Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Kladno dostane 100 mio. od NSA na střechu.
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Propulse píše: 02 čer 2022 07:59 Vyborny utok mladiku s Chytilem na centru.

Povedl se i Copp z Jets a pri forme Kreidera by Rangers mohli udelat uspech :-) ja bych ji to pral.
"Filip Hýtl is on fire!" Tohle je taky paráda:



Btw Hýtl je ve 22 nejstarším v lajně. :smiley:
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

PL8 píše: 02 čer 2022 04:28 Předem se omlouvám za "doporučování". Ale jestli někoho zajímá, jak se hrají přesilovky, pusťte si přesilovku NYR (gól na 6:2). Já si fakt už moc věcí nejsem schopný zapamatovat, ale tohle byla asi nejlepší přesilovka, kterou jsem kdy v životě viděl v ostrých zápasech. Takhle by to nesehráli ani v tréninku, kdy by na to bránící tým vyloženě kašlal... Neuvěřitelné. Nechci propadat iluzím, ale mám pocit, že letos se hraje v NHL nejlepší hokej, jaký kdy diváci mohli vidět (zatím, samozřejmě...). Šesťorkin letos nejlepší gólman...
Musim se pridat, to neni jen tato posledni akcicka:) prvni uderka Rangers s Zibanejadem a Panarinem a na care Fox, to je dominantni presilovka v NHL, rekl bych, ze lepsi v soucastnosti neni, a s formou Kreidera, ktery myslim ma uz pres 60 golu v sezone + PO, je to celkem niciva zbran.., preju uspech Rangers a fandim jim dlouho, Chytil sel hodne nahoru, jen pamatuji, a neni to zas az tak davno, ze management mu vytykal jeho herni progres a nasazeni, cekali od nej tyto vykony uz nejakou dobu drive..
souhlasim take s tim, az se i v repre naucime vytezit potencial a umeni borcu jako Chytil, ale treba i Vrana, tak treba zas tak spatne nebude..nicmene tahat je na MS do 3-4 lajny asi smysl dava spise maly..
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Gumid píše: 02 čer 2022 10:05 Kladno dostane 100 mio. od NSA na střechu.
Zajímavý 🤣🤣🤣🤣 to bude křišťálově čistý 😂😂😂
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

mach píše: 02 čer 2022 15:42 Zajímavý 🤣🤣🤣🤣 to bude křišťálově čistý 😂😂😂
Obchodníkovi s konopnými krémy se přece jen to někdy až nestoudný podlézání vrchnosti vyplatilo.

Ale na druhou stranu je dobře, že aspoň jeden zimák trochu prokoukne.
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Nový rozhovor s Poulíčkem. Celá verze bohužel jen pro předplatitele.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

https://hokej.cz/druha-liga-v-chrudimi- ... va/5066113

Konečně normálně napsaný článek bez podtextu. A přitom zajímavý. Ta jména ke konci mne dostala.. :thumbup:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

PL8 píše: 02 čer 2022 04:28 Předem se omlouvám za "doporučování". Ale jestli někoho zajímá, jak se hrají přesilovky, pusťte si přesilovku NYR (gól na 6:2). Já si fakt už moc věcí nejsem schopný zapamatovat, ale tohle byla asi nejlepší přesilovka, kterou jsem kdy v životě viděl v ostrých zápasech. Takhle by to nesehráli ani v tréninku, kdy by na to bránící tým vyloženě kašlal... Neuvěřitelné. Nechci propadat iluzím, ale mám pocit, že letos se hraje v NHL nejlepší hokej, jaký kdy diváci mohli vidět (zatím, samozřejmě...). Šesťorkin letos nejlepší gólman...
Výborný zápas. Čekal jsem, že budou mít Bolts větší převahu, když se tak dlouho váleli. Bez Pointa to není ono a i když už trénuje, prý se jen tak nezapojí. Baví mě Palát, v PO bývá vždy o moc lepší. Ale Chytil je tam z našich hráč s momentálně nejlepším příběhem. Jeho góly lámaly zápas. Vasila těžko prostřelit, ale kluci v modrém pálili ultra přesně...mmj za bitka na konci, Kreider hezky složil Maroona, ještě u toho stihl škrtit sudího, fakt zajímavý, Maroon si myslím dost věřil


První výhra nic moc neznamená. Příště může být skóre opačně. Šesťo skvěle lape, ale měl i kliku

Skvělej hokej, vrchol sezony .. a to i v té druhé sérii.. 8:6, to byla divočina :) Těším se na další
Tesla
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

woe píše: 02 čer 2022 20:03 Výborný zápas. Čekal jsem, že budou mít Bolts větší převahu, když se tak dlouho váleli. Bez Pointa to není ono a i když už trénuje, prý se jen tak nezapojí. Baví mě Palát, v PO bývá vždy o moc lepší. Ale Chytil je tam z našich hráč s momentálně nejlepším příběhem. Jeho góly lámaly zápas. Vasila těžko prostřelit, ale kluci v modrém pálili ultra přesně...mmj za bitka na konci, Kreider hezky složil Maroona, ještě u toho stihl škrtit sudího, fakt zajímavý, Maroon si myslím dost věřil


