Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Tau
Stejná zkušenost z dovolených. Ještě poznávací značka a to je kg zlata na každém.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Kuba11 píše: 24 čer 2022 00:39 Panove, jak se tady pise, nectete jen seznamzpravy, novinky atd... nechci a dal nebudu ani reagovat, ale kdo ma cas, podivejte se na video viz. Odkaz. Vse neni jen cerna a bila... Nesouhlasim s valkou, ale to co je prezentovano v médiích zde je velmi zavadejici...
https://player.odycdn.com/api/v4/stream ... 96ycmUgebI
Díky za odkaz. Nebudu ti tady spílat, že je to lež, nebudu se do tebe opírat jako do prokremlina, stejně tak se nebudu dívat skrz prsty na <Dan605>. Můj názor může být zcela jiný anebo v něčem jiný, ale respektuji vaše přemýšlení.
Někdy to není jednoduché a bolí to.
Stejná je i zkušenost <tau> s ukrajinci při rekonstrukci chalupy. Úkáčka vyšli z výběrového řízení nejlépe...
Zeptejte se v Bratislavě na působení Ukrajinců.
Každý má nárok na svůj rozum, svoje přemýšlení. Udělal každý z nás ve svém životě všechno podle nějakých morálních pravidel? Nikdo jsme se nikdy proti těm pravidlům neprohřešili? Já určitě jo. A v dobré víře? To se bojím potvrdit. Ono je to všechno podle pravidla "Mít anebo nemít". Už jsem to jednou psal: myslíte si, že se západní firmy po skončení ukrajinské války nevrátí do Ruska? Pro ty miliardové obraty?
Váhal jsem, jak se k tomu vyjádřit, i tady mezi námi je hodně pionýrů a svazáků, ale řekl jsem si, že právě jako symbol naší svobody to udělám.
Doufám, že to tak bereme. Vůbec mi nevadí, že se diskutuje tady a ne na nějakém vedlejším fóru. Je to stejný život jako hokej. A pro mě je to zajímavější než to, jestli tady bude hrát Sedlák nebo nebude... Těším se na hokej. Doufám, že bude, protože Fialovo vážné upozornění na teprve přicházející šok nebylo nic náhodného.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Jakub82 píše: 24 čer 2022 08:39 Tau
Stejná zkušenost z dovolených. Ještě poznávací značka a to je kg zlata na každém.
Jj pravda, viz. náš výlet Karlovy Vary...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

av69 píše: 24 čer 2022 08:15 https://www.sport.cz/clanek/hokej-repre ... cu-3451891
"Bolí mě a mrzí, když vidím rozbombardovaná města, zabité lidi a trpící děti. Ale pak když u nás projíždějí Ukrajinci v autech těch nejluxusnějších značek?" Protože když máš luxusní auto, tak tě bomby nijak neohrožují a nemáš právo utíkat, to dá přece rozum.
Kdyby se ke Kravařům blížili Rusáci, tak by Lojza vytáhl pro tuto příležitost připravenou felicii a jal se utíkat jako správnej uprchlík. Mercedes, kterým jinak jezdí, by nechal novým majitelům, protože v "luxusních" značkách se přece před válkou neujíždí. To dá rozum.

Tohle nízkopudový, latentně závistivý uvažování nejsem schopen pochopit. Sice jim zničili barák, živobytí, ale mají drahý auto.
Kuba11
Příspěvky: 30
Registrován: 01 dub 2022 18:31
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba11 »

