Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
fansDKnL
Příspěvky: 1675
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Delegace ve fanzone. Všichni dres s Krejcim
received_3255135138054184.jpeg
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Z příklepu EXTRA po zápase s Norskem

Hosté ve studiu se také nemohou smířit se skutečnosti, že nikdo ze spoluhráčů nepomstil Matěje Blümela poté, co schytal ostrý hit na hlavu od Andrease Martinsena.
Druhý host Jan Škvor vidí problém i ve výběru hráčů. „Doteď nechápu, proč se na soupisku nevešel David Musil," uvedl redaktor Sport.cz. „Jasně, nikdy nebude ofenzivní bek... ale tohle by přesně byla úloha Davida Musila. To je obránce, který budí respekt už jen tím, že vyjede na led," dodal.


Holt nepodepsal v Brně pane Škvor.. :whistle:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Zranění Matěje Blümela ze sobotního utkání s Norskem není vážné. Mladý útočník dnes trénoval a měl by zasáhnout i do zítřejšího duelu s USA.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Jirka. píše: 22 kvě 2022 14:26 Z příklepu EXTRA po zápase s Norskem

Hosté ve studiu se také nemohou smířit se skutečnosti, že nikdo ze spoluhráčů nepomstil Matěje Blümela poté, co schytal ostrý hit na hlavu od Andrease Martinsena.
Druhý host Jan Škvor vidí problém i ve výběru hráčů. „Doteď nechápu, proč se na soupisku nevešel David Musil," uvedl redaktor Sport.cz. „Jasně, nikdy nebude ofenzivní bek... ale tohle by přesně byla úloha Davida Musila. To je obránce, který budí respekt už jen tím, že vyjede na led," dodal.


Holt nepodepsal v Brně pane Škvor.. :whistle:
Je fajn, ze bestie bude jezdit za nas. Tech excesu tolik nebude, a kdyz uz, na odpoved se nebude dlouho cekat.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Itchy píše: 22 kvě 2022 17:57 Je fajn, ze bestie bude jezdit za nas. Tech excesu tolik nebude, a kdyz uz, na odpoved se nebude dlouho cekat.
Obzvláště proti Plzni se může bestie hodit.. :-))
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 21 kvě 2022 20:11 Já naopak souhlasím. Kdyby udělal hromadu bodů, budou s ním zájemci počítat časem možná do druhé až třetí lajny, pokud půjde třeba do Detroitu.. Takhle dostane smlouvu, že dopadne jako Kautík, sice "two way" útočník, ale to byl bohužel i Nosek, a skončí dlouho na farmě..


Mimochodem zatím odvrátil teorii, že jeho dělají spoluhráči. Na MS teď on "dělá" je, pardon kolego Štenkovane.. Ale já taky souhlasil s tím pěkným příspěvkem. Třeba se fakt mýlíme.. ;-)

Edit: Pokud Blüma fakt zkusí NHL už teď, dočasný návrat Kautíka by pro mne byl adekvátním nahrazením.. ;-)
Tak Kaut by byl ideální náhrada, škoda že má ještě na rok smlouvu, ale třeba je nějaká šance, že se to i tak podaří. Možná tady s tím názorem budu jediný, ale špatný by nebyl ani Zohorna. Pokud by Blümel odešel, tak se s ním pokusit urovnat vztahy. Sice je to centr, není to náhrada typologicky ani věkově, na druhou stranu je to na extraligu pořád nadstandardní hráč a mezi Kousala s Radilem by dobře zapadl. Předpokládám, že případný odchod Blümela budou chtít nahradit českým nebo slovenským hráčem a to výběr kvality dost zužuje.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

