Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
PCE.MAN
Příspěvky: 1625
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Itchy píše: 19 kvě 2022 09:55 Fakt bizar, když po našem mači s rakušáky hraje po zápase rakouskej song. Stejně představitelný, jako že naší slalomáři obsadí ve světovým poháru v Kitzbuehelu první čtyři místa...

Na první pohled jsme úplně ztratili rychlost a důraz. Posílil bych je o Chlapíka. Chlapík ten kvapík na Švédských hrách vůbec nestíhal, ale tady by zapadl jak prdel na hrnec.

Při nominaci jsem se divil, proč třeba neodzkoušenej Dostál, možná i Vejmelka. Ale spolknul jsem to. Chtě nechtě to smrdí brněnským rybníčkem....

Pak borci jako Šimek..., přijede zkritizuje svůj klub, pak dá zápas a žádná sláva to nebyla a hned radí našim trenérům.... no asi jiná doba jak by řekl klasik.

Že si kluci dají do tlamy mně dvakrát nevadí. Není to úplně profi, ale lepší než bjet zdechlej a pomlouvat za rohem. Konec konců facky umí lítat i při sranda hokeji, že? :-)

Zmínil bych Hronka. Ne proto, že je od vedle. Je to bohužel úplně jiná liga než 3 roky zpátky. Nepřesnej, lehkovážnej, mamyšlenej, bez přidaný hodnoty. Na kávičku myslím chodí se Špágrem...

Člověk má pocit, že čas tady začíná úřadovat a holt se tady netáhne za jeden provaz. Možná je potřeba dokázat, že zahraniční trenér na to nemá.

Výsledky vlastně nahrávají tomu, co o tom hnisu na svazu a hokeji říhá náš rtuťovitej Napoleon.

Na hokejový vzkříšení už moc nevěřím, ale na Pasu se těším. Koukat se na Slováky i s Čerešňákem je radost.

My nabízíme nudu a nudu. Vrcholem bylo dát na nájezd Smejkala, kterej má problém trefit bránu a třešničkou na dortu byl golfák Krejčího. Olda Válek si asi dal z radosti panáka, já kroutím hlavou ještě teď ;-)
Píšeš to tak, jak to cítím i já. Pro mě je nepochopitelný, že je to několik let stejný. Přípravu kluci z ligy odmakají naplno. Jezdí jako draci, hrají hokej, na který se dobře dívá. Většinou i výsledky nejsou špatný.
Potom tým tradičně doplníme o machýrky z NHL, všechno se jim podřídí a tím se totálně všechno rozesere. Zase se koukáme na ploužení, na který se vlastně ani koukat nedá.
Ti kluci co tam jsou se evidentně za repre rvát nechtějí. Prdelí hne jenom Červenka s Blumelem a Flek s Černochem. Ti ostatní jsou více či méně tragický. Prostě se jim nechce. Hlavně že jsou všichni namachrovaný mistři světa. Vrchol všeho je, že si ještě dají na držku.
Cestu nám možná ukazují Slováci. Pošlou mladý kluky, který jedou naplno a problém s nimi budou mít všichni. Jasně že nebudou hned vyhrávat, natož když mají tak mladý tým, ale minimálně se na ty jejich zápasy dá koukat, protože se o výsledek aspoň poperou.
Byg Zee
Příspěvky: 4
Registrován: 12 kvě 2022 12:09

Re: Hokej

Příspěvek od Byg Zee »

Bělohlav hlavní trenér Tábora
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Byg Zee píše: 19 kvě 2022 12:36 Bělohlav hlavní trenér Tábora
https://hokej.cz/kohouti-chteji-postup- ... gy/5065715
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

PCE.MAN píše: 19 kvě 2022 12:25 Píšeš to tak, jak to cítím i já. Pro mě je nepochopitelný, že je to několik let stejný. Přípravu kluci z ligy odmakají naplno. Jezdí jako draci, hrají hokej, na který se dobře dívá. Většinou i výsledky nejsou špatný.
Potom tým tradičně doplníme o machýrky z NHL, všechno se jim podřídí a tím se totálně všechno rozesere. Zase se koukáme na ploužení, na který se vlastně ani koukat nedá.
Ti kluci co tam jsou se evidentně za repre rvát nechtějí. Prdelí hne jenom Červenka s Blumelem a Flek s Černochem. Ti ostatní jsou více či méně tragický. Prostě se jim nechce. Hlavně že jsou všichni namachrovaný mistři světa. Vrchol všeho je, že si ještě dají na držku.
Cestu nám možná ukazují Slováci. Pošlou mladý kluky, který jedou naplno a problém s nimi budou mít všichni. Jasně že nebudou hned vyhrávat, natož když mají tak mladý tým, ale minimálně se na ty jejich zápasy dá koukat, protože se o výsledek aspoň poperou.
Jop, přesně tak. Fakt si nepamatuju úplně šampionát poslední roky, kdy by někdo z té slavné NHL nějak extra vyčníval, a letos to je fakt tak markantní, až to bolí. A nezmění na tom nic, ani případně vyhrané čtvrtfinále, jestli se tam dostaneme. A když to nedopadne, tak se zase řekne, že kvalita český extraligy pokulhává, že nemáme kvalitu. Letos to je fakt markantní, protože v těch 3 zápasech a vlastně i v těch dvou turnajích před, něco hráli jen evropští hráči. Červenka se může přetrhnout, Blumel jezdí jak raketová myš, Krejčí sice vypadá otráveně, ale lajna s ním funguje, čtvrtá lajna nemá úplně kvalitu, ale dohání to chutí a snahou.

