Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
thunderbird
Příspěvky: 7
Registrován: 27 čer 2022 17:04

Re: Hokej

Příspěvek od thunderbird »

Sweník píše: 27 čer 2022 16:29 Tak malovali si tam do sestavy Krejčíka, Kempného, Jordána a ono prd.. :-)

I když Ščotka bude na extraligu kvalitní bek, pokud bude hrát jako v Cheze.
Nemáš pravdu, tak jako spousta jiných. Krejčíkovi oznámil sám Zábranský, že ho za půl mega nevidí a výkonnostně šel dolů, je nutno přiznat, Brno bylo jeho prioritou, i když nejvyšší nabídku měl za 600 z Třince (ale tam prostě nechtěl), po milovaném Brnu chtěl 500 (viz výše) a po odmítnutí s kyselýma komentářema zakotvil ve Spartě za 400 (což byla jeho druhá volba). Kempný chce 800 - 1 mil. Kč, sám se Brnu přihlásil, ale tuhle částku mu LZ nedá a myslím si, že v rámci ELH je to solidně přemrštěné, ale jeho agent se opírá o Švýcarsko, kde samozřejmě mluvíme o jiných částkách. Jordán je po operaci, tam bylo jednání stopnuto, na MS ho LZ chtěl stejně tak, jako Ščotku :-). Takže nikdo si tam nic zas tak nemaloval :goodpost:
Přivedou ještě gološe a 1 útoka a za mě je Brno adept na TOP 4.
thunderbird
Příspěvky: 7
Registrován: 27 čer 2022 17:04

Re: Hokej

Příspěvek od thunderbird »

Stars píše: 27 čer 2022 16:51 Liška to je žhavé zboží, v Čerepovci jeden z tahounů, to není jenom kus.... Sčotka nikdy jsem nebyl jeho fanoušek, Brnu mu přeju
O Lišku se vede veliký boj a extra favoriti nejste, ale třeba hokejový "Babiš" přisype a uvidí se.

Věř, že Ščotka bude v Brně výborný
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

thunderbird píše: 27 čer 2022 17:12 O Lišku se vede veliký boj a extra favoriti nejste, ale třeba hokejový "Babiš" přisype a uvidí se.

Věř, že Ščotka bude v Brně výborný
od kdy se říká, panu Zábranskému hokejový Babiš? já jsem rád, že u nás není...
thunderbird
Příspěvky: 7
Registrován: 27 čer 2022 17:04

Re: Hokej

Příspěvek od thunderbird »

Stars píše: 27 čer 2022 17:14 od kdy se říká, panu Zábranskému hokejový Babiš? já jsem rád, že u nás není...
To se říká o vašem p. Dědkovi, to jsem si vypůjčil, mně osobně je to fuk, tyhle přezdívky, ale tady se to hodilo :rock:
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

thunderbird píše: 27 čer 2022 17:17 To se říká o vašem p. Dědkovi, to jsem si vypůjčil, mně osobně je to fuk, tyhle přezdívky, ale tady se to hodilo :rock:
to slyším poprvé, takže závist....jak někdo vymýšlí přezdívky, které by měli zesměšnit nebo ublížit, tak je to čirá závist, takže pohoda
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

monfils88 píše: 27 čer 2022 16:47 Já moc Lišáka nasledovaného nemám tak nevim ale
Co jsem slyšel ještě jsou tu dvě možnosti
Taky jsem ho hrát neviděl, ale hraje stabilně KHL, nevím jaké jsou ty další dvě možnosti, ale jako náhrada za Blümela by určitě špatný nebyl. Těžší bude určitě nahradit Sedláka, sehnat adekvátní náhradu asi prakticky nemožné.
thunderbird
Příspěvky: 7
Registrován: 27 čer 2022 17:04

Re: Hokej

Příspěvek od thunderbird »

