Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Sweník píše: 08 čer 2022 20:26 Hlavně být blízko, chodil bych fandit i těm klukům v "pralese". Má to logiku. I do Chrudimi určitě dost fanoušků Dynama zajede třeba v sobotu na zápas. Fandit našim klukům, být poblíž, neváhal bych ani chvilku dát si hokejového "tupláka" o víkendu.. :pivko:
Chrudim paráda, určitě zajedu kouknout.. už to tu také bylo :)

@Stars... Umělý experiment, akorát se to tam rozes4alo, tohle prostě nefunguje. U nás se na farmy pouze hraje, to nastavení má být úplně jinak. Být fanoušek Vrchlabí, asi bych byl taky na straně naštvaných a určitě bych patřil mezi ty, kteří by si nepřali, aby Opa o klub byť jen zavadil. A podsouvat jim, že si užívali a Opa to platil? Hm. A pročpak jsou tedy tak naštvaní? To jim budou i fans Dynama cpát, že "nám" mají být vděční? Oni nejsou, fakt ne. A můžem se stavět na hlavu. A to je Opa pán z regionu...

Opa je bohatý. Omlouvám se, já v něm vidím Bureše... čau lidi, mam prachy a tvítr a do všeho strčím nos. Opa tu nebude na věky. Nikdy k němu nepřestanu mít jistý odstup. Tito externí miliardaros, to je po čase po zábavě a vrhnou se jinam, nebo na něco jiného. Klub zachránil, sláva na nebesích. Ale obava ve mě zůstává. Ti stabilní opravdoví machři, ty není nikdy moc vidět. Ti opravdu top.
Teď je to dobrý. Jsem také spokojen. Ale obavy z budoucnosti hokeje v Pardubicích mám. Ale to už bude jiný příběh. Teď by nás mohli čekat sezóny, kdy semifinále bude povinnost...a to je příjemný
Tesla
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

https://www.halanebokone.cz

Fakt jsem čekal, že v sekci “o čem se nemluví” se dozvím něco, nějaký argument, který by třeba byl založen na nějakém pevnejsim základu než názor SPDvořáčkové a přepočet na obyvatele.

Koňáci, dejte do toho více, tomuhle se opravdu každý zasměje a výčet e-mailových adres to nezachrání.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

in-spyder píše: 08 čer 2022 21:36 https://www.halanebokone.cz

Fakt jsem čekal, že v sekci “o čem se nemluví” se dozvím něco, nějaký argument, který by třeba byl založen na nějakém pevnejsim základu než názor SPDvořáčkové a přepočet na obyvatele.

Koňáci, dejte do toho více, tomuhle se opravdu každý zasměje a výčet e-mailových adres to nezachrání.
hlavně už to ústřední motto "hala nebo koně" je absolutě hloupý...koňáci se veřejnosti snaží vsugerovat, že bude-li tam hala, nebudou koně, což je totální píčovina.... a opírat se o názory svačinářky Dvořáčkový, to je zoufalost....
OnPce
Příspěvky: 231
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

ad.1. K obehravání mladých kluků - super, ale první dvě lajny musí být s ohledem na ambice rozdílové, žádného našeho hráče do 22 let tam nyní bohužel nevidím

ad.2. kandidatura Dědka - čirý politický diletantismus, je za vodou, ale diplomacie je mu cizý, spíše působí jako sběratel osobních nepřátel, pak mu bude i vize k ničemu

ad.3. Pardubice B v Chrudimi - pokud v Chrudimi, tak HC Dynamo Chrudim, pod značkou Pardubice B ať hrajeme v Pardubicích
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

tomaso25 píše: 08 čer 2022 19:57 „Mohu potvrdit, že jsem nominaci obdržel a byl jsem požádán, abych ji přijal. V současné době se tím zabývám,“ uvedl pro hokej.cz Bříza.

Břízka se s těžkým srdcem obětuje
:rock: tvl to je panoptikum kandidatu .... snad jedine Had (ale ten uz ma svy leta) .... pak je jeste Hasan nejak nesvazanej s tou soucasnou svazovou chobotnici, ale u ne zas tezko pohledat nejakych extra managerskych dovednosti.... On to nakonec fakt vyhraje ten Brizka (i kdyz to vlastne ani moc nechce, ze jo)
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

woe píše: 08 čer 2022 21:25 Opa tu nebude na věky. Nikdy k němu nepřestanu mít jistý odstup. Tito externí miliardaros, to je po čase po zábavě a vrhnou se jinam, nebo na něco jiného. Klub zachránil, sláva na nebesích. Ale obava ve mě zůstává. Ti stabilní opravdoví machři, ty není nikdy moc vidět. Ti opravdu top.
Teď je to dobrý. Jsem také spokojen. Ale obavy z budoucnosti hokeje v Pardubicích mám. Ale to už bude jiný příběh. Teď by nás mohli čekat sezóny, kdy semifinále bude povinnost...a to je příjemný
Promiň, tady musím reagovat. A kdo tedy bude kde na věky?

