Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1196
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1136 krát
Obdržel "To se mi líbí": 361 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Plechy píše: 14 črc 2022 14:44Razingar

Ano je to tak, je to Tomaž !! Plechy zapisuje další bod...
Mimochodem to byl krasny gol, Tomaž projel celym hristem jako nuž máslem !!


Aktualni pořadí :

1. Autobusak 4 body
2. Tomaso 3 body
2. Plechy 3 body
4. av69. 2 body
4. Pec 2 body
4. Kedar 2 body
4. Laky29. 2 body
8. Birky 1 bod
8. Pardubak 1923. 1 bod
8. Georgre 1 bod
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7702
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 777 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Radnice Hradce Králové pokládala firmu DD Elektromont podnikatele Petra Dědka za zájemce o vstup do FC Hradec Králové na základě informací z veřejně dostupných zdrojů, řekla mluvčí magistrátu K. Šmídová.

Mech Rathaus je taky slušnej oddíl... :rofl:
Vakr
Příspěvky: 62
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

https://www.e15.cz/byznys/obchod-a-sluz ... ku-1391642
Škoda, další business, který mu nevyšel. Jít proti velkým hráčům v prostředí řetězců... No nevybral si lehké bojiště.
Nějaké tipy, do čeho se pustí příště... Že by politika?🙈
Sweník
Příspěvky: 13956
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1140 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1112 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Koukám, že mám (asi nejen) kvůli odpovědi Gumidovi ohledně Komety u nich solidní "fanklub". :-)

Takže krátce:
Nemusím se nikomu zpovídat, ale krom jedné výjimky jsem se na žádné jiné fórum extraligového klubu neregistroval a ani tam nepsal. Alespoň, co já vím. :-) A ta jediná registrace, potažmo povzbuzující příspěvek byly na fórum Ropáků, když jim hrozil sestup. I jsem to tady asi tenkrát psal.. Mimochodem stejný nick jako u nás.

Ohledně hokejových diskuzí, někde zkrátka jsou dobré, jinde horší. Nejde vůbec o vzhled stránek. Ovšem když si u toho vzorku fans MHK (tam to nepřekvapuje) nebo třeba i v Brně (fórum trochu "tajné"), při každém článku (nejen) o nás přečtu totální negaci, často i urážky některých lidí, majitelů, hráčů - těžko o tom fóru mohu mít valné mínění. Jasně, děje se to i u nás, ale ten poměr příspěvků je úplně jiný, navíc se tady vždy najde nějaký oponent z našich řad (to je právě to sympatické). Každé fórum je totiž především o lidech a kvalitě diskuse, jakou vedou. A proč je čtu? Vždy doufám, že se najde někdo s jiným názorem, co třeba zná podrobnosti a bude oponovat. A takového diskutéra si pak vážím, že nemá klapky na očích. Dál ho rád čtu, třeba q... z Motoru, M........... ze Sparty a naštěstí spousta jiných.

Já třeba Zábranského neurážím, dokonce za nás hrál, hodně jsem mu tehdy v návratu fandil. Pak si mne získal ještě víc, když nám veřejně nepřál sestup a občas poslal schopné hráče v době naší krize.. Ano, má své jisté praktiky (i Zbyněk je měl), ale jde mu o dobro klubu, něco dokázal a dál se snaží, pro klub by dýchal. I když často někdo poukáže na jeho přešlapy (hlavně ten "průtokáč" - tady ho moc dobře z nedávna známe), to přece neznamená, že ho neuznává jako soupeře. A pro rýpaly, ano, Dědek taky poslední dvě letní období buduje tým, ale ty smlouvy jsou minimálně na tři roky, navíc naše startovní pozice nebyl titul, ale spíše málem sestup.. A odchovanci nebo kluci z regionu (nechytat za slovo) jsou pro něj prioritou.