Stars píše: 27 čer 2022 17:20 to slyším poprvé, takže závist....jak někdo vymýšlí přezdívky, které by měli zesměšnit nebo ublížit, tak je to čirá závist, takže pohoda
to nepopírám, možná je k tomu vede chování, já nevím
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

thunderbird píše: 27 čer 2022 17:11 Nemáš pravdu, tak jako spousta jiných. Krejčíkovi oznámil sám Zábranský, že ho za půl mega nevidí a výkonnostně šel dolů, je nutno přiznat, Brno bylo jeho prioritou, i když nejvyšší nabídku měl za 600 z Třince (ale tam prostě nechtěl), po milovaném Brnu chtěl 500 (viz výše) a po odmítnutí s kyselýma komentářema zakotvil ve Spartě za 400 (což byla jeho druhá volba). Kempný chce 800 - 1 mil. Kč, sám se Brnu přihlásil, ale tuhle částku mu LZ nedá a myslím si, že v rámci ELH je to solidně přemrštěné, ale jeho agent se opírá o Švýcarsko, kde samozřejmě mluvíme o jiných částkách. Jordán je po operaci, tam bylo jednání stopnuto, na MS ho LZ chtěl stejně tak, jako Ščotku :-). Takže nikdo si tam nic zas tak nemaloval :goodpost:
Přivedou ještě gološe a 1 útoka a za mě je Brno adept na TOP 4.
ano, jak píšeš Brno musí, každý milovat.....
thunderbird
Příspěvky: 7
Registrován: 27 čer 2022 17:04

Re: Hokej

Příspěvek od thunderbird »

Stars píše: 27 čer 2022 17:30 ano, jak píšeš Brno musí, každý milovat.....
Každý určitě ne, ale hokejově a finančně je to dobrá destinace pro hráče
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

thunderbird píše: 27 čer 2022 17:45 Každý určitě ne, ale hokejově a finančně je to dobrá destinace pro hráče
to bylo Znojmo, Brno ne......hlavně, když si vzpomenu na derby v 1. lize Kometa vs Ytong 220 platicích, no a dnes je každý komeťák, který fandil, v časech zlých i dobrých, nevynechal žádné utkání....ale to už je jiná pohádka, ale jsem rád, že mají lidi v Brně zábavu
thunderbird
Příspěvky: 7
Registrován: 27 čer 2022 17:04

Re: Hokej

Příspěvek od thunderbird »

Stars píše: 27 čer 2022 17:50 to bylo Znojmo, Brno ne......hlavně, když si vzpomenu na derby v 1. lize Kometa vs Ytong 220 platicích, no a dnes je každý komeťák, který fandil, v časech zlých i dobrých, nevynechal žádné utkání....ale to už je jiná pohádka, ale jsem rád, že mají lidi v Brně zábavu
To už jsou poměrně časy minulé, prošli si totálním dnem, ale takto se chovají všudě, náplavy a pseudofanoušci jsou prostě kolorit.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

thunderbird píše: 27 čer 2022 17:11 Nemáš pravdu, tak jako spousta jiných. Krejčíkovi oznámil sám Zábranský, že ho za půl mega nevidí a výkonnostně šel dolů, je nutno přiznat, Brno bylo jeho prioritou, i když nejvyšší nabídku měl za 600 z Třince (ale tam prostě nechtěl), po milovaném Brnu chtěl 500 (viz výše) a po odmítnutí s kyselýma komentářema zakotvil ve Spartě za 400 (což byla jeho druhá volba). Kempný chce 800 - 1 mil. Kč, sám se Brnu přihlásil, ale tuhle částku mu LZ nedá a myslím si, že v rámci ELH je to solidně přemrštěné, ale jeho agent se opírá o Švýcarsko, kde samozřejmě mluvíme o jiných částkách. Jordán je po operaci, tam bylo jednání stopnuto, na MS ho LZ chtěl stejně tak, jako Ščotku :-). Takže nikdo si tam nic zas tak nemaloval :goodpost:
Přivedou ještě gološe a 1 útoka a za mě je Brno adept na TOP 4.
Pozor, v tom komentáři jsem vycházel z informací v médiích a hlavně hlasu fanoušků. Však Kempného se dovolávají i teď. Zábranský měl detailní informace a vyřešil to po svém. Jestli dobře nebo špatně, to uvidíte. Ušetřil na PM dost peněz a rozdělil je jinak. Za mne dobré rozhodnutí...

Ale jak píšeš, aby Brno povstalo z průměru až podprůměru, potřebuje ještě kvalitního brankáře (Furch?) a útočníka (Zohy?). Potom by ty zápasy s vámi mohly mít zase grády. A pozor, do toho počítám i naše období temna. Oproti tomu jste furt v pohodě...

