Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Ubuntu píše: 15 čer 2022 21:00 Pánové a dámy, jenž sledujete NHL, komu přejete pohár a kdo si myslíte že vyhraje? Já se přiznám, že bych ho za běžné situace přál Avalanches ale... jednak by me mrzelo kdyby nechytal finále Frankie a druhak jsem trochu naštvanej na Avs kvůli Sedlákoj.

Na druhé straně Tampa s hrozně pracovitým Ondrou Palátem.

Můj tip je, že AVS vyhraje 4:3 :)
Odmalička fandím Coloradu, začal jsem někdy v éře Sakic-Hejduk-Forsberg-Foote-Blake-Roy, takže moje přání je jasné :-) Navíc Tampa toho v předchozích letech už posbírala víc než dost a tak je zase čas, aby se radoval někdo, kdo už pohár dlouhou dobu neviděl :-) Poslední peníze bych na to každopádně nevsadil, Tampa má neskutečný tým, možná nejlepšího brankáře v NHL a v playoff vždycky zařadí ještě vyšší level. Očekávám skvělou sérii, výborný hokejový zážitek a pokud se na konci budou radovat laviny, tak budu nadšen :-)
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Ubuntu píše: 15 čer 2022 21:00 Pánové a dámy, jenž sledujete NHL, komu přejete pohár a kdo si myslíte že vyhraje? Já se přiznám, že bych ho za běžné situace přál Avalanches ale... jednak by me mrzelo kdyby nechytal finále Frankie a druhak jsem trochu naštvanej na Avs kvůli Sedlákoj.

Na druhé straně Tampa s hrozně pracovitým Ondrou Palátem.

Můj tip je, že AVS vyhraje 4:3 :)
Uz to chce nekoho jineho jako viteze Stanley Cupu, takze 4:1 Avs.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

woe píše: 15 čer 2022 21:31 Ať si Opa klidně řeší podle národnosti, ale je u mě hloupost zavřít si nějaké cesty a deklarovat něco, co po něm nikdo nechce. Nikdo, kdo se chce poprat o vrchol, přeci není nucen takové přihlášení dělat veřejně ...fakt by mě zajímalo, koho tím chce ohromit. Snad ho nakonec někdo neobviní z diskrimance a z toho, že nabízí nerovné podmínky..a nelíbí se mi, že si o nás agenti budou říkat, že do Dynama nabidnout hráče nemohou, protože pan majitel se diskriminace dopouští...viz

Diskriminace podle národnosti, rasy nebo státní příslušnosti
Mnohdy si podnikatelé s jazykem ani hlavu nelámou a rovnou do inzerátu napíší, že hledají někoho české národnosti. Zákon o zaměstnanosti ale jasně určuje, že pracovní místo nemá být nabízeno výhradně občanům ČR nebo osobám české národnosti a zaměstnavatel by tyto osoby neměl ani upřednostňovat. I nepřímé postihování státní příslušnosti je dle zákona nepřípustné....


Jasně, že Opa nedává inzeráty, že shání hokejisty jinak, ale podle mého si zahrává. Na mě to nedělá vůbec dobrý dojem...aby ho ještě někdo nenatřel, že...
Tak kazdej nemusi souhlasit s touhle cestou. Fajn..

Ale ukaz mne ten nacionalismus o kterym pises.

To bys mohl zacit u svazu, kterej “nacionalisticky”pripousti pouze 6 cizincu?
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Colorado 🆚 Tampa 4:3p1p
Vítězný gól Andre Burakovsky (27, Rakousko) padl už v čase 01:23, Palát 1+0! Francouz nečapal.
MacK 0+1, Makar 0+0, Stamkos 0+0, Kučerov 0+1.
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

K dnešnímu NHL snad jen to, že na budíky ve 2 ráno a následný celý den v práci jsem už asi starej :D

Ale jinak Colorado jinde co se týče šancí v prvním zápase. Bylo to klasicky jen o Vasilovi.
Colorado je po Pardubicích moje srdcovka od 98, kdy tam přestoupil Hejduk, takže já mám taky jasno...po letech bídy a posledních míst :-)
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Neviděl jsem sice celý zápas, ale co jsem viděl, Colorado bylo lepší. Palát dokráčel k nálepce nejlepšího českého hráče v NHL a je ve společnosti nejlepších světových hokejistů. Zaslouženě.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

woe píše: 15 čer 2022 13:21 Překvapuje mě, že se tak osvícený filantrop, jakým Opa je, uzavře do pouzdra nacionalismu