Mimochodem fakt bych Kometě nepřál Liborův konec, aby "vystřízlivěli" a stali se z nich "zase" nuly, jako jsme byli my. Jsem hrozně rád, že tam vzniká silný soupeř, stejně jako my posilujeme a řešíme ambice. Zápasy budou mít náboj. A kdo na tom vydělá? Kluby na vstupném a hlavně fanoušci.. ;-)

Bohužel naopak Dědkovi je na některých fórech přán snad krach firmy, případně si všichni přejí, aby se o Dynamo (Valdo, taky mi to furt nesedí) přestal starat a zajímat. Hlavně ať jim zase zmizíme z cesty. Ale cesty za čím? Dalším kolem play-off? Umístěním v základní části? To fakt chtějí hrát někteří soupeři proti týmu, kde bude prvním centrem Bubela a přesilovkovým bekem Havlík nebo neznámý cizinec (všechna čest Schausovi)? Jako tým bojující o udržení jsme byli "cajk"?

Chápu to spíše jako přirozený strach. Kdyby Libor oznámil všechny ty beky, o kterých se psalo, taky bych se bál víc. Přitom jde pouze o jména a nemusí si to sednout u nás ani jinde. Sport nejde plánovat. Jen se můžeme takhle pošťuchovat. Komeťákům mohu napsat, že bez nich by byla liga chudší, byť si také rád rýpnu. Ale nejdůležitější za mne je, že poslední dobou snad vymýtili ty "neandrtálce", co házeli na stadionech konfety, dýmovnice, používali pyro, rvali se. Beztak to asi byli stejní lidé a jejich potomci, co dělali bordel už v roce 1996.
Snad si to většina dohledá, nerad bych sebral anketní otázku Orosené_desítce, ta se přímo nabízí.. ;-)

Omlouvám se kolegům za tento příspěvek, ale nerad bych měl pověst provokatéra na jiných fórech, co nepoužívá svůj nick. Děkuji za pozornost.
Užívejte si všichni léto, dovču, vodu, zkrátka všechno. I to čekání na další sezónu, těšíme se na ni jistě všichni, i soupeři. A já se těším zase na ně, bez nich by byl (nejen) hokej o ničem. :wave:
Sweník
Příspěvky: 13956
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1140 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1112 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Vakr píše: 14 črc 2022 23:28 https://www.e15.cz/byznys/obchod-a-sluz ... ku-1391642
Škoda, další business, který mu nevyšel. Jít proti velkým hráčům v prostředí řetězců... No nevybral si lehké bojiště.
Nějaké tipy, do čeho se pustí příště... Že by politika?🙈
Tipuji, že ho zaměstná Hadamczik. Dost si rozuměli..

Politika je dle mne nesmysl. On má jistě informace o své "popularitě".
JirkaPCE
Příspěvky: 3583
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 93 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 14 črc 2022 23:48 Koukám, že mám (asi nejen) kvůli odpovědi Gumidovi ohledně Komety u nich solidní "fanklub". :-)

Takže krátce:
Nemusím se nikomu zpovídat, ale krom jedné výjimky jsem se na žádné jiné fórum extraligového klubu neregistroval a ani tam nepsal. Alespoň, co já vím. :-) A ta jediná registrace, potažmo povzbuzující příspěvek byly na fórum Ropáků, když jim hrozil sestup. I jsem to tady asi tenkrát psal.. Mimochodem stejný nick jako u nás.

Ohledně hokejových diskuzí, někde zkrátka jsou dobré, jinde horší. Nejde vůbec o vzhled stránek. Ovšem když si u toho vzorku fans MHK (tam to nepřekvapuje) nebo třeba i v Brně (fórum trochu "tajné"), při každém článku (nejen) o nás přečtu totální negaci, často i urážky některých lidí, majitelů, hráčů - těžko o tom fóru mohu mít valné mínění. Jasně, děje se to i u nás, ale ten poměr příspěvků je úplně jiný, navíc se tady vždy najde nějaký oponent z našich řad (to je právě to sympatické). Každé fórum je totiž především o lidech a kvalitě diskuse, jakou vedou. A proč je čtu? Vždy doufám, že se najde někdo s jiným názorem, co třeba zná podrobnosti a bude oponovat. A takového diskutéra si pak vážím, že nemá klapky na očích. Dál ho rád čtu, třeba q... z Motoru, M........... ze Sparty a naštěstí spousta jiných.