PL8 píše: 24 čer 2022 09:36 Díky za odkaz. Nebudu ti tady spílat, že je to lež, nebudu se do tebe opírat jako do prokremlina, stejně tak se nebudu dívat skrz prsty na <Dan605>. Můj názor může být zcela jiný anebo v něčem jiný, ale respektuji vaše přemýšlení.
Někdy to není jednoduché a bolí to.
Stejná je i zkušenost <tau> s ukrajinci při rekonstrukci chalupy. Úkáčka vyšli z výběrového řízení nejlépe...
Zeptejte se v Bratislavě na působení Ukrajinců.
Každý má nárok na svůj rozum, svoje přemýšlení. Udělal každý z nás ve svém životě všechno podle nějakých morálních pravidel? Nikdo jsme se nikdy proti těm pravidlům neprohřešili? Já určitě jo. A v dobré víře? To se bojím potvrdit. Ono je to všechno podle pravidla "Mít anebo nemít". Už jsem to jednou psal: myslíte si, že se západní firmy po skončení ukrajinské války nevrátí do Ruska? Pro ty miliardové obraty?
Váhal jsem, jak se k tomu vyjádřit, i tady mezi námi je hodně pionýrů a svazáků, ale řekl jsem si, že právě jako symbol naší svobody to udělám.
Doufám, že to tak bereme. Vůbec mi nevadí, že se diskutuje tady a ne na nějakém vedlejším fóru. Je to stejný život jako hokej. A pro mě je to zajímavější než to, jestli tady bude hrát Sedlák nebo nebude... Těším se na hokej. Doufám, že bude, protože Fialovo vážné upozornění na teprve přicházející šok nebylo nic náhodného.
Vážím si Tvé reakce, která je mi velmi sympatická! Já tento odkaz určitě nedal kvůli tomu, že s válkou souhlasím, nebo něco podobného!!! To v žádném případě!!! Ale líbila se mi v tom videu ta nestrannost, pohled do historie a přiznám se, že mě spousta věcí překvapila a udělal jsem si trochu jiný názor...
Já s UKčky takovou zkušenost nemám, ale kamarádi, kteří s nimi především ve stavebnictví pracují, je jen chválí, že si svojí práci odvedou, rychle, profesionálně a za rozumné peníze, prostě skvělý poměr cena/výkon a myslím, že ať chceme nebo nechceme, bez nich bychom se v celé ČR měli mnohem hůř a vše by bylo podstatně dražší, protože v dnešní době je málo který Čech ochoten jít pracovat manuálně a tak rozumím a i jim fandím, že si prostě za stejnou práci, kterou by dělali u nich přijedou sem a vydělají víc...Ostatně mám kamarády, kteří jezdí za prací do Německa/Švýcarska, kde si prostě za tu samou práci vydělají víc, než u nás...
Jediné co mě velmi zklamalo, když jsem se byl cca 3týdny zpět osvěžit s manželkou na zahrádce na pivu a přišlo 16Ukček.. maminky a děti, v pohodě, nemám s tím problém, jsme lidi a potřebujeme sociální kontakt, ale každý z nich si objednal 0,5l koly / džusu a zachovali se tak, že se každý jednou napil (nejvíce bylo vypito max 0,1l), zvedli se a odešli. Já na to koukal jak blázen a proto vím, že jich bylo 16, protože jsem spočítal skleničky a rychle si propočetl, kolik cca peněz tam nechali a při tom to skončilo v odpadu... Tohle chování se mi velmi nelíbí...!!! Jinak s nimi žádný problém nemám., ale zase nejsem takový fanatik, abych si na auto lepil UK vlajku a tak dale, protože jak je to ve všem, každá mince má 2 strany.
Ohledně Bolševiků, tady se ani snad rozepisovat nebudu, protože mám stejné, řekl bych až horší zážitky z dovolených s nimi a už se ve mě vaří krev, jen na ně pomyslím...
Přesně jak píšeš, až tohle všechno časem odezní, všechny nadnárodní společnosti se na tento trh vrátí, protože tam ty peníze prostě ležet nenechají, bude to jen otázka, která společnost tam vstoupí jako první a pak bude následovat další, další a další... Neodsuzuji vlastně ani ty hráče, kteří tam jdou, i když morálně s tím nejsem úplně ztotožněn, ale nikdo z nás neví co je k tomu vede ani já, tak je neodsuzuji, každý svého štěstí strůjce...