Mně to prijde ubohé. Cizinci odjinud, než ze Slovenska, tu pro fans nikdy nebyli problém... zajímalo mě, co touto selekcí hráčů sleduje
Mohu se slušně zeptat, koho ty by sis vlastně představoval? Dědek je tedy taky špatně. Evidentně si libuješ v tom neustálém pesimismu a rýpání do všech a všeho, ale fakt by mě čistě ze zvědavosti zajímalo, jaký ideál by se musel ve vedení našeho klubu objevit, abys s tím byl v pohodě?
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Ubuntu píše: 15 čer 2022 21:00 Pánové a dámy, jenž sledujete NHL, komu přejete pohár a kdo si myslíte že vyhraje? Já se přiznám, že bych ho za běžné situace přál Avalanches ale... jednak by me mrzelo kdyby nechytal finále Frankie a druhak jsem trochu naštvanej na Avs kvůli Sedlákoj.

Na druhé straně Tampa s hrozně pracovitým Ondrou Palátem.

Můj tip je, že AVS vyhraje 4:3 :)
Za mě naprosto ideální finále. Nebude mi vadit ani jedna varianta, ale o malý kousíček víc to přeju Avs. Tampa se naslavila už dost :). Tip: 4:2 Avs
Tesla a Devils
havlitom
Příspěvky: 610
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Pida11 píše: 16 čer 2022 07:01 K dnešnímu NHL snad jen to, že na budíky ve 2 ráno a následný celý den v práci jsem už asi starej :D
Já vstával dneska taky o hodinu a půl dřív, vzbudila mě však alergie, nikoliv NHL :ruleta:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Pida11 píše: 16 čer 2022 07:01 K dnešnímu NHL snad jen to, že na budíky ve 2 ráno a následný celý den v práci jsem už asi starej :D

Ale jinak Colorado jinde co se týče šancí v prvním zápase. Bylo to klasicky jen o Vasilovi.
Colorado je po Pardubicích moje srdcovka od 98, kdy tam přestoupil Hejduk, takže já mám taky jasno...po letech bídy a posledních míst :-)
Když si a to vzpomenu, tak to bylo u mě docela vtipný. Nemám v NHL žádnej tým, kterýmu fandím a moje sympatie se tam různě mění a přelévají, byť spíš preferuju původní šestku. A tak jsem jeden čas před cca 20 lety přál Coloradu i Detroitu zároveň i přes tehdejší velkou rivalitu. :nanana: Na jedný straně byl Hejduk, taky jsem si přál, aby Cup zvedl Bourque. Když pak byl na druhý straně Hašek, tak jsem pro změnu přál Křídlům. Oportunismus level Bureš. :rock:


Jinak k těm Slovákům v KHL. Prostě jako vždy. Někdo se neštítí situace, i když je sebevíc k poblití, a využije toho Na Slovači jsou dva agenti, kteří svoje ovečky jako kašpárky pro divadlo o mezinárodní lize rádi využijí. A když se hráči takhle využít nechají, tak to dopadá takhle.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Já už se ničemu nedivím, že jdou hrát někteří hráči do Ruska.... viz. Ovečkin kámoš a podporovatel toho idiota, žádná kritika odsouzení nic, hlavně, že láme rekordy v NHL....kdyby to amikum vadilo, tak je všechny vyhazí, ale je to byznys...a ten je na prvním místě.....peníze penize, když vidím kolik je okolo nás chytrosti, ale reálně to jde do prdele....
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: 16 čer 2022 08:26 Když si a to vzpomenu, tak to bylo u mě docela vtipný. Nemám v NHL žádnej tým, kterýmu fandím a moje sympatie se tam různě mění a přelévají, byť spíš preferuju původní šestku. A tak jsem jeden čas před cca 20 lety přál Coloradu i Detroitu zároveň i přes tehdejší velkou rivalitu. :nanana: Na jedný straně byl Hejduk, taky jsem si přál, aby Cup zvedl Bourque. Když pak byl na druhý straně Hašek, tak jsem pro změnu přál Křídlům. Oportunismus level Bureš. :rock:
Já to mám a měl úplně stejně, doslova. :-)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