Já třeba Zábranského neurážím, dokonce za nás hrál, hodně jsem mu tehdy v návratu fandil. Pak si mne získal ještě víc, když nám veřejně nepřál sestup a občas poslal schopné hráče v době naší krize.. Ano, má své jisté praktiky (i Zbyněk je měl), ale jde mu o dobro klubu, něco dokázal a dál se snaží, pro klub by dýchal. I když často někdo poukáže na jeho přešlapy (hlavně ten "průtokáč" - tady ho moc dobře z nedávna známe), to přece neznamená, že ho neuznává jako soupeře. A pro rýpaly, ano, Dědek taky poslední dvě letní období buduje tým, ale ty smlouvy jsou minimálně na tři roky, navíc naše startovní pozice nebyl titul, ale spíše málem sestup.. A odchovanci nebo kluci z regionu (nechytat za slovo) jsou pro něj prioritou.

Mimochodem fakt bych Kometě nepřál Liborův konec, aby "vystřízlivěli" a stali se z nich "zase" nuly, jako jsme byli my. Jsem hrozně rád, že tam vzniká silný soupeř, stejně jako my posilujeme a řešíme ambice. Zápasy budou mít náboj. A kdo na tom vydělá? Kluby na vstupném a hlavně fanoušci.. ;-)

Bohužel naopak Dědkovi je na některých fórech přán snad krach firmy, případně si všichni přejí, aby se o Dynamo (Valdo, taky mi to furt nesedí) přestal starat a zajímat. Hlavně ať jim zase zmizíme z cesty. Ale cesty za čím? Dalším kolem play-off? Umístěním v základní části? To fakt chtějí hrát někteří soupeři proti týmu, kde bude prvním centrem Bubela a přesilovkovým bekem Havlík nebo neznámý cizinec (všechna čest Schausovi)? Jako tým bojující o udržení jsme byli "cajk"?

Chápu to spíše jako přirozený strach. Kdyby Libor oznámil všechny ty beky, o kterých se psalo, taky bych se bál víc. Přitom jde pouze o jména a nemusí si to sednout u nás ani jinde. Sport nejde plánovat. Jen se můžeme takhle pošťuchovat. Komeťákům mohu napsat, že bez nich by byla liga chudší, byť si také rád rýpnu. Ale nejdůležitější za mne je, že poslední dobou snad vymýtili ty "neandrtálce", co házeli na stadionech konfety, dýmovnice, používali pyro, rvali se. Beztak to asi byli stejní lidé a jejich potomci, co dělali bordel už v roce 1996.
Snad si to většina dohledá, nerad bych sebral anketní otázku Orosené_desítce, ta se přímo nabízí.. ;-)

Omlouvám se kolegům za tento příspěvek, ale nerad bych měl pověst provokatéra na jiných fórech, co nepoužívá svůj nick. Děkuji za pozornost.
Užívejte si všichni léto, dovču, vodu, zkrátka všechno. I to čekání na další sezónu, těšíme se na ni jistě všichni, i soupeři. A já se těším zase na ně, bez nich by byl (nejen) hokej o ničem. :wave:
Co se týká těch jejich příchodů, tak si myslím, že obranu se jim povedlo, i když jim někteří ti hráči nevyšli, posílit dobře i vzhledem k tomu, že tam oproti minulé sezóně o žádného důležitého obránce nepřišli. Kundrátek je top a Sčotka může být nadprůměrný, ale pokud je to v útoku všechno, tak mně přijde, že tam se to moc nepodařilo a mají ho na podobné úrovni jako v minulé. Já jsem tady psal, když přivedli Fleka, že pokud udrží Muellera a vyšel by jim Zohorna, tak je vidím v první čtyřce. Zohorna jde nakonec k nám, za to jsem hodně rád, Muellera neudrželi a navíc přišli i o Krištofa. Sice přišel ten Fin, ale to je otázka, jak mu naše liga sedne, u cizince je to vždycky větší sázka do loterie. Čistě tedy jenom z pohledu na statistiky ta jeho kariéra zas až tak úchvatně nepůsobí a až na jednu sezónu ve Švédsku hrál jenom v jejich lize, u které si nemyslím, byť kvalitu má, že se v Evropě řadí úplně k těm top nebo v ligách kvalitativně horších než je naše, k tomu s otazníkem jak si povedou brankáři. Uvidíme, ale úplně si nemyslím, že v tomhle složení by měli být jasný adept na první čtyřku.
Georgre
Příspěvky: 4924
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 105 krát
Obdržel "To se mi líbí": 232 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

tomaso25 píše: 14 črc 2022 22:13 Radnice Hradce Králové pokládala firmu DD Elektromont podnikatele Petra Dědka za zájemce o vstup do FC Hradec Králové na základě informací z veřejně dostupných zdrojů, řekla mluvčí magistrátu K. Šmídová.

