Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Sweník
Příspěvky: 13956
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1140 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1112 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

kedar píše: 07 čer 2022 06:46 Nechci se do toho míchat , ale Haška znám osobně ,hokejista to byl fantastickej ,ale jako člověk je to úplný ko.ot a to je ještě dost slušný pojmenování.
V pohodě. Na druhou stranu Hada ani nemusíš znát osobně a víme, že je to špína chlap. Stačí si vzpomenout na jeho kšeftíky nebo jak vyjebal s Časym a vzal místo něj na OH svého příbuzného..

A Guma? Myslím, že už tady bylo napsáno vše.
kedar
Příspěvky: 2024
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Sweník píše: 07 čer 2022 07:06 V pohodě. Na druhou stranu Hada ani nemusíš znát osobně a víme, že je to špína chlap. Stačí si vzpomenout na jeho kšeftíky nebo jak vyjebal s Časym a vzal místo něj na OH svého příbuzného..

A Guma? Myslím, že už tady bylo napsáno vše.
Máš naprostou pravdu,kandidáti jsou opravdu strašný, ještě tam chybí Hnilička...... :red: :sick:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7548
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 602 krát
Obdržel "To se mi líbí": 810 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Něco na probuzení

Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8573
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 507 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1164 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

kedar píše: 07 čer 2022 07:35 Máš naprostou pravdu,kandidáti jsou opravdu strašný, ještě tam chybí Hnilička...... :red: :sick:
Milanovi ještě nikdo neřekl, že chce bejt taky kandidát?
subris
Příspěvky: 3187
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 312 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Dušan nepřemýšlí nad kandidaturou? :)
.... #zadynamo
av69
Příspěvky: 2582
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1509 krát
Obdržel "To se mi líbí": 935 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

subris píše: 07 čer 2022 08:05 ... Dušan nepřemýšlí nad kandidaturou? :)
Byla by to pro náš klub velmi bolestivá ztráta, ale pro český hokej bychom to určitě dokázali obětovat.
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Doufám, že se šéfem svazu stane Hadamczik. Za mě je to jediný relevantní kandidát.
Hnilička i Bříza o to stáli. Proč nakonec nekandidují, to nevím. Haška nebudu ani komentovat. Posral na co sáhnul s výjimkou chytání, tam byl skvělý.
Šlégr je kandidát výkonného výboru. Ten zapadne do systému, bude rád, že tam je a do ničeho jim nebude kecat a tím pádem se nezmění vůbec nic.
Hadamczik je jediný, který říká, že chce výměnu nejen výkonného výboru, ale že chce i změny soutěží atd. Z mého pohledu je jediný, který by chtěl udělat změny a ne tam jenom sedět na teplém místečku.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7702
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 777 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

PCE.MAN píše: 07 čer 2022 08:29 Doufám, že se šéfem svazu stane Hadamczik. Za mě je to jediný relevantní kandidát.
Hnilička i Bříza o to stáli. Proč nakonec nekandidují, to nevím. Haška nebudu ani komentovat. Posral na co sáhnul s výjimkou chytání, tam byl skvělý.
Šlégr je kandidát výkonného výboru. Ten zapadne do systému, bude rád, že tam je a do ničeho jim nebude kecat a tím pádem se nezmění vůbec nic.
Hadamczik je jediný, který říká, že chce výměnu nejen výkonného výboru, ale že chce i změny soutěží atd. Z mého pohledu je jediný, který by chtěl udělat změny a ne tam jenom sedět na teplém místečku.
Je to tak, Alois jako jedinej má nějakou zkušenost nad rámec trafikantskýho hokejovýho bafuňaření.

Král, Bříza, Pavlík a spol. si nakonec spočítali, že část veřejnosti, která se o to vůbec nezajímá, raději přijme nějakýho "kluka z Nagana". Původně byl na pozici vytipován Hnilička, jenže jemu se podařilo v posledním roce a půl se znemožnit právě i pro širší veřejnost, i když on si to neuvědomuje vůbec. Jeho působení v čele NSA byl jeden špatnej vtip, kterej uťal i ten, jenž si ho jako lapač na hlasy vybral. Tak se vybrala druhá figurka, která furt někam kandiduje, furt má potřebu se se základním vzděláním někam cpát.

