Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Tak nemile zpravy..odchod Sedlaka je cekem zasadni cara pres plany, at si sportovni usek rika co chce..., tesil jsem se na nej, asi jeden z nejvetsich prichodu za dlouhou dobu do zadu, Bluma- s tim se dalo a asi pocitalo, Sedlak prisel jako rozdilovy centr a top kvalita, ted je to se soucastnym kadrem nastavene tak, jako v predchozich sezonach, tzn. je klidne mozne, ze se PO bude dohravat s krvi v ocich na 2,5 lajny a s Paulovicem na prvni presilovce, pokud se chce udelat opravdu vysledek tak musi nekoho privest, hlavne ne doplnovat:) dle Samohul sablona...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8468
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 492 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1116 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tomaso25 píše: 13 čer 2022 20:36 Je to masakr...

Jedinej Hadamczik snad něco předvádí.

Hašek podle očekávání úplně zatracenej.
Jihlavskej Richelieu a jeho sliby že Dukle by nijak nepomáhal.
Otakar Černý. Ty vole, pamatuju si, jak dělal hokej jako GM na Kladně. Pak se vetřel na svaz.

A Guma... Floskule za floskulí. Figurka mafiánů a přítel odpudivých lidí mektá o fairplay, morálce...
U Hašana bylo jasno po půl minutě :))
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7695
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Masakr tohleto...

Černý, prase na svazovým krmníku, o kterým nikdo nezná jeho jedinej pracovní úspěch, má tu drzost jít kandidovat na prezidenta svazu.

Guma prošel za časů, kdy byl napojenej na Paroubka, nějakými komunikačními kurzy. Ale to je tak všechno. Obhajuje dotace pro Litoměřice, že jsou "jen" 8 milionů a pak dodá, že platy tamních trenérů v tý částce nejsou. "Cítí" v hokejovým hnutí, že "Litoměřice nejsou populární projekt." Kámoš původním povoláním veksláka a provozovatele bordelů, dnes hoteliéra... Je mi z něj na blití. Prý je mu líto, že nedostal nominaci z Litnvínova. Sice tam posral všechno, na co sáhl...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8468
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 492 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1116 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Dizzy píše: 13 čer 2022 21:11 “Ty Jirko, co je vlastně ta diferecijace?”
Světáci 2

Starring Janžurka, Bohdalka
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8468
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 492 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1116 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tomaso25 píše: 13 čer 2022 21:27 Masakr tohleto...

Černý, prase na svazovým krmníku, o kterým nikdo nezná jeho jedinej pracovní úspěch, má tu drzost jít kandidovat na prezidenta svazu.
eMBíej, ještě si teda dodělá seminárku :))

Btw nebarví si šéfmediátor kštici?
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

jimmypop píše: 13 čer 2022 21:34
Btw nebarví si šéfmediátor kštici?
Vypadá to tak a hned mě to praštilo do očí když jsem pustil debatu.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Jestli zvolí Ščerbana, Šlégra nebo Černého, tak se nic nezmění a pojede se dál v klídku a smrádečku.
vh9913
Příspěvky: 397
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Autobusák píše: 13 čer 2022 21:38 Jestli zvolí Ščerbana, Šlégra nebo Černého, tak se nic nezmění a pojede se dál v klídku a smrádečku.
Hasek nebude lepsi, bohuzel. Jediny schopny MANAGER je tam Had.
Dizzy
Příspěvky: 3551
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 47 krát
Obdržel "To se mi líbí": 109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

jimmypop píše: 13 čer 2022 21:34 eMBíej, ještě si teda dodělá seminárku :))

Btw nebarví si šéfmediátor kštici?
Tak budeme držet o svaťáku palce Voťas;)
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Šlégr je opravdu guma
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5340
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 460 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Ted jsem to zapnul.

Kdyz nevis, delej si poznamky. Guma tvl…
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7695
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

"Je potřeba udělat maximum, aby..."

