Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Sali67 píše: 28 kvě 2022 20:12 Kempný, závěr rozhovoru - Thank you.... 😀
Asi dobrej matroš od Libora
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

jimmypop píše: 28 kvě 2022 19:41 Fakt by me zajimalo, jakou by si kyselej Simek predstavoval roli v Sharks, s tim co predvadi. 4Podobne Kempny. Faily vedeni repre jak prase.
To sedi
dáda74
Příspěvky: 235
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

woe píše: 28 kvě 2022 18:48 Na jednu lajnu se vše uhrát nedá. Frustrace tam je, ale vždyť další lajny nejsou schopny ničeho

Kanada o parník lepší

Jinak ty chvalozpěvy na Blímu a sny o NHL .. já vám nevím, pár zápasů s top hráči a předtím i potom vlastně vůbec nic? Za mě boj o třetí lajnu v Pardubicích, to je myslím jeho level. A jestli za vodu fakt odletí, tak hodně štěstí v těch jejich pralesech. Takových domorodých čekatelů na NHL tam mají dost.
Já půjdu proti proudu. Pokud může hrát x let něco jako vrána, zadina, kempny, šimek.... tak nějaká šance tam je. Jo a prosím o odpověď- kanada má největší slabinu v bráně, (experti povidali),jak to vypadá, když tam máš oporu? Vejmelka si připadal jak ve svém živlu u kojotu. Na druhou stranu Libor postavil český hokej na nohy a bude se možná obetovat a toho předsedu svazu veme... exekutorska mafie blažka z ods mu postaví halu, ale musí být dobré volební výsledky. A ty budou, známe slechtu z brnaaa.
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Sweník píše: 28 kvě 2022 18:41 Po gólu na 1:1 jak kdyby naši úplně vypnuli. Jak kdyby po vedení 1:0 už neměli o co hrát.

Jinak tohle je přesně ten rozdíl oproti úspěšné generaci, zbytečné fauly Pasty a Krejči. Zrovna tihle dva by měli hrát pro tým a nechat si i naložit, když nejde o faul. Jenže to ego... :-(
Nemyslim, ze to byly fauly a v NHL by rozhodne pisknuty nebyly. Tolik za me na "omluvu" Pasty a Krejcy.
Vykony rozhodcich na tom MS jsou dost - no rekneme "podivny". Ale samozrejme to nic nemeni na faktu, ze Kanada byla o parnik jinde a nemeli jsme na ni v zadne herni cinnosti. Zaslouzenej debakl.
Presto zitra nasim proti Amikum verim - prinejmensim z toho duvodu, ze pro Amiky je bud zlato, nebo nic. Proste si myslim, ze nasi budou "vic chtit" (otazkou trosku je, zda to "chteni" pretavi ve vykon na lede. Uvidime.)
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3277
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jinak, nikoho nehaním a nesměju se. Ale každoroční klasika...v přípravě se hráči můžou posrat aby se dostali na MS, žerou led a puky...a pak je nechají doma aby mohli jet tragédi co možná hrají NHL, ale to je vše. Vážně je měřítko toho kdo je lepší, že hraje v NHL? Nemám nic proti nikomu, ale Hronek, který sice hraje za Red Wings, ale měl v sezóně -30?

Hlinka vzal do Nagana mix všeho, vzal to podle výkonnosti a jak se hráč do týmu hodil. Nikdo tomu nevěřil...
Obrázek Za Dynamo!
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Asi tak, jen malé srovnání, Slováci udělali ve vedení řez a obouchávají si hodně mladých kluků do budoucna. Sebevědomí jim roste..

U nás stále stejný smrádeček, mladé kluky moc nenasazujeme ani v extralize. V reprezentaci každý rok stejný mix, půlka kluků má repre jako výlet, výkony ospalé a sebevědomí každý rok klesá..
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Tipovačka - zápas o bronz a finále

Poslední dva zápasy MS můžete tipovat zde: https://forms.office.com/r/46EvvJwRHD
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Presto ze vysledek s Kanadou plus minus sedi s obrazem jak na tom jsme, slo vcera pri trose stesti, odvahy a discipliny vzdorovat lepe.

Hrali jsme to skutecne na par hracu. Nekteri tam vypadaji jako by to misto ziskali na kole stesti. Doma urcite sedi par zajimavych jmen, kteri by snad predvedli vetsi hlad, odolnost a kvalitu.