Edit: Mimochodem je potom Dědek jediný člověk, který údajně šponuje ceny hráčů na trhu? Jinde se píše, že má rozum a většinu chce dávat v bonusech za týmový úspěch. To by mi pasovalo více, protože on není ve sportu žádný nováček ani idiot.. ;-) Takže kam lákají hráče na vysoký základ?
Matess
Příspěvky: 671
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 170 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

acrylic píše: 27 čer 2022 12:51 Taktéž se připojuji a všem zdejším fanouškům Avs gratuluji. Moc jsem jim to přál. Sakic ten tým poskládal skvěle. Hlavně i ten hokej, který Avs předváděli, klobouk dolů.
Nicméně obrovský respekt Tampě, že v době platových stropů (i když zrovna v jejich případě víme svoje :)), dokázali udělat tři finále za sebou a z toho dva poháry.
Závěrem bych dodal, že doufám, že se toho SC taky ještě u Devils dožiju. To čekání už je taky dlouhý.
Já bych byl rád, kdybychom se dožili aspoň play-off...
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

10.5. byl na hokej.cz citován pan majitel:

„Chtěli jsme českého trenéra a podobnou cestou chceme jít i s hráčským kádrem, který posílí sedm až osm hráčů,“ popisoval své plány majitel Pardubic Petr Dědek po tiskové konferenci na konci dubna, kdy jeho klub představil nového trenéra Radima Rulíka i jeho asistenty.

A vedení Dynama cíl ambiciózního vlastníka splnilo. Do týmu Východočechů tak přicházejí gólman Roman Will, obránci Peter Čerešňák, David Musil a Tomáš Dvořák a útočníci Lukáš Radil, Tomáš Hyka a Lukáš Sedlák
.

Jak víme, Sedlák už zmizel a nevíme, kdo další má jaké "ale" ve své smlouvě.... takže bych tu zatím nepsal imaginární sestavy, klidně nás může opustit někdo další... a jelikož jsme limitováni pouze Čechy a Slováky...a nabídka se tedy imo nejeví nějak luxusně (viz nabídka z přehrabáku... Zohy, Frolík), může to ještě dopadnout všelijak...třeba se nakonec dostane i na mlaďáky, trochu se poníží ambice a budem chodit na pěkný hokej s hráči, které si tu klub vychoval...
Tesla
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

woe píše: 27 čer 2022 21:25 10.5. byl na hokej.cz citován pan majitel:

„Chtěli jsme českého trenéra a podobnou cestou chceme jít i s hráčským kádrem, který posílí sedm až osm hráčů,“ popisoval své plány majitel Pardubic Petr Dědek po tiskové konferenci na konci dubna, kdy jeho klub představil nového trenéra Radima Rulíka i jeho asistenty.

A vedení Dynama cíl ambiciózního vlastníka splnilo. Do týmu Východočechů tak přicházejí gólman Roman Will, obránci Peter Čerešňák, David Musil a Tomáš Dvořák a útočníci Lukáš Radil, Tomáš Hyka a Lukáš Sedlák
.

Jak víme, Sedlák už zmizel a nevíme, kdo další má jaké "ale" ve své smlouvě.... takže bych tu zatím nepsal imaginární sestavy, klidně nás může opustit někdo další... a jelikož jsme limitováni pouze Čechy a Slováky...a nabídka se tedy imo nejeví nějak luxusně (viz nabídka z přehrabáku... Zohy, Frolík), může to ještě dopadnout všelijak...třeba se nakonec dostane i na mlaďáky, trochu se poníží ambice a budem chodit na pěkný hokej s hráči, které si tu klub vychoval...
Tak Sedlák se klidně může vrátit a dál je zájem asi jen o toho Lišku. Pochybuji, že by jeden příchod zboural kompletně konstrukci stavět do budoucna na odchovancích. To by museli Rohlík, Hrádek a spol hodně vychladit přípravu, aby místo nich v sezóně sháněl klub další hráče..

Navíc Rulík si staví i U20, takže jsem si jistý, že když se u nás nějaký talent na ledě objeví, trenéři (mimochodem asi úmyslně i Král) mu dají velkou šanci. Ono nemá smysl si nic nalhávat, ten útok je například oproti Spartě na jména o dost slabší..
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 27 čer 2022 21:41 Tak Sedlák se klidně může vrátit a dál je zájem asi jen o toho Lišku. Pochybuji, že by jeden příchod zboural kompletně konstrukci stavět do budoucna na odchovancích. To by museli Rohlík, Hrádek a spol hodně vychladit přípravu, aby místo nich v sezóně sháněl klub další hráče..

