Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Loki
Příspěvky: 340
Registrován: 02 srp 2014 12:09
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Loki »

Dmitrij Jaškin - Petrohrad KHL....
Valda
Příspěvky: 2665
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 89 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Gratulace k tomuto foru! Mozna to zruseni na ofiko strankach prispelo k necemu jinemu ...lepsimu? Proste jsem za tyto stranky rad.
A velke diky vsem, co ho "drzi" v chodu, obsahem i administrativne - kluci fakt hlavne vam diky moc!

KHL - svet neni cernobily, ale ted nelze jinak. Kluci, co tam jdou a udelaji to vedome proste nechteji nektery veci vnimat. Tohle nelze bohuzel nijak generalizovat, srovnavat, obhajovat, bagatelizovat apod.

Pardubice B - sam bych se na to jel par krat podivat! Jen si rikam, aby kolem toho nebyli jen lide, kteri se opet neco uci. Nevim kdo za tim stoji organizacne a tak, ale dle meho tam nekdo k Rolasovi a Haviri chybi. Jinak hodne kluku se podle me za acko "zklouzne", u ostatnich pocitam, ze ne. Pochobradsky - nedal on ten krasnej gol na Sparte? Jinak pravda, cekal jsem ze to bude treba druhej Cecek. Rolas ted rika, ze bylo tezke dat kadr dokupy, tak i proto se asi sahlo kamkoliv a bude se budovat v prubehu sezony.
in-spyder
Příspěvky: 1741
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Jaškin 26 milionu korun za sezónu, u nas, ve Švédsku, Švýcarsku by dostal kolik? 6-10mio? Aneb jaká je cena morálky, charakteru. Nezakazoval bych jim to, jak se někde navrhuje, ale zapověděl bych jim reprezentaci a vlastní pohled do zrcadla každé ráno bych nechal na nich. Každý má své hranice, svou cenu, svou morálku a také každý má svoji hranici, která třeba tu morálku překročí. O Jaškinovi a Šulákovi se možná tolik nepovídalo jak zde zmiňoval woe, pze zrovna u těchto dvou se to tak nějak čekalo.

Oba jsou typickým příkladem toho, ze teď si potřebuji nahrabat tak, aby nemuseli do konce života nic dělat, jejich inteligenční kvocient není tak vysoký, to se ví.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5827
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 163 krát
Obdržel "To se mi líbí": 870 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Pochobradský do béčka jednoznačně patří.... Nechápu proč ho hned zatracovat.... Stejně jako do béčka patří třeba Oliva, Machač a další naši hráči. myslím, že béčko a první liga je přesně soutěž pro takový hráče... Na áčko už to asi nebude (ale časem třeba jo, minimálně na nějakou občasnou výpomoc) Béčko máme, aby tihle odchovanci nemuseli hrát někde v prdeli.... A nemůžeme v béčku mít jenom mladý naděje a starý zkušený hráče. Potřebujeme tam taky nějakou střední generaci...je potřeba mít playmakery, pracanty, mladý hráče, střední generaci, zkušený borce..Je to stejný, jako když se staví extraligový tým...a z hráčů jako je Pochobradský a další za pár budou ti zkušení hráči, od nichž se v béčku budou učit dnešní patnáctiletý naděje....
JirkaPCE
Příspěvky: 3550
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Na tipsportu jsou první předběžné kurzy na extraligu, asi podle očekávání jsme se Spartou na prvních dvou místech a třetí Třinec. Tuhle první trojku bych viděl stejně. Koho tipovat ještě do té první čtyřky, zatím nevím, několik týmů mně v současném složení přijde zhruba na podobné úrovni.
Georgre
Příspěvky: 4911
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

JirkaPCE píše: 25 črc 2022 15:54 Na tipsportu jsou první předběžné kurzy na extraligu, asi podle očekávání jsme se Spartou na prvních dvou místech a třetí Třinec. Tuhle první trojku bych viděl stejně. Koho tipovat ještě do té první čtyřky, zatím nevím, několik týmů mně v současném složení přijde zhruba na podobné úrovni.
Vídím tam Boleslav, Liberec, a za mě Vítkovice překvapí...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4911
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Je sice brzo, ale někdo to odstartovat musí, takto tipuju soutěž po základní části