JirkaPCE píše: 22 kvě 2022 19:23 Tak Kaut by byl ideální náhrada, škoda že má ještě na rok smlouvu, ale třeba je nějaká šance, že se to i tak podaří. Možná tady s tím názorem budu jediný, ale špatný by nebyl ani Zohorna. Pokud by Blümel odešel, tak se s ním pokusit urovnat vztahy. Sice je to centr, není to náhrada typologicky ani věkově, na druhou stranu je to na extraligu pořád nadstandardní hráč a mezi Kousala s Radilem by dobře zapadl. Předpokládám, že případný odchod Blümela budou chtít nahradit českým nebo slovenským hráčem a to výběr kvality dost zužuje.
Volny je treba Hudacek.
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Ty hodináři se posrali ne? 😂😂😂
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

JirkaPCE píše: 22 kvě 2022 19:23 Tak Kaut by byl ideální náhrada, škoda že má ještě na rok smlouvu, ale třeba je nějaká šance, že se to i tak podaří. Možná tady s tím názorem budu jediný, ale špatný by nebyl ani Zohorna. Pokud by Blümel odešel, tak se s ním pokusit urovnat vztahy. Sice je to centr, není to náhrada typologicky ani věkově, na druhou stranu je to na extraligu pořád nadstandardní hráč a mezi Kousala s Radilem by dobře zapadl. Předpokládám, že případný odchod Blümela budou chtít nahradit českým nebo slovenským hráčem a to výběr kvality dost zužuje.
No na levém kruhu při přesilovce bude Hyka s Říčkou nevím kam by se vecpal Kaut. Pro něho místo zrovna moc není. Stejně tak mezi pravými křídly. Hyka, Radil, Cienciala, (Blumel). Pokud Blumel odejde klidně bych dal na jeho místě šanci Matýsovi. Loni ukázal zajímavé věci a pokud ho teď budeme topit na pomezí čtvrté lajny a Vrchlabí, tak dalšího Radila nebo Noska nevychováme nikdy. Ale je fakt, že pokud bude dlouho chybět Musil a odejde Matěj, tak by se asi ještě útočník hodil, ale spíš nějaké levé křídlo všestranné..
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

lucas003 píše: 22 kvě 2022 21:56 No na levém kruhu při přesilovce bude Hyka s Říčkou nevím kam by se vecpal Kaut. Pro něho místo zrovna moc není. Stejně tak mezi pravými křídly. Hyka, Radil, Cienciala, (Blumel). Pokud Blumel odejde klidně bych dal na jeho místě šanci Matýsovi. Loni ukázal zajímavé věci a pokud ho teď budeme topit na pomezí čtvrté lajny a Vrchlabí, tak dalšího Radila nebo Noska nevychováme nikdy. Ale je fakt, že pokud bude dlouho chybět Musil a odejde Matěj, tak by se asi ještě útočník hodil, ale spíš nějaké levé křídlo všestranné..
Matýs je za mě hráč na hraně čtvrté lajny a první ligy, výš ho nevidím. A to že ho třeba v playoff dávali i na přesilovky, když se většinu sezóny ani nevešel do sestavy, jsem vůbec nepochopil.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 23 kvě 2022 00:09 Matýs je za mě hráč na hraně čtvrté lajny a první ligy, výš ho nevidím. A to že ho třeba v playoff dávali i na přesilovky, když se většinu sezóny ani nevešel do sestavy, jsem vůbec nepochopil.
A přesně kvůli tomu zůstal na střídačce Král. Rulík bude mít hlavní slovo, o tom není pochyb. Ale zrovna s tímhle hráčem se dá pracovat a může vyletět nahoru. To samé Rohlík.. My ty kluky máme, jen jim dát šanci. Blüma ji dostal, letos jsme ho dost kritizovali, a ejhle, co je to za hráče... Dostal důvěru od Fina a o nabídky nebude mít nouzi..
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 23 kvě 2022 00:19 A přesně kvůli tomu zůstal na střídačce Král. Rulík bude mít hlavní slovo, o tom není pochyb. Ale zrovna s tímhle hráčem se dá pracovat a může vyletět nahoru. To samé Rohlík.. My ty kluky máme, jen jim dát šanci. Blüma ji dostal, letos jsme ho dost kritizovali, a ejhle, co je to za hráče... Dostal důvěru od Fina a o nabídky nebude mít nouzi..
Rohlík určitě může ale Matýs nevím.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Já spíše věřím, že Matýs by mohl být lepší než Rohlík.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 23 kvě 2022 00:21 Rohlík určitě může ale Matýs nevím.
Mně se Matýs líbil, i na přesilovce. Jen už i ten zbytek týmu byl marný a v krizi..