Dědek podepsal (jasně, ještě to musí právně dokončit) smlouvu na 15+10 let. To Ti přijde málo? Kdyby postavil tu halu a investoval fakt 4 miliardy, mělo by pro něj smysl stěhovat extraligu z Pardubic? Proč by to dělal? Tomu moc nerozumím..

A kdo jsou opravdoví machři? Majitelé třineckých železáren, co taky postavili halu a svým zaměstnancům dali krom chleba i hry? :-) Jasné, jim o nic jiného nejde, budoucnost českého hokeje neřeší. Chléb a hry...

Oproti tomu Dědek je sice ne slon, ale spíše takový Tyranosaurus v porcelánu získaného z bývalé slávy a současného marastu českého hokeje . Zatím jen kritizuje, ale za mne ta kandidatura je "první vlaštovka", že nekecá jen do větru, potažmo hlavně médií..

Jako kde mají jasnou budoucnost? Za mne krom Sparty asi nikde. Jak říkal už Šmidberský, přejede Zbyňka (omlouvám se) auto, a co bude? Může přejet Straku, Zábranu, Jágra, Pavlíka, sousedovic Mirka, zkrátka kteréhokoliv z těchto hokejových "bláznů".. Při troše nadsázky, my tohle máme aspoň trochu pojištěné Dědkovým synem..
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jednání o převodu licencí proběhlo na úrovni majitelů a nebudeme k tomu zveřejňovat další informace. Nemá to ani smysl, protože bych nemohl být dostatečně upřímný. Pouze jedna poznámka - licence jsme v žádném případě nevyměnili zdarma.
Takhle reagoval pan Jakubec..

Licence nám fakt nespadla do klína zdarma jako například Zlodějům od vedle. A to byla dokonce extraliga.. :-))
Někdo holt tvrdě jedná a kupuje, a jiný jen roztahuje nožky jak dáma z nějakého vykřičeného "salónu".. :-)) I když pravda, tu hambatou dámu si zaplatili jejich daňoví otroci, akorát jich o tom ví pouze pidizlomek. :wave:
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Není nad to se po ránu zasmát, když čteš mechovský fórum, ta závist, jak jsou v hajzlu, že jim nepřišel kvalitní útočník místo Ohtanena....a jak pořád závidí, že máme PD a oni jen prasopsa....jo doufám, že v sezoně konečně budou tam kde je chceme mít
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Sweník píše: 08 čer 2022 23:56 Promiň, tady musím reagovat. A kdo tedy bude kde na věky?

Dědek podepsal (jasně, ještě to musí právně dokončit) smlouvu na 15+10 let. To Ti přijde málo? Kdyby postavil tu halu a investoval fakt 4 miliardy, mělo by pro něj smysl stěhovat extraligu z Pardubic? Proč by to dělal? Tomu moc nerozumím..

A kdo jsou opravdoví machři? Majitelé třineckých železáren, co taky postavili halu a svým zaměstnancům dali krom chleba i hry? :-) Jasné, jim o nic jiného nejde, budoucnost českého hokeje neřeší. Chléb a hry...

Oproti tomu Dědek je sice ne slon, ale spíše takový Tyranosaurus v porcelánu získaného z bývalé slávy a současného marastu českého hokeje . Zatím jen kritizuje, ale za mne ta kandidatura je "první vlaštovka", že nekecá jen do větru, potažmo hlavně médií..