Za každý použití týhle sračky by měl Guma dostat lopatou do ksichtu.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7695
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »



Guma v kostce pohledem fotbalovýho novináře...
Dassty
Příspěvky: 1043
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

Za mě je potřeba útok doplnit. Už loni nám první útok chyběl.
Kousal je průměr. Radil nahradil Camaru, takže posílení je Hyka.
Odchodem Sedláka s Blümelem se nám rozpadl elitní útok. Blumel se nahradit dal. Čekám ze Koffer nebo Rohlík letos můžou vyskocit zas o něco výš. Ale TOP posila Sedlák je třeba nahradit

V úvahu připadá Zohorna, ale jeden útočník je fakt potřeba.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5340
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 460 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Renata se musi nekde u bucku a piva řechtat a celej svet se musi strachy klepat….
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3968
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 66 krát
Obdržel "To se mi líbí": 515 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Je mi až smutno z toho představení. Cirkus hadr.

S tímhle do světa asi neprorazíme. :crazy:

Když si představím na jejich místě Zbyňka, tak ten by z nich udělal normálně dementy. :wtf:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7695
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Guma s Černým se jako na jedný ze svých priorit shodli na tom, že "chtějí nastavit pozitivní rétoriku/atmosféru".

Suverénně největší tah na branku má ze zúčastněných chlap se sedmi křížky...

Tristní, tristní. Ale věřím, že svazoví panáci jsou se svým výkonem spokojeni.
Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

U Zohorny je to hlavně u vydržení. Prosím. neplést si to se stejným právnickým termínem, je to podobné, leč o čase. Zkrátka, dát mu kvalifikační nabídku a čekat třeba do srpna, zároveň s tím, že není jediný, o koho se zajímáme. A jen mu případně oznámíme, že náš zájem skončil.
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Sweník píše: 13 čer 2022 19:05 Klauzule? Psalo se, že přestoupil k nám. Jestli to bylo s klauzulí, nevidím potom rozdíl mezi obyčejným hostováním. Snad aspoň získají na přestup Hlavatého, a bez klauzule. :-)

Cadu? Vše je o penězích. Když mu nabídnou adekvátních smlouvu, tak do Plzně nebo do Ostravy asi nepůjde. Aspoň zatím.. I když jasné, zahrát si Ligu mistrů je asi sen každého hráče.

No snad seženou náhrady, protože jen s těmi veterány ligu nezachrání a nový stadion bude k ničemu.
Fotbalové Pardubice jsou na poměry ligy malý regionální klubíček s nejnižšími platy v lize. Tady se hráči chtějí zviditelnit a prodat dál. To je jediný důvod, proč tady hrají. Cadua nějaké Pardubice vůbec nezajímají, nemá jediný důvod tu zůstávat. Nabídce a možnostem Plzně nebo Ostravy se nejde vůbec rovnat v poměrech fkpce. Navíc mu za rok končí smlouva, teď je poslední možnost za něj získat hezké peníze. Prostě musí neustále dobře trefovat posily i hostovačky, jinak budou mít velké problémy, tak to prostě je. Ale jestli vyjde ten Hlavatý, tak by to mohlo být celkem terno. Snad udrží aspoň Solila a prodlouží Čelůstku..
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

