Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 22 čer 2022 19:10 Pro vší úctě k těm klukům, co napsali, to by byl téměř jasný padák..
Někdo v komentářích na facebooku psal, že to jsou velmi slušná jména a někteří by nám pak mohli pomoct i v playoff, ale nevím, jak dobré má o tom kádru co tam bude informace.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Dan605 píše: 22 čer 2022 19:16 Jasný chápu. Souhlasím že i Ukrajinci jsou prostě takový malý Rusové taky to tak beru.
A že jde hráč do Ruska chápu že to tak berete mě to prostě jen nevadí a beru to jako jejich rozhodnutí. Já bych v Rusku nechtěl žít ale nebudu nikoho odsuzovat za to že jde hrát do Ruska.

Pokud vám můj názor tak vadí tak se všem omlouvám a můžete si mě dát do ignorace nebo zde klidně požádám o zrušení účtu a příspěvků a budu jen dal si číst fórum bez žádných příspěvků abych vás všechny tak neštval svými názory.
Je to Tvůj názor s kterým nesouhlasím. Takže v klidu.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 22 čer 2022 19:16 Někdo v komentářích na facebooku psal, že to jsou velmi slušná jména a někteří by nám pak mohli pomoct i v playoff, ale nevím, jak dobré má o tom kádru co tam bude informace.
Tak vloni dost "pomáhal" i Pochobradský. Toho se trochu bojím. Jasné, když se ten kluk zlepší, ať dostane šanci. Ale on byl spíše průměr i v tom pralese, aspoň zatím..
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 22 čer 2022 19:19 Tak vloni dost "pomáhal" i Pochobradský. Toho se trochu bojím. Jasné, když se ten kluk zlepší, ať dostane šanci. Ale on byl spíše průměr i v tom pralese, aspoň zatím..
Toho snad nemyslel. Já vůbec netuším, jací by tam mohli být hráči. Já si taky moc nedokážu představit, že hráč který tam bude hrát první ligu, by nám pak v playoff nějak pomohl. Ale třeba se tam nějaké zajímavé jméno objeví, do Frýdku taky šel třeba Svačina, že by mohl dostat šanci v Třinci.
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... sem si říkal, zda za to béčko nebudou hrát někteří kluci ze Dvora, co prošli Pardubicemi a třeba tu i bydlí.. Bláha, Puhony, Dušek atd..
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Komentáře na fcb bych rozhodně nebral vážně... tam se to "odborníky" jen hemží....

Zatím podle mě jediný, kdo by mohl pomoci při nějakým problému v kádru áčka, by byli Zdráhal a Klouček....

V Chrudimi budou samozřejmě naši mladí... ale je potřeba je podpořit zkušenějšími hráči. První prales není zas tak špatnej, aby to Chrudim v klidu odehrála s našimi mladíky....
Ze zkušených tam je Kouček, Zdráhal, Nedbal a Kaut.... Takže jeden zkušenější bek a minimálně čtyři zušenější hráči tam musí přijít... A tím zkušenější myslím zkušenější prvoligový hráči. Nikoliv třetiligový borce jako je třeba Půhoný nebo Dušek....
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak smlouvu pořád nemá například Rákos, ten by v případě potřeby mohl za nás třeba nastoupit, ale nevím, jak to má nastaveno. Třeba by ještě chtěl hrát stabilně extraligu, je otázka, jestli nějaká nabídka přijde.
Matess
Příspěvky: 671
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 170 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Odborníci z FB jsou jedna věc. Každopádně ten člověk co to píše očividně nějaký zdroje má, protože už to táhne delší dobu a nepamatuju si, že by minul. A byl mnohokrát rychlejší než insideři, co jsou nám dobře známí.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »


Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Byť to natvrdo řečeno nebylo, tak já předpokládám, že jsme převzali komplet mužstvo z Vrchlabí. Tedy pokud někdo neodešel jinam. Třeba i Linharta, jestli se nerozhodl pověsit brusle na hřebík, či hrát druhou ligu za Vrchlabí.
Jinak za sebe se vcelku divím, proč jsou s tím takové tajnosti? Je tam přímý sestup posledního, takže Damoklův meč bude opět viset. A když se každý podívá, jak některé kluby v druhé lize zbrojí v honbě za baráží, tak bych začal mít i obavy. Jen bych byl rád, aby se za Chance liga dohrála a nikdo neodstoupil z ekonomických důvodů. On ten provoz totiž nebude žádná procházka růžovým sadem. Můžou krvácet i extraligové kluby a ekonomické nůžky mezi bohatými a chudými kluby se začnou dál rozevírat.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Škoda, že se nepodařilo udržet Heclika. Na extraligu stále nadějný hráč, ale v 1. lize by byl hvězda. Ve Vrchlabí si tam dělal, co chtěl. Body sbíral. Ten by byl jistě oporou s možností kdykoliv zaskočit v A týmu..
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3277
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

K Rusku a Ukrajině...každá mince má dvě strany. Ani na Ukrajině to není "čistý", nejsou ani Ukrajinci sami. Však my jako národ bychom byli jiní, kdyby na něco došlo? Víte snad jak to myslím...
Nicméně prostě nikdo nemá právo napadnout je a jakýkoliv jiný suverenní stát.
Za to co Putin (ne Rusko jak ho vnímáme) provedl, ať stane v Haagu a pak ať shoří v pekle.
Kdo tam teď jde hrát, ať si jde když chce. Ale třeba pro mě jako majitele klubu by to byl hráč kterýho bych do budoucna ignoroval, i kdyby se mi nabízel bůhví jak. Zákaz repre apod. Tohle není "jen" o hokeji.

Salfovi přeji hlavně zdraví. Nic víc důležitějšího není.

Go Ass! Hail Satan! (fans Avs pochopí :grinning: )

A sorry za off-topic :wink:
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Emil Havránek píše: 22 čer 2022 20:21 Byť to natvrdo řečeno nebylo, tak já předpokládám, že jsme převzali komplet mužstvo z Vrchlabí. Tedy pokud někdo neodešel jinam. Třeba i Linharta, jestli se nerozhodl pověsit brusle na hřebík, či hrát druhou ligu za Vrchlabí.
Jinak za sebe se vcelku divím, proč jsou s tím takové tajnosti? Je tam přímý sestup posledního, takže Damoklův meč bude opět viset. A když se každý podívá, jak některé kluby v druhé lize zbrojí v honbě za baráží, tak bych začal mít i obavy. Jen bych byl rád, aby se za Chance liga dohrála a nikdo neodstoupil z ekonomických důvodů. On ten provoz totiž nebude žádná procházka růžovým sadem. Můžou krvácet i extraligové kluby a ekonomické nůžky mezi bohatými a chudými kluby se začnou dál rozevírat.
Linhart (zatím) skončil, i když se ho do Chrudimě snaží nalákat...Z loňskýho vrchlabskýho kádru moc nezbylo, velká většina kmenových hráčů Vrchlabí bude působit jinde, nikoliv ovšem v Chrudimi....
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

tau píše: 22 čer 2022 21:09 Linhart (zatím) skončil, i když se ho do Chrudimě snaží nalákat...Z loňskýho vrchlabskýho kádru moc nezbylo, velká většina kmenových hráčů Vrchlabí bude působit jinde, nikoliv ovšem v Chrudimi....
To tedy není moc povzbudivé, začínám mít obavy.
Jasně, dokážeme nakoupit a postavit kádr, který Chance ligu udrží i v průběhu sezóny. Leč jak moc to bude koncepční a plnit původní klubové zadání už si nechám raději pro sebe.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 22 čer 2022 21:19 To tedy není moc povzbudivé, začínám mít obavy.
Jasně, dokážeme nakoupit a postavit kádr, který Chance ligu udrží i v průběhu sezóny. Leč jak moc to bude koncepční a plnit původní klubové zadání už si nechám raději pro sebe.
Ono to půjde. Ale na každé pozici by měla být aspoň jedna bývalá osobnost, aby dodaly klid a měli se ti kluci od koho učit. Samozřejmě Linhy v obraně by byl základ. Uvidíme, jestli má ještě chuť.