1. Pardubice
2. Třinec
3. Sparta
4. Liberec
5. Vítkovice
6. Boleslav
7. Brno
8. Plzeň
9. Hradec
10.Budějovice
11. Litvínov
12. Olomouc
13. Kladno
14. Karlovy Vary
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Stars
Příspěvky: 6720
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Ono nakonec to naše B, bude nejlepší varianta....bavil jsem se známým z Kolína i tam jsou fanoušci nasraný, radši by hráli 2 ligu a se svými hráči, teď jich plno skončilo, moc se jim to nelíbí....viz. konec D. Šafránka....ono to má vše dvě strany...
Valda
Příspěvky: 2665
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 89 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

tau: Souhlas. Ale tim nechci rict, ze tam nebyli hraci trosku i "nahnani". Ja kluky hrat ve Vrchlabi nevidel, pry to pokazde uplne nebylo ono. Myslim prave u Michala Pochobradskeho se dumalo jestli bude pokracovat jeste kdyz se dumalo nad dalsim rocnikem ve Vrchlabi. V kazdym pripade souhlas, Pardubice B/Chrudim ma potencial mixovat odchovance s mladezi. Byl by to po propadaku Sumperk a nejistym dalsim krokum hezky zvrat. Drzim tomu palce. Jen mi prijde ze bude hodne zalezet i na realizacnim tymu.

Stars: HK loni vyhral zakladni cast a odchovancu nula :) Takze pokud to takhle pujde i v Koline, bude to napor na povahu fanouska Kolina! Urcite se najde kotel, kterymu bude uplne jedno kdo hraje, ale jak se hraje.
A bude mit podporu vedeni.
Ale Kolinu budu vzdy prat at se jim dari. Hodne kluku od nich si u nas sve odehralo!
I ke me se doneslo to brblani ...ono mozna se dost podobne brblalo i ve Vrchlabi a ted tu druhou ligu maji.
Danik23
Příspěvky: 727
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

in-spyder píše: 25 črc 2022 13:38 Jaškin 26 milionu korun za sezónu, u nas, ve Švédsku, Švýcarsku by dostal kolik? 6-10mio? Aneb jaká je cena morálky, charakteru. Nezakazoval bych jim to, jak se někde navrhuje, ale zapověděl bych jim reprezentaci a vlastní pohled do zrcadla každé ráno bych nechal na nich. Každý má své hranice, svou cenu, svou morálku a také každý má svoji hranici, která třeba tu morálku překročí. O Jaškinovi a Šulákovi se možná tolik nepovídalo jak zde zmiňoval woe, pze zrovna u těchto dvou se to tak nějak čekalo.

Oba jsou typickým příkladem toho, ze teď si potřebuji nahrabat tak, aby nemuseli do konce života nic dělat, jejich inteligenční kvocient není tak vysoký, to se ví.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Inteligencni kvocient na urcite urovni nemusi nutne vylucovat zachovaly moralni kvocient;)
Pro me to jsou a budou moralni kryplove, kteri jdou slouzit propagande a zasluhuji si odsouzeni (skoda ze novy leader Alois H. to vidi jinak, holt stara skola..), kazdy to vsak vidi jinak,
nekdo v nich vidi ty mlade chlapce co vlastne jdou zajistovat rodiny a nemaji jinou moznost:)), aby nezivorily, ja tedy ne...
Pec92
Příspěvky: 2346
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Tak jdeme na to

1. Pardubice
2. Liberec
3. Sparta
4. Třinec
5. Hradec
6. Boleslav
7. Brno
8. Budějovice
9. Vítkovice
10. Plzeň
11. Litvínov
12. Olomouc
13. Karlovy Vary
14. Kladno
🔴⚪
Dizzy
Příspěvky: 3551
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 47 krát
Obdržel "To se mi líbí": 109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

tau píše: 25 črc 2022 13:48 Pochobradský do béčka jednoznačně patří.... Nechápu proč ho hned zatracovat....
Presne tak. A navíc zrovna u nej muže přijít stopořeni alá Vožuch.. Hodně podobnej setup, tuším….
Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Tak za mě:

