Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Je treba dost zvlastni, ze se tady diskutuje, ze my Chceme licenci do Chrudimi, ale Dynamo nepotrebuje Chrudim jako takovou, ale jediny co potrebuje je adekvatni zimni stadion kde by to mohlo tu soutez hrat. Vsechno ostatni bude vytvaret jen komplikace. Protoze Chrudim ma nejaky vedeni, nejakyho majitele. A jeho priority a zajmy se neshoduji s plany Dynama. V zavatku spoluprace je to vzdy stejny nadseni a podepisovani smluv a dohod. Do dvou tri let rozchod protoze tenhle model dvou kohoutu nefunguje. Zajmy tehle dvou skupin jsou moc rozdilne. Je pravda, ze tady bude trosku jiny model protoze licenci zatim drzi Dynamo. Ale nedovedu si predstavit co by Chrudimaky dokazalo presvedcit, aby se vzdali svejch pozic a sli na pracak.
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3360 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Itchy píše: 31 kvě 2022 07:06 Obavam se, ze ani tady zadna litovacka neprijde :-)

https://isport.blesk.cz/clanek/blesk-sp ... -v-ct.html
Pro kontext:

Často dostávám otázku, co je pro sportovního komentátora nejdůležitější. Postupně docházím k tomu, že asi to, aby si o sobě nezačal myslet, že je nejlepší na světě a nenahraditelný. Ze začátku proto, aby se nepřestal pořád učit nové věci.
Pak proto, aby dělal pořádně a naplno i věci, které považuje za triviální, a nakonec proto, aby dokázal práci rozdělit i mezi ostatní a nechtěl všechno za každou cenu dělat sám. Oni to udělají stejně dobře a někdy dokonce lépe :). Jo a nemyslet si, že mám vždy pravdu, protože já.
(via @mikiedusik)

Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Holly833 píše: 31 kvě 2022 08:06 Pro kontext:

Často dostávám otázku, co je pro sportovního komentátora nejdůležitější. Postupně docházím k tomu, že asi to, aby si o sobě nezačal myslet, že je nejlepší na světě a nenahraditelný. Ze začátku proto, aby se nepřestal pořád učit nové věci.
Pak proto, aby dělal pořádně a naplno i věci, které považuje za triviální, a nakonec proto, aby dokázal práci rozdělit i mezi ostatní a nechtěl všechno za každou cenu dělat sám. Oni to udělají stejně dobře a někdy dokonce lépe :). Jo a nemyslet si, že mám vždy pravdu, protože já.
(via @mikiedusik)

Už ho Robert zablokoval? :)))
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Mně přijde, že za současných podmínek pro nastupování hráčů nejde o farmě mluvit. Když se mezi hlavním týmem a farmou musí počítat starty hráčů v jednotlivých týmech a nemůžou se volně pohybovat mezi "A" týmem a farmou dle potřeby )nebo dle formy atd...) tak to je podle mne pro ten financující tým značně nevýhodné.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Kaderabek Kuna u Lucie Vyborne prave ted
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

„Chtěl bych prohlásit, že takto formulované vyjádření na klubovém webu Vrchlabí považuji za nešťastné. Smlouvu o spolupráci jsme nevypověděli a ta stále platí. Ročně investujeme do vrchlabského týmu 10 až 11 milionů korun,“ uvedl Petr Dědek.
Podle vyjádření Petra Dědka totiž i ze samotného vrchlabského klubu zaznívaly opakované hlasy, že 1. Chance liga je nad jeho možnosti. „Pan Cerman si stěžoval, jak je to drahé a že chce raději hrát 2. ligu. Nicméně, že to ještě jeden rok zkusí. Já ale nic nezkouším. Objektivně vzato, do Dvora Králové nad Labem to máme blíž a ani kýžený efekt spolupráce mezi Vrchlabím a Pardubicemi se nedostavil,“ vyjmenoval Dědek své důvody pro případnou výměnu licencí. „To však neznamená, že končím s podporou Vrchlabí. Opakuji: máme podepsanou smlouvu o spolupráci a ta běží. Hokej ve Vrchlabí podporuji 20 let. Ale byl jsem opravdu rozezlen, když jsem jim seriózně něco nabídl a pak se v médiích dočtu, že chci ukončit spolupráci
24cenda
Příspěvky: 255
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 66 krát
Obdržel "To se mi líbí": 45 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Flek do Komety. Angažmá si domluvil během MS. Tak asi Libor přemlouvat
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Michael Špaček předčasně rozvázal smlouvu ve Frolundě..
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

