Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 821 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

tak Renáta si prej od svazu "půjčoval" na vyšší úrok, než tehdy poskytovaly banky... tenhle blábol Šebovi uvěří je jedinec duchem sláb....
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1093 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1077 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Online přenos na iSportu je docela výživný. Stále řeší Dědka. Už se nemohou dočkat jeho vystoupení. Jako kvalitně jim nabíjí. Na druhou stranu on to určitě moc dobře ví..

A perlička, prý jako jeden z mála se s ním přivítal Šindler. To zase bude v sezóně řečí, jak si rozhodčí kupuje... :-))
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

tomaso25 píše:
FVhmnWQWUAACxEx.jpeg.jpg
Snažím se pochopit ten systém vychovneho a nějak se mne to nedaří. Neviděli jste někdo někde nějaký slovní popis?

Takhle z toho nepochopím logiku kdo hráče vychoval, vždyť běžně hráč projde jako dítě klidně i několika kluby.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Sweník píše: 18 čer 2022 13:14 Online přenos na iSportu je docela výživný. Stále řeší Dědka. Už se nemohou dočkat jeho vystoupení. Jako kvalitně jim nabíjí. Na druhou stranu on to určitě moc dobře ví..

A perlička, prý jako jeden z mála se s ním přivítal Šindler. To zase bude v sezóně řečí, jak si rozhodčí kupuje... :-))
Přiznám se, že když vidím na fotkách např. Straku, jak se tam chytá s Gumou a Béďou, tak jsem zklamaný. V nedávné minulosti pro mne byl např. s Reichelem jedním z potencionálních lídrů našeho hokeje.

Ze zlaté generace toho moc nezbylo....

Pořád ale čekám, že v budoucnosti se ukáže třeba Výborný, Varaďa, Vrbata nebo kdokoliv další s morálkou na úrovni. :think:
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Muf píše: 18 čer 2022 13:50 Přiznám se, že když vidím na fotkách např. Straku, jak se tam chytá s Gumou a Béďou, tak jsem zklamaný. V nedávné minulosti pro mne byl např. s Reichelem jedním z potencionálních lídrů našeho hokeje.

Ze zlaté generace toho moc nezbylo....

Pořád ale čekám, že v budoucnosti se ukáže třeba Výborný, Varaďa, Vrbata nebo kdokoliv další s morálkou na úrovni. :think:
Cim to bude? Myslis, ze Vyborny, Varada a dalsi se nebudou objimat s borcema? Co opravdu necekam, ze by se objimali s p. Dedkem, mozna je to dobra zprava a mozna taky ne...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Danik23 píše: 18 čer 2022 14:04 Cim to bude? Myslis, ze Vyborny, Varada a dalsi se nebudou objimat s borcema? Co opravdu necekam, ze by se objimali s p. Dedkem, mozna je to dobra zprava a mozna taky ne...
Ne já to myslel tak, že borci jako je Straka tady roky nečině přihlíží tomu, jak svaz podporuje klientelismus, a vede hokej do žumpy a korunují to jejich podporou.

V minulosti jsem prostě od zlaté generace čekal, že to jednou budou chtít dělat srdcem a dát tak možnost uspět i svým následovníkům.

Dědek ten mne ve svých výpadech vlastně nechává v klidu, byť se ve většině názoru dá s ním souhlasit, tak jeho forma vystupování nám určitě nepomůže.

Na pozici šéfa svazu bych si představoval někoho jako je Kmoníček od vedle, zkušený a inteligentní chlap navíc s velmi dobrým vystupováním.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Muf píše: 18 čer 2022 14:34 Ne já to myslel tak, že borci jako je Straka tady roky nečině přihlíží tomu, jak svaz podporuje klientelismus, a vede hokej do žumpy a korunují to jejich podporou.

V minulosti jsem prostě od zlaté generace čekal, že to jednou budou chtít dělat srdcem a dát tak možnost uspět i svým následovníkům.

Dědek ten mne ve svých výpadech vlastně nechává v klidu, byť se ve většině názoru dá s ním souhlasit, tak jeho forma vystupování nám určitě nepomůže.

Na pozici šéfa svazu bych si představoval někoho jako je Kmoníček od vedle, zkušený a inteligentní chlap navíc s velmi dobrým vystupováním.
vidim to velmi podobne..
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

:joy: :joy: :joy:
14:51 – Mluví Dědek
Pardubický majitel Petr Dědek směřuje své dotazy o "odtékání financí z českého hokeje" směrem k Jiřímu Šlégrovi a Bedřichu Ščerbanovi, kteří jsou součástí výkonného výboru. K vášnivé diskuzi ale nedochází, po minutě je hotovo.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1093 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1077 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Autobusák píše: 18 čer 2022 14:57 :joy: :joy: :joy:
14:51 – Mluví Dědek
Pardubický majitel Petr Dědek směřuje své dotazy o "odtékání financí z českého hokeje" směrem k Jiřímu Šlégrovi a Bedřichu Ščerbanovi, kteří jsou součástí výkonného výboru. K vášnivé diskuzi ale nedochází, po minutě je hotovo.
Dědek griluje kandidáty.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Už jen to, že Král si půjčí peníze od svazu a nikomu to nevadilo by mělo znamenat automaticky stopku celému VV. Svaz neni banka nebo záložna a jestli je to právně čístý, tak morálně určitě není.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Petr Dědek se ptá, kdo dělá svazu právní služby. Martin Urban odpovídá, že je to advokátní kancelář Tomáše Krále za výhodnějších podmínek.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

