Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Zdravim kolegove - něco o trpělivosti, která růže přináší...

Někteří z nás byli trpělivostí obdařeni už od narození. Jiní musejí svádět neustálý boj se svou vznětlivou povahou nebo přáním dosáhnout svých přání ihned. Také naše společnost nám cestu k trpělivosti spíše ztěžuje-je oceňována efektivita, rychlost, zvládání mnoha úkolů najednou.

Pokud se vám podaří trpělivost nacházet, procvičovat a posouvat své vlastní hranice dál, máte podle vědců nakročeno k spokojenějšímu životu.

U nás bude další kvalitní posila, několikátá !!! V některých klubech fanoušci čekají na obdobnou posilu celý svůj život a někteří se nedočkají... co ti by nám mohli vyprávět o trpělivosti... A že jinde píšou,že vlastně o ta naše nová jména by ani nestáli ? Nenechte se zmást, stáli a hodně, až tam Tomáš Hyka, Ráďa a spol budou sypat goly za jejich golmana, až Koště, Dvořka, David Musilů zavřou obranu... před jejich střelci... věřte že pak hlavně by takové brali... takže s pokorou, ale užívejme si to... též jsme pár sezon trpěli jako zvířata... Za Dynamo kolegové, za Dynamo !!! Pojďme si novou sezonu pořádně užít, vyprodávejme Enteria arenu !!! Bude to skvělá zábava...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Orosená_desítka píše: 04 črc 2022 14:50 Zdravim kolegove - něco o trpělivosti, která růže přináší...

Někteří z nás byli trpělivostí obdařeni už od narození. Jiní musejí svádět neustálý boj se svou vznětlivou povahou nebo přáním dosáhnout svých přání ihned. Také naše společnost nám cestu k trpělivosti spíše ztěžuje-je oceňována efektivita, rychlost, zvládání mnoha úkolů najednou.

Pokud se vám podaří trpělivost nacházet, procvičovat a posouvat své vlastní hranice dál, máte podle vědců nakročeno k spokojenějšímu životu.

U nás bude další kvalitní posila, několikátá !!! V některých klubech fanoušci čekají na obdobnou posilu celý svůj život a někteří se nedočkají... co ti by nám mohli vyprávět o trpělivosti... A že jinde píšou,že vlastně o ta naše nová jména by ani nestáli ? Nenechte se zmást, stáli a hodně, až tam Tomáš Hyka, Ráďa a spol budou sypat goly za jejich golmana, až Koště, Dvořka, David Musilů zavřou obranu... před jejich střelci... věřte že pak hlavně by takové brali... takže s pokorou, ale užívejme si to... též jsme pár sezon trpěli jako zvířata... Za Dynamo kolegové, za Dynamo !!! Pojďme si novou sezonu pořádně užít, vyprodávejme Enteria arenu !!! Bude to skvělá zábava...
My určitě toho hráče nepotřebujeme hned dnes, akorát to působí zvláštně, že řeknou, že něco oznámí a pak to posunou. Někdo to prostě neřeší, že to bude až zítra, někoho napadne, jestli nenastal nějaký zádrhel.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

JirkaPCE píše: 04 črc 2022 15:17 My určitě toho hráče nepotřebujeme hned dnes, akorát to působí zvláštně, že řeknou, že něco oznámí a pak to posunou. Někdo to prostě neřeší, že to bude až zítra, někoho napadne, jestli nenastal nějaký zádrhel.
Však v pohodě... to bylo na odlehčení... prostě počkat o jeden den navíc na sedmou super posilu do týmu je prostě lepší, než čekat, jestli ti třeba majitel tvého klubu kvůli financím neprodá licenci týmu, který třeba spadl do nižší soutěže...

Ale buďme nároční, jsme přece Dynamo, s tím problém nemám !!! Pane majiteli, děkuji... Těším se neskutečně na novou sezonu ! Bude to parádní jízda a zábava.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Orosená_desítka píše: 04 črc 2022 14:50 Zdravim kolegove - něco o trpělivosti, která růže přináší...