Mech Rathaus je taky slušnej oddíl... :rofl:
Ty jsou vtipný, takže když Mladá Fronta napíše např. sorry o Orosené desítce (to není nic proti tobě), že je hlavním skautem Mechova, tak to ho za to taky budou pokládat? Hustý :-D
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Laky29
Příspěvky: 124
Registrován: 07 dub 2016 08:43
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Laky29 »

Georgre píše: 15 črc 2022 05:05 Ty jsou vtipný, takže když Mladá Fronta napíše např. sorry o Orosené desítce (to není nic proti tobě), že je hlavním skautem Mechova, tak to ho za to taky budou pokládat? Hustý :-D
Mě zase na nich baví to, jak jejich fans, a nejen jejich, podsouvají to, že pan Dědek dojí naše město. A přitom, tam se neděje nic jiného. Teď jim odkleplo město dalších 7 mil. Kč ročně navíc (zaobaleno provozem stadionu) a prodloužilo smlouvu o 2 roky. Proč jen o 2 a ne o 6 jako minule? Zřejmě politické zákulisí, stejně jako podpis prodloužení už teď 2 roky před vypršením původní dohody. Co kdyby po komunálních volbách seděl na radnici Pepa, který hokeji přát nebude, tak to Sašo raději podepíšeme teďka a přidáme k tomu ještě 7 míčů. Řekneme, že máme Prezidenta, tak ať se lidi můžou bavit a přidáme, protože energie letí nahoru. :rock:

Dovedete si představit, kolik by to bylo hejtů, pokud by se to stalo u nás? Tady chce jen pan Dědek postavit MFA zavlastní peníze a jak to drážďí

https://www.mediashow.cz/regiony/hradec ... eldem.html
Georgre
Příspěvky: 4924
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 105 krát
Obdržel "To se mi líbí": 232 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Laky29 píše: 15 črc 2022 08:12 Mě zase na nich baví to, jak jejich fans, a nejen jejich, podsouvají to, že pan Dědek dojí naše město. A přitom, tam se neděje nic jiného. Teď jim odkleplo město dalších 7 mil. Kč ročně navíc (zaobaleno provozem stadionu) a prodloužilo smlouvu o 2 roky. Proč jen o 2 a ne o 6 jako minule? Zřejmě politické zákulisí, stejně jako podpis prodloužení už teď 2 roky před vypršením původní dohody. Co kdyby po komunálních volbách seděl na radnici Pepa, který hokeji přát nebude, tak to Sašo raději podepíšeme teďka a přidáme k tomu ještě 7 míčů. Řekneme, že máme Prezidenta, tak ať se lidi můžou bavit a přidáme, protože energie letí nahoru. :rock:

Dovedete si představit, kolik by to bylo hejtů, pokud by se to stalo u nás? Tady chce jen pan Dědek postavit MFA zavlastní peníze a jak to drážďí

https://www.mediashow.cz/regiony/hradec ... eldem.html
Jen aby jim to bylo prd platné, až budou zase hrát dole, tak aby nezkrachovali....a jo vlastně, on do play off jde každý, takže to nevadí hrát dole....jo jen to diváctvo tam nebude....ale bijou se v prsou, jaký jsou hradečáci....letos doufám, že budou mimo 8čku....a že se ukáže, že loni to byla jen náhoda...

7 mega jim dají, ale tu svou plechárnu aby za to opravilo, to neudělají, ani hajzly pro invalidy tam nemají, ani sektor pro vozíčkáře, ty tam musí sedět na schodech....ne že bych tam byl, ale byl na koncertu Chinaski jednou a víckrát bych tam nešel, protože bych se styděl za tu arénu....kostku z 50 let mají fuj tajble...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
dáda74
Příspěvky: 241
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

Georgre píše: 15 črc 2022 08:29 Jen aby jim to bylo prd platné, až budou zase hrát dole, tak aby nezkrachovali....a jo vlastně, on do play off jde každý, takže to nevadí hrát dole....jo jen to diváctvo tam nebude....ale bijou se v prsou, jaký jsou hradečáci....letos doufám, že budou mimo 8čku....a že se ukáže, že loni to byla jen náhoda...