První výhra nic moc neznamená. Příště může být skóre opačně. Šesťo skvěle lape, ale měl i kliku

Skvělej hokej, vrchol sezony .. a to i v té druhé sérii.. 8:6, to byla divočina :) Těším se na další
Myslim taky, ze to bude dlouha serie, dost bude zalezet, jestli odcaruji Vasila, jinak, ta bitka, to byl Reaves ne Kreider:), ten je tam prave od toho:) a proto taky pacifikoval vse kolem, to je bouchac...
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Francouz v noci s čistým kontem, další výrazná česká stopa v letošním playoff NHL.
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

av69 píše: 03 čer 2022 09:25 Francouz v noci s čistým kontem, další výrazná česká stopa v letošním playoff NHL.
A to skandování na konci, až husinu jsem měl z toho....jak skandovali Frankie, Frankie....byl jistý ty některý zákroky byli famózní a vstoupil do historie, po Royovi vychytal čisté konto v play off...přeju mu to..
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Georgre píše: 03 čer 2022 11:25 A to skandování na konci, až husinu jsem měl z toho....jak skandovali Frankie, Frankie....byl jistý ty některý zákroky byli famózní a vstoupil do historie, po Royovi vychytal čisté konto v play off...přeju mu to..
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Jaškin nejspíše do Kazaně.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 03 čer 2022 17:40 Jaškin nejspíše do Kazaně.
Že mne to ani nepřekvapuje... :-)
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pcehockeyfan25 píše: 03 čer 2022 17:58
Já mu věřím. Varaďa by u sebe nesnesl nějakého s prominutím přizdisráče, ani nevzdělaného troubu..

Snad si všichni tři sednou. Podle mne každý z nich má svůj pohled a hokeji hodně co dát.. ;-)

Edit: Všichni řešíme hráče, ale ono vzít si nejlepšího "špiona" z kabiny vítězného týmu se nakonec může projevit jako velmi progresivní tah. Snad ti tři trenéři budou na stejné vlně. Pozitivně naladění.. Potom bych se o medaili v příští sezoně asi nebál. :wink:
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Dávám k zamyšlení zajímavý článek o tom, jak dětem společnost znechucuje sport a jak tlačíme na výkon příliš brzy. Za sebe určitě souhlasím a musím říct, že mě zaujal třeba ten příklad Norska.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audi ... ort-204831
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Nehraješ, ale body ti do žebříčku jdou.



Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Občas kolem projdu. A upřímně můj pocit rozpačitosti stoupá a stoupá. Nehraju si na nějakýho echt estéta, ale mě to celý přijde nepovedený, je na tom vidět, že jedním, respektive hlavním, z požadavků byla co nejnižší cena díla, protože to staví erár bez jakýkoli pomoci. Kousek od zámku čouhají stožáry osvětlení. Cca půl roku před dokončením je vedle stojící Brána borců furt odpudivá ruina, kde nic nenasvědčuje tomu, že do tý doby bude nějak vkusně opravena, když už tam zůstala. Trochu křečovitou radost ze stavby má snad jen klub, kterej to bude využívat a na stavbě se přitom nepodílí ani halířem. A pak snad několik zastupitelů, jejichž šéf to bude mít u svého jména jako svůj primátorskej pomník. U některých mám pocit, že se jim to líbí ze stranický povinnosti.

Snad všem, co znám, se to nelíbí stejně jako mě. To už je hodně divný...

lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

tomaso25 píše: 03 čer 2022 22:24 Občas kolem projdu. A upřímně můj pocit rozpačitosti stoupá a stoupá. Nehraju si na nějakýho echt estéta, ale mě to celý přijde nepovedený, je na tom vidět, že jedním, respektive hlavním, z požadavků byla co nejnižší cena díla, protože to staví erár bez jakýkoli pomoci. Kousek od zámku čouhají stožáry osvětlení. Cca půl roku před dokončením je vedle stojící Brána borců furt odpudivá ruina, kde nic nenasvědčuje tomu, že do tý doby bude nějak vkusně opravena, když už tam zůstala. Trochu křečovitou radost ze stavby má snad jen klub, kterej to bude využívat a na stavbě se přitom nepodílí ani halířem. A pak snad několik zastupitelů, jejichž šéf to bude mít u svého jména jako svůj primátorskej pomník. U některých mám pocit, že se jim to líbí ze stranický povinnosti.

Snad všem, co znám, se to nelíbí stejně jako mě. To už je hodně divný...