1. Pardubice - kdo by si to nepřál, ale máme na to, snad jen, aby se nám to nevymstilo v PO
2. Sparta - moc neoslabili, budou chtít hrát nahoře
3. Třinec - největší neznámá, jak jim to pod novým vedení půjde, ale asi ano
4. Brno - další takový tým, kompletně to překopali a kdyby si to i sedlo, tak budou i výš, když ne, pak předkolo.
5. Hradec - otázkou je pouze a jen, jak nahradí Oksanena, přece jen 25 + 23 je dost kanadských bodů, pokud se to nepodaří budou dole.
6. Plzeň - oni to vždycky nějak poskládají, navíc výrazněji neoslabili a dlouhodobou část na rozdíl od PO hrát umí
7. Budějovice - podobně jako soupeř ze západu, jen si už letos na ně dá každý pozor
8. Vítkovice - celé to bude o Muellerovi, a zda bude upřednostňovat své body nad týmem, moc nevěřím brankařům, obrana přišla o lídra
9. Liberec - sám Frolík a jeho lajna to neutáhne, odešel Šmíd, Vitásek byl zraněný a mají jen jednoho brankaře
10. Boleslav - budou spoléhat na PO, to je zajímá nejvíc, hrát budou klidný střed - tu výš, tu níž
11. Karlovy Vary - ukáže se, jak Bruk dobrý trenér, a taky, koho dokáží do začátku sezóny ještě sehnat na hostování, vcelku bych jim i věřil
12. Olomouc - buďto to bojovností urvou nebo si ty pozice budou prohazovat s těmi pod nimi, bodové rozdíly budou minimální
13.Litvínov - nevěřím Hynkovi a ani Růžičkovi, aby náhodou taky nebyli poslední
14. Kladno - Jarda tým představí až příští týden a huba na zem nám všem asi nespadne
Davejar
Příspěvky: 196
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Chlapy trošku otázka mimo, ale nemáte někdo nějakej promo/slevovej kód k již aktivnímu účtu O2TV Sport? Budu předplácet, fotbaly už se hrajou, hokej se blíží, tak bych rád něco ušetřil, díky :))
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5341
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 461 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Tak myslim, ze Irbe to shrnul pomerne presne. A to neni user tohoto fora…;-)

https://sport.aktualne.cz/hokej/rusko-h ... 47ab5f122/
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1571
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 797 krát
Obdržel "To se mi líbí": 228 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Jak prosté a výstižné:

"Plat ve smlouvě je momentálně jen nějaké číslo na papíře," řekl brankář. "Jestliže Rusko nerespektuje mezinárodní dohody, útočí na cizí zemi, vraždí nevinné lidi včetně dětí a hraje si s osudem celé planety, kde berete jistotu, že vaše smlouva bude z ruské strany dodržena?"
Život jde dál...
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Itchy píše: 25 črc 2022 20:55 Tak myslim, ze Irbe to shrnul pomerne presne. A to neni user tohoto fora…;-)

https://sport.aktualne.cz/hokej/rusko-h ... 47ab5f122/
Mě překvapují hlavně někteří Slováci. Jako chápu, že pár jedinců neodolalo, jsou i i nás. Tady klobouk dolů před Čerešňákem..

Ale co se týká U20, to nechápu. K těm draftům se dostali hlavně díky šanci v reprezentaci Slovenska. K tomu jim byla dobrá. A najednou se k repre neznají.. A zase, jsem rád za naše kluky.
Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Itchy píše: 25 črc 2022 20:55 Tak myslim, ze Irbe to shrnul pomerne presne. A to neni user tohoto fora…;-)