lucas003 píše: 13 čer 2022 22:26 Fotbalové Pardubice jsou na poměry ligy malý regionální klubíček s nejnižšími platy v lize. Tady se hráči chtějí zviditelnit a prodat dál. To je jediný důvod, proč tady hrají. Cadua nějaké Pardubice vůbec nezajímají, nemá jediný důvod tu zůstávat. Nabídce a možnostem Plzně nebo Ostravy se nejde vůbec rovnat v poměrech fkpce. Navíc mu za rok končí smlouva, teď je poslední možnost za něj získat hezké peníze. Prostě musí neustále dobře trefovat posily i hostovačky, jinak budou mít velké problémy, tak to prostě je. Ale jestli vyjde ten Hlavatý, tak by to mohlo být celkem terno. Snad udrží aspoň Solila a prodlouží Čelůstku..
Na druhou stranu mají dost solidní mládež. Například nejstarší dorost byl teď třetí v lize, tak si třeba někoho dobrého vychovají a zpeněží..
zeno
Příspěvky: 765
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 61 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Tvl poslouchat Gumu nebo Hasana, to chce fakt dost odvahy. Horko tezko jsem to daval i pres spolupraci lahvinky Legendaria. Uffff.
Prekvapil me trosku Scerban, kterej mluvil obcas lip, nez jsem cekal.
V tom kandidatskym panoptiku je jedinej clovek, kterej ma nejakou predstavu o fungovani, o nedostatcich, o smeru, kudy hokej vest a kterej tu predstavu neschovava za nejaky obecny politicky fraze (v tom teda obzvlast Guma vynikal) - a smutny zjisteni je, ze diky svymu veku uz by klidne moh spis chodit na prochazky do parku, nez se angazovat do vedeni hokeje.
Nejak jsem cim dal tim vetsi skeptik ohledne budoucnosti.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Jakub82
Příspěvky: 2657
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Odchodem Blumela, Camary, Anděla a nepříchodu Sedláka, ještě vlastně A. Musil mimo hru máme průměrný útok. Ne o moc lepší než minulý rok a to nás vyřadil slabý Motor. Tento tým musí být ve 1/4, ale semifinále už zase být nemusí. Titul nemusí být nutně teď, ale 1/2 je už povinnost. Je potřeba koupit top útočníka plus slušného nebo při zranění by se hrálo opět na 1 1/2 útok a to se nedá.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Jakub82 píše: 13 čer 2022 23:07 Odchodem Blumela, Camary, Anděla a nepříchodu Sedláka, ještě vlastně A. Musil mimo hru máme průměrný útok. Ne o moc lepší než minulý rok a to nás vyřadil slabý Motor. Tento tým musí být ve 1/4, ale semifinále už zase být nemusí. Titul nemusí být nutně teď, ale 1/2 je už povinnost. Je potřeba koupit top útočníka plus slušného nebo při zranění by se hrálo opět na 1 1/2 útok a to se nedá.
Prumerny rozhodne ne, nicmene minimalne 1 utocnika, spise 2 bych tady urcite privital. A jestli teda Sedlak se po konci v zamori bude vracet sem tak jen dobre.
JirkaPCE
Příspěvky: 3549
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 402 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Dassty píše: 13 čer 2022 22:05 Za mě je potřeba útok doplnit. Už loni nám první útok chyběl.
Kousal je průměr. Radil nahradil Camaru, takže posílení je Hyka.
Odchodem Sedláka s Blümelem se nám rozpadl elitní útok. Blumel se nahradit dal. Čekám ze Koffer nebo Rohlík letos můžou vyskocit zas o něco výš. Ale TOP posila Sedlák je třeba nahradit

V úvahu připadá Zohorna, ale jeden útočník je fakt potřeba.
Zohorna by byl adekvátní náhrada za Blümela. Adekvátní náhradu za Sedláka asi budeme shánět těžko, ale kvalitní útočníky potřebujeme dva, aby to zase nedopadlo jak v minulé a vlastně i předminulé sezóně.
in-spyder
Příspěvky: 1740
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Tak jsem to panoptikum doposlouchal. Strašně tam chybí manažerský pohled, ale úplně strašně. Z toho bohužel vychází nejlépe had, tam se skloubí nějaká manažerská činnost, ale i znalost. A já i s jeho názory souzním, ale on je prostě extrém z druhé strany, on by svým způsobem to celý chtěl převrátit a to moc fungovat nebude, protože naopak by se v tom mohlo projevit to, že předseda je malý pán.

Guma ne, proboha ne, Hašana nehodnotím, on to myslí dobře, ale bohužel to je mimo jeho možnosti. U Bédi mám problém v tom, že on prostě lže, polovinu těch věcí, které říkal, říká jen proto, že ví, že je má říkat, jinak neuspěje. Ota je parodie sama o sobě.

Jak zde bylo zmíněno, tomu hokeji prostě chybí člověk jako Zbyňa. Člověk, který má drajf, jde hlava nehlava za svým, nebojí se vyslat letadlo na NHL, aby dosáhl svého. Pozor nemyslím tím, že to byl formát úplatku, ač se to dá také vykládat, ale jak chceš někoho přesvědčit pro tvoje zájmy, tvoji vizi, než tak, že ho posadíš do letadla a ukážeš mu někde jinde "takhle já přemýšlím a takhle to myslím".
Zamčeno