Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1534 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

woe píše: 15 čer 2022 13:21 Překvapuje mě, že se tak osvícený filantrop, jakým Opa je, uzavře do pouzdra nacionalismu

Mně to prijde ubohé. Cizinci odjinud, než ze Slovenska, tu pro fans nikdy nebyli problém... zajímalo mě, co touto selekcí hráčů sleduje
Asi bych nebyl tak tvrdý jako ty, ale v podstatě souhlasím. Pokud chceme budovat tým a značku (záměrně raději nepoužívám slovo brand :-D ) evropské úrovně, tak mi přijde škoda uzavírat se jen na ČR a Slovensko. Hráči odjinud mohou přinést jiné aspekty a tým obohatit, mohou se od nich učit i naši hráči. Opravdu si nemyslím, že je na škodu mít tu někoho kvalitního z Kanady, kdo ukáže kanadskou bojovnost a zarputilost a nebo někoho ze severských zemí, kdo může mladým hráčům ukázat disciplínu a profesionalitu. Vždycky je to samozřejmě o výběru konkrétních hráčů a výše uvedené stereotypy rozhodně neplatí vždy, ale uzavírat se těmhle možnostem mi prostě přijde jako škoda.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

av69 píše: 15 čer 2022 14:33 Asi bych nebyl tak tvrdý jako ty, ale v podstatě souhlasím. Pokud chceme budovat tým a značku (záměrně raději nepoužívám slovo brand :-D ) evropské úrovně, tak mi přijde škoda uzavírat se jen na ČR a Slovensko. Hráči odjinud mohou přinést jiné aspekty a tým obohatit, mohou se od nich učit i naši hráči. Opravdu si nemyslím, že je na škodu mít tu někoho kvalitního z Kanady, kdo ukáže kanadskou bojovnost a zarputilost a nebo někoho ze severských zemí, kdo může mladým hráčům ukázat disciplínu a profesionalitu. Vždycky je to samozřejmě o výběru konkrétních hráčů a výše uvedené stereotypy rozhodně neplatí vždy, ale uzavírat se těmhle možnostem mi prostě přijde jako škoda.
Zámořskou zarputilost a bojovnost ostatním ukazují bráchové, kteří v Kanadě vyrůstali a navíc zarputilost a bojovnost mají v krvi po tátovi a dědovi...
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Mně by tady nějaký opravdu kvalitní cizinec nevadil, ale na druhou stranu i oceňuji, že se snaží složit kvalitní tým bez nich, i když je to určitě složitější.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

ve Zlíně to skončí v lepším případě jako ve Slavii, v horším jako v Chomutově.... a tomaso25 správně připomíná, že tomuto osudu jsme byli hodně blízko....
važme si toho, že tady můžeme řešit Sedláky, bráchy, novou arenu....
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 252 krát
Obdržel "To se mi líbí": 218 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

av69 píše: 15 čer 2022 14:33 Asi bych nebyl tak tvrdý jako ty, ale v podstatě souhlasím. Pokud chceme budovat tým a značku (záměrně raději nepoužívám slovo brand :-D ) evropské úrovně, tak mi přijde škoda uzavírat se jen na ČR a Slovensko. Hráči odjinud mohou přinést jiné aspekty a tým obohatit, mohou se od nich učit i naši hráči. Opravdu si nemyslím, že je na škodu mít tu někoho kvalitního z Kanady, kdo ukáže kanadskou bojovnost a zarputilost a nebo někoho ze severských zemí, kdo může mladým hráčům ukázat disciplínu a profesionalitu. Vždycky je to samozřejmě o výběru konkrétních hráčů a výše uvedené stereotypy rozhodně neplatí vždy, ale uzavírat se těmhle možnostem mi prostě přijde jako škoda.
Ja to beru spis jako takove placnuti do vody, vzhledem ke svazovym volbam a podobnym putkam, ktere p. Dedek vede, tak to bude pouzivat jako priklad:), nemyslim si, ze budem tak striktni:) az se objevi dobry cizinec a bude potreba, tak prijde, tak bych to videl...
Ceska cesta byla jiz nekolikrat trochu obejita, naposledy super posileni pred uzaverkou pred PO minulou sezonu, tady bych souhlasil- jiz nikdy vice...:)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Krištof z Brna do Vladivostoku. No, ty vole...

