý za sebou nemá PPF, WERK, Škodovku, Syner, Unipetrol potažmo Orlen. Nebo Mountfield či jen Řempo. Anebo u nás pana Dědka a a DD Real.

A ještě pár slov k aréně. Ten ústup je patrně taktický. Je před komunálními volbami a zjevně si nějaké uskupení jsoucí do voleb chtělo vzít tento projekt, tedy odpor vůči němu, jako nosné téma své politické kampaně. No a PR pana Dědka se to dozvědělo a vzalo jim vítr z plachet. Zcela elegantně a potichu. Jinak si myslím, že s hlavními politickými hráči se pracuje dál, jen neveřejně. Té z venčí neviditelné práce je opravdu dost a dost. Alespoň bude vše připraveno na období po volbách, kdy bude soudržnost koalice největší a v zastupitelstvu vše projde hladce.
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Omlouvam se vsem za trosku okurkovy tema - nema nekdo prosim Vas hokejove zapisniky ze sezon 1991/92-1994/95?
Pocitam, ze budou nekde zahrabany :) Potreboval bych si jen overit par informaci v nich obsazenych. Diky moc, pripadne SZ.

Jinak jsem koukal, na webu soupiska "B" i mladeze ...u junku docela dost zmen mi pripada, par kluku z Budejovic, Slavie, Kladna. Jak jsem to moc nesledoval, tak budu muset trosku potrapit EP :)
Jsem zvedav jak to letos sedne Pavlatovi, Pleckovi, Hercikovi a dalsim ...
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Zamčeno