Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Mechov dobra posila. Okuliara jsem chtel u nas.
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Propulse píše: 20 črc 2022 09:59 Mechov dobra posila. Okuliara jsem chtel u nas.
třeba to bude trefa....ale za mě, ať dostanou větší šanci naši Koffer, Herčík, Urban, Kaplan, Matýs.....tyhle hráčě bych jsem netahal...ale třeba budeš mít pravdu, ukáže se na ledě
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Asi tak. Kdyby ho u nás zkoušeli jako náhradu za Blümu, nezlobil bych se.

Ale jak píše Stars, když dostanou šanci naši kluci, pro klub celkově i motivaci v mládeži je to asi přínosnější.

Ono jakmile kdokoliv zazáří, stejně ho okamžitě za hubičku podepíše někdo z NHL, aby si ušetřili místo pod platovým stropem. A je jedno, jestli si sen splní odchovanec Blúmel nebo Slovák Kelemen. Nás může pak jedině hřát u srdce, že se povedlo vychovat hráče pro NHL a třeba se někdy vrátí. I když ty návraty. Hejduk, Hemský, Bulis, Průcha.. Že jsme si jich ještě užili.. :-) Ačkoliv nebýt zrovna období temna, možná by se tehdy Pitbul nebo Hemák nechali ještě zlákat..
PCE.MAN
Příspěvky: 1627
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Propulse píše: 20 črc 2022 09:59 Mechov dobra posila. Okuliara jsem chtel u nas.
Další hráč, který strašně chtěl skončit ve Finsku, aby mohl jít do Mechova :))) není ona to zaseklá gramofonová deska :)))
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3321
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 553 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

PCE.MAN píše: 20 črc 2022 11:07 Další hráč, který strašně chtěl skončit ve Finsku, aby mohl jít do Mechova :))) není ona to zaseklá gramofonová deska :)))
V Českých Budějovicích by chtěl hrát každý :wave:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

PCE.MAN píše: 20 črc 2022 11:07 Další hráč, který strašně chtěl skončit ve Finsku, aby mohl jít do Mechova :))) není ona to zaseklá gramofonová deska :)))
Řekl bych, že se ve Finsku sahalo hráčům na platy. Několik jich odešlo i pod smlouvou.
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Sweník píše: 20 črc 2022 10:51 Asi tak. Kdyby ho u nás zkoušeli jako náhradu za Blümu, nezlobil bych se.

Ale jak píše Stars, když dostanou šanci naši kluci, pro klub celkově i motivaci v mládeži je to asi přínosnější.

Ono jakmile kdokoliv zazáří, stejně ho okamžitě za hubičku podepíše někdo z NHL, aby si ušetřili místo pod platovým stropem. A je jedno, jestli si sen splní odchovanec Blúmel nebo Slovák Kelemen. Nás může pak jedině hřát u srdce, že se povedlo vychovat hráče pro NHL a třeba se někdy vrátí. I když ty návraty. Hejduk, Hemský, Bulis, Průcha.. Že jsme si jich ještě užili.. :-) Ačkoliv nebýt zrovna období temna, možná by se tehdy Pitbul nebo Hemák nechali ještě zlákat..
Zajimave co pises, tech navratu z tohoto hlediska opravdu moc nebylo, jeste Hasan:), skoda, objektivne receno, kdo dle me opravdu mohl dat jeste sezonu (nebo nekolik) byl Bulis, dalsi jmenovani, myslim to proste uz neslo zdravotne, tam se nic moc asi vymyslet nedalo, Bulis ten me mrzi, ze se nekousnul...
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Danik23 píše: 20 črc 2022 11:51 Zajimave co pises, tech navratu z tohoto hlediska opravdu moc nebylo, jeste Hasan:), skoda, objektivne receno, kdo dle me opravdu mohl dat jeste sezonu (nebo nekolik) byl Bulis, dalsi jmenovani, myslim to proste uz neslo zdravotne, tam se nic moc asi vymyslet nedalo, Bulis ten me mrzi, ze se nekousnul...
Já vím, že Hejduk a Průcha byli prakticky bez šance (aspoň že můžeme vzpomínat na rok 2005), ale myslel jsem to celkově, zkrátka to nevyšlo, ať už byly důvody jakékoliv..

Docela dost věřím v návrat Noska, tedy pokud se mu taky něco nestane jako Průchovi a dalším.. Přijde mi, že ostatní kluby měly v tomto více štěstí. I když třeba Motor taky bída a musí nostalgicky vzpomínat na rok 2005..
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Sweník píše: 20 črc 2022 13:25 Já vím, že Hejduk a Průcha byli prakticky bez šance (aspoň že můžeme vzpomínat na rok 2005), ale myslel jsem to celkově, zkrátka to nevyšlo, ať už byly důvody jakékoliv..