Někteří z nás byli trpělivostí obdařeni už od narození. Jiní musejí svádět neustálý boj se svou vznětlivou povahou nebo přáním dosáhnout svých přání ihned. Také naše společnost nám cestu k trpělivosti spíše ztěžuje-je oceňována efektivita, rychlost, zvládání mnoha úkolů najednou.

Pokud se vám podaří trpělivost nacházet, procvičovat a posouvat své vlastní hranice dál, máte podle vědců nakročeno k spokojenějšímu životu.

U nás bude další kvalitní posila, několikátá !!! V některých klubech fanoušci čekají na obdobnou posilu celý svůj život a někteří se nedočkají... co ti by nám mohli vyprávět o trpělivosti... A že jinde píšou,že vlastně o ta naše nová jména by ani nestáli ? Nenechte se zmást, stáli a hodně, až tam Tomáš Hyka, Ráďa a spol budou sypat goly za jejich golmana, až Koště, Dvořka, David Musilů zavřou obranu... před jejich střelci... věřte že pak hlavně by takové brali... takže s pokorou, ale užívejme si to... též jsme pár sezon trpěli jako zvířata... Za Dynamo kolegové, za Dynamo !!! Pojďme si novou sezonu pořádně užít, vyprodávejme Enteria arenu !!! Bude to skvělá zábava...
Tak nekdo ma marketing na nejake urovni a jiny zas na te druhe, tohle je spis ten opacny pripad, oznamovat neco, posouvat neco atd., je proste spatne, spis to svedci o trochu diletantske praci a problemech v prubehu...
, ale jasne, pokud nemas co, i toto se muze zdat super.., diskutovalo se obcerstveni..no comment, marketing se nikam do zavratnych vysek neposunul take, nicmene to nemeni me nadseni, ze Zohy je zpet...
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Muf píše: 04 črc 2022 14:43 Pokud budu hnidopich, tak vloni byla naplánovaná i TK, která byla následně zrušena.

Předpokládám, že nyní si na ten podpis přeci jen počkali.
presne tato konotace me napadla, proste trochu diletanstvi, pamatuji na Dedkuv ksiftik na te minule..., kdy to melo vypadat a bylo planovano uplne jinak ( a tento pelynek mel byt vlastne dnes zazehnan..:), jak rikam, je tu stale prostor se zlepsovat...ale pro vsechny! dekuji p. Dedkovi atd...
Davejar
Příspěvky: 197
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Mě v tuhle chvíli hrozně štve, že nejsem hokejista a konkrétně hráč Dynama...s tou partou co tu teď je musej bejt super akce mimo led...:D :D
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Davejar píše: 04 črc 2022 17:53 Mě v tuhle chvíli hrozně štve, že nejsem hokejista a konkrétně hráč Dynama...s tou partou co tu teď je musej bejt super akce mimo led...:D :D

V Patapufu už se chystají 😁

Zohy? V pohodě. Kluci se trochu poštěkali...ale nakonec zvítězil rozum 🫰

Výhodné pro obě strany. Tak to má být. Opa už ví, co ho čeká, až zas bude veřejně kritizovat starýho psa. A o tom to je. Ten Opův vývoj v roli majitele sportovního klubu. Za mě pozitivní. Daří se, ne že ne 💪
Tesla
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Tak Zohy už je oficiálně ohlášený:)
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Dynamak Láďa
Příspěvky: 14
Registrován: 28 říj 2021 22:51
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamak Láďa »

Zohy vítej znovu doma :pivko:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

tři roky, to mě překvapilo. docela dlouhá smlouva.....
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

tau píše: 05 črc 2022 10:38 tři roky, to mě překvapilo. docela dlouhá smlouva.....
Přesně takovou smlouvu jsem myslel, že tady podepíše už dva roky zpátky. Každopádně vítej doma Zohy.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Sedla od vedle si na Tomika mysleli a mají hovno
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Cavalera píše: 05 črc 2022 11:09 Sedla od vedle si na Tomika mysleli a mají hovno
Co povídáš🧐 však oni ho vůbec nechtěli a naštěstí šel do koněpůlek přece 🤦‍♂️🤣🤣
Naposledy upravil(a) mach dne 05 črc 2022 11:29, celkem upraveno 2 x.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Vítej doma Tome, jeden sen však ještě mám, za rok či dva aby se vrátil Hynek, Radim a my viděli útok Zohy, Zohy, Zohy....věřím, že se i toto splní
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

