Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Sweník
Příspěvky: 13898
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1075 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Propulse píše: 28 čer 2022 21:18 Neprominuli mu to. Trest mu konci tusim v lednu. Pak je jeho navrat realny. :)
Na něj se fakt těším. Snad dostane šanci u nás. :think: A nemusel by nás mrzet ani žoldák typu Lišky.. Za Blümu ideální náhrada, jen by nebyla hned. Na druhou stranu snad s ním může vedení i trenéři komunikovat ohledně přípravy...
Sweník
Příspěvky: 13898
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1075 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

woe píše: 28 čer 2022 21:36 Tak bych řekl, že stavidla se zvolna otevírají a ti, co říkali nikdy, už začínají říkat možná a za týden už tam bude narváno... A jestli má například takový Hyka u bolševika platnou smlouvu, může Opa začít přemýšlet, jak se Zohymu dostatečně omluvit... možná i Rolas bude muset ještě nazout brusle :]
Optimista jako vždy.. :-)))
Ale jsem za to rád, držíš svou linii snažit se hledat chyby. A to je taky potřeba. :thumbup:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Sweník píše: 28 čer 2022 21:48 Optimista jako vždy.. :-)))
Ale jsem za to rád, držíš svou linii snažit se hledat chyby. A to je taky potřeba. :thumbup:
Neberu to jako chyby, spíš nezkušenost ve veřejné prezentaci... zbytečně se zbavuje výběru ze všech možností. Tak úspěšný člověk na poli byznysu by měl mít poradce, kteří mu dobře poradí a on by je měl, pokud už je má, více poslouchat

Ale on se to naučí... není první, kdo se nechal tak trochu opít dominantním vlivem na chod sportovního klubu... časem se upozadí, bude lépe řešit situace a nechá za sebe mluvit placené mluvky. Já mu v tomto věřím. Poučí se, on není žádná lopata...
Tesla
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Nechci byt az prilis zbytecny pesimista, ale nejake meritko snesou jen prvni dva utoky, od ctvrteho cekam hlavne cernou praci ale ten treti uz neni nic extra...
Sweník
Příspěvky: 13898
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1075 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

woe píše: 28 čer 2022 21:55 Neberu to jako chyby, spíš nezkušenost ve veřejné prezentaci... zbytečně se zbavuje výběru ze všech možností. Tak úspěšný člověk na poli byznysu by měl mít poradce, kteří mu dobře poradí a on by je měl, pokud už je má, více poslouchat

Ale on se to naučí... není první, kdo se nechal tak trochu opít dominantním vlivem na chod sportovního klubu... časem se upozadí, bude lépe řešit situace a nechá za sebe mluvit placené mluvky. Já mu v tomto věřím. Poučí se, on není žádná lopata...
S tím taky souhlasím. On je velmi inteligentní, do systému časem zapadne a bude z něj rovněž "bafuňář", jen doufám že ne ten hrabivý. To by mi k němu vůbec nepasovalo... :-)
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Sweník píše: 28 čer 2022 21:21 Pozor, tady jsi asi vedle. Bylo několik rozhovorů.. Dědek Rusovi neplatil vůbec nic, možná časem 300k Motoru, pokud by jim vůbec ještě nějak patřil.. A ohledně návratu může být jasno už na začátku října, pokud se nedostane Lukáš do áčka Lavin..

Proto asi situaci nehrotíme a mluví se o českých hráčích... ;-)

Liška nezklamal, ale je mladý, chce těch milionů okamžitě co nejdřív... Takže další užitečný putinovský blbeček..
Však otročné je snad jen u nás, o tom jsem psal... A z toho zůstává člověku rozum stát...je asi hezké, pro Opu, že je takový národovec...ale za každého, kdo není odsud, musí to otročné dát. Si myslím... Jsou to jeho peníze, ale bohatí nejsou rádi, když jsou za troubu... navíc nějaký ten kanadýr v týmu tu býval většinou příjemným oživením...vykázat je apriori jen proto, že mají blbej pas? Trapné. Už slyším našince, co by se dělo, kdyby někdo v NHL veřejně pronesl, že bere pouze hráče CAN a USA...to by bylo haló

Jinak tuším Hyka řekl, že jim bolševik vyšel vstříc a pustil je, ale že přesně neví, jak to je. Týká se i Sedláka..a že nějak neví, co bude, a až je bolševik zavolá plnit platnou smlouvu ... Nj, smlouva, cár papíru, takový Sedlák má asi podepsaný tři smlouvy a taky pohoda :]
Tesla
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Kridlo by melo dorazit ale centr az pripadne v prubehu sezony a nebo az na PO. Do sezony se nejspis pujde s centrama Kousal - Musil - Poula.