Uvidíš, že ten kluk brzy taky vyletí nahoru.. ;-)

Akorát kdyby neměl místo u nás, dal bych mu hostování třeba do Varů nebo na Kladno. I Olmik by ho asi časem bral.. Jinými slovy, opět "uvidíme".. :-)
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3279
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Dnes je to 12!! let od našeho posledního zlata na MS.
A na jakoukoliv medaili čekáme už 10 let.
Obrázek Za Dynamo!
fansDKnL
Příspěvky: 1675
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

JirkaPCE píše: 23 kvě 2022 00:09 Matýs je za mě hráč na hraně čtvrté lajny a první ligy, výš ho nevidím. A to že ho třeba v playoff dávali i na přesilovky, když se většinu sezóny ani nevešel do sestavy, jsem vůbec nepochopil.
Matýs je lepší bruslař a i šikovnější než Blumel. Střelu mají stejnou. Jenom nedostal šanci
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Sam jsem zvedavej, jak to repre dnes a zitra da.

Z obrany dvakrat dobrej pocit nemam…

Ale konecne poradny zapasy…:-)
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

JirkaPCE píše: 23 kvě 2022 00:09 Matýs je za mě hráč na hraně čtvrté lajny a první ligy, výš ho nevidím. A to že ho třeba v playoff dávali i na přesilovky, když se většinu sezóny ani nevešel do sestavy, jsem vůbec nepochopil.
Tak samozřejmě, když to budeme brát takhle, tak Matěj Blumel letošní sezonu taky nemá v repre co dělat a kde je teď. O Lukáši Radilovi si taky nikdo nemyslel ve dvaceti, že bude v repre nebo v nhl. Matýs může být klidně podobný příklad. A jak se tu psalo. Šikovností a hokejovostí je úplně jinde než Blumel nebo Rohlík. Rohlík těží ze své rychlosti, která mu mnohdy spíš škodí, protože je to plašan, který v té rychlosti nestíhá hokejově myslet. Na rozdíl od Matýse...
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

lucas003 píše: 23 kvě 2022 10:18 Tak samozřejmě, když to budeme brát takhle, tak Matěj Blumel letošní sezonu taky nemá v repre co dělat a kde je teď. O Lukáši Radilovi si taky nikdo nemyslel ve dvaceti, že bude v repre nebo v nhl. Matýs může být klidně podobný příklad. A jak se tu psalo. Šikovností a hokejovostí je úplně jinde než Blumel nebo Rohlík. Rohlík těží ze své rychlosti, která mu mnohdy spíš škodí, protože je to plašan, který v té rychlosti nestíhá hokejově myslet. Na rozdíl od Matýse...
Souhlas, hlavně Maty konečně potřebuje dostat prostor
Byg Zee
Příspěvky: 4
Registrován: 12 kvě 2022 12:09

Re: Hokej

Příspěvek od Byg Zee »

Bye Bye Matěj :wave: :wave:
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

No nic, hodně štěstí Blümo. :-)
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Matěéééj! :clap:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Sweník píše: 23 kvě 2022 15:31 No nic, hodně štěstí Blümo. :-)
no jo no, splašila se mu forma ;-)
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Itchy píše: 23 kvě 2022 15:38 no jo no, splašila se mu forma ;-)
Tak stejně by šel asi za rok, moc mu to přeji. Teď má ale šanci využít situace a získat solidní smlouvu v týmu, který si vybere. Přeji mu hlavně klub, kde dostane prostor.
Zamčeno