Strašně by mě překvapilo, kdyby to nedopadlo volbou Gumy. Gang to navlíkl tak, že mu nominaci a podporu dal Jágr.
Pec92
Příspěvky: 2351
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 450 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Sweník píše: 06 čer 2022 21:57 Proč neandrtálec?
Vzdělaný chlap, který si podmanil NHL, byť tam šel celkem pozdě.
Konexe v hokeji má, akorát je nemusí zatím řešit.
A že zkouší podnikat? Za mne opět dobré zkušenosti (viz Dominator - nenechat za sebe jednat nikoho jiného)..
Hokej má rád (proto se několikrát vracel), udělal by pro něj maximum.
Ale hlavně! Nemá pravděpodobně žádné vazby. Dělal by to pouze srdcem a rozumem. Navíc, najmout si šíbra by taky dokázal..
Však jsem psal za kariéru respekt a klobouček ale povaha hrozná.. pro korunu by si nechal vrtat koleno... Hada nemusím ale za mě taky asi nejlepší volba
🔴⚪
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

tomaso25 píše: 07 čer 2022 08:47 Je to tak, Alois jako jedinej má nějakou zkušenost nad rámec trafikantskýho hokejovýho bafuňaření.

Král, Bříza, Pavlík a spol. si nakonec spočítali, že část veřejnosti, která se o to vůbec nezajímá, raději přijme nějakýho "kluka z Nagana". Původně byl na pozici vytipován Hnilička, jenže jemu se podařilo v posledním roce a půl se znemožnit právě i pro širší veřejnost, i když on si to neuvědomuje vůbec. Jeho působení v čele NSA byl jeden špatnej vtip, kterej uťal i ten, jenž si ho jako lapač na hlasy vybral. Tak se vybrala druhá figurka, která furt někam kandiduje, furt má potřebu se se základním vzděláním někam cpát.

Strašně by mě překvapilo, kdyby to nedopadlo volbou Gumy. Gang to navlíkl tak, že mu nominaci a podporu dal Jágr.
Vidím to stejně. Taky by mě hodně překvapilo, kdyby nevyhrál Šlégr. Kapři si svůj rybník prostě sami nevypustí. Že má podporu Jardy Jágra, to není nic divnýho. Jsou kamarádi, dlouhý roky spolu hráli a spoustu toho vyhráli. Šlégr bude mít podporu i Hniličky, Zábranskýho, Straky atd. to je asi jasný.
Na prd je to, že vše zůstane při starém, změny budou kosmetický na oko, aby se neřeklo, jestli vůbec nějaký. Možná od dalšího ročníku sníží počet klubů v juniorské lize o dva a v mezičase vymyslí, jak zachovat prachy tak, aby se nezměnilo nic.
Podle mého soudu bude hlavní úkol celého výkonného výboru to, jak si rozdělit předpokládaný zisk z domácího mistrovství světa. To je teď jediné, co je bude zajímat. Na změny v mládežnickém hokeji v tomto složení nevěřím.
av69
Příspěvky: 2582
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1509 krát
Obdržel "To se mi líbí": 935 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Dědek se s tím nesere. Po očekáváné výhře Šlégra asi opět nebudeme na svazu zrovna dvakrát oblíbení.
Naposledy upravil(a) av69 dne 07 čer 2022 10:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1123
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Hadamczik podle me neni dobra volba. 7 x na krku je moc. Vek ae proste neda zastavit. V tomhle veku zacne trpet syndromem ja vim vsechno nejlip, nebude pruznej a je riziko ze nevydrzi makat ve vysokym tempu. Pred 10 leti asi dobra volba ted spatny napad. Ja nemam nic proti veku, ale ono se to osalit neda.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7702
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 777 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

PCE.MAN píše: 07 čer 2022 10:39 Vidím to stejně. Taky by mě hodně překvapilo, kdyby nevyhrál Šlégr. Kapři si svůj rybník prostě sami nevypustí. Že má podporu Jardy Jágra, to není nic divnýho. Jsou kamarádi, dlouhý roky spolu hráli a spoustu toho vyhráli. Šlégr bude mít podporu i Hniličky, Zábranskýho, Straky atd. to je asi jasný.
Na prd je to, že vše zůstane při starém, změny budou kosmetický na oko, aby se neřeklo, jestli vůbec nějaký. Možná od dalšího ročníku sníží počet klubů v juniorské lize o dva a v mezičase vymyslí, jak zachovat prachy tak, aby se nezměnilo nic.
Podle mého soudu bude hlavní úkol celého výkonného výboru to, jak si rozdělit předpokládaný zisk z domácího mistrovství světa. To je teď jediné, co je bude zajímat. Na změny v mládežnickém hokeji v tomto složení nevěřím.
Já to spíš myslel tak, že to na veřejnost, která o tom nic neví, působí dobře, že ho navrhne Jágr a proto to takhle bylo vymyšlený. "Máňo, Jirku Šlégra navrhuje Jarda, takže to bude dobrý, budeme zase vozit medaile."

