Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Vy si tady z toho děláte prdel a mezitím oficiální Twitterový účet MHK:
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

av69 píše: 29 kvě 2022 22:36 Vy si tady z toho děláte prdel a mezitím oficiální Twitterový účet MHK:
Nene ... :whistle: , čekám že dohledají i to, že se každý hráč alespoň jednou v Hradci ožral a Jalonen opotil sedačku při čtvrtfinále.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

havlitom píše: 29 kvě 2022 21:56
Naše medaile - deset let naši trenéři nic nedodali, přijde frajer z Finska a medaili udělá. Jasně, chyběl Rus, ale podle mě si může Pepík z Loděnice říkat co chce.
No to bude smutneni. Tak schvalne kterej trener rekne prvni, ze by letos dovezl medaili i Pesan… :-)

Kari si strihl dva pohary z Euro Hockey a k tomu bronz z MS. Holt celkem fajn kveten ….
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Tipovačka - vyhlášení vítězů

MS je minulostí a s tím i naše tipovačka. Alespoň do jedné fáze turnaje se zapojilo hned přes 50 z vás, což je skvělá účast, díky za to. Zároveň musím ocenit neuvěřitelné znalosti některých z vás, protože tu byli borci, kteří správně trefili i takové šílenosti jako že nejtrestanějším hráčem turnaje bude Fora ze Švýcarska. V neposlední řadě oceňuji, že jste zkušeně tipovali tak, aby nedocházelo k dělbě na čelních místech a nemám práci navíc :-)

Vítězové jsou následující:

1.místo a poukázka na 3000 Kč do fanshopu - in-spyder
2.místo a poukázka na 1000 Kč do fanshopu - rajce
3.místo a poukázka na 500 Kč do fanshopu - jena95 (jelikož pořadatel soutěží mimo hru, tak se jeho třetí místo nepočítá)

1.místo v Českém speciálu a poukázka na 500 Kč do fanshopu - rajce

Jako vždy dávám pár dní na případné reklamace a pokud žádné nebudou, tak koncem týdne budu kontaktovat vítěze přes SZ ohledně zaslání voucherů.

Ještě jednou všem díky za účast!
Havlis
Příspěvky: 319
Registrován: 19 kvě 2021 16:21
Dal "To se mi líbí": 248 krát
Obdržel "To se mi líbí": 86 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Havlis »

av69 píše: 29 kvě 2022 23:37 Tipovačka - vyhlášení vítězů

MS je minulostí a s tím i naše tipovačka. Alespoň do jedné fáze turnaje se zapojilo hned přes 50 z vás, což je skvělá účast, díky za to. Zároveň musím ocenit neuvěřitelné znalosti některých z vás, protože tu byli borci, kteří správně trefili i takové šílenosti jako že nejtrestanějším hráčem turnaje bude Fora ze Švýcarska. V neposlední řadě oceňuji, že jste zkušeně tipovali tak, aby nedocházelo k dělbě na čelních místech a nemám práci navíc :-)

Vítězové jsou následující:

1.místo a poukázka na 3000 Kč do fanshopu - in-spyder
2.místo a poukázka na 1000 Kč do fanshopu - rajce
3.místo a poukázka na 500 Kč do fanshopu - jena95 (jelikož pořadatel soutěží mimo hru, tak se jeho třetí místo nepočítá)

1.místo v Českém speciálu a poukázka na 500 Kč do fanshopu - rajce

Jako vždy dávám pár dní na případné reklamace a pokud žádné nebudou, tak koncem týdne budu kontaktovat vítěze přes SZ ohledně zaslání voucherů.

