Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3279
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Muf píše: 27 čer 2022 07:21 Měl jsem možnost být prakticky na všech zápasech od divize do 1.ligy a zpátky i 2.ligu po tom, co klub spadnul.

Za největší potíž celého klubu bylo to, že v sezóně před postupem do 1.ligy, kdy Bohdaneč vedla po podzimu s luxusním náskokem si neodpustil Novák opakovanou kritiku rozhodčích a vedení fotbalu - prvních pět zápasů v lize potom bylo vedeno způsobem, který jednoznačně rozhodl o tom, jak Bohdaneč na konci sezóny dopadne - o tom jsem i po letech přesvědčený.

Každopádně Novák měl velký zálusk na získání pardubického hokeje, je otázkou jak by se s tím v těch divokých 90. popasoval, ale v této době dokázal prostředky získat. Jakým způsobem, to je už na jiné povídání. Do fotbalu nacpal určitě ke 100 mil......

Rozhodně ale měl vždy sport velmi rád a hokej i aktivně hrával.
Tak to mě možná znáš jako toho dvanáctiletého kluka 😁

Jezdil jsem i ven, jen na 1. ligu už mě táta nechtěl pouštět samotného.

Jo, Novák byl sám o sobě fajn, jak jsem ho tedy jako kluk poznal. To jeho červené sportovní Mitsubishi pamatuju dodnes.

Pár let zpět jsme měli ve firmě jako řidiče trenéra Milana Šmardu.
Obrázek Za Dynamo!
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

kedar píše: 28 čer 2022 08:09 přesně tak, jestli vůbec s ním bude chtít hrát ....... :red:
Třeba je Radil mentálně lehce jinde než Camara. :)
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

digitalmouse píše: 28 čer 2022 08:25 Tak to mě možná znáš jako toho dvanáctiletého kluka 😁

Jezdil jsem i ven, jen na 1. ligu už mě táta nechtěl pouštět samotného.

Jo, Novák byl sám o sobě fajn, jak jsem ho tedy jako kluk poznal. To jeho červené sportovní Mitsubishi pamatuju dodnes.

Pár let zpět jsme měli ve firmě jako řidiče trenéra Milana Šmardu.
Za Novákem občas přijela do Bohdanče "Bohdalka"... Tribuny přímo u hřiště, hráči jako na dlani...
Pamatuju pokřik : "Rašelinááá Bohdanéééč".....
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Orosená_desítka píše: 28 čer 2022 09:44 Za Novákem občas přijela do Bohdanče "Bohdalka"... Tribuny přímo u hřiště, hráči jako na dlani...
Pamatuju pokřik : "Rašelinááá Bohdanéééč".....
Pro mne největší zážitek byl pozorovat Luboše Kubíka po návratu z Norimberku, kde se po zranění šel rozehrát do Bohdanče, která tehdy hrála ČFL.

Jeho kopací technika :thumbup: , gól přímo z rohu, spojnice z rohu apod..... samá lahůdka a ani se u toho nezapotil.

Jak píšeš, tak blízko hráčům v 1.lize se nikde jinde diváci nedostali. Při derby s Hradcem jsem "stál" jednou nohou na plotovém sloupku, abych viděl :wave:

Členové Amfory, byli pravidelnou součástí Novákových soukromých akcí.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

frysta píše: 28 čer 2022 09:14 Třeba je Radil mentálně lehce jinde než Camara. :)
Taky mi přijde tohle trefování se do Kousyho trochu nefér. Nedělá sice bod na zápas, ale skoro se tomu blíží. A jestli měl problém s Camarou, nechápu, že to teď na něj vůbec někdo vytahuje. Tonda uměl skoro sám rozhodnout zápas, pro fanoušky byl jistě zábavný, ale tyhle problémy ho pronásledovaly všude.

Mimochodem co jsme se v období temna nasnili o jeho návratu. A když konečně dorazil, to bylo radosti, že máme prvního centra. Pak ta hrůzná sezóna, ale nenechal nás ve štychu, pomohl se záchranou za minutu dvanáct..

Inu s jídlem roste chuť. Samozřejmě Sedlák by byl na naši ligu hodně silný kalibr. Skoro si myslím, že by to posunulo i Kousyho, kdyby se vrátil. No uvidíme, ale rozhodně bych Bobbyho nezatracoval. ;-)
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Muf píše: 28 čer 2022 09:52 Pro mne největší zážitek byl pozorovat Luboše Kubíka po návratu z Norimberku, kde se po zranění šel rozehrát do Bohdanče, která tehdy hrála ČFL.

Jeho kopací technika :thumbup: , gól přímo z rohu, spojnice z rohu apod..... samá lahůdka a ani se u toho nezapotil.

