Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Sweník
Příspěvky: 13963
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1113 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Mluví docela rozumně, snad tu NHL nakonec nevezme, jak by si přáli fanoušci Motoru. V jeho věku by dvoucestná smlouva nedávala smysl. Navíc četl jsem i jeho starší rozhovory a tam rozhodně nadšením ze třetí nebo čtvrté lajny neoplývá.

No těším se na něj hodně, za mne zatím asi nejzvučnější jméno, co přichází do extraligy.

Mimochodem Skalický pokračuje ve Finsku, tam pravděpodobně spláče hlavně Třinec. Tipuji, že to měla být jejich hlavní posila. Vypadá to, že všichni tak nějak vyčkávají. Většina hráčů doufá v zahraniční angažmá a kluby jako Třinec, Liberec nebo Kometa zatím jen mlsně a marně vyhlížejí. Jsem rád, že u nás se na nic nečekalo a hráče jsme podepsali, co nejdříve to jen šlo. :thumbup:
Teď už jen doufat, že krom Blümy nám NHL nikoho jiného nesebere.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5846
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 171 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

mechanik píše: 03 čer 2022 23:55 já spíš nechápu proč jsou díry i na těch mini tribunkách za brankama
nejsou to nějaký "must to be" únikový cesty?
Stars
Příspěvky: 6741
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 623 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Stars
Příspěvky: 6741
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 623 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

av69
Příspěvky: 2585
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1513 krát
Obdržel "To se mi líbí": 945 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

285700779_5167998153307279_7275919031051110108_n.jpg
Sweník
Příspěvky: 13963
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1113 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

https://www.bezfrazi.cz/pribehy/lukas-s ... -po-kameni

Nevím, možná to tady už bylo. Článek je sice napsaný po jeho první sezoně v NHL, ale i tak je celkem zajímavý.
JirkaPCE
Příspěvky: 3583
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 04 čer 2022 11:46 Mluví docela rozumně, snad tu NHL nakonec nevezme, jak by si přáli fanoušci Motoru. V jeho věku by dvoucestná smlouva nedávala smysl. Navíc četl jsem i jeho starší rozhovory a tam rozhodně nadšením ze třetí nebo čtvrté lajny neoplývá.

No těším se na něj hodně, za mne zatím asi nejzvučnější jméno, co přichází do extraligy.

Mimochodem Skalický pokračuje ve Finsku, tam pravděpodobně spláče hlavně Třinec. Tipuji, že to měla být jejich hlavní posila. Vypadá to, že všichni tak nějak vyčkávají. Většina hráčů doufá v zahraniční angažmá a kluby jako Třinec, Liberec nebo Kometa zatím jen mlsně a marně vyhlížejí. Jsem rád, že u nás se na nic nečekalo a hráče jsme podepsali, co nejdříve to jen šlo. :thumbup:
Teď už jen doufat, že krom Blümy nám NHL nikoho jiného nesebere.
U Třince jsem snad nikde nečetl ani žádné spekulace, kdo by k nim mohl zamířit a hlavně v obraně přišli o dva stěžejní obránce. Co se týká té Komety, uvidíme, co se jim ještě podaří. Pokud by jim vyšli ti dva obránci, udrželi by Muellera a vyšel by jim třeba i ten Zohorna, který nejspíš opět jako loni dlouho vybírá, tak by určitě taky byli adepti na první čtyřku.
Sweník
Příspěvky: 13963
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1113 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 04 čer 2022 16:41 U Třince jsem snad nikde nečetl ani žádné spekulace, kdo by k nim mohl zamířit a hlavně v obraně přišli o dva stěžejní obránce. Co se týká té Komety, uvidíme, co se jim podaří. Pokud by jim vyšli ti dva obránci, udrželi by Muellera a vyšel by jim třeba i ten Zohorna, který nejspíš opět jako loni dlouho vybírá, tak by určitě taky byli adepti na první čtyřku.
Třinec podle mne fakt vyčkává. I když Skalického Orságh zná, tipuji, že od nich měl hodně dobrou nabídku. Přesně tyhle Slováky si oni stahují..