Ta fotka, na který má na sobě dres v ukrajinských barvách s chybou ve svým jménu, to tak nějak korunuje.

kryštof.jpg
Naposledy upravil(a) tomaso25 dne 15 čer 2022 15:32, celkem upraveno 1 x.
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1534 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

tomaso25 píše: 15 čer 2022 15:26 Krištof z Brna do Vladivostoku. No, ty vole...
Mám pochopení pro hráče, kteří v Rusku dohráli sezonu. Dokonce mám částečné pochopení i pro ty, kteří budou pokračovat ve stávajícím kontraktu, který třeba nejde úplně snadno zrušit. Je mi ale na blití z každého, kdo tam za současné situace dobrovolně podepíše novou smlouvu :sick:
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

tomaso25 píše: 15 čer 2022 15:26 Krištof z Brna do Vladivostoku. No, ty vole...

Ta fotka, na který má na sobě dres v ukrajinských barvách s chybou ve svým jménu, to tak nějak korunuje.
Buzíci se smáli, že nám odchází centr a ten jejich jde radši do Ruska no tvl :D :D
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

lucas003 píše: 15 čer 2022 15:31 Buzíci se smáli, že nám odchází centr a ten jejich jde radši do Ruska no tvl :D :D
Já se tam snažím nechodit, ale už zjistili, že ho vlastně, podobně jako Muellera, nechtěli a že Libor přivede mnohem lepší hráče? :grin:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

lucas003 píše: 15 čer 2022 15:31 Buzíci se smáli, že nám odchází centr a ten jejich jde radši do Ruska no tvl :D :D
Nakonec nám se Sedlák možná vrátí a oni budou mít prd. Ale mají z toho aspoň radost, stejně jako z odchodu Muellera.. :-))
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2067
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3687 krát
Obdržel "To se mi líbí": 491 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Dominik a drinky! #vzpomínka #osud

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Jedna zajímavost ke kandidátovi Béďovi:

Přesto, že nikdy netrénoval a nemá trenérské vzdělání, je šéfem trenérské komise svazu......
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Nebyly v minulosti nějaký náznaky, že by měl Dědek zájem? Něco si matně pamatuju.

https://www.sport.cz/clanek/fotbal-cesk ... .seznam.cz
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: 15 čer 2022 16:11 Jedna zajímavost ke kandidátovi Béďovi:

Přesto, že nikdy netrénoval a nemá trenérské vzdělání, je šéfem trenérské komise svazu......
Ale svazově politicky to Bédovi myslí.

Nakonec i ministr národní obrany soudruh Čepička byl armádním generálem, i když nebyl ani voják.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Dynamík Jistič píše: 15 čer 2022 16:39 Nebyly v minulosti nějaký náznaky, že by měl Dědek zájem? Něco si matně pamatuju.
Jj, vloni na podzim se o tom psalo...
Propulse
Příspěvky: 6701
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 45 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Jestli Zábranský do týdne nepodepíše Zohornu, tak začnou bejt na štatlu nervózní. Na TOP 3 v lize to zatím poskládaný nemá, potřebuje velkou rybu. Povedli se mu dva nákupy, ale tvářil se na víc.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

OnPce píše: 15 čer 2022 19:30 Jestli Zábranský do týdne nepodepíše Zohornu, tak začnou bejt na štatlu nervózní. Na TOP 3 v lize to zatím poskládaný nemá, potřebuje velkou rybu. Povedli se mu dva nákupy, ale tvářil se na víc.
Mozna jsem zaujaty, ale TOP 3 je utopie. Po odchodu Kristofa a Muellera je to za me tym maximalne na stred tabulky, muj nazor.
Uživatelský avatar
Ubuntu
Příspěvky: 126
Registrován: 02 zář 2017 02:43
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ubuntu »

Pánové a dámy, jenž sledujete NHL, komu přejete pohár a kdo si myslíte že vyhraje? Já se přiznám, že bych ho za běžné situace přál Avalanches ale... jednak by me mrzelo kdyby nechytal finále Frankie a druhak jsem trochu naštvanej na Avs kvůli Sedlákoj.

Na druhé straně Tampa s hrozně pracovitým Ondrou Palátem.

Můj tip je, že AVS vyhraje 4:3 :)
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Ať si Opa klidně řeší podle národnosti, ale je u mě hloupost zavřít si nějaké cesty a deklarovat něco, co po něm nikdo nechce. Nikdo, kdo se chce poprat o vrchol, přeci není nucen takové přihlášení dělat veřejně ...fakt by mě zajímalo, koho tím chce ohromit. Snad ho nakonec někdo neobviní z diskrimance a z toho, že nabízí nerovné podmínky..a nelíbí se mi, že si o nás agenti budou říkat, že do Dynama nabidnout hráče nemohou, protože pan majitel se diskriminace dopouští...viz

Diskriminace podle národnosti, rasy nebo státní příslušnosti
Mnohdy si podnikatelé s jazykem ani hlavu nelámou a rovnou do inzerátu napíší, že hledají někoho české národnosti. Zákon o zaměstnanosti ale jasně určuje, že pracovní místo nemá být nabízeno výhradně občanům ČR nebo osobám české národnosti a zaměstnavatel by tyto osoby neměl ani upřednostňovat. I nepřímé postihování státní příslušnosti je dle zákona nepřípustné....