Ještě jednou všem díky za účast!
Děkujeme za tipovačku, bylo to super :-) Michael Fora z mé strany byla čistá náhoda :clap:
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Obrázek

Martin Kaut , rozluckova zprava na IG s tymem AHL, rekl bych :think:
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1093 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1077 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

denyip píše: 30 kvě 2022 09:45 Obrázek

Martin Kaut , rozluckova zprava na IG s tymem AHL, rekl bych :think:
Jo, to vypadá pro nás slibně. Že by pravaso k Sedlákovi s Hykou? :-)
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Sweník píše: 30 kvě 2022 10:00 Jo, to vypadá pro nás slibně. Že by pravaso k Sedlákovi s Hykou? :-)
Za mě správná volba, pomůže mu to, myslím, že jinam by nešel a za rok za dva může ještě zkusit nějakou výzvu, Kari ho veme do repre na EHT a bude víc na očích...

stejně jako Chlapík se stane ozdobou extraligy
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Sweník píše: 30 kvě 2022 10:00 Jo, to vypadá pro nás slibně. Že by pravaso k Sedlákovi s Hykou? :-)
Není pravý křídlo u Sedláka právě Hyka?
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1093 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1077 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: 30 kvě 2022 10:31 Není pravý křídlo u Sedláka právě Hyka?
Nevím, já ho měl celou dobu za levaso. Možná z repre? Podle EP bys měl pravdu. No on už si to Rulík nějak poskládá. :-)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

denyip píše: 30 kvě 2022 09:45 Obrázek

Martin Kaut , rozluckova zprava na IG s tymem AHL, rekl bych :think:
tady se to hemží špiónama... :-)

Ale pozor, neměl praprababičku z Hradce?
dejv27
Příspěvky: 22
Registrován: 19 led 2021 21:50
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dejv27 »

Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1093 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1077 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tak to je jasné, chceme tu licenci pro Chrudim. Ale že by ve mně budil tento způsob jednání nadšení, to se říct nedá.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Georgre píše: 30 kvě 2022 10:28 Za mě správná volba, pomůže mu to, myslím, že jinam by nešel a za rok za dva může ještě zkusit nějakou výzvu, Kari ho veme do repre na EHT a bude víc na očích...

stejně jako Chlapík se stane ozdobou extraligy
Ty to beres jako hotovou vec a tak to vubec neni. Kaut se pripoji ted k Avs. Jeho mozny navrat je momentalne 50/50, mozna mene.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

To to s Chrudimí a Vrchlabím bere rychlej spád.

Objektivní důvody beru. Chrudim je za rohem.

Ale vůči Vrchlabí je to tvrdý...
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Sweník píše: 30 kvě 2022 11:39 Tak to je jasné, chceme tu licenci pro Chrudim. Ale že by ve mně budil tento způsob jednání nadšení, to se říct nedá.
Nebo se teď Vrchlabí domluví s Libercem a my budeme mít hovno :))
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tomaso25 píše: 30 kvě 2022 11:48 To to s Chrudimí a Vrchlabím bere rychlej spád.

Objektivní důvody beru. Chrudim je za rohem.

Ale vůči Vrchlabí je to tvrdý...
Souhlasím a případný krok vedení nebudu omlouvat, ani vyzdvihovat.

V průběhu sezóny bylo několik náznaků, které poukazovaly, na to, že to partnerství není bez mráčků....
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, už vyhazování hráčů pod smlouvou letos po sezoně se mi moc nelíbilo. Ale tohle mi přijde jako podraz na Vrchlabí. Pokud tedy nemají třeba nějaké finanční či hráčské požadavky, které jdou nad rámec smlouvy a dohod ...
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

No, Dědek na příkladu Vrchlabí ukazuje i odvrácenou stránku jakéhokoliv spojenectví s ním. Když se mu to bude byznysově hodit, tak prostě neřeší nic dalšího. Nemám z tohohle jednání dobrý pocit a doufám, že v budoucnu jeho druhou tvář nepozná i Dynamo.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Zábrana už podepisuje svoje reprezentační koně

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... tanty.html
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

av69 píše: 30 kvě 2022 12:12 No, Dědek na příkladu Vrchlabí ukazuje i odvrácenou stránku jakéhokoliv spojenectví s ním. Když se mu to bude byznysově hodit, tak prostě neřeší nic dalšího. Nemám z tohohle jednání dobrý pocit a doufám, že v budoucnu jeho druhou tvář nepozná i Dynamo.
Za vším hledej peníze. Vrchlabí v minulosti jasně připustilo, že bez Dědka by Chance ligu hrát nemohlo. Čekal bych, že z jeho strany tam byla podmínka, že na provozních nákladech budou participovat společně, ale ono to tak v reálu vůbec nemuselo být. Koneckonců doba je těžká všude a pro všechny.