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Kuba11 píše: 24 čer 2022 10:12 Vážím si Tvé reakce, která je mi velmi sympatická! Já tento odkaz určitě nedal kvůli tomu, že s válkou souhlasím, nebo něco podobného!!! To v žádném případě!!! Ale líbila se mi v tom videu ta nestrannost, pohled do historie a přiznám se, že mě spousta věcí překvapila a udělal jsem si trochu jiný názor...
Já s UKčky takovou zkušenost nemám, ale kamarádi, kteří s nimi především ve stavebnictví pracují, je jen chválí, že si svojí práci odvedou, rychle, profesionálně a za rozumné peníze, prostě skvělý poměr cena/výkon a myslím, že ať chceme nebo nechceme, bez nich bychom se v celé ČR měli mnohem hůř a vše by bylo podstatně dražší, protože v dnešní době je málo který Čech ochoten jít pracovat manuálně a tak rozumím a i jim fandím, že si prostě za stejnou práci, kterou by dělali u nich přijedou sem a vydělají víc...Ostatně mám kamarády, kteří jezdí za prací do Německa/Švýcarska, kde si prostě za tu samou práci vydělají víc, než u nás...
Jediné co mě velmi zklamalo, když jsem se byl cca 3týdny zpět osvěžit s manželkou na zahrádce na pivu a přišlo 16Ukček.. maminky a děti, v pohodě, nemám s tím problém, jsme lidi a potřebujeme sociální kontakt, ale každý z nich si objednal 0,5l koly / džusu a zachovali se tak, že se každý jednou napil (nejvíce bylo vypito max 0,1l), zvedli se a odešli. Já na to koukal jak blázen a proto vím, že jich bylo 16, protože jsem spočítal skleničky a rychle si propočetl, kolik cca peněz tam nechali a při tom to skončilo v odpadu... Tohle chování se mi velmi nelíbí...!!! Jinak s nimi žádný problém nemám., ale zase nejsem takový fanatik, abych si na auto lepil UK vlajku a tak dale, protože jak je to ve všem, každá mince má 2 strany.
Ohledně Bolševiků, tady se ani snad rozepisovat nebudu, protože mám stejné, řekl bych až horší zážitky z dovolených s nimi a už se ve mě vaří krev, jen na ně pomyslím...
Přesně jak píšeš, až tohle všechno časem odezní, všechny nadnárodní společnosti se na tento trh vrátí, protože tam ty peníze prostě ležet nenechají, bude to jen otázka, která společnost tam vstoupí jako první a pak bude následovat další, další a další... Neodsuzuji vlastně ani ty hráče, kteří tam jdou, i když morálně s tím nejsem úplně ztotožněn, ale nikdo z nás neví co je k tomu vede ani já, tak je neodsuzuji, každý svého štěstí strůjce...
...ono to není tak jednoduché. Neznám <Contro.tv>, jestli si to pamatuji dobře, tak se ve "stejném" duchu vyjádřila i ke Covidu... Neumím poznat, jestli je to nějaký fejk, dnes asi není problém ho vytvořit. Ten hlavní komentátor má navíc takovou "ruskou vizáž", takže bych asi nebyl nějak překvapený, ale je fakt, že naprostá většina argumentů je dohledatelná. Místy mi to připadalo až moc proruské, ale to je i díky tomu, že se dnes nedá věřit skoro ničemu, tak člověk pochybuje.
Historie nám však určité návody dává...
Stojí za to vyhledat popis pádu antického Říma od našeho egyptologa Bárty. On a jemu podobní (třeba akademik Hostomský nebo virolog Beran) jsou pro mě kotvy v prolhaném světě. Ale třeba se pletu. Kdo ví?
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Pokud jde někdo dobrovolně hrát do KHL pod tím jejich zasraným "Z", tak pro mě je to stejný, jako kdyby dobrovolně hrál pod hákovým křížem.....a že po gólu třebas nehajloval??? To na věci nic nemění.... :sick: Tihle hokejisti jsou pro mě morální kolaboranti.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 821 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Můžu dát Lojzovi kontakt na paní, která s dvěma dětmi dočasně bydlí vedle v baráku... Přijela sem Landcruiserem... Manžel bojuje doma s Rusákem....
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 123 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Dizzy píše: 24 čer 2022 07:34 Ten kdo má všech pět pohromadě nečte bulvár, jako primární zdroj válečných informaci, nebo na sto honu pozná konspirační manipulativni video.