7 mega jim dají, ale tu svou plechárnu aby za to opravilo, to neudělají, ani hajzly pro invalidy tam nemají, ani sektor pro vozíčkáře, ty tam musí sedět na schodech....ne že bych tam byl, ale byl na koncertu Chinaski jednou a víckrát bych tam nešel, protože bych se styděl za tu arénu....kostku z 50 let mají fuj tajble...
No, no,no, s tim stadionem opatrně- treba Rákosníčkovi by se tam libilo!

Za mlhou hustou, že by se dala krájet a dost možná ještě dál, je rybník Brčálník. Ve dne je docela obyčejný, ale sotva ho večer přikryje černočerná tma, začnou se tam dít podivuhodné věci. Nejdříve to ve vodě zažbluňká, pod břehem zakuňká, v rákosí lupne, ve vrbě hrkne a teprve potom se objeví Rákosníček. Je to skřítek neposeda, zvědavý jako opičák a tak už nedočkavě vyhlíží, až se na hladině zatřpytí první hvězda..
Valda
Příspěvky: 2666
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 92 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Tak me napadlo, pristi rok tech 100 let ...jakykoliv uspech v PO (medaile) by byla uspechem a skvelou teckou za historickou sezonou.
Nicmene, kdyby (kdyby!) to cinklo zlate, tak se Pardubice stanou nejuspesnejsim klubem v historii CS/CZ play-offs ...
Alespon dle mych rychle shromazdenych informaci.

Celkem se play-offs hralo ve 36 letech - cela extraliga, federalni liga od 1986/87, plus rocnik 1972/73. 15 tymu dokazalo v tomto uspet, 3 nejuspesnejsi se radovaly 6x: Sparta, Vsetin a Pardubice. Dalsi uspech prazanu nebo nas bude historicky.
Snad v tom nemam nikde chybu!

Urcite by bylo fajn zmapovat tuto cast samostatne - zapasy, bilance, bodovani, hvezdy play-off. Mozna to nekdo i ma :) Ja PO povazuju za vrchol a v podstate uplne jinou soutez, hraji se tak dve - ta prvni bavi, ta druha je o emocich.

Jsem rad, ze Pardubice jsou po tech 36 sezonach na spici, a ta dalsi, v poradi 37 (dobre cislo, ne? :) ) bude o to zajimavejsi! Docela se clovek i tesi, ne? :)
Georgre
Příspěvky: 4924
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 105 krát
Obdržel "To se mi líbí": 232 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Valda píše: 15 črc 2022 09:50 Tak me napadlo, pristi rok tech 100 let ...jakykoliv uspech v PO (medaile) by byla uspechem a skvelou teckou za historickou sezonou.
Nicmene, kdyby (kdyby!) to cinklo zlate, tak se Pardubice stanou nejuspesnejsim klubem v historii CS/CZ play-offs ...
Alespon dle mych rychle shromazdenych informaci.

Celkem se play-offs hralo ve 36 letech - cela extraliga, federalni liga od 1986/87, plus rocnik 1972/73. 15 tymu dokazalo v tomto uspet, 3 nejuspesnejsi se radovaly 6x: Sparta, Vsetin a Pardubice. Dalsi uspech prazanu nebo nas bude historicky.
Snad v tom nemam nikde chybu!

Urcite by bylo fajn zmapovat tuto cast samostatne - zapasy, bilance, bodovani, hvezdy play-off. Mozna to nekdo i ma :) Ja PO povazuju za vrchol a v podstate uplne jinou soutez, hraji se tak dve - ta prvni bavi, ta druha je o emocich.