Jak píšeš, tak blízko hráčům v 1.lize se nikde jinde diváci nedostali. Při derby s Hradcem jsem "stál" jednou nohou na plotovém sloupku, abych viděl :wave:

Členové Amfory, byli pravidelnou součástí Novákových soukromých akcí.
Luboš Kubík byl taky vždycky můj oblíbenec. Takovou techniku, to zkrátka nekoupíš..
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Sweník píše: 28 čer 2022 10:08 Luboš Kubík byl taky vždycky můj oblíbenec. Takovou techniku, to zkrátka nekoupíš..
Luboš Kubík je Nováka synovec
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Jinak pan Novák má ne jen v Amfoře hodně známých ,ale i jinak zná spoustu celebrit......
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Přemýšlel jsem o naplnění české či slovenské cesty panem majitelem a podíval se na Elite, kdo je volný nebo kdo by případně připadal v úvahu. Krom již zmiňovaných hráčů na mě vyskočil ještě Jurčo, ale není centr. No a při tom hledání na mě vyskočil Lukáš Jašek, sic má u Pelicans smlouvu i na příští rok a kdo ví, jestli by se mu do extraligy vůbec chtělo? Ale náhrada by to byla důstojná. Volný možná bude i Richard Pánik, sic má u Islanders smlouvu i na příští rok, leč tam letos odehrál jen čtyři zápasy, zbytek v AHL. Ale to je křídlo jako Jurčo.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3279
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Orosená_desítka píše: 28 čer 2022 09:44 Za Novákem občas přijela do Bohdanče "Bohdalka"... Tribuny přímo u hřiště, hráči jako na dlani...
Pamatuju pokřik : "Rašelinááá Bohdanéééč".....
Rašelina, černá hlína 😁
Obrázek Za Dynamo!
Propulse
Příspěvky: 6685
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Emil Havránek píše: 28 čer 2022 11:05 Přemýšlel jsem o naplnění české či slovenské cesty panem majitelem a podíval se na Elite, kdo je volný nebo kdo by případně připadal v úvahu. Krom již zmiňovaných hráčů na mě vyskočil ještě Jurčo, ale není centr. No a při tom hledání na mě vyskočil Lukáš Jašek, sic má u Pelicans smlouvu i na příští rok a kdo ví, jestli by se mu do extraligy vůbec chtělo? Ale náhrada by to byla důstojná. Volný možná bude i Richard Pánik, sic má u Islanders smlouvu i na příští rok, leč tam letos odehrál jen čtyři zápasy, zbytek v AHL. Ale to je křídlo jako Jurčo.
Jurco priorita zahranici, nejspis KHL podepise. To, jak Dedek rekl, ze jen CZ/SK hrace, tak si docela upletl na sebe bic. Zachvili uz nikdo volny nebude. Snad se povede dotahnout Liska.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Luboš Kubík, neskutečná levačka....kopací technika na úrovni extra hráčů

za staré pány... :clap: :clap: :clap:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Já bych údajnou nutnost posílení teď nedramatizoval.... Samozřejmě podepsat na delší dobu Lišku by byl kauf... ale jinak do ledna času dost.... Uvidíme jak to dopadne s Kautem, jak se Sedlákem....
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Vítci do toho taky slušně šlapou, povolili kohouty.. :-)
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Sweník píše: 28 čer 2022 10:04 Taky mi přijde tohle trefování se do Kousyho trochu nefér. Nedělá sice bod na zápas, ale skoro se tomu blíží. A jestli měl problém s Camarou, nechápu, že to teď na něj vůbec někdo vytahuje. Tonda uměl skoro sám rozhodnout zápas, pro fanoušky byl jistě zábavný, ale tyhle problémy ho pronásledovaly všude.

Mimochodem co jsme se v období temna nasnili o jeho návratu. A když konečně dorazil, to bylo radosti, že máme prvního centra. Pak ta hrůzná sezóna, ale nenechal nás ve štychu, pomohl se záchranou za minutu dvanáct..

Inu s jídlem roste chuť. Samozřejmě Sedlák by byl na naši ligu hodně silný kalibr. Skoro si myslím, že by to posunulo i Kousyho, kdyby se vrátil. No uvidíme, ale rozhodně bych Bobbyho nezatracoval. ;-)
Trochu nadhled kolego, ne každý příspěvek je třeba brát vážně a je potřeba se na některé podívat s dávkou trocha humoru, byť třeba ironického. Já bych jen dodal, že Kousy je možné, že na zápas nepřijde vůbec, pač měsíční gáže posil jsou pravděpodobně vysoce nad jeho gáží, tj. i ta Rádi. :pivko:
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Jednoduchá matematika... Kousal tu letos bude mít Radila + Kousal bude letos bojovat o smlouvu = Kousal bude letos naprosto skvělej..
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Muf píše: 28 čer 2022 09:52 Pro mne největší zážitek byl pozorovat Luboše Kubíka po návratu z Norimberku, kde se po zranění šel rozehrát do Bohdanče, která tehdy hrála ČFL.