Odpovědi a pohnutky jsou zakoreneny v historii. K tomu stačí číst mezi řádky i “blbou” Wiki. Jde o prachobycejnou praci s textem a následná filtrace textu s ověřováním faktu…

To, že po rozpadu Sajuzu a vzniku novych republik ze vzedmulo nacionslisticke vnímání takového nového statu, je jenom přirozená reakce, že se takto dotváří nově, resp. opozdene národní identita… to potkalo nás na při statotvornosto Československa a v nedávné době i Slováky, při rozdělení federace…

A to že to mocenský psychopat strejda Váňa vezme jako hlavní argument “denacifikace”, vlastně do toho naprosto fašistického pekla strejdy Vani, bohuzel zapadá.

Doporučuji přečíst k tomu základní literaturu, než se k čemukoliv vyjadřovat .

Začal bych prolistovanim Gellnera a jeho Nacionalismu….
Když zareagují jen na tvůj začátek a konec: bohužel, je to jak to je. Bulvár vytváří (třeba jen částečně) názor možná 75% populace. A vyhledávání a ověřování informací? To jsou sotva jednotky procent. A to jsem optimista. A co vidím mezi dětmi, tak bude mnohem hůř!!!
Takže máš pravdu. Ale realita je tohle.

A drobná reakce na předchozí smršť názorů: můj první příspěvek byl oblíbený citát. Nebyl v něm jediný vulgarismus.
Jak je vidět, stále platí i přísloví o potrefené huse.

A vracím se ke svému pasivnímu sledování fóra.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Máme se na co těšit 😎
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Tak jsem z čiré zábavy začal hledat oblíbený citát <J14>. Pokud je to tohle:
"I idiot má a může mít názor. Jakmile ho však začne prezentovat veřejně, musí počítat s tím, že ostatní rychle pochopí, že je to názor idiota."
Pokud je to ono, tak musím říct, že jsem se pobavil. Čí je to citát?
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak to vypadá, že Frolík bude v tom Lausanne opravdu končit i přes platnou smlouvu, ale u něj je otázka, jestli už ta kariéra nenabrala sestupnou tendenci a i v naší lize pokud do nějakého klubu půjde to bude nechci říct přímo propadák ale průměr.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 821 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

JirkaPCE píše: 24 čer 2022 15:35 Tak to vypadá, že Frolík bude v tom Lausanne opravdu končit i přes platnou smlouvu, ale u něj je otázka, jestli už ta kariéra nenabrala sestupnou tendenci a i v naší lize pokud do nějakého klubu půjde to bude nechci říct přímo propadák ale průměr.
Tipuju Kladno... O peníze mu nejde, tak bude hrát doma....Myslím, že když ho dají do lajny s Plekancem a k nim nějakýho mladýho bruslaře, tak by to mohlo fungovat... a na přesilovce by si svý taky uhrál....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

JirkaPCE píše: 24 čer 2022 15:35 Tak to vypadá, že Frolík bude v tom Lausanne opravdu končit i přes platnou smlouvu, ale u něj je otázka, jestli už ta kariéra nenabrala sestupnou tendenci a i v naší lize pokud do nějakého klubu půjde to bude nechci říct přímo propadák ale průměr.
Sestupnou tendenci nabral 100%. Poslední dobrou sezonu odehrál rok před covidem. Ve Schweizu jako hráč s 900 starty v NHL zapadl do průměru soutěže. Srovnání s Červenkou nebo Kovářem úplně šílený.

Lítaly spekulace, že se kolem něj motala Bolka, snad i Zábranský.

Pro mě je kandidát na propadák.
Emil Havránek
Příspěvky: 859
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

tomaso25 píše: 24 čer 2022 16:11 Sestupnou tendenci nabral 100%. Poslední dobrou sezonu odehrál rok před covidem. Ve Schweizu jako hráč s 900 starty v NHL zapadl do průměru soutěže. Srovnání s Červenkou nebo Kovářem úplně šílený.

Lítaly spekulace, že se kolem něj motala Bolka, snad i Zábranský.

Pro mě je kandidát na propadák.
Právě podle zdrojů z Bolky je Laussane ochotno část Frolíkova kontraktu příští rok hradit, ale něco bude muset přihodit i budoucí zaměstnavatel. Výše jeho platu v NLA však nikde veřejně dostupná není. Ale asi to nebude málo.