PL8 píše: 16 čer 2022 07:11 Neviděl jsem sice celý zápas, ale co jsem viděl, Colorado bylo lepší. Palát dokráčel k nálepce nejlepšího českého hráče v NHL a je ve společnosti nejlepších světových hokejistů. Zaslouženě.
Ta spoluprace na golu s Kuchem 🍻🍻🍻
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Nějak jsem nezaregistroval informaci, že u mládeže u nás působí nově Libor Pivko :pivko:
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Gumid píše: 16 čer 2022 07:28
Tvl, to je zase perla. Kdo ponese následky svého rozhodnutí jít do Ruska? Vypadá to, že za všechny to bude chudák Dominik. Takže zakázat zákonem, kam by hráč mohl jít. Hmmm, co mi to jen..., že, p. Nedomanský, p. Crho, p. Klímo,...?
#onbaví #replechuj
Uživatelský avatar
Ubuntu
Příspěvky: 125
Registrován: 02 zář 2017 02:43
Obdržel "To se mi líbí": 17 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ubuntu »

Holly833 píše: 16 čer 2022 09:25 Tvl, to je zase perla. Kdo ponese následky svého rozhodnutí jít do Ruska? Vypadá to, že za všechny to bude chudák Dominik. Takže zakázat zákonem, kam by hráč mohl jít. Hmmm, co mi to jen..., že, p. Nedomanský, p. Crho, p. Klímo,...?
#onbaví #replechuj
Dominik není nejkovanější v komunikaci, nicméně myšlenka není špatná. Stejně jako nemůžeš pracovat pro teroristickou organizaci tak proč nezakázat pracovat pro teroristický stát?
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

PL8 píše: 16 čer 2022 07:11 Neviděl jsem sice celý zápas, ale co jsem viděl, Colorado bylo lepší. Palát dokráčel k nálepce nejlepšího českého hráče v NHL a je ve společnosti nejlepších světových hokejistů. Zaslouženě.
Zajimave je take to, ze Palat, kdykoliv prijel na repre tak tam byl ztracenej, stejne jako po vetsinou Vrana, Chytil... cim to bude?
Cimz nechci rict, ze nemas pravdu, mozna horky kandidat na nej hrace PO...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Muf píše: 16 čer 2022 09:24 Nějak jsem nezaregistroval informaci, že u mládeže u nás působí nově Libor Pivko :pivko:
Koukám, že na pozici šéfa se nakonec nic nezměnilo...

Libor má/měl status studující licenci a. Ještě ho lze najít ve struktuře u sousedů.
Propulse
Příspěvky: 6685
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Muf píše: 16 čer 2022 09:24 Nějak jsem nezaregistroval informaci, že u mládeže u nás působí nově Libor Pivko :pivko:
Mel by mit decka kolem U14
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

tomaso25 píše: 16 čer 2022 10:20 Koukám, že na pozici šéfa se nakonec nic nezměnilo...

Libor má/měl status studující licenci a. Ještě ho lze najít ve struktuře u sousedů.
Tak Pivka lanarili celkem dost. Ale jen proto, ze se jim nepodarilo presvedcit Sejby, aby to tady vzali, protoze jejich vize je jina nez Hemaka. A soucinnost je nemozna. Takze nas ceka zajimava situace. Sejbove maj na starosti kompletni mladez v Chrudimi. V situaci, ze je malo deti a kadry se prakticky do 8-9 tridy moc nedoplnujou. Takze se hraje na to co prijde. Bude zajimava situace kdyz to rozdeleni takhle vydrzi az se za 5 let budou utkavat mladeze Chrudim-Pce. Kterej pristup bude lepsi a kdo bude produkovat lepsi deti.
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

https://www.sport.cz/clanek/hokej-repre ... .seznam.cz

to je sebevědomí.....opravdu guma
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Stars píše: 16 čer 2022 13:48 https://www.sport.cz/clanek/hokej-repre ... .seznam.cz

to je sebevědomí.....opravdu guma
Guma for president.

Má střednědobej plán. Dělali na něm po večerech s klukama z výkonnýho výboru a Hnildou.

Chce udělat na svazu audit. Aby mu auditora nedoporučil doktor Král, kterej už je jen fanoušek a s hokejem nemá nic společnýho. :rock:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Zamčeno