Žádný vrchol architektury to není. Ale kdyby šla ta stará brána borců zboourat a ta díra v té nové tribuně před bránou borců zalepit, byl by to ještě celkem sympatický stadioneček..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

lucas003 píše: 03 čer 2022 23:03 Žádný vrchol architektury to není. Ale kdyby šla ta stará brána borců zboourat a ta díra v té nové tribuně před bránou borců zalepit, byl by to ještě celkem sympatický stadioneček..
Ta díra, kde by byly nejlepší fleky, uprostřed tribuny, která snad jako jediná vypadá jako tribuna fotbalovýho stadionu, tomu nasazuje korunu, to je fakt...
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

tomaso25 píše: 03 čer 2022 23:14 Ta díra, kde by byly nejlepší fleky, uprostřed tribuny, která snad jako jediná vypadá jako tribuna fotbalovýho stadionu, tomu nasazuje korunu, to je fakt...
prý požadavek památkářů.. já spíš nechápu proč jsou díry i na těch mini tribunkách za brankama
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

mechanik píše: 03 čer 2022 23:55 prý požadavek památkářů.. já spíš nechápu proč jsou díry i na těch mini tribunkách za brankama
Asi hajzliky.. :-)
Aby fanoušci necourali přes prvoligový trávník. ;-)
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

tomaso25 píše: 03 čer 2022 22:24 Občas kolem projdu. A upřímně můj pocit rozpačitosti stoupá a stoupá. Nehraju si na nějakýho echt estéta, ale mě to celý přijde nepovedený, je na tom vidět, že jedním, respektive hlavním, z požadavků byla co nejnižší cena díla, protože to staví erár bez jakýkoli pomoci. Kousek od zámku čouhají stožáry osvětlení. Cca půl roku před dokončením je vedle stojící Brána borců furt odpudivá ruina, kde nic nenasvědčuje tomu, že do tý doby bude nějak vkusně opravena, když už tam zůstala. Trochu křečovitou radost ze stavby má snad jen klub, kterej to bude využívat a na stavbě se přitom nepodílí ani halířem. A pak snad několik zastupitelů, jejichž šéf to bude mít u svého jména jako svůj primátorskej pomník. U některých mám pocit, že se jim to líbí ze stranický povinnosti.

Snad všem, co znám, se to nelíbí stejně jako mě. To už je hodně divný...

Včera cestou s notnou dávkou nostalgie na Mavericka, mimochodem każdemu vřele doporučuji a když někdo půjdete, nečekejte děj, nepřemýšlejte v průběhu nad souvislostmi a jen si užívejte poctivý kus filmařiny a dle mne nejlepší filmový zážitek poslední doby, jsem tuto krásu také obdivoval.

My tady budeme řešit výhled z koňského sedla jednou ročně na arénu, její výšku a mezitím si necháme v denních panoramatech z historické centra, dle mne hezky uchopených a zrealizovaných Tyršových sadech, postavit 4 nevzhledné, lacině vypadající pozinkované věže, pardon držáky na ledky, které jsou snad ještě více než nevkusnější, než obyčejné čtyřmetrové sloupy na světla u silnice. Brána borců tomu jen korunu dodává a ve výsledku já bych ji snad ani neopravoval a nechal tak jak je, protože ona by možná odvrátila pozornost od té parodie na fotbalový stadion, co bude stát vedle. Chtěl bych poprosit pána architekta, který poslal otevřený dopis městu ohledně nevhodně zvolené architektonické studie na závodišti, jestli by nenapsal ještě recenzi na tento unikát, který zde roste. Finálně si vlastně povzdechnu nad tím, že možná lepší by bylo tu trávu vypálit a nechat Dědka tu halu postavit zde, protože vlastně ve výsledku by se k to k Atriu, ČSOB, tomu domu co stojí na světelné u mekáče a tomu co bude stát mezi ním a pojišťovnou vlastně hodilo. Skvělé, ..., to bohužel nemohu říci. :whistle:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

mechanik píše: 03 čer 2022 23:55 prý požadavek památkářů.. já spíš nechápu proč jsou díry i na těch mini tribunkách za brankama
Tam se asi inspirovali tím, že ty šílený montovaný tribuny, co tam stály/rezivěly předtím, měly mezi sebou taky mezery.

Před rokem se psalo, že ty mezery na malých tribunkách za brankami nakonec možná nebudou. K revizi nedošlo.

Pan primátor říkal, že Porr nepostaví ošklivej stadion. No, obávám se, že postaví. A obhájí si to financemi. Za málo peněz bývá málo muziky. Šetří se a šetřit se bude úplně na všem. Už vidím, jak se budou handrkovat o kvalitu díla.

A jak vychcanej Pitter hodinu po otevření začne lobbovat za první fázi dostavby, aby to mělo aspoň trochu úroveň. Že do toho on, Zavřel a spol. nedají ani floka, to je předem jasný. Ti prodlužují s nadšením smlouvu s stokilovým Černým (nic proti němu, prodlužuje si tu kariéru hezky a platnej furt nějak je), jako by to byl Ibrahimović.
Zamčeno