Napr:

Hyka - Kousal - Radil
Ricka - Musil - Cienciala
Paulovic - Poulicek - ???
Matys - Rohlik - Koffer
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pardubak1923 píše: 28 čer 2022 21:57 Nechci byt az prilis zbytecny pesimista, ale nejake meritko snesou jen prvni dva utoky, od ctvrteho cekam hlavne cernou praci ale ten treti uz neni nic extra...
Já to vidím stejně. V současném složení první dva útoky kvalitu mají, ale ten třetí to už je horší.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Propulse píše: 28 čer 2022 22:08 Kridlo by melo dorazit ale centr az pripadne v prubehu sezony a nebo az na PO. Do sezony se nejspis pujde s centrama Kousal - Musil - Poula.

Napr:

Hyka - Kousal - Radil
Ricka - Musil - Cienciala
Paulovic - Poulicek - ???
Matys - Rohlik - Koffer
Za mě v pořádku snad bude mít Paulovič lepší sezónu v loni už mě občas lezl na nervy 😃
🔴⚪
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Propulse píše: 28 čer 2022 22:08 Kridlo by melo dorazit ale centr az pripadne v prubehu sezony a nebo az na PO. Do sezony se nejspis pujde s centrama Kousal - Musil - Poula.

Napr:

Hyka - Kousal - Radil
Ricka - Musil - Cienciala
Paulovic - Poulicek - ???
Matys - Rohlik - Koffer
Kdyby to neslo Paulovicovi tak ho klidne vymenim s nejakym mladym. Zajimalo by me to kridlo, moje prani je Kauly ale ten teda asi nic, hodne rad bych byl i za Frka ale u toho vubec nevim jak to ma.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pardubak1923 píše: 28 čer 2022 22:15 Kdyby to neslo Paulovicovi tak ho klidne vymenim s nejakym mladym. Zajimalo by me to kridlo, moje prani je Kauly ale ten teda asi nic, hodne rad bych byl i za Frka ale u toho vubec nevim jak to ma.
Frk se do Ceska dvakrat nehrne. Ma manzelku americanku a asi zustane tam. Resil hlavne Svycarsko.

Jurco KHL, Hudacek bez sance.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Propulse píše: 28 čer 2022 22:20 Frk se do Ceska dvakrat nehrne. Ma manzelku americanku a asi zustane tam. Resil hlavne Svycarsko.

Jurco KHL, Hudacek bez sance.
Hm, tak to uz nam fakt nic moc nezbyva. Jeste tady ale nekdo daval tweet ze mozna vykoupime nekoho z extraligy, nevim jak moc realne to je, ale kdyztak by se mi z nejakych realnejsich moznosti libil treba Holik?
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Pardubak1923 píše: 28 čer 2022 22:28 Hm, tak to uz nam fakt nic moc nezbyva. Jeste tady ale nekdo daval tweet ze mozna vykoupime nekoho z extraligy, nevim jak moc realne to je, ale kdyztak by se mi z nejakych realnejsich moznosti libil treba Holik?
Mě Filippi ale to je nereálné... Ale na ten Tweet jsem si taky vzpomněl
🔴⚪
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pardubak1923 píše: 28 čer 2022 22:28 Hm, tak to uz nam fakt nic moc nezbyva. Jeste tady ale nekdo daval tweet ze mozna vykoupime nekoho z extraligy, nevim jak moc realne to je, ale kdyztak by se mi z nejakych realnejsich moznosti libil treba Holik?
Na takove hrace zapomen. Mozna se vykoupi jedno kridlo, uz tady hralo..

Ja bych treba nevidel problem vzit sem jednoho kvalitniho zamoraka.
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Propulse píše: 28 čer 2022 22:55 Na takove hrace zapomen. Mozna se vykoupi jedno kridlo, uz tady hralo..