lucas003 píše: 31 kvě 2022 11:10 Michael Špaček předčasně rozvázal smlouvu ve Frolundě..
Podle predpokladu :)
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3360 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

lucas003 píše: 31 kvě 2022 11:10 Michael Špaček předčasně rozvázal smlouvu ve Frolundě..
Propulse píše: 31 kvě 2022 11:11 Podle predpokladu :)
„Polovinu turnaje proseděl na kraji střídačky v roli třináctého útočníka. Celkem na ledě za celý šampionát pobyl necelých šedesát minut, dal jeden gól do sítě bezbranného Lotyšska.
zápasy: 6
body: 1 (1+0)
+/-: -3“

zdroj: https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... ola=824857
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

24cenda píše: 31 kvě 2022 10:52 Flek do Komety. Angažmá si domluvil během MS. Tak asi Libor přemlouvat
Brněnská klika.....
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Špaček by se mi u nás líbil....
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) Chrudim
Myslím, že by to pro Pardubky mohlo být řešení. Muselo by se ale změnit pravidlo o "hostování" a o "střídavém startu". Změnit ve smyslu zrušit. Ať si každý obehrává hráče jak chce. Samozřejmě, že především na konec sezóny by musel fungovat "konečný termín" pro playoffs atd.
Nevidím problém pro chrudimské. Myslím, že vedení chrudimského hokeje (pokud se něco dramaticky nezměnilo) je silně propardubické a nevidím důvod, proč by se v Chrudimi neměla dál hrát krajská liga. Možná, že v tomto případě by znovu mohla přijít na přetřes i druhá liga v CHR. Proč ne?
Plkám z hlavy. Nevím, zda neexistují nějaké překážky, o kterých díky své současné ignoranci nevím...
Stejně budou rozhodovat "Dědkovo prachy". Postupně možná o celém východočeském hokeji. A taky nevidím důvod, proč ne? Pokud se všechno bude řídit sportem a výkonností. Od přípravek... Naopak, mohlo by to přinést hodně dobrých výsledků.
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Propulse píše: 31 kvě 2022 11:11 Podle predpokladu :)
Nechápu 🤣 jako ze nikde nevydrží nebo laso z poza louže? 😂
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

PL8 píše: 31 kvě 2022 11:48 ad) Chrudim
Myslím, že by to pro Pardubky mohlo být řešení. Muselo by se ale změnit pravidlo o "hostování" a o "střídavém startu". Změnit ve smyslu zrušit. Ať si každý obehrává hráče jak chce. Samozřejmě, že především na konec sezóny by musel fungovat "konečný termín" pro playoffs atd.
Nevidím problém pro chrudimské. Myslím, že vedení chrudimského hokeje (pokud se něco dramaticky nezměnilo) je silně propardubické a nevidím důvod, proč by se v Chrudimi neměla dál hrát krajská liga. Možná, že v tomto případě by znovu mohla přijít na přetřes i druhá liga v CHR. Proč ne?
Plkám z hlavy. Nevím, zda neexistují nějaké překážky, o kterých díky své současné ignoranci nevím...
Stejně budou rozhodovat "Dědkovo prachy". Postupně možná o celém východočeském hokeji. A taky nevidím důvod, proč ne? Pokud se všechno bude řídit sportem a výkonností. Od přípravek... Naopak, mohlo by to přinést hodně dobrých výsledků.
Přesně, to už jsme psal. Aby se mohli tvořit skutečné "farmy", musela by se pravidla hostování, střídavých startů, počtu startů atd změnit, nejlépe zrušit. A klidně , ať se zavede do hokejového řádu pojem "farma", upraví se a tato pravidla pak neplatí jen pro řádně zaregistrovanou "farmu".
Čistě sobecky, protože můj malý syn hraje hokej v Chrudimi, se bojím, že když se bude hrát v Chrudimi vyšší soutěž, která navíc bude svázána s větší spoluprací s Dynamem, nastane "nedostatek ledu" a ti prckové budou trénovat v nějaké nesmyslné časy.....
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Vlastně jsem nikdy moc nepobral, proč se tady nesvezl Linhart. Minimálně v první sezoně ve Vrchlabí měl fazónu.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