"Tomáš Král si přišel zařídit nějaké náležitosti, aby si mohl půjčit u banky. Přišel v době, kdy půjčky u banky byly velmi nevýhodné."

Takže si půjčil za údajně vyšší úrok než v bance ale v bance to bylo nevýhodné? Jo, jasně...a teď tu o červený karkulce. 🤷🤦
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

digitalmouse píše: 18 čer 2022 15:24 "Tomáš Král si přišel zařídit nějaké náležitosti, aby si mohl půjčit u banky. Přišel v době, kdy půjčky u banky byly velmi nevýhodné."

Takže si půjčil za údajně vyšší úrok než v bance ale v bance to bylo nevýhodné? Jo, jasně...a teď tu o červený karkulce. 🤷🤦
Co je tom divného ? Přeci nejsem tak bohatý abych si bral levnou půjčku od banky, tak si vemu půjčku s vyšším úrokem od svazu.
Tohle prostě jen tak nevymyslíš. :see_no_evil: :joy: :joy: :joy:
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 843
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Pcehockeyfan25 píše: 18 čer 2022 15:22 Petr Dědek se ptá, kdo dělá svazu právní služby. Martin Urban odpovídá, že je to advokátní kancelář Tomáše Krále za výhodnějších podmínek.
Zaměstnával sám sebe :clap:
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Péťa zahájil ostrou palbu. Budeme velice oblíbený terč následující sezony. :-)
15:40 – Dědek pálí do výkonného výboru
„Připadá vám normální, že svaz právně zastupuje právní agentura Tomáše Krále? Mě tedy určitě ne," vrací se Dědek k předešlému tématu a ptá se vedení Českého hokeje.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

:D :D

Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

lucas003 píše: 18 čer 2022 16:05 :D :D


No jo Zenit a jeho nevyčerpatelná zásoba rádoby vtipných a předem připravených hlášek.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Aktuálně je přítomno 59 delegátů, zajímavé je, že ani jednou ze dvou pokusů se nestalo, že by 59 delegátů zvládlo hlasovat. Možná bude lepší přejít na papírky.

„Všichni zmáčkněte tlačítko 1,“ zazněl pokyn. Přesto jeden z delegátů zmáčknul číslo 3...

To je materiál. :grinning: :grinning: :grinning:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Gumid píše: 18 čer 2022 17:15 Aktuálně je přítomno 59 delegátů, zajímavé je, že ani jednou ze dvou pokusů se nestalo, že by 59 delegátů zvládlo hlasovat. Možná bude lepší přejít na papírky.

„Všichni zmáčkněte tlačítko 1,“ zazněl pokyn. Přesto jeden z delegátů zmáčknul číslo 3...

To je materiál. :grinning: :grinning: :grinning:
:clap:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 821 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

online na sport.cz v čase od 17:04 do 17:16 zcela přesně popisuje stav českýho hokeje...

update: šaráda pokračuje i v dalších minutách....
Naposledy upravil(a) tau dne 18 čer 2022 17:22, celkem upraveno 1 x.
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 843
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

17:20 – Hlasovat se bude na papíře
Petr Bříza rozhodl: hlasovat se nakonec nebude elektronicky, ale klasicky na papíře.

A je to tu, papír
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Naposledy upravil(a) Muf dne 18 čer 2022 17:34, celkem upraveno 2 x.
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 843
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Velké problémy s hlasováním. Výsledky od externí firmy, která zajišťuje technologický proces hlasování, se nezobrazily. „Vraťme se k papíru," velí proto Aleš Pavlík.

Firma spojená se kterým členem výboru :crazy:?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Takže klientelismus level tisíc.

Právní služby poskytuje 14 let prezident spolku. Údajně výhodně. Audit by dělal opět on.

Synátor prezidenta svazu dostává v pralese 100 litrů měsíčně...
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Smil Flaška z Pce píše:17:20 – Hlasovat se bude na papíře
Petr Bříza rozhodl: hlasovat se nakonec nebude elektronicky, ale klasicky na papíře.

A je to tu, papír
A tím je vlastně o vedení českého hokeje řečeno vše, dodal bych k tomu ze odměna členů dozorčí rady je krásných 3400Kč (nebo Kčs?), což určitě zajištuje jejich nesmírnou precizní vytrvalou a kvalitní práci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zamčeno