Jako kde mají jasnou budoucnost? Za mne krom Sparty asi nikde. Jak říkal už Šmidberský, přejede Zbyňka (omlouvám se) auto, a co bude? Může přejet Straku, Zábranu, Jágra, Pavlíka, sousedovic Mirka, zkrátka kteréhokoliv z těchto hokejových "bláznů".. Při troše nadsázky, my tohle máme aspoň trochu pojištěné Dědkovým synem..
Nechci vystupovat jako obhájce <woe>, ale myslím, že mu rozumím a jeho postoj uznávám. Může přece velmi rychle nastat situace, kterou Dědek moc dobře zná. Nevím, jestli sám provozuje všechna logistická centra, která postavil... Vezměte si, že třeba pardubický pivovar patří Molsonu. Ten se také angažuje za mořem v hokeji, takže se může stát cokoli a v Pardubicích nastane změna. To přece nemůže vyloučit nikdo nikdy. Ale fakt je, že když bude nová superhala, zachování hokeje to asi silně podpoří. Myslím, že by takový barák nikdo bez hokeje neuživil...
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Kamarádi, kolegové :
Tak jen taková fakta - někdo do hokeje (fotbalu, sportu...) dává peníze, někdo jiný je na hokej (fotbal, sport...) naopak přisátý a penízky "sosá". Kdo z nich je pro hokej (fotbal, sport...) důležitější ? Koho z nich si vážit a kterých se snažit zbavit ?
Já nevím, ale ta naše společnost to má takové pomotané, že neumí rozlišit tyto dva typy.... Jo všimněte si, ti přisátí jsou hodně slyšet a své "sosání" si velmi obhajují a chrání...
Tak jen takové zamyšlení pro dnešní den...
Přeji vám kamarádi, přátelé, Dynamo rodino nádherný čtvrtek !!! Těšme se na skvělou sezonu našeho Dynama !!! :dance: :pivko:
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3237
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 470 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Tak jsem si říkal, že si pročtu na našem Facebooku názory na farmu v Chrudimi a je mi z toho teda totálně na blití. Takový nenávisti bych čekal možná tak na Zmrd fóru. Hrozně se mi líbí, jak nikdo nezná pozadí, ale všichni vědí, že je Dědek svině. Jo a pokud to někdo nevěděl, tak už do dvou let to tady Dědka přestane bavit. Vlastně už dřív, jestli mu nedovolí postavit halu.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Dynamík Jistič píše: 09 čer 2022 08:39 Tak jsem si říkal, že si pročtu na našem Facebooku názory na farmu v Chrudimi a je mi z toho teda totálně na blití. Takový nenávisti bych čekal možná tak na Zmrd fóru. Hrozně se mi líbí, jak nikdo nezná pozadí, ale všichni vědí, že je Dědek svině. Jo a pokud to někdo nevěděl, tak už do dvou let to tady Dědka přestane bavit. Vlastně už dřív, jestli mu nedovolí postavit halu.
Ano, inteligence některých lidí je bohužel, jak to říci slušně.... nižší... A tito lidé se vyjadřují ke všemu, jaderným elektrárnám, ekonomice, vše ví, vše znají.... Sociální sítě... veřejný prostor... V soukromí jsou nespokojení, nešťastní, frustrovaní... Ale všem nám poradí jak by to dělali oni kdyby mohli...
Sice o diskutované věci nic nevědí, nezjišťují si fakta, ale to oni přece nepotřebují - zanadávat si, plivnout... Uff to se jim ulevilo... :whistle: :whistle:
Ale to už přece nemůže nikoho překvapit v dnešní době.... takže klííííd... :pivko:
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Kdo pamatuje ?

VTJ Racek Pardubice (celým názvem: Vojenská tělovýchovná jednota Racek Pardubice) byl československý vojenský klub ledního hokeje, který sídlil v Pardubicích ve Východočeském kraji. V sezóně 1990/91 hrál klub druhou nejvyšší soutěž v zemi, ale v tabulce skončil na sestupovém 14. místě. Zanikl v roce 1991 po fúzi s Transportou Chrudim.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Někdejší uznávaný obránce míří na konferenci jako kandidát klubu Rytíři Kladno. Tak zní oficiální zpráva. Skutečností je, že Šlégr vykrystalizoval jako volba stávajícího svazového vedení. Muž, jenž by měl pokračovat v nastaveném trendu až do června 2024, kdy proběhne řádná volební konference a především mistrovství světa v Praze a Ostravě, u nějž se předpokládá výnos ve stovkách milionů korun. Jednapadesátiletý Šlégr je členem výkonného výboru svazu, v nedávné minulosti manažersky vedl extraligový celek z Litvínova, odkud musel odejít po zásahu nejvyššího vedení.Za oponou se mluví o tom, že za delegáty dost často nejezdí sám, ale v doprovodu vlivných lidí českého hokeje a společně přesvědčují voliče, že právě člen Triple Gold Clubu je tou nejlepší volbou.