Mimo Cervuse mne nadchl Krejca. Bude li chtit dal hrat a ziska li ho nejakej lepsi tym, bude to terno.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) Stanley Cup
Chytilovi v nároďáku taky pšenka moc nekvetla (doufám, že jen zatím) a přitom je to historicky jeden z našich nejlepších hráčů. Sezónu od sezóny je lepší a lepší. Letos v NHL top. Oba dnešní góly výstavní.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Problém repre je i pohyb je to hrozně pomalý i ty Slováci proti Finům jezdily mnohem víc .... Útok kromě první trojky a občasného záblesku Matěje tragický... Hertl a Vrána nepřispěli vůbec ničím Hertl se alespoň snaží ale Vrána je největší průser... Hráči jako Zohorna, Smejkal, Stránský tady nemají co dělat pomalý jak šneci... Stránský udělá v jedné z nejlepších lig 53 b v 60 z a tady se souží jak mrtvola úplně zbytečný hráč do repre... Černoch a Flek do čtvrté pětky to ještě beru... Nejhorší je že není už moc kde brát.... Co se týče obrany tam hraje snad nejlépe Kundrátek jinak nevím co chce ještě v NHL pohledávat Šimek a Kempný 🤦
🔴⚪
Cavalera
Příspěvky: 2334
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Pec92 píše: 29 kvě 2022 09:26 Problém repre je i pohyb je to hrozně pomalý i ty Slováci proti Finům jezdily mnohem víc .... Útok kromě první trojky a občasného záblesku Matěje tragický... Hertl a Vrána nepřispěli vůbec ničím Hertl se alespoň snaží ale Vrána je největší průser... Hráči jako Zohorna, Smejkal, Stránský tady nemají co dělat pomalý jak šneci... Stránský udělá v jedné z nejlepších lig 53 b v 60 z a tady se souží jak mrtvola úplně zbytečný hráč do repre... Černoch a Flek do čtvrté pětky to ještě beru... Nejhorší je že není už moc kde brát.... Co se týče obrany tam hraje snad nejlépe Kundrátek jinak nevím co chce ještě v NHL pohledávat Šimek a Kempný 🤦
A pan Hronek největší tragédie
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Cavalera píše: 29 kvě 2022 10:08 A pan Hronek největší tragédie
Jo díky na toho jsem zapomněl 😃
🔴⚪
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Pec92 píše: 29 kvě 2022 10:19 Jo díky na toho jsem zapomněl 😃
Ten vcera hral, jo? Ani jsem nepostrehl
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

PL8 píše: 29 kvě 2022 06:41 ad) Stanley Cup
Chytilovi v nároďáku taky pšenka moc nekvetla (doufám, že jen zatím) a přitom je to historicky jeden z našich nejlepších hráčů. Sezónu od sezóny je lepší a lepší. Letos v NHL top. Oba dnešní góly výstavní.
Krasne tam vymetl oba horni ruzky.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Pec92 píše:Problém repre je i pohyb je to hrozně pomalý i ty Slováci proti Finům jezdily mnohem víc .... Útok kromě první trojky a občasného záblesku Matěje tragický... Hertl a Vrána nepřispěli vůbec ničím Hertl se alespoň snaží ale Vrána je největší průser... Hráči jako Zohorna, Smejkal, Stránský tady nemají co dělat pomalý jak šneci... Stránský udělá v jedné z nejlepších lig 53 b v 60 z a tady se souží jak mrtvola úplně zbytečný hráč do repre... Černoch a Flek do čtvrté pětky to ještě beru... Nejhorší je že není už moc kde brát.... Co se týče obrany tam hraje snad nejlépe Kundrátek jinak nevím co chce ještě v NHL pohledávat Šimek a Kempný Obrázek
Ten pohyb je částečně i taktika, za mne nesmyslná. Oslabení hrajeme cely šampionát neuvěřitelně pasivně, dokonce! si toho všimli i v televizi v některém z předchozích zápasu. Speciální formace totéž, skvělá presilovka s Krejčou, ale druhá s černochem a spol, který hraje i oslabení mne nedává smysl.

Upřednostňování prachbidneho Stranskeho před Špačkem, to je to samé.