EDIT od vedle: Dobrý den,
Nejprve gratulace ke zvolení do výkonného výboru a teď k otázce?
Michael Frolík by neměl pokračovat ve Švýcarsku máme o něj zájem?
Děkuji za odpověď

Odpověď: Dobrý den,
děkuji Vám.
Projevili jsme zájem, ale byl již předběžně domluvený s jiným týmem ELH.
Naposledy upravil(a) Emil Havránek dne 24 čer 2022 17:20, celkem upraveno 1 x.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

J14 píše: 24 čer 2022 14:26 Když zareagují jen na tvůj začátek a konec: bohužel, je to jak to je. Bulvár vytváří (třeba jen částečně) názor možná 75% populace. A vyhledávání a ověřování informací? To jsou sotva jednotky procent. A to jsem optimista. A co vidím mezi dětmi, tak bude mnohem hůř!!!
Takže máš pravdu. Ale realita je tohle.

A drobná reakce na předchozí smršť názorů: můj první příspěvek byl oblíbený citát. Nebyl v něm jediný vulgarismus.
Jak je vidět, stále platí i přísloví o potrefené huse.

A vracím se ke svému pasivnímu sledování fóra.
Koukám, že čtení úvodu a závěru je stále oblíbená zrychlená metoda ;)))
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

PL8 píše: 24 čer 2022 14:36 Tak jsem z čiré zábavy začal hledat oblíbený citát <J14>. Pokud je to tohle:
"I idiot má a může mít názor. Jakmile ho však začne prezentovat veřejně, musí počítat s tím, že ostatní rychle pochopí, že je to názor idiota."
Pokud je to ono, tak musím říct, že jsem se pobavil. Čí je to citát?
Guma, Rumburak, nebo ze by to byl někdo jiný z lidu druhé kategorie?

;)
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

tomaso25 píše: 24 čer 2022 16:11 Sestupnou tendenci nabral 100%. Poslední dobrou sezonu odehrál rok před covidem. Ve Schweizu jako hráč s 900 starty v NHL zapadl do průměru soutěže. Srovnání s Červenkou nebo Kovářem úplně šílený.

Lítaly spekulace, že se kolem něj motala Bolka, snad i Zábranský.

Pro mě je kandidát na propadák.
Souhlas.
Nejakej střelec ho v ELH podskrábne a za chvíli se bude finančně mzdové spolupodílet na jeho hostovacce na Kladne…
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Emil Havránek píše: 24 čer 2022 16:45 Právě podle zdrojů z Bolky je Laussane ochotno část Frolíkova kontraktu příští rok hradit, ale něco bude muset přihodit i budoucí zaměstnavatel. Výše jeho platu v NLA však nikde veřejně dostupná není. Ale asi to nebude málo.

EDIT od vedle: Dobrý den,
Nejprve gratulace ke zvolení do výkonného výboru a teď k otázce?
Michael Frolík by neměl pokračovat ve Švýcarsku máme o něj zájem?
Děkuji za odpověď

Odpověď: Dobrý den,
děkuji Vám.
Projevili jsme zájem, ale byl již předběžně domluvený s jiným týmem ELH.
Na fóru Kladna jsem četl že asi Plzeň.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Kdo by se večer nudil, film Základna, podle skutečného příběhu američanů v afghánistánu...největší bitva mezi USA a talibanem.....obyčejní vojáci hrdinové, velení jsem vůbec nepochopil.....
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Stars píše: 24 čer 2022 18:38 Kdo by se večer nudil, film Základna, podle skutečného příběhu američanů v afghánistánu...největší bitva mezi USA a talibanem.....obyčejní vojáci hrdinové, velení jsem vůbec nepochopil.....
Já jdu ven s kamarádkou na pizzu a pivko. pak chci vidět hokej, ale jsem zvědavej jestli neusnu, jsem celkem unavenej z práce. Snad to uvidím :joy:
Obrázek Za Dynamo!
Kula
Příspěvky: 2010
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 661 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

No jo no, někteří si myslí, že maj ve všem pravdu a ještě tomu věří!
Moralistů mnoho všichni čístější než lilie vše je jen černý nebo bílý!
Toto mně fakt neba!
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Mal som aj iné ponuky ako od Spartaka, ale neboli atraktívne.

Obrázek
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 978 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Gumid píše: 24 čer 2022 19:27 Mal som aj iné ponuky ako od Spartaka, ale neboli atraktívne.

Obrázek
ale zase s rodinou na véču do Strýčka Váni. Kdo z vás to má?

Obrázek
Zamčeno