A když se to zkombinuje s tím, že jedinej schopnější kandidát je u veřejnosti krajně neoblíbenej, za což si z velký části může sám, tak se výsledek bohužel nabízí...
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2043
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3612 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

kedar píše: 07 čer 2022 07:35 Máš naprostou pravdu,kandidáti jsou opravdu strašný, ještě tam chybí Hnilička...... :red: :sick:
ANO! :heart_eyes:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7702
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 777 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Holly833 píše: 07 čer 2022 11:47 ANO! :heart_eyes:
Milan se teď plně koncentruje na důležitou pozici "poradce generálního sekretáře ČSLH".

Je to jistě klíčová a odpovědná pozice.
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2043
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3612 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Gumid píše: 07 čer 2022 07:54 Něco na probuzení

Díky. Dojemné :sneezing_face: . Já tu budoucnost vidím vyloženě růžově, když ti kucí tak pěkně mluví a slibují.
:unicorn: :man_mage: :angel: :rainbow:
PL8
Příspěvky: 2154
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 477 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Neumím říct, do jaké míry je funkce předsedy (prezidenta) hokejového svazu reprezentativní nebo výkonná. Nevím, čím si získal Tomáš Král lidi kolem sebe (ale získal si je, to je fakt). Podle mého by měl mít prezident kolem sebe lidi s vizemi a se zkušenostmi z prosazování názorů. Český hokej teď nepotřebuje vyměnit reprezentanta, ale musí vyměnit názory. Zůstanou tam stejní lidé kolem "nového" šéfa? A změní tito něco nebo o tom budou mluvit a vymýšlet nové tréninkové školy? Pokud to "něco" změní, měl by je prezident hned vyhodit, protože na tu změnu měli opravdu minimálně deset let (spíše víc) a neudělali to...
Třeba Hudler to řekl dost jasně, co se normálně v přípravě dělá. Bude český hokej schopen oslovit lidi zastávající podobné názory?
Bude třeba schopen český hokej nechat děti dělat další sporty i na úkor množství tréninků na ledě? Víc ledu tady rezonuje dvacet let a ukazuje se, že je to k ničemu. Budou noví lidé tak odvážní?
av69
Příspěvky: 2582
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1509 krát
Obdržel "To se mi líbí": 935 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

A ještě přitvrdíme...
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

tomaso25 píše: 07 čer 2022 11:19 Já to spíš myslel tak, že to na veřejnost, která o tom nic neví, působí dobře, že ho navrhne Jágr a proto to takhle bylo vymyšlený. "Máňo, Jirku Šlégra navrhuje Jarda, takže to bude dobrý, budeme zase vozit medaile."

A když se to zkombinuje s tím, že jedinej schopnější kandidát je u veřejnosti krajně neoblíbenej, za což si z velký části může sám, tak se výsledek bohužel nabízí...
Jo jo, to je pravda. Šlégr má rozhodně lepší image než Lojza. Ale to video je strašný. Hrozně hraný. Plný klišé typu nebudu rozdělovat ale spojovat.
Já nevím. Mně tyhle prohlášení přijdou směšný a spíš mě odrazují než přesvědčují.
Tím ale na Šlégra nechci nakydávat že to nemyslí vážně. On to asi i myslí vážně a jde do toho s nějakými představami a entuziasmem, ale podle mě brzy pozná, že současný výkonný výbor ho nenechá nic udělat, ani kdyby on sám stokrát chtěl. Nemyslím si, že on by tam šel s tím, že si nahrabe nebo že by měl primárně nějaký nekalý úmysly. Jenom prostě nemá ty schopnosti a nedostane vůbec šanci něco zásadně měnit.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1448
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 313 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

PL8 píše: 07 čer 2022 12:14 Neumím říct, do jaké míry je funkce předsedy (prezidenta) hokejového svazu reprezentativní nebo výkonná. Nevím, čím si získal Tomáš Král lidi kolem sebe (ale získal si je, to je fakt). Podle mého by měl mít prezident kolem sebe lidi s vizemi a se zkušenostmi z prosazování názorů. Český hokej teď nepotřebuje vyměnit reprezentanta, ale musí vyměnit názory. Zůstanou tam stejní lidé kolem "nového" šéfa? A změní tito něco nebo o tom budou mluvit a vymýšlet nové tréninkové školy? Pokud to "něco" změní, měl by je prezident hned vyhodit, protože na tu změnu měli opravdu minimálně deset let (spíše víc) a neudělali to...
Třeba Hudler to řekl dost jasně, co se normálně v přípravě dělá. Bude český hokej schopen oslovit lidi zastávající podobné názory?
Bude třeba schopen český hokej nechat děti dělat další sporty i na úkor množství tréninků na ledě? Víc ledu tady rezonuje dvacet let a ukazuje se, že je to k ničemu. Budou noví lidé tak odvážní?
Vnímám to podobně. Střetnou se dva směry. Konzervativní, který bude mít zájem spíše na setrvání stavu se starými pořádky a nový progresivní s vizí větších zásahů do zaběhnutých linií.