Spíš se bojím, aby to zvládli trenéři, tam moc zkušeností není.

Edit: Škoda Koukyho v Kolíně, ten by byl naprosto ideální..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Sweník píše: 22 čer 2022 21:06 Škoda, že se nepodařilo udržet Heclika. Na extraligu stále nadějný hráč, ale v 1. lize by byl hvězda. Ve Vrchlabí si tam dělal, co chtěl. Body sbíral. Ten by byl jistě oporou s možností kdykoliv zaskočit v A týmu..
Co si budeme povídat, Hecl mnohem radši bude hrát vršek slovenský ligy, než aby tady hrál na farmě a čekal, že se nahoře občas uvolní pozice ve čtvrtý lajně.

Já jsem zvědavej na Bučka. Viditelně se s ním počítá. Ale v sestavě jsou před ním tři praváci, takže to na papíře vychází na sedmýho nebo osmýho beka. Pustit ho někam na hostování by mělo smysl maximálně do ledna. Takže to vypadá, že v pokud bude obrana v plný palbě, tak bude hodně hrát za béčko a nahoře spíš paběrkovat. Leda by mu sedla příprava a vyndal ze sestavy Hrádka.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Taky už mne napadlo, co s Bučkem. V Motoru ho nejdřív dost kritizovali, ale Modrý to s beky umí, takže nakonec mlsně doufají, jestli jim ho zase nepustíme. Uvidíme, jak zareaguje vedení. Ale držet toho kluka v pralese by nebylo ideální...

On vlastně i Hecl byl členem širšího kádru slovenské reprezentace. Je fakt, že takový kluk asi nechce hrát prales za pár desítek tisíc a pouze naději na áčko..
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

av69 píše: 22 čer 2022 18:31 Ale jistě, beze všeho, jen ať tam jdou, je to jejich právo, nikdo jim v tom nebrání. Naše právo ale zase je říct, že jsou to bezcharakterní zmrdi, to je celé.
Ale trochu obdivu kluci taky zaslouží, ne? Doletět tam je jedna věc, ale lítat pravidelně na zápasy v zemi, kde se požadavky na bezpečnost vrátily o 50 let zpátky, to už chce odvahu. :)
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) NHL SC
V půlce zápasu je COL o stupeň lepší než TBL, i když Tampa vede 2:1... Neuvěřitelné ovládání puku z obou stran. Makar, MacKinnon, Landeskog, Hedman, Kučerov.
A chytá Kuemper, nechci, abych to popletl - někdo z vás to psal, že bude chytat zase... Nečekal jsem to. Asi je to "dlouhodobý plán" COL...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3277
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Tak že by to Avs doma ukončili? 🙂
Obrázek Za Dynamo!
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

digitalmouse píše: 23 čer 2022 05:30 Tak že by to Avs doma ukončili? 🙂
Tipuji většinou blbě, ale řekl bych, že jo. TBL už nemá, kde brát... (nemyslím jen fyzické síly...).
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

PL8 píše: 23 čer 2022 07:06 Tipuji většinou blbě, ale řekl bych, že jo. TBL už nemá, kde brát... (nemyslím jen fyzické síly...).
Taky mě to tak přijde, dnes první půlku Tampa jasně lepší, ale od druhý třetiny se to změnilo a jasně navrch mělo Colorado.
Prodloužení už bylo jen na jednu bránu s dvěma tyčema a čekáním, kdy to tam spadne.....ten Vasilevsky je ale neuvěřitelnej co chytí a co a jakým způsobem zvládne rozehrát.
Mackinnon s Makarem odskočený od zbytku. Přesilovky Colorada...to bych chtěl jednou zažít v pce :grinning:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