Ja bych treba nevidel problem vzit sem jednoho kvalitniho zamoraka.
To bude Rosťa Marosh :)
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
mach
Příspěvky: 4318
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

fido píše: 28 čer 2022 23:00 To bude Rosťa Marosh :)
Beran 😂
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Ne teď vážně podle indicií musí to být Čech a nebo Slovák a předpokládám ještě nějakou výkonnost tak toho moc nezbývá. :) Teda pokud sem zase nepřijde Rado Tybor.

Takže když sem to prolétl tak možná Horký, Buchtele, Orsava a nebo Vondráček si zkusí po třetí vstoupit do stejné řeky. :) Tomášek bude utopie.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Propulse píše: 28 čer 2022 22:55 Na takove hrace zapomen. Mozna se vykoupi jedno kridlo, uz tady hralo..

Ja bych treba nevidel problem vzit sem jednoho kvalitniho zamoraka.
Ja to teda k momentalni situaci na trhu vidim spise jako nutnost, nevim proc by tady nemohl hrat jeden hrac ze zahranici, snad si to CZ/SK Dedek rozmysli...
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Podepsano nikde nemaji treba tito, jestli se nam sem povedlo dotahnout Hyku (se Sedlakem), tak snad vsechno je mozne (jen nadsazka, tohle je asi jen utopie, ale nezlobil bych se treba za tyto)

https://www.eliteprospects.com/player/24653/taylor-beck
https://www.eliteprospects.com/player/6 ... as-tedenby
https://www.eliteprospects.com/player/16800/jakob-lilja
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Přišli jsme o prvního centra a hráče, který s ním v té první lajně klidně mohl hrát. Já na jednu stranu oceňuji, že se snaží poskládat kvalitní tým bez cizinců, ale možnosti ubývají a asi nezbyde nic jiného než nějaké vzít.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

To křídlo bude na 90% Horký tipuju
🔴⚪
Sweník
Příspěvky: 13898
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1075 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

woe píše: 28 čer 2022 22:07 Však otročné je snad jen u nás, o tom jsem psal... A z toho zůstává člověku rozum stát...je asi hezké, pro Opu, že je takový národovec...ale za každého, kdo není odsud, musí to otročné dát. Si myslím... Jsou to jeho peníze, ale bohatí nejsou rádi, když jsou za troubu... navíc nějaký ten kanadýr v týmu tu býval většinou příjemným oživením...vykázat je apriori jen proto, že mají blbej pas? Trapné. Už slyším našince, co by se dělo, kdyby někdo v NHL veřejně pronesl, že bere pouze hráče CAN a USA...to by bylo haló

Jinak tuším Hyka řekl, že jim bolševik vyšel vstříc a pustil je, ale že přesně neví, jak to je. Týká se i Sedláka..a že nějak neví, co bude, a až je bolševik zavolá plnit platnou smlouvu ... Nj, smlouva, cár papíru, takový Sedlák má asi podepsaný tři smlouvy a taky pohoda :]
Už to tady zaznělo, KHL, asi solidní klub, salámová metoda. Pustili a čekají, někomu asi ta smlouva končí, jiní doufají, že se nebudou vracet, dokud válka bude dál..

Když už nic jiného, aspoň ty kluky nepodezírej a nepodsunuj jim smlouvy v KHL... Vyjádřili se už všichni tři, nechtěli tam být a jsou rádi, že nejsou součástí ruské propagandy.. A já jsem na ně pyšný.. :-)
Naposledy upravil(a) Sweník dne 29 čer 2022 00:04, celkem upraveno 1 x.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jinak vykupovat případně ze smlouvy nějaké průměrné hráče, mně zrovna nepřijde jako nejlepší krok.
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

JirkaPCE píše: 29 čer 2022 00:04 Jinak vykupovat případně ze smlouvy nějaké průměrné hráče, mně zrovna nepřijde jako nejlepší krok.
Tak Horký by asi z těch jmen ještě dával smysl ostatní už tolik ne no.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pec92 píše: 28 čer 2022 23:53 To křídlo bude na 90% Horký tipuju
Nebude
Zamčeno