Jsem rad, ze Pardubice jsou po tech 36 sezonach na spici, a ta dalsi, v poradi 37 (dobre cislo, ne? :) ) bude o to zajimavejsi! Docela se clovek i tesi, ne? :)
Vyvěsit dres Sejka by bylo víc, než symbolické
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Pec92
Příspěvky: 2351
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 450 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Klok do NHL přeju mu to snad mu dají v Arizoně šanci
🔴⚪
lucas003
Příspěvky: 2770
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 434 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Co je s Hrádkem, že není na repre??
Pec92
Příspěvky: 2351
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 450 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Teď na třídě Míru jsem se málem ve dveřích u MacDonaldu srazil s naším bývalým kapitánem Péťou Koukalem 😃 nesl si jídlo a koukal jak vrah
🔴⚪
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5347
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 463 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Pec92 píše: 15 črc 2022 19:55 Teď na třídě Míru jsem se málem ve dveřích u MacDonaldu srazil s naším bývalým kapitánem Péťou Koukalem 😃 nesl si jídlo a koukal jak vrah
Bez potisku? Nebo mel na kozach nejakou tu zahradni techniku? ;-)
subris
Příspěvky: 3187
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 312 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Pec92 píše: 15 črc 2022 19:55 Teď na třídě Míru jsem se málem ve dveřích u MacDonaldu srazil s naším bývalým kapitánem Péťou Koukalem 😃 nesl si jídlo a koukal jak vrah
.. s odstupem času bych ho do béčka vzal... Něco tu odehrál a věřím, že by jako mentor těm mladým něco dal....
.... #zadynamo
Stars
Příspěvky: 6741
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 623 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

subris píše: 15 črc 2022 20:50 .. s odstupem času bych ho do béčka vzal... Něco tu odehrál a věřím, že by jako mentor těm mladým něco dal....
já určitě ne....jidáš jeden :crazy: :crazy: , tak uvědomělý fanoušek nejsem....
JirkaPCE
Příspěvky: 3583
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 93 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

subris píše: 15 črc 2022 20:50 .. s odstupem času bych ho do béčka vzal... Něco tu odehrál a věřím, že by jako mentor těm mladým něco dal....
Myslím, že se bez něj obejdeme, ať už si to dohraje v Kolíně.
Sweník
Příspěvky: 13956
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1140 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1112 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 15 črc 2022 20:56 Myslím, že se bez něj obejdeme, ať už si to dohraje v Kolíně.
Amen. A Mekáčem jako mentor tomu dal korunu. :-))

I když pravda, třeba si dal něco méně nezdravého. Úplně ho tam vidím. Vychytané Pipi menu.. ;-)
Pec92
Příspěvky: 2351
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 450 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Sweník píše: 15 črc 2022 21:05 Amen. A Mekáčem jako mentor tomu dal korunu. :-))

I když pravda, třeba si dal něco méně nezdravého. Úplně ho tam vidím. Vychytané Pipi menu.. ;-)
Nesl si klasický balík + Happy Meal 😃 ale fakt výraz v obličeji jak když mu někdo ubližuje 😃
🔴⚪
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

lucas003 píše: 15 črc 2022 19:07 Co je s Hrádkem, že není na repre??
Hrádek je zraněný.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7702
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 777 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Pec92 píše: 15 črc 2022 21:11 Nesl si klasický balík + Happy Meal 😃 ale fakt výraz v obličeji jak když mu někdo ubližuje 😃
Nástup ke Kozlům se mu blíží, tak ještě aby se tvářil nadšeně. :grin:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3395
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 375 krát
Obdržel "To se mi líbí": 612 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Pec92 píše: 15 črc 2022 19:55 Teď na třídě Míru jsem se málem ve dveřích u MacDonaldu srazil s naším bývalým kapitánem Péťou Koukalem 😃 nesl si jídlo a koukal jak vrah
"Jídlo" ? 😁😁😁
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1196
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1136 krát
Obdržel "To se mi líbí": 361 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Kvízová otázka :

Dnes hledáme zápas, který jsme vyhráli jediným naším gólem a náš brankář udržel nulu - zatím prozradím jen, že příjmení střelce branky i golmana začíná stejným písmenem...




Aktualni pořadí k dnešnímu dni :

1. Autobusak 4 body
2. Tomaso 3 body
2. Plechy 3 body
4. av69. 2 body
4. Pec 2 body
4. Kedar 2 body
4. Laky29. 2 body
8. Birky 1 bod
8. Pardubak 1923. 1 bod
8. Georgre 1 bod
Zamčeno