Borci z NHL jsou mne záhadou. Chapu, ze je těžké je ignorovat, ale dle výkonu, co předvádí, tomu nerozumím, Šimek ten tam neměl co dělat, Kempny, Hronek chapu nominaci, ale takhle prachbidne výkony jsou zarážející, Hertl, Vrána - Ok, nenominovat, to by si asi slízli i ode mne, ale když dostaneš takovou smlouvu jako Hertl a hraješ takhle? Podívejme se na Pastu, přijede a je to vidět, udělal stupidní faul, ale to se prostě stane, jen to bylo v blbou chvíli. Kämpf? Ani nevím, ze je na ledě hráč NHL, Simon byl to samé.

Doma se nechalo sedět dost “hvězd” z KHL, dost extraligových hvězd na úkor těchto hráčů. A zase budeme poslouchat, ze to nejlepší tam bylo, čili hokej je v hajzlu. Ale dle mne to tak není. Hrajeme o třetí místo díky souhře náhod (Rusko a třetí místo Kanady), máme šanci, možná tu medaily přivezeme. Podívejme se na Slováky, podívejme se na Finy. Jen souboj Slováků s Finy, vlastně předem svým způsobem prohrany, byl skvělý. Ten hokej bavil a vypadnout takhle nas tým po takovém výkonu, tak mu zatleskam.

Co s tím? Vyhodit cely realizační tým včetně manažera, nechat jen Jalonena a ať si vybere asistenty a skládá si tým sám. Tady je vidět strašně českých “stop”, viz nesmyslné nominace z NHL, skladba obránců, útoky.


Sent from my iPhone using Tapatalk
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Repre podle mě domrdali hráči z NHL, kteří se vůbec nepotkali s formou a byli bráni proto, protože to je přeci NHL

Kdyby vzali např. jen třeba Hertla a někoho do obrany z NHL a pak čekali co Pasta, tak by udělali tisíckrát líp.

Bylo vidět, jak díky tomu, jak do toho pořád řezali si ten tým pořád sedal a když už to vypadlo nějak, tak zase někdo přišel a muselo se to celý překopat.

Letos jsme se dostali přes čtvrtfinále hlavně díky první lajně a štěstí na los, který nám přihrál Němce a ne třeba Kanadu hned.

Dneska jim budu fandit, že se nějak hecnou a třeba to ubojujou, ale už v minulém zápase měli Amíci hroznou smůlu a my obrovský štěstí. Nevěřím, že to bude trvat i teď. Jediné co nám hraje do karet je, že mají zdravý asi jen 3 obránce.

Btw. jsem zvědavý, pokud nakonec nebude ani bronz, jestli konečně vylejou Méďu... spíš ne...
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

https://www.sport.cz/clanek/hokej-repre ... .seznam.cz

Tohle je přesný. Hronek hraje v NHL, ale rozhodně tam nepatří mezi nějaký TOP obránce. Když k tomu připočtete špatnou formu, tak nebylo by lepší nakonec vzít někoho z Evropy, kterej tu repre formu třeba měl?
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Teda vy jste hrozný tady na tom fóru, to musite furt psát o tom Hronkovi a zvedat Swenikovi tlak 🤣🤣🤣 chudak, úplně vidím, jak doma leží s hadrem na palici 😂😂😂
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

mach píše: 29 kvě 2022 11:49 Teda vy jste hrozný tady na tom fóru, to musite furt psát o tom Hronkovi a zvedat Swenikovi tlak 🤣🤣🤣 chudak, úplně vidím, jak doma leží s hadrem na palici 😂😂😂
Já jsem v pohodě, zbavil jsem se ho hned v první sezóně. Ono teda i v té hře tam není žádný progres, když ho vidím po letech jinde. Tvůrci v EA ho odhadli asi dobře.. :-)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

in-spyder píše: 29 kvě 2022 11:16
Co s tím? Vyhodit cely realizační tým včetně manažera, nechat jen Jalonena a ať si vybere asistenty a skládá si tým sám.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Jenže přesně tohle to kývačský zmrdstvo pod Renátou nedopustí
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Měny zajímala procentuální úspěšnost Hertla na vhazování.... Včera jsem ho neviděl snad ani jedno vyhrát a dnes zatím taky ne ...
🔴⚪
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Hronek zas na výletě 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Takže je to jednoduché na víc nemají... Nebýt velkého štěstí že měli ve čtvrtfinále Němce už by dávno byli doma šašci
🔴⚪
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Peknej gol, no
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

kde byli beci? Teda bek :)
Naposledy upravil(a) jimmypop dne 29 kvě 2022 15:00, celkem upraveno 1 x.
Zamčeno