pepa píše: 31 kvě 2022 12:10 Přesně, to už jsme psal. Aby se mohli tvořit skutečné "farmy", musela by se pravidla hostování, střídavých startů, počtu startů atd změnit, nejlépe zrušit. A klidně , ať se zavede do hokejového řádu pojem "farma", upraví se a tato pravidla pak neplatí jen pro řádně zaregistrovanou "farmu".
Čistě sobecky, protože můj malý syn hraje hokej v Chrudimi, se bojím, že když se bude hrát v Chrudimi vyšší soutěž, která navíc bude svázána s větší spoluprací s Dynamem, nastane "nedostatek ledu" a ti prckové budou trénovat v nějaké nesmyslné časy.....
Doufám, že to by si nikdo z Pardubic nedovolil. Chrudim by měla zůstat Chrudimí. Můj názor je, že by Chance ligu měli hrát především junioři a že by se "přinejhorším" zlepšilo využití ledů dopoledne. Nevidím důvod, proč by se měly Pardubky montovat do odpoledních ledů (až na zápasy Chance, samozřejmě...).
Ale to, z čeho máš obavy, doufám, nenastane, to bych ti nepřál ani náhodou... To ať to raději všechno zůstane tak, jak to je.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Ta švýcarská liga bude asi příští sezónu dobře nadupaná... Ale naše taky myslím že se máme na co těšit 👍
🔴⚪
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Propulse píše: 31 kvě 2022 11:11 Podle predpokladu :)
Jen škoda ,že nejde k nám :(
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Jágr je dalším z hokejistů, kteří se pokouší prorazit ve světě byznysu. Jsem zvědav, jestli to dopadne lépe než Dominator nebo Smarty. https://www.jj68byjagr.com/
dáda74
Příspěvky: 235
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

Stars píše: 31 kvě 2022 11:36 Brněnská klika.....
A to má pán Libor ještě v hledáčku jordána, kempnyho. Takže kometa vzorně reprezentovala..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Na prohlášení Petra Dědka reagoval i sportovní manažer HC Stadion Vrchlabí Jiří Jakubec. "Za náš klub mohu pouze potvrdit, že jsme až dosud počítali s Chance ligou, jak je uvedeno v našem prohlášení. Pohled na naši spolupráci se změnil v Pardubicích. Rozhodně jsme připraveni dále jednat a nechceme tuto záležitost více ventilovat. Další informace poskytneme později, až bude jasné, jakým směrem se bude dále dále ubírat vrchlabský hokej," uvedl pro Vrchlabinky.cz Jiří Jakubec.

Emoce se trochu rozvířily, to je legitimní taktika, jak posílit svoje postavení, teď snad dojde na reálný jednání.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Ovšem vrchlabské fórum, to je teda počteníčko. Člověk si naivně myslí, že se tam třeba něco dozví.. No nic, svým způsobem se jim nedivím, mají zkreslený pohled, asi bychom nereagovali někteří jinak. Ale zase jestli fakt čekali, že si budou hrát CHL se svými hráči a Dědek jim to bude komplet platit, tak jsou hodně naivní..
Zamčeno