Když se tu momentálně poměřuje Guma s Hadem, tak Jirka nemá manažerské schopnosti tvrdého businessmana, kdežto Lojza zvládne bravurně nastavit koncepci a korigovat její směřování přes ostatní manažery.
Nepotřebujeme vlídného kamaráda, který je tak hodný, že nic neprosadí, naopak musí přijít despota s autoritativním řízením, čehož je Hadamczik právě i díky svému věku nabytým zkušenostem z řízení, schopen.
FOGLIK
Příspěvky: 5259
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 814 krát
Obdržel "To se mi líbí": 383 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Holly833 píše: 07 čer 2022 11:55 Díky. Dojemné :sneezing_face: . Já tu budoucnost vidím vyloženě růžově, když ti kucí tak pěkně mluví a slibují.
:unicorn: :man_mage: :angel: :rainbow:
Viděl jsem hada chcát, koně blít, ale tohle teda :)))))
FOGLIK
Příspěvky: 5259
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 814 krát
Obdržel "To se mi líbí": 383 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

PCE.MAN píše: 07 čer 2022 12:18 Jo jo, to je pravda. Šlégr má rozhodně lepší image než Lojza. Ale to video je strašný. Hrozně hraný. Plný klišé typu nebudu rozdělovat ale spojovat.
Já nevím. Mně tyhle prohlášení přijdou směšný a spíš mě odrazují než přesvědčují.
Tím ale na Šlégra nechci nakydávat že to nemyslí vážně. On to asi i myslí vážně a jde do toho s nějakými představami a entuziasmem, ale podle mě brzy pozná, že současný výkonný výbor ho nenechá nic udělat, ani kdyby on sám stokrát chtěl. Nemyslím si, že on by tam šel s tím, že si nahrabe nebo že by měl primárně nějaký nekalý úmysly. Jenom prostě nemá ty schopnosti a nedostane vůbec šanci něco zásadně měnit.
Možná to je hodnej kluk , ale potom je teda úplně blbej. Stačilo jeho účinkování ve sněmovně. Nebo tu je potom ta druhá možnost....
Stars
Příspěvky: 6741
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 623 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

FOGLIK píše: 07 čer 2022 13:38 Viděl jsem hada chcát, koně blít, ale tohle teda :)))))
Tohle je silný tabák....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7702
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 777 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Ono samo o sobě je paradoxní, že "progresivní" směr zastupuje sedmdesátiletej chlap, kterej byl v době především konce svýho působení u reprezentace považovanej za konzervativního.

A hned tři naganští vítězové, kteří se hokejově podívali do světa, jsou na straně "konzervativního směru". Je to trochu, jako když ve fotbalu berbrovský křídlo začal veřejně zastupovat Karel Poborský, ale tvářil se, že ho nezastupuje...

Šlégr se chce tradičně soustředit na výchovu mládeže. Přitom řídil několik let klub, jenž kdysi býval mládežnickou baštou, ale za Šlégrova působení tamní mládež dál jen upadala, protože ani na téhle úrovni s tím nedokázal nic udělat. Jak může uspět někdo na zastřešující manažerský pozici, když nedokázal uspět ani ve "svým" klubu?
Jágr vlastní klub, kterej se potácí mezi extraligou a pralesem. Mládež tam má v úplných troskách a kádr má plnej cizinců. Kdyby byla kvóta deset ciznců, měl by jich tam jedenáct. Všechny problémy českýho hokeje na jednom místě. Byl tak výjimečný hokejový dítě a později hráč, že jeho mládežnická výchova je na obyčejný hokejový smrtelníky nepřenositelná. Ať je klidně ambasador, ale proč je ve výkonný funkci? Mezitím si založil pokus o podnikání, protože podle svých slov hledá další náplň svýho života.
Hnilička se vydal cestou trafikanta a vyžírky, to už nemá cenu ani komentovat.

Hokej je kouzelný prostředí...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7548
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 602 krát
Obdržel "To se mi líbí": 810 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Zamčeno