Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz

Zavřít až zčerná šmejd, ale nejhorší je, že takovým šmejdům to projde, a vždy najdou výmluvy, ta Obermajerová stejná pakáž....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Sweník píše: 17 čer 2022 11:21 Jestli fakt nevyhraje jejich figurka a někdo tam udělá pořádný audit, tak se máme na co těšit..

Kluci nenasytní toho na sobotu asi moc nenaspí. :-)
Tomu snad nevěříš? To nedovolí....spravedlnost neexistuje, nevěřím v to..
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

fansDKnL píše: 17 čer 2022 11:20 S titulem v Litvínově to bylo podobný jestli si to dobře pamatuju
Ano, i na tomto titulu si připisuje bez mrknutí oka hráčskej podíl. Byl už úplně na rozsypání. Na place to zkoušel, pomalej, snad už nejhorší. V playoff už snad ani nebyl aktivní hráč. Ale nějaký starty nejspíš na podzim posbíral, takže z toho medaili vytřískal.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Jyrka si od nějakýho PR kouzelníka nechá napsat nic neříkající, ale moc hezkej kandidátskej projev, kterej na sněmu pracně přečte a to bude ke zvolení bohatě stačit....Naslibuje co udělá a co změní (to, že se o změny mohl snažit už dávno je přece vedlejší), namaže med kolem hub a má to v kabeli....
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Sweník píše: 17 čer 2022 11:21 Jestli fakt nevyhraje jejich figurka a někdo tam udělá pořádný audit, tak se máme na co těšit..

Kluci nenasytní toho na sobotu asi moc nenaspí. :-)
Nám to MS ještě seberou:)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tomaso25 píše: 17 čer 2022 11:27 Ano, i na tomto titulu si připisuje bez mrknutí oka hráčskej podíl. Byl už úplně na rozsypání. Na place to zkoušel, pomalej, snad už nejhorší. V playoff už snad ani nebyl aktivní hráč. Ale nějaký starty nejspíš na podzim posbíral, takže z toho medaili vytřískal.
V kontextu Gumovejch úspěchů by si snad generál Paulus Rohlíků i ten titul se Vsetínem v 95 zasloužil
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Sam Tipacek to vidi na Hada
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Celkem jsem zvedavej, kde podepise Cam. Nedivil bych se, kdyby podepsal KHL..
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

jimmypop píše: 17 čer 2022 12:22 V kontextu Gumovejch úspěchů by si snad generál Paulus Rohlíků i ten titul se Vsetínem v 95 zasloužil
Samozřejmě.

Ony některý výroky Gumy jsou navíc tak moc podobný. Jen do Gumy bylo více investováno, když dělal šaška v politice. Ale když říká, jak mu nejde o funkce, jak chce zúročit svoje zkušenosti, jak působil v hokeji v několika různých pozicích (teda kromě hráčský ve všech neúspěšně, ale co už), tak úplně vidím Rohlajze, jak říkal, že v Dynamu dělal na x postech, tak klub zná a může ho řídit jako GM. :ruleta:
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Buď je PD génius a něco se tou ,kauzou spustilo, a lidi mu poděkujou, nebo je to blaf od tipáče, aby vydělal 1,4 na Lojzu? To se něco muselo opravdu stát....to jinak není možný, no bude to zajímavý..ale myslím, že to by Tipáč neudělal takový blaf, a ty kurzy se nemění pro nic za nic..
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Georgre píše: 17 čer 2022 13:30 Buď je PD génius a něco se tou ,kauzou spustilo, a lidi mu poděkujou, nebo je to blaf od tipáče, aby vydělal 1,4 na Lojzu? To se něco muselo opravdu stát....to jinak není možný, no bude to zajímavý..ale myslím, že to by Tipáč neudělal takový blaf, a ty kurzy se nemění pro nic za nic..
Nebo tipak hodil udičku sázejicim...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Já bych se nedivil, když angažmá v Putinstánu vezme i nějakej Čech, pěkně potichoučku, aby se to tady nerozmazávalo... A v srpnu začnou přípravný zápasy KHL a najednou je tam najdeme...Takovej Šulák je stále na soupisce Vladivostoku... Když by tam nechtěl hrát, smlouvu už by dávno rozvázal....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Kdo kolik bere (nejen) v hokeji, je mi tak nějak fuk. Ale docela by mě zajímalo, jak to bylo/je ve svazových Litoměřicích. Jakou smlouvu tam má například protekční řešeto Renáta mladší? Poprvé se tam zjevil už v sezoně 13/14 po neslavným návratu z Finska. Posledních pět sezon je už kmenovej hráč, vždy nenápadně prodlužuje o rok smlouvu. Stačil už podepsat i na příští rok. Když tak sleduju chování jeho fotra, tak by ani nepřekvapilo, kdyby tam měl nějakou opci ve smlouvě, která se automaticky aktivuje třeba po odehrání 15 zápasů nebo tak něco.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