Jeho kopací technika :thumbup: , gól přímo z rohu, spojnice z rohu apod..... samá lahůdka a ani se u toho nezapotil.

Jak píšeš, tak blízko hráčům v 1.lize se nikde jinde diváci nedostali. Při derby s Hradcem jsem "stál" jednou nohou na plotovém sloupku, abych viděl :wave:

Členové Amfory, byli pravidelnou součástí Novákových soukromých akcí.
Jo a rohy se tam kopali z kroku a to ti divaci už dychali hodně na záda 🤣🤣🤣
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Sweník píše: 28 čer 2022 10:04 Taky mi přijde tohle trefování se do Kousyho trochu nefér. Nedělá sice bod na zápas, ale skoro se tomu blíží. A jestli měl problém s Camarou, nechápu, že to teď na něj vůbec někdo vytahuje. Tonda uměl skoro sám rozhodnout zápas, pro fanoušky byl jistě zábavný, ale tyhle problémy ho pronásledovaly všude.

Mimochodem co jsme se v období temna nasnili o jeho návratu. A když konečně dorazil, to bylo radosti, že máme prvního centra. Pak ta hrůzná sezóna, ale nenechal nás ve štychu, pomohl se záchranou za minutu dvanáct..

Inu s jídlem roste chuť. Samozřejmě Sedlák by byl na naši ligu hodně silný kalibr. Skoro si myslím, že by to posunulo i Kousyho, kdyby se vrátil. No uvidíme, ale rozhodně bych Bobbyho nezatracoval. ;-)
Ja Kousyho před týdnem potkal v krame v Jipu a musím říct ze ja si vzdy mylel ze to je takové tintitko, ale na pohled věřím ze bude dobře připravený svoji postavou mě hodně prekvapil.
Propulse
Příspěvky: 6685
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Adam uz zacina trenovat. Na start extraligy bude ready.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Sweník píše: 28 čer 2022 10:08 Luboš Kubík byl taky vždycky můj oblíbenec. Takovou techniku, to zkrátka nekoupíš..
Byl to taky prvotřídní hokejista. Jako žák Choceň. S námi (včetně mě...) hrál okres v Pardubkách (konec osmdesátek a asi spíš začátek devadesátek, to už nevím přesně) za náš tým T-Condo (dříve Agrostav). To, co měl ve fotbale, měl taky v hokeji. Bruslil dobře, ale samozřejmě bylo znát, že nehrál hokej celý život. Hrálo se s ním hodně dobře, protože viděl. A navíc - když zabral, tak první kroky měl smrtící i na bruslích.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

mach píše: 28 čer 2022 12:13 Ja Kousyho před týdnem potkal v krame v Jipu a musím říct ze ja si vzdy mylel ze to je takové tintitko, ale na pohled věřím ze bude dobře připravený svoji postavou mě hodně prekvapil.
Tak psalo se tady, že už vloni v přípravě hodně dřel a měl našlápnuto. Bohužel pak přišlo zranění a jak jsme se obávali, skutečně se rozjel až někdy před Vánoci..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Propulse píše: 28 čer 2022 12:19 Adam uz zacina trenovat. Na start extraligy bude ready.
Dobra zprava, puvodne byly prognozy do konce roku
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Teď jsem taky koukal že Adam už trénuje to je super... Momentálně bych centra nehrotil a soustředil se na udělání Lišky a centr by se pak vidělo jak na tom budem....

Hyka, Kousal, Radil
Cienciala, Musil, Říčka
Liška, Poulíček, Paulovič
Koffer, Rohlík, Matýs
🔴⚪
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Muf píše: 28 čer 2022 09:52 Pro mne největší zážitek byl pozorovat Luboše Kubíka po návratu z Norimberku, kde se po zranění šel rozehrát do Bohdanče, která tehdy hrála ČFL.

Jeho kopací technika :thumbup: , gól přímo z rohu, spojnice z rohu apod..... samá lahůdka a ani se u toho nezapotil.

Jak píšeš, tak blízko hráčům v 1.lize se nikde jinde diváci nedostali. Při derby s Hradcem jsem "stál" jednou nohou na plotovém sloupku, abych viděl :wave:

Členové Amfory, byli pravidelnou součástí Novákových soukromých akcí.
Bohdaneč alá Švarc Benešov.

Můj oblíbenec byl snad 155 cm vysokej Jirka Valta. Ten byl schopen dat z půlky mrdu do břevna.

Nejradši jsem měl Bohouše Pilnýho v dresu FK Pce, ten měl tu ránu ještě nechytatelnejsi….
Zamčeno