digitalmouse píše: 22 čer 2022 21:07 K Rusku a Ukrajině...každá mince má dvě strany. Ani na Ukrajině to není "čistý", nejsou ani Ukrajinci sami. Však my jako národ bychom byli jiní, kdyby na něco došlo? Víte snad jak to myslím...
Nicméně prostě nikdo nemá právo napadnout je a jakýkoliv jiný suverenní stát.
Za to co Putin (ne Rusko jak ho vnímáme) provedl, ať stane v Haagu a pak ať shoří v pekle.
Kdo tam teď jde hrát, ať si jde když chce. Ale třeba pro mě jako majitele klubu by to byl hráč kterýho bych do budoucna ignoroval, i kdyby se mi nabízel bůhví jak. Zákaz repre apod. Tohle není "jen" o hokeji.

Salfovi přeji hlavně zdraví. Nic víc důležitějšího není
Michale, dík za tento post, každá mince má opravdu dvě strany a hodně rozhoduje kontext. Takže před napadením od Rusáků byla u nás všechna UAčka buď mafiáni, nebo námezdní dělníci, lidé druhé kategorie...po napadení jsou naopak všichni oběti a teď jsou všichni cool a hodní a prima. Nikomu tu mince nepadá na hranu a nevidí, že předtím i teď to jsou buď lidé slušní a v pohodě no a taky samozřejmě přišli asociálové, kteří Danovi otravují život

Dane, tady se tolerance k tobě nedočkáš... každý Rusák je teď zlý, apriori, i třeba odpůrci Putlerova režimu, prostě jsi Rusák, skončils :]

.... a všechna uáčka ti mohou tančit na hlavě a ty ani necekni, protože je Putler napadl, takže shut up :] teď jsou všichni ok

Kariéra je krátká, nabídek málo a ti kluci nic jiného neumí. Asi doma děti slušností krmit nechtějí, ono to asi moc nejde. Tak se raději zaprodají ďáblu a bolševické propagandě. Asi jsou připraveni i na zástupy moralistů, kteří na ně budou flusat. Koho by asi tak zajímalo, že je to jejich šance alespoň trochu se zabezpečit

Jsou určitě připraveni přijmout opovržení a asi doufají, že jim bude jednou odpuštěno. Už teď jim určitě odpustili jejich nejbližší, protože třeba znají kontext. A netoví moralističtí pořvávači jim budou asi celkem fuk
Tesla
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Sice fandím Coloradu, ale trochu se to ve mně mísí. Na jednu stranu bych samozřejmě rád co nejrychlejší ukončení série, ale na druhou stranu je to tak skvělý hokej, že bych si klidně ještě dal přídavek :-) Jinak zaujalo mě, že u prvního gólu Tampy přišel Kuemper o helmu a hrálo se dál. Nicméně se ani nerozčiloval, takže v NHL ohledně toho asi platí jiná pravidla, než u nás. Nevíte někdo, jak to tam mají ohledně přerušení hry, když brankář ztratí masku? Jestli se opravdu dle pravidel pokračuje dál, tak mi to teda přijde dost o držku.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

av69 píše: 23 čer 2022 08:11 Jinak zaujalo mě, že u prvního gólu Tampy přišel Kuemper o helmu a hrálo se dál. Nicméně se ani nerozčiloval, takže v NHL ohledně toho asi platí jiná pravidla, než u nás. Nevíte někdo, jak to tam mají ohledně přerušení hry, když brankář ztratí masku? Jestli se opravdu dle pravidel pokračuje dál, tak mi to teda přijde dost o držku.
Tak on byl gólman tuším hlavou mimo brankoviště a byl dost nízko. Taky je otázka, jak měl masku utaženou. A gól padl ihned, nebyl čas to písknout. A Avs si výzvu nevzali, asi věděli, proč...
Tesla
Zamčeno