https://sport.aktualne.cz/hokej/rusko-h ... 47ab5f122/
Můj negativní postoj k Rusákům jsem zde prezentoval opakovaně a nehodlám na něm vůbec nic měnit. V osmašedesátém mi bylo 16, následné normalizační prověrky se na mě zas až tak nepodepsaly, už nebylo co zkazit. A o obor, který jsem posléze na přírodovědě vystudoval zase takový zájem nebyl, ba spíše lovili studenty hlásící se na jiné obory a lákali je. Což jim nezřídka kdy vyšlo a podle toho s námi i zacházel, nemohu si stěžovat.
Ale k meritu věci - kdo jde dnes dobrovolně pracovat do Ruska, povolání nerozlišujme, pak se zároveň zříká i něčeho dalšího, v tomto konkrétním případě reprezentace. Zkrátka na něj zapomenou a tečka. A není na to třeba žádný zákon.
U současných trenérů reprezentace to bezesporu fungovat bude. Ale stejně jsem zvědav na první nominaci..
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Sweník píše: 25 črc 2022 21:10 Ale co se týká U20, to nechápu. K těm draftům se dostali hlavně díky šanci v reprezentaci Slovenska. K tomu jim byla dobrá. A najednou se k repre neznají.. A zase, jsem rád za naše kluky.
S klubem podepíšeš smlouvu a ten Ti nedoporučí reprezentovat. Co jako nováček uděláš ? Nic, prostě odmítneš reprezentaci.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1116
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 134 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Sweník píše: 25 črc 2022 21:10 Mě překvapují hlavně někteří Slováci. Jako chápu, že pár jedinců neodolalo, jsou i i nás. Tady klobouk dolů před Čerešňákem..

Ale co se týká U20, to nechápu. K těm draftům se dostali hlavně díky šanci v reprezentaci Slovenska. K tomu jim byla dobrá. A najednou se k repre neznají.. A zase, jsem rád za naše kluky.
Ono to je i u nas. Ve stredu zacina ME v inlinehokeji U16. A klub nedoporucil odjet a to je jen zacatek sezony a prakticky o nic nejde.
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Ach jo.. Zakazovat mladým klukům poměřovat se s vrstevníky na nejvyšší úrovni. A už i NHL.. Kam to dál spěje? Patnáctiletý kluk nakonec odmítne repre, aby se mohl připravovat ve finském nebo švédském klubu s jinými dětmi?

Ok, už vidím tyhle "děcka" létat na MS nebo OH? Ten vztah k našemu státu a hokeji bude přímo "úžasný"... Mile překvapil Jiříček, řekl pravdu nahlas. Byť teď platí více na ty Slováky..
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Autobusák píše: 25 črc 2022 21:25 S klubem podepíšeš smlouvu a ten Ti nedoporučí reprezentovat. Co jako nováček uděláš ? Nic, prostě odmítneš reprezentaci.
No, ten kluk si ji může doporučit. Není otrok.. ;-)

Ani bych se nedivil, kdyby dle toho kluby NHL posuzovaly vlastnosti draftovaného hráče. Buď má koule už kolem dvaceti a je si jistý svou pozicí, vybojuje si ji za každou cenu, nebo je to "posera", co se dostane maximálně do třetí lajny..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 26 črc 2022 00:32, celkem upraveno 1 x.
in-spyder
Příspěvky: 1741
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Davejar píše: 25 črc 2022 20:50 Chlapy trošku otázka mimo, ale nemáte někdo nějakej promo/slevovej kód k již aktivnímu účtu O2TV Sport? Budu předplácet, fotbaly už se hrajou, hokej se blíží, tak bych rád něco ušetřil, díky :))
Aktuálně mám jeden kupon na O2TV HBO a Sport Pack na dva měsíce. Jen je potřeba uplatnit do 31.7.2022, tak pokud by jsi chtěl, napiš, případně kdyby jsi již měl, může využít i někdo jiný.

EDIT: jen nezjistím, jestli mne ho už někdo neuplatnil, tak to není 100%. Nemám to jak zjistit.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3322
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 553 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Davejar
Příspěvky: 196
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

in-spyder píše: 26 črc 2022 00:30 Aktuálně mám jeden kupon na O2TV HBO a Sport Pack na dva měsíce. Jen je potřeba uplatnit do 31.7.2022, tak pokud by jsi chtěl, napiš, případně kdyby jsi již měl, může využít i někdo jiný.

EDIT: jen nezjistím, jestli mne ho už někdo neuplatnil, tak to není 100%. Nemám to jak zjistit.
ty jo to by bylo fajn...nevíš jestli se dá použít na již stávající účet? Nechci kvůli tomu zakládat nový. Takhle fungují kupóny co dostaneš třeba k nákupu na eshopech atd...
Zamčeno