Navíc Rulík si staví i U20, takže jsem si jistý, že když se u nás nějaký talent na ledě objeví, trenéři (mimochodem asi úmyslně i Král) mu dají velkou šanci. Ono nemá smysl si nic nalhávat, ten útok je například oproti Spartě na jména o dost slabší..
Po těch odchodech dvou hráčů se to obrátilo a momentálně ho lepší mají, ale zase bych to neviděl tak, že by tam byl až zas tak velký rozdíl. Uvidíme, koho ještě přivedeme, třeba ho nakonec budeme mít na podobné úrovni, ale je možné, že i oni ještě někoho seženou.
OnPce
Příspěvky: 232
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Sweník píše: 27 čer 2022 21:41 Tak Sedlák se klidně může vrátit a dál je zájem asi jen o toho Lišku. Pochybuji, že by jeden příchod zboural kompletně konstrukci stavět do budoucna na odchovancích. To by museli Rohlík, Hrádek a spol hodně vychladit přípravu, aby místo nich v sezóně sháněl klub další hráče..

Navíc Rulík si staví i U20, takže jsem si jistý, že když se u nás nějaký talent na ledě objeví, trenéři (mimochodem asi úmyslně i Král) mu dají velkou šanci. Ono nemá smysl si nic nalhávat, ten útok je například oproti Spartě na jména o dost slabší..
Bez Sedláka si myslím, že máme s Kometou na papíře srovnatelný mančaft (tedy počítám, že Brno brzy oznámí Zohornu a Furcha).

První lajna by měla být rozdílová - Hyka - Kousal - Radil... S velmi dobrou obranou a brankářem máme tým na TOP 4. Budou se nám blbě dávat góly.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

OnPce píše: 27 čer 2022 23:29 Bez Sedláka si myslím, že máme s Kometou na papíře srovnatelný mančaft (tedy počítám, že Brno brzy oznámí Zohornu a Furcha).

První lajna by měla být rozdílová - Hyka - Kousal - Radil... S velmi dobrou obranou a brankářem máme tým na TOP 4. Budou se nám blbě dávat góly.
Jenže budou se nám možná blbě dávat góly i soupeřům..
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Vcera vysel zajimavej clanek o Fancouzoj. Popisuje jeho karieru od zacatku maleho kluka v Plzni po vitezstvi v Coloradu. Je tam jedna skvela pasaz ohledne otrocneho. Bez rodicu ktery vytahli z kapsy 1 200 000 by jeho kariera skoncila, protoze Plzen vsadila na o rok mladsiho Mazance a on byl navic. Jenze mladyho kluka za tyhle prachy nikdo nechtel vzit. Mel tri moznosti jit hrat kraj, ukoncit karieru a nebo zaplatit. Rodina vybrala dobre, ale ktera rodina si tohle muze dovolit. Kolik kluku nas tenhle system stal. O jeho ruseni se jen mluvi, ale vlastne ho rusit nikdo nechce.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

OnPce píše: 27 čer 2022 23:29 Bez Sedláka si myslím, že máme s Kometou na papíře srovnatelný mančaft (tedy počítám, že Brno brzy oznámí Zohornu a Furcha).

První lajna by měla být rozdílová - Hyka - Kousal - Radil... S velmi dobrou obranou a brankářem máme tým na TOP 4. Budou se nám blbě dávat góly.
Kousal není TOP extraligový hráč.....lepší průměr, se záblesky...extra třídy
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Stars píše: 28 čer 2022 07:20 Kousal není TOP extraligový hráč.....lepší průměr, se záblesky...extra třídy
S Radilem může být zas lepší :dance:
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

thunderbird píše: 27 čer 2022 17:55 To už jsou poměrně časy minulé, prošli si totálním dnem, ale takto se chovají všudě, náplavy a pseudofanoušci jsou prostě kolorit.
To máš, jako Hradec vs Most 136 platících.. proto tyhle fanoušky neberu vážně.....o to nejde, že hráli špatně, nebo 1. Ligu, proto klobouk dolů před fans Motoru...
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pcehockeyfan25 píše: 28 čer 2022 07:40 S Radilem může být zas lepší :dance:
A bude s nim chtít hrát? To je otázka
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Stars píše: 28 čer 2022 07:47 A bude s nim chtít hrát? To je otázka
přesně tak, jestli vůbec s ním bude chtít hrát ....... :red:
Zamčeno