Loutka Guma jezdí v doprovodu svých loutkovodičů... To je prezidentskej matroš, ty vole...
Uživatelský avatar
Ubuntu
Příspěvky: 125
Registrován: 02 zář 2017 02:43
Obdržel "To se mi líbí": 17 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ubuntu »

Screenshot_20220609-124609_Twitter.jpg
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Orosená_desítka píše: 09 čer 2022 11:59 Kdo pamatuje ?

VTJ Racek Pardubice (celým názvem: Vojenská tělovýchovná jednota Racek Pardubice) byl československý vojenský klub ledního hokeje, který sídlil v Pardubicích ve Východočeském kraji. V sezóně 1990/91 hrál klub druhou nejvyšší soutěž v zemi, ale v tabulce skončil na sestupovém 14. místě. Zanikl v roce 1991 po fúzi s Transportou Chrudim.
jasný, na Racek jsem chodíval.... a dokonce je tady mezi námi jeden borec, který v klubu aktivně působil, že kolego PL8 ;-)
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

🔴⚪
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pec92 píše: 09 čer 2022 13:31 No jsem zvědavý 😃
https://www.hokej.cz/machala-o-nejtezsi ... ce/5066223
Škoda, že nebyla situace okolo licence jasná dřív. Mohl být tahounem Chrudimi a doufat v laso z Pardubic..
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Orosená_desítka píše: 09 čer 2022 11:59 Kdo pamatuje ?

VTJ Racek Pardubice (celým názvem: Vojenská tělovýchovná jednota Racek Pardubice) byl československý vojenský klub ledního hokeje, který sídlil v Pardubicích ve Východočeském kraji. V sezóně 1990/91 hrál klub druhou nejvyšší soutěž v zemi, ale v tabulce skončil na sestupovém 14. místě. Zanikl v roce 1991 po fúzi s Transportou Chrudim.
Já jsem byl jeho první trenér, vedli jsme krajský přebor (tehdy celý Východočeský kraj včetně tehdejší Jiskry (???) Havlíčkův Brod, Spartaku Nové Město nad Metují, Náchoda) - ti všichni chtěli postoupit do druhé ligy... Hráli jsme rozhodující zápas v Brodě, v půlce zápasu jsme vedli 6:1 (trenéra jsem dělal celou sezónu sám, neměl jsem asistenta) a já jsem vůbec nepřikládal žádnou váhu tomu, že jsem tam měl v první lajně jednoho ze šéfů mazáků, hráče HavlBrodu a syna jeho předsedy... Proto jsem byl po zásluze potrestán a zápas jsme nakonec prohráli 7:8... Za pomoci rozhodčích i diváků, kteří nám tehdy kopali do střídačky (byla z vlnitého plechu), kouřili kolem střídačky a foukali na hráče kouř. Hodně dlouho jsem to měl v sobě. Tehdejší holubi mi pak říkali, že to věděli, ale báli se mi to říct...
Pak tam přišel Pavel "Jerry" Beránek, postoupili do druhé a pak i do první národní...
Bavilo mě to, protože kluci neměli téměř žádné úlevy, na zápasy chodili z nočních dozorčích služeb, žrali konzervy "májky" a nedostali ani blbý opušťák. Hokejově jsem si zvedl sebevědomí, protože jsme snadno poráželi, vlastně jako junioři, už tenkrát poloprofesionální týmy (HavlBrod, Nové Město, Náchod...), které vedly tehdejší trenérské krajské veličiny. A my jsme jim dávali latu... Až na ten poslední zápas... Od té doby vím, že je potřeba vyhrát právě ten poslední zápas sezóny.
Ale i jinak mě to poučilo - zúčastnil jsem se oficiálního dukláckého výběru, sice na nás zbývali ti poslední, ale tam mi hodně pomohl Pepík "Aušus" Agusta. Nakonec mých pár hráčů hrálo i nejvyšší soutěž u nás, a hlavně pak na Slovensku...
Omlouvám se za sentimentální žvást... To <Orosená desítka> mě nakopla...
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

PL8 píše: 09 čer 2022 14:03 Pak tam přišel Pavel "Jerry" Beránek, postoupili do druhé a pak i do první národní...
Berry....
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Dík za titul

vocas
Příspěvky: 188
Registrován: 28 led 2016 14:01
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vocas »

Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Dobře Antoš, dobře....
Zamčeno