tomaso25 píše: 17 čer 2022 14:04 Kdo kolik bere (nejen) v hokeji, je mi tak nějak fuk. Ale docela by mě zajímalo, jak to bylo/je ve svazových Litoměřicích. Jakou smlouvu tam má například protekční řešeto Renáta mladší? Poprvé se tam zjevil už v sezoně 13/14 po neslavným návratu z Finska. Posledních pět sezon je už kmenovej hráč, vždy nenápadně prodlužuje o rok smlouvu. Stačil už podepsat i na příští rok. Když tak sleduju chování jeho fotra, tak by ani nepřekvapilo, kdyby tam měl nějakou opci ve smlouvě, která se automaticky aktivuje třeba po odehrání 15 zápasů nebo tak něco.
Tam je to jasná malá domů.... Svaz to tam výrazně dotuje, je největší "sponzor" klubu... Nejen mladá Renáta je tedy defacto placená svazovými penězi....
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tau píše: 17 čer 2022 14:20 Tam je to jasná malá domů.... Svaz to tam výrazně dotuje, je největší "sponzor" klubu... Nejen mladá Renáta je tedy defacto placená svazovými penězi....
treneři okolo 100 tis....
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Tak co jsme se dozvěděli z debaty :

Jak pomoci klubům s vysokými energiemi na stadionech - budeme tlačit na vládu, parlament, kraje...

Jak zvýšit platy trenérům mládeže - z výnosu MS, budeme lobovat na vládě a v parlamentu

Jak pomoci rodičům dětí které nebudou mít na zvýšené klubové poplatky - budeme tlačit na vládu, parlament, kraje...

Na otázky na které bych rád slyšel odpovědi se pan redaktor samozřejmě nezeptal... (Hlavní mantra : Potřebujeme být v hokeji jednotní, sjednotit se... takže vše po staru... táhněme za jeden provaz... vzájemné útočení ničemu nepomůže)

O nic jste nepřišli... :crazy:
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Nevěřím tomu, že trenér, když mu dají dvakrát tolik, v sobě najednou objeví zázračné pedagogické schopnosti (o dovednostech ani nemluvím). A tak je to u nás se vším kolem hokeje.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Hrivik do Lekslandu.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

PL8 píše: 17 čer 2022 14:49 Nevěřím tomu, že trenér, když mu dají dvakrát tolik, v sobě najednou objeví zázračné pedagogické schopnosti (o dovednostech ani nemluvím). A tak je to u nás se vším kolem hokeje.
Tak ale díky kvalitnímu finančnímu ohodnocení se může i z trenéřiny dětí a mládeže stát atraktivní zaměstnání. A trenéři, aby o ně byl na trhu zájem a udrželi si dobrou a dobře placenou práci, pak budou mít sami zájem se vzdělávat, dávat tomu všechno, mít výsledky (tím myslím vychovat z dětí kvalitní hokejisty a slušný lidi, nikoliv hrát jen s tím nejlepším a vyhrávat zápas od zápasu)....
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pardubak1923 píše: 17 čer 2022 16:09 Hrivik do Lekslandu.
To by bývala byla z českých nebo slovenských hráčů, kteří by mohli být reální asi nejlepší náhrada za Sedláka. Je možné, že budou čekat, jestli se v tom Coloradu prosadí, ale pokud budou chtít centra před sezónou, tak už zbývají prakticky asi jenom Hudáček nebo Zohorna.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Kysela má s Hadamczikem osobní problém.... Nechápu, proč tihle noname dostávají před volbami prostor v médiích... Kdo nějakýho Kyselu zná... Českej hokej je rozpartičkovanej, plnej různých zákulisních kamarádšoftů, různých klik.... A to pak Pepik pomlouvá prvního kandidáta a vychvaluje třetího, Franta naopak pomlouvá třetího a vychvaluje druhýho, Čenda pomlouvává pátýho, třetího a druhýho a vychvaluje čtvrtýho....a Ludva pomlouvá všechny, protože jeho kůň mezi kandidáty není....

Vůbec neřeším že se naváží do Hada a vychvaluje Ščerbana. To je mně jedno.... Spíš se musím smát, jak je najednou každej strašně chytrej.....Včetně týpka, o kterým 20 let nikdo neslyšel a kterej má najednou plnou pusu hodnocení toho a tamtoho kandidáta....
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

tomaso25 píše:Kdo kolik bere (nejen) v hokeji, je mi tak nějak fuk. Ale docela by mě zajímalo, jak to bylo/je ve svazových Litoměřicích. Jakou smlouvu tam má například protekční řešeto Renáta mladší? Poprvé se tam zjevil už v sezoně 13/14 po neslavným návratu z Finska. Posledních pět sezon je už kmenovej hráč, vždy nenápadně prodlužuje o rok smlouvu. Stačil už podepsat i na příští rok. Když tak sleduju chování jeho fotra, tak by ani nepřekvapilo, kdyby tam měl nějakou opci ve smlouvě, která se automaticky aktivuje třeba po odehrání 15 zápasů nebo tak něco.
Však si někde na to svoje Lambo nebo Ferarri nebo co vlastně má teďka, musí vydělat …


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zamčeno