Předpokládám, že do tohoto hodně promluvil Heřman se Salfickým, přeci jen vzdálenost 15 minut autem do Cr je o něčem jiném, ale je to jen moje domněnka :think:
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Muf píše: 30 kvě 2022 12:24 Za vším hledej peníze. Vrchlabí v minulosti jasně připustilo, že bez Dědka by Chance ligu hrát nemohlo. Čekal bych, že z jeho strany tam byla podmínka, že na provozních nákladech budou participovat společně, ale ono to tak v reálu vůbec nemuselo být. Koneckonců doba je těžká všude a pro všechny.

Předpokládám, že do tohoto hodně promluvil Heřman se Salfickým, přeci jen vzdálenost 15 minut autem do Cr je o něčem jiném, ale je to jen moje domněnka :think:
Ta motivace samozřejmě dává naprosto smysl, ale přál bych si nějaký způsob provedení, který neudělá zlou krev. Ostatně tohle je častý modus operandi Dědka. Nějaká věc dává byznysově smysl a v tu chvíli nehledí na nic dalšího, neřeší kolik nepřátel si udělá a prostě za tím jde. Vůbec nezpochybňuju jeho právo to udělat a i tohle bude určitě součástí jeho receptu na úspěch. Jen říkám, že z toho ne vždy mám úplně dobrý pocit a že se bojím, aby to jednou negativně nezasáhlo i náš klub.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Georgre píše: 30 kvě 2022 10:28 Za mě správná volba, pomůže mu to, myslím, že jinam by nešel a za rok za dva může ještě zkusit nějakou výzvu, Kari ho veme do repre na EHT a bude víc na očích...

stejně jako Chlapík se stane ozdobou extraligy
No viděl bych ho tady samozřejmě rád, ale jaksi tu pro něj není místo. Pravých křídel máme dost a jeho pozici v PP hrají Hyka a Říčka..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

av69 píše: 30 kvě 2022 12:33 Ta motivace samozřejmě dává naprosto smysl, ale přál bych si nějaký způsob provedení, který neudělá zlou krev. Ostatně tohle je častý modus operandi Dědka. Nějaká věc dává byznysově smysl a v tu chvíli nehledí na nic dalšího, neřeší kolik nepřátel si udělá a prostě za tím jde. Vůbec nezpochybňuju jeho právo to udělat a i tohle bude určitě součástí jeho receptu na úspěch. Jen říkám, že z toho ne vždy mám úplně dobrý pocit a že se bojím, aby to jednou negativně nezasáhlo i náš klub.
Souhlas, jen ale je potřeba zmínit, že zlou krev by to vyvolalo stejně. I kdyby se to dělalo za rok, což se dalo jako JPP zaslechnout hned po pořízení dvorský licence. Populární by to ve Vrchlabí nebylo nikdy.

Smlouva byla od začátku postavená ve prospěch toho silnějšího, bez kterýho by Vrchlabí tuhle soutěž hrát nemohlo. Tak byly od začátku rozdaný karty.

Ono je taky potřeba zmínit, že v samotným vrchlabským klubu panovalo dost velký rozčarování nad návštěvností v minulý sezoně, která byla ve srovnání s podobnými soupeři hrozná. Lidi přišli ve velkým počtu na zápas, když byl lístek zadarmo. I to muselo ovlivnit finanční situaci a sám majitel Vrchlabí uvažoval, jak a jestli bude pokračovat.

Obávám se, že i celková situace mj. v podobě drahých energií, dost přispěla k tomu, že se vývoj spolupráce dramaticky změnil.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

lucas003 píše: 30 kvě 2022 12:37 No viděl bych ho tady samozřejmě rád, ale jaksi tu pro něj není místo. Pravých křídel máme dost a jeho pozici v PP hrají Hyka a Říčka..
Do utoku nekdo prijit musi. Jit do sezony bez Blumela a Musila neni nic moc..
Zamčeno