Jasně, že Opa nedává inzeráty, že shání hokejisty jinak, ale podle mého si zahrává. Na mě to nedělá vůbec dobrý dojem...aby ho ještě někdo nenatřel, že...
Tesla
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Ubuntu píše: 15 čer 2022 21:00 Pánové a dámy, jenž sledujete NHL, komu přejete pohár a kdo si myslíte že vyhraje? Já se přiznám, že bych ho za běžné situace přál Avalanches ale... jednak by me mrzelo kdyby nechytal finále Frankie a druhak jsem trochu naštvanej na Avs kvůli Sedlákoj.

Na druhé straně Tampa s hrozně pracovitým Ondrou Palátem.

Můj tip je, že AVS vyhraje 4:3 :)
já to přeji Tampě, za to, že vyřadili Rangers :clap: :clap: :clap: :clap:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Ubuntu píše: 15 čer 2022 21:00 Pánové a dámy, jenž sledujete NHL, komu přejete pohár a kdo si myslíte že vyhraje? Já se přiznám, že bych ho za běžné situace přál Avalanches ale... jednak by me mrzelo kdyby nechytal finále Frankie a druhak jsem trochu naštvanej na Avs kvůli Sedlákoj.

Na druhé straně Tampa s hrozně pracovitým Ondrou Palátem.

Můj tip je, že AVS vyhraje 4:3 :)
Tipuji Bolts 4:2, protože obrana a golman

Pokud to Avs dají, budu jim to přát, ale teď tipujeme :]
Tesla
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

woe píše: 15 čer 2022 21:31 Ať si Opa klidně řeší podle národnosti, ale je u mě hloupost zavřít si nějaké cesty a deklarovat něco, co po něm nikdo nechce. Nikdo, kdo se chce poprat o vrchol, přeci není nucen takové přihlášení dělat veřejně ...fakt by mě zajímalo, koho tím chce ohromit. Snad ho nakonec někdo neobviní z diskrimance a z toho, že nabízí nerovné podmínky..a nelíbí se mi, že si o nás agenti budou říkat, že do Dynama nabidnout hráče nemohou, protože pan majitel se diskriminace dopouští...viz

Diskriminace podle národnosti, rasy nebo státní příslušnosti
Mnohdy si podnikatelé s jazykem ani hlavu nelámou a rovnou do inzerátu napíší, že hledají někoho české národnosti. Zákon o zaměstnanosti ale jasně určuje, že pracovní místo nemá být nabízeno výhradně občanům ČR nebo osobám české národnosti a zaměstnavatel by tyto osoby neměl ani upřednostňovat. I nepřímé postihování státní příslušnosti je dle zákona nepřípustné....


Jasně, že Opa nedává inzeráty, že shání hokejisty jinak, ale podle mého si zahrává. Na mě to nedělá vůbec dobrý dojem...aby ho ještě někdo nenatřel, že...
Vždyť jenom říká, že pokud to půjde, tak chce mít v kádru české případně slovenské hráče a dá se to chápat. Nikde netvrdí, že to je nějaký odpad a za žádnou cenu je tady nechce.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 767
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Ubuntu píše: 15 čer 2022 21:00 Pánové a dámy, jenž sledujete NHL, komu přejete pohár a kdo si myslíte že vyhraje? Já se přiznám, že bych ho za běžné situace přál Avalanches ale... jednak by me mrzelo kdyby nechytal finále Frankie a druhak jsem trochu naštvanej na Avs kvůli Sedlákoj.

Na druhé straně Tampa s hrozně pracovitým Ondrou Palátem.

Můj tip je, že AVS vyhraje 4:3 :)
Přeju Tampě a Ondrovi od zavedení plat. stropu (2005/06) údajně nedosažitelnej hattrick. A jsem v klidu. Než Avs zjistí, jak se hraje finále, bude hotovo, na čtyři zápasy. Něco jako Red Wings s Flyers '97 s vydeptaným Lindrosem s legií vlastní zkázy.
Zamčeno