mach píše: 05 črc 2022 11:27 Co povídáš🧐 vsak oni ho vůbec nechtěli a naštěstí šel dokoněpůlek přece 🤦‍♂️🤣🤣
Tam jsou ještě docela v pohodě. Tipuji ale, že nejvíce kyselých hroznů se teď sklízí a polyká v Brně.. :-))
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Sweník píše: 05 črc 2022 11:30 Tam jsou ještě docela v pohodě. Tipuji ale, že nejvíce kyselých hroznů se teď sklízí a polyká v Brně.. :-))
Tam mají přece větší esa v rukávu :D A Zohorna je pro ně najednou hráč za zenitem, který nedohraje ani první rok smlouvy. Slintali tam po něm asi deset let, jak kdyby to byl jejich odchovanec :))
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

lucas003 píše: 05 črc 2022 11:37 Tam mají přece větší esa v rukávu :D A Zohorna je pro ně najednou hráč za zenitem, který nedohraje ani první rok smlouvy. Slintali tam po něm asi deset let, jak kdyby to byl jejich odchovanec :))
Tak to pozor podle jejich meritka to odchovanec je odehral tam přece 7 zapusu👍
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Bude to ale stejně pořádná šichta. Když pomineme deset let starý titul, přijde mi, že v týmu není moc hráčů, co by měli hodně zkušeností s těžkými zápasy play-off. Hlavně útočníci toho za sebou moc nemají. Kluci se budou muset velmi rychle adaptovat, pokud nechceme být jako Sparta..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Když už nic, tak tohle je vyloženě zábava, jak se kdesi někteří jedinci předhánějí v tom, jak moc ho vlastně nechtěli.

A kdyby ho tamní šéfík podepsal, tak by ti samí, až na pár výjimek, nadšeně Zohornu vítali.


Zohymu přeju, ať se mu samozřejmě daří.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Sweník píše: 05 črc 2022 12:21 Bude to ale stejně pořádná šichta. Když pomineme deset let starý titul, přijde mi, že v týmu není moc hráčů, co by měli hodně zkušeností s těžkými zápasy play-off. Hlavně útočníci toho za sebou moc nemají. Kluci se budou muset velmi rychle adaptovat, pokud nechceme být jako Sparta..
Mám dojem, že Tomáš Hyka, Lukáš Radil, Zohy, Bobby, Řeka, Činel, Poula, Adam Musil a spol. se určitě nemusí na playoff nějak adaptovat... tam už je zkušeností až,až... a o obraně a brance už vůbec nemá cenu pochybovat... Jsou to příjemné starosti, každý zápas může rozhodnout někdo jiný !!! Plus v zádech skvělá obrana... Soupeřům se u nás nebude hrát dobře... před kazdym zapasem si od vetsiny z nich precteme : pokusime se přežít prvních 10 minut bez inkasovaného golu, síla Dynama je veliká a rozložená do všech řad...
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

I když by se ještě to jedno křídlo hodilo, tak máme i útok na úrovni těch nejlepších a pokud se nenaskytne možnost před sezónou, tak toho jednoho hráče do útoku můžou přivést v průběhu ní.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

JirkaPCE píše: 05 črc 2022 14:13 I když by se ještě to jedno křídlo hodilo, tak máme i útok na úrovni těch nejlepších a pokud se nenaskytne možnost před sezónou, tak toho jednoho hráče do útoku můžou přivést v průběhu ní.
Fakt musíme být jako Sparta a stavět tři první lajny? To někdy někde fungovalo? Přijde mi fakt lepší ať se o to jedno místo ve třech lajnách, které zbývá, když budou všichni zdraví, porve zbytek. Vlčáků na to máme dost..
Zamčeno