Brno? Já nevím, podle mne nemají jedničku do brány. A ti beci? Kempný chce podle dnešního článku pokračovat v NHL. A Jordán o Brnu ani nechtěl mluvit. Prioritou je pro něj Finsko nebo Švédsko. V Třinci taky určitě shání obránce. Sparta hledá poctivého beka za Dvořáka. Litvínov taky hledá kvalitního obránce na přesilovky a peníze na něj asi mají. Myslím, že tolik beků na trhu ani není, leda cizinci.

Když to tak sleduji, je fakt bomba, jaké hráče se povedlo podepsat nám. V podstatě první lajnu bronzového týmu KHL, k tomu jejich prvního gólmana, tři fakt top obránce (z toho dva reprezentační) a ještě Ráďu jako bonus.. :-)
JirkaPCE
Příspěvky: 3583
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 04 čer 2022 16:55 Třinec podle mne fakt vyčkává. I když Skalického Orságh zná, tipuji, že od nich měl hodně dobrou nabídku. Přesně tyhle Slováky si oni stahují..

Brno? Já nevím, podle mne nemají jedničku do brány. A ti beci? Kempný chce podle dnešního článku pokračovat v NHL. A Jordán o Brnu ani nechtěl mluvit. Prioritou je pro něj Finsko nebo Švédsko. V Třinci taky určitě shání obránce. Sparta hledá poctivého beka za Dvořáka. Litvínov taky hledá kvalitního obránce na přesilovky a peníze na něj asi mají. Myslím, že tolik beků na trhu ani není, leda cizinci.

Když to tak sleduji, je fakt bomba, jaké hráče se povedlo podepsat nám. V podstatě první lajnu bronzového týmu KHL, k tomu jejich prvního gólmana, tři fakt top obránce (z toho dva reprezentační) a ještě Ráďu jako bonus.. :-)
Opravdu se nestává často, aby se někomu podařilo přivést všechny hráče, které chce a ještě navíc takové kvality. Akorát je škoda toho Blümela, že tady aspoň ještě tu jednu sezónu nedá.
Sweník
Příspěvky: 13963
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1113 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 04 čer 2022 17:02 Opravdu se nestává často, aby se někomu podařilo přivést všechny hráče, které chce a ještě navíc takové kvality. Akorát je škoda toho Blümela, že tady aspoň ještě tu jednu sezónu nedá.
A teď extrém. Nebýt Dědka s Heřmanem, asi by byl letos v Dušanově hledáčku tenhle kluk.. A my bychom skřípěli zuby, jak ten Zlín zbrojí a do baráže máme hrozně daleko, když nám budou stát v cestě..

https://hokej.cz/dvojice-ceskych-obranc ... mu/5066149
in-spyder
Příspěvky: 1751
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

tau píše: nejsou to nějaký "must to be" únikový cesty?
Nemyslím si, protože to jsou díry několik metru široké. Asi by tam možná museli být vnitřní schodiště, nicméně jsou to nejmenší tribuny a par radách, nevím, odhadem 500 lidi.

Na te stavbě je vidět extrémní financní úspora, protože základy, nosníky mít musíš, ale pak počítáš každou korunu a dovedu si představit, ze udělat tam díru je levnější než souvislá tribuna a vnitřní schodiště. A přitom by jsi dal třeba milion na jednu stranu navíc, měl +200 mist, ale proste celkove by jsi se nevešel, pze by si musel na ten počet navýšit záchodky, plochy a další a to jsou další miliony.


Sent from my iPhone using Tapatalk
OnPce
Příspěvky: 266
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Není náznak, kam podepíše Blümel?
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7549
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 602 krát
Obdržel "To se mi líbí": 811 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7703
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 777 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Gumid píše: 05 čer 2022 22:36 Další kádr na prezidenta. :astonished:

https://www.sport.cz/clanek/hokej-ostat ... gr-3413758
Je vyloženě zábavný, že Guma dělání gorily Paroubkovi v obskurní pidistraně v parlamentu a neúspěšný řízení hokeje v Litvínově považuje za svoje klady.