Docela dost věřím v návrat Noska, tedy pokud se mu taky něco nestane jako Průchovi a dalším.. Přijde mi, že ostatní kluby měly v tomto více štěstí. I když třeba Motor taky bída a musí nostalgicky vzpomínat na rok 2005..
Pruchyc musel skoncit a pomerne brzo. Ted si uziva hokejovej duchod a je spokojenej :))) hokej jde uplne mimo nej..
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5340
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 461 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Propulse píše: 20 črc 2022 14:27 Pruchyc musel skoncit a pomerne brzo. Ted si uziva hokejovej duchod a je spokojenej :))) hokej jde uplne mimo nej..
Tak to je fajn. Asi trochu doplatil na ten svuj styl po hlave na prkna…. I kdyz z druhy strany bez toho by asi NHL nehral….
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Propulse píše: 20 črc 2022 14:27 Pruchyc musel skoncit a pomerne brzo. Ted si uziva hokejovej duchod a je spokojenej :))) hokej jde uplne mimo nej..
Ke cti mu ovsem slouzi, pokud dobre pamatuji, ze to zkousel a chtel se vratit, bohuzel to neslo, ted dela nejaky vodni sport na vysoke urovni, zije v Prahe a chodi na pivo s Medou a Rucou :))...velci kamosi
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2036
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3593 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Když už tu byl zmíněn Milan Hejduk:
Pamatujete si na tuhle legendární plaveckou oslavu gólu v podání Milana Hejduka? 🏊‍♂️
(via @NHLcz)

Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Holly833 píše: 20 črc 2022 16:12 Když už tu byl zmíněn Milan Hejduk:
Pamatujete si na tuhle legendární plaveckou oslavu gólu v podání Milana Hejduka? 🏊‍♂️
(via @NHLcz)

Nádhera, hlavně ta jména při oslavě. Úplně na mne dýchla nostalgie.. Kdyby se tak někdy EA Sports chtělo udělat remake NHL 2001 (nebo něco z té éry) v nejnovějším herním enginu pro současné platformy. Ale těžko říct, jestli by se jim to vyplatilo..
JirkaPCE
Příspěvky: 3550
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Aby se jim tam ti cizinci vůbec vešli do sestavy, už tam mají o jednoho navíc než je povolená kvóta na zápas.
Davejar
Příspěvky: 196
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Tak Tonda už spokojeně v Nižněkamsku...

Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Davejar píše: 20 črc 2022 19:15 Tak Tonda už spokojeně v Nižněkamsku...

Ať si to užije. A taky ať si dává pozor na psa, aby mu jej náhodou nesnědli.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1407
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 290 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Emil Havránek píše: 20 črc 2022 19:41 Ať si to užije. A taky ať si dává pozor na psa, aby mu jej náhodou nesnědli.
Psa nechal s paní doma.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Davejar píše: 20 črc 2022 19:15 Tak Tonda už spokojeně v Nižněkamsku...

"V minulé sezoně, kdy jste hrál v Česku, Dynamo Pardubice vypadlo ve čtvrtfinále. Co bránilo týmu dostat se do semifinále? - Myslím, že je to jen tím, že tým, se kterým jsme hráli, byl lepší. Měli jsme hodně zranění. Byla to dlouhá sezóna a probíhá bitva o play off, někdy máte štěstí, někdy ne."
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6143
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Danik23 píše: 18 črc 2022 10:02 Tak zpet v civilizaci..:)
ohledne rozhovoru se Sedlakem, zajimave je, ze vlastne hraci, kteri prisli z Ruska (vyjma L. Radila) s Pce maji sice smlouvy na delsi dobu (pokud jsem spravne zaznamenal..), ale vypada to, ze se take mohou po sezone balit (v lepsim pripade resit vse na novo s Rusakama), takze je to trochu na vode, to myslim trochu zapadlo...v Rusku jim bezi dle vseho nadale smlouva, ktera byla jen prerusena...
U nás dvou nezapadlo :)
Smlouvy údajně platí, bolševik dával víc a válka už tolik netáhne. Zvolna se jako hlavní téma se zvolna vrací... Covid...
Tesla
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2737
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 610 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

COVID bude téma maximálně do prvních mrazíků. Poté ho nahradí příběhy hladovějících občanů EU s omrzlinami nuceně opouštějící své vymrzlé příbytky z důvodů neschopnosti úhrady svých závazků. Dále budeme sledovat armády nezaměstnaných, sociální a třídní rozvrat, nepokoje drsně potlačované policií i armádou a konec společnosti jak ji doposud známe. No, a potom už konečně začne play-off 😁
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7696
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

FYIp0yeXkAA7H--.png
Ještě že se toho nedožil Karel Gut...
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Druhý Čech v KHL Šulák prodloužil ve Vladivostoku
🔴⚪
denyip
Příspěvky: 654
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Pec92 píše: 21 črc 2022 11:24 Druhý Čech v KHL Šulák prodloužil ve Vladivostoku
Mne to vadi hodne... Hraci , kteri by snadno podesali super smlouvy ve Finsku nebo Svycarsku , v nadhernych mestech se super zivotem... pro par penez navic???.. nechapu... Nejvice mne vadi, ze rusky rezim to bude pouzivat jako propagandu .. jakepak sankce a odpor zapadu , vzdyt k nam chodi hrat hokej...V zivote bych se k necemu takovemu nepropujicil
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1195
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 359 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Dnes bude pro hokejové znalce letní kvízová otázka asi hodně lehká :

Který brankář (který samozřejmě chytal v extralize i za náš tým) má nejvíce úspěšně chycených nájezdů v play-off extraligy za svou karieru ?
Jméno golmana ? Kolik nájezdů v play-off chytil - respektive v kolika nájezdech nebyl překonán ?
Kolika nájezdům v play-off celkem čelil (tedy včetně těch v kterých neuspěl) ?
Zamčeno