Ideální je omezená figurka, co si o sobě myslí, že je schopná, důležitá a je přesvědčená, že si zaslouží důležitou funkci. O to líp se tihle ješitové vodí. Myslím, že Guma bude zvolen.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5846
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 171 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Guma s úspěšně ukončeným osmiletým základním vzděláním a nedokončeným učňákem bude ideálním předsedou svazovýho panoptika....
subris
Příspěvky: 3187
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 312 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2053
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3651 krát
Obdržel "To se mi líbí": 488 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Sweník píše: 04 čer 2022 16:55Kempný chce podle dnešního článku pokračovat v NHL.
Tak to jsem zvědavý. Že sám hráč chce, je hezké, ale i druhá strana musí chtít. Dle NBC nebo spotracu mu letos vypršela smlouva a pro novou sezónu je UFA = volný hráč. Při jeho „vytíženosti“ za poslední 2 sezóny, kdy ani na farmě skoro nehrál, to asi nebude nejžádanější zboží na trhu. Ale kdoví, třeba po něm někdo sáhne.
Sweník
Příspěvky: 13963
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1113 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Holly833 píše: 06 čer 2022 08:08 Tak to jsem zvědavý. Že sám hráč chce, je hezké, ale i druhá strana musí chtít. Dle NBC nebo spotracu mu letos vypršela smlouva a pro novou sezónu je UFA = volný hráč. Při jeho „vytíženosti“ za poslední 2 sezóny, kdy ani na farmě skoro nehrál, to asi nebude nejžádanější zboží na trhu. Ale kdoví, třeba po něm někdo sáhne.
Tak myslím si taky, že skončí v extralize, Brnu by pomohl, i když třeba bude zájem i jinde..
subris
Příspěvky: 3187
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 312 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Jeřábek do Třince...
.... #zadynamo
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

subris píše: 06 čer 2022 11:18 ... Jeřábek do Třince...
Musím říct že jsem zvědavý na jeho hru v extralize v reprezentaci byl nejhorší obránce na OH i v přípravě na MS
🔴⚪
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7703
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 777 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

subris píše: 06 čer 2022 11:18 ... Jeřábek do Třince...
Jsem z toho zmatenej, všude píšou, že Dědek chce všechny hráče a všechny přeplatí nejmíň o tři sta litrů. A ony si ty hokejky podepisují smlouvy v Třinci, Spartě, Brně... :think:
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2053
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3651 krát
Obdržel "To se mi líbí": 488 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

tomaso25 píše: 06 čer 2022 12:12 Jsem z toho zmatenej, všude píšou, že Dědek chce všechny hráče a všechny přeplatí nejmíň o tři sta litrů. A ony si ty hokejky podepisují smlouvy v Třinci, Spartě, Brně... :think:
Zvlášť do Sparty chodí hráči záměrně za nižším platem, aby je jednak peníze nezkazily a taky proto, aby se nepodíleli na „finančních dostizích s Pardubicemi“ (Koho by taky napadlo puštět se zrovna s Pardubicemi do dostihů? :innocent: ) a devastujícím zvedání cen hráčů.
fido
Příspěvky: 3336
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 83 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Jinak teda Motor zkouší toho horšího Douderu. Tam počítám, že bude největší sešup pokud budou nadále takhle "posilovat".
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Stars
Příspěvky: 6741
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 623 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

já začínám být alergický na větu, titul si za peníze nekoupíš, která je mířena na nás....včera jsem měl povídání a potom hádku se svým kamarádem fanouškem Sparty, když mi začal tlouct do hlavy, jak všechno přeplácíme, jsme tým fetek....ta věta tam o titulu také padla, tak jsme to radši ukončili, po mé poznámce, že do toho cpou 20 let a nic z toho, mávnul rukou a začal to svoje....zrovna Sparťani by měli držet hubu
Zamčeno