A jsem zvědavý co se stane teď, když s Rakouskem byl u Hertla a Vrány Blümel, tak to byla tragédie, Hertl tam jen jezdil od ničeho k ničemu. Jestli se zvednou? Ok, je to možné, ale proč jejich výkony stojí za hovno už pět zápasů. S tímhle prostě raději složme tým z hráči z evropy a když už nic, neuvidíme jako fanoušci tu labilitu. Bylo by to třeba výsledkově stejné, ale když už nic, předpokládám by byla vidět snaha. Takhle sedí doma hráči jako Musil a třeba i ten Chlapík, který sice nic nepředvedl, ale ono vlastně tyhle borci taky nic.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Vím, že se doba mění, že srovnávání s dobou 20 let nazpět je dost bezpředmětný.

Ale co nechápu, je potřeba tahat sem lidi, kterým se za mořem nedaří nebo jsou jejich tamní role marginální. Co by se stalo horšího, kdyby se na MS odjelo s tím, co odehrálo přípravu. Dvě tři místa by se nechala pro frajery, kteří dodají rozdíl, mají nějakou obstojnou formu. V nejhorším by se vybouchlo.

A ne že přicházejí lidi z mizerných týmů, co celej rok prohrávají.
Vejmelka tam chytá za hrozným týmem, vyhrál asi 10 zápasů za celou sezonu, statistiky na první pohled podprůměrný. Pak se tady někdo diví, že má podobný čísla i tady.

Hronek. V roce 2019 to vypadlo, že má našlápnuto. Utápí se v manačaftu, co každej rok prohrává. Nezlepšuje se, stagnuje, spíš se i zhoršuje. Na pozici lídra, kterej to zvedne, nemá.

Simona nemá cenu ani hodnotit. Proboha proč? Že si chce po mizerný sezoně nějak spravit náladu? To nestačí. Frustraci si stejně přivezl s sebou a skončilo to, jak skončilo.
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

vemte v potaz co bylo dřív a co je dnes dnes se musí "hvězdy" z NHL většinou přemlouvat zda by chtěli atd dřív se snažili hráči dostat do repre protože to pro ně byla prestiž asi tak
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Ono je to těžký... Když by trenéři hráče z NHL nevzali a tým by s hráči z Evropy nevyhrával, píčovali bychom, proč nevzal hráče ze zámoří....
Já chápu nominaci Hertla, odmítni 60 bodovýho hráče... chápu nominaci Hronka, kterej na posledních šampionátech podával dobrý výkony... I toho Vránu ber... Ale Kempný, Šimek, Simon, to jsou omyly. V sezoně toho moc nepředvedli a místo nich na MS hráči z Evropy měli být....
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

tau píše: 19 kvě 2022 14:33 Ono je to těžký... Když by trenéři hráče z NHL nevzali a tým by s hráči z Evropy nevyhrával, píčovali bychom, proč nevzal hráče ze zámoří....
Já chápu nominaci Hertla, odmítni 60 bodovýho hráče... chápu nominaci Hronka, kterej na posledních šampionátech podával dobrý výkony... I toho Vránu ber... Ale Kempný, Šimek, Simon, to jsou omyly. V sezoně toho moc nepředvedli a místo nich na MS hráči z Evropy měli být....
hele celou dobu se zkouší hráči z NHL rok co rok proč jeden jediný šampionát zkusit bez nich co horšího by se mohlo stát v Evropě máme spousta kvalitních hráčů co by ten puk sežrali
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
fansDKnL
Příspěvky: 1674
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Tábor by se měl stát farmou Budějovic, nevím jestli letos nebo až po postupu
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

V Helsinkách 🇫🇮 se jen tak hrát nebude. Podle dostupných informací na stadionu hoří. 😳

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

I když bude ještě Musil delší dobu, tak teď nikoho nutně do útoku nepotřebujeme, pokud by ale odešel Blümel, tak za něj už by to náhradu chtělo.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Itchy píše: 19 kvě 2022 09:55 Fakt bizar, když po našem mači s rakušáky hraje po zápase rakouskej song. Stejně představitelný, jako že naší slalomáři obsadí ve světovým poháru v Kitzbuehelu první čtyři místa...

Na první pohled jsme úplně ztratili rychlost a důraz. Posílil bych je o Chlapíka. Chlapík ten kvapík na Švédských hrách vůbec nestíhal, ale tady by zapadl jak prdel na hrnec.

Při nominaci jsem se divil, proč třeba neodzkoušenej Dostál, možná i Vejmelka. Ale spolknul jsem to. Chtě nechtě to smrdí brněnským rybníčkem....

Pak borci jako Šimek..., přijede zkritizuje svůj klub, pak dá zápas a žádná sláva to nebyla a hned radí našim trenérům.... no asi jiná doba jak by řekl klasik.

Že si kluci dají do tlamy mně dvakrát nevadí. Není to úplně profi, ale lepší než bjet zdechlej a pomlouvat za rohem. Konec konců facky umí lítat i při sranda hokeji, že? :-)

Zmínil bych Hronka. Ne proto, že je od vedle. Je to bohužel úplně jiná liga než 3 roky zpátky. Nepřesnej, lehkovážnej, mamyšlenej, bez přidaný hodnoty. Na kávičku myslím chodí se Špágrem...

Člověk má pocit, že čas tady začíná úřadovat a holt se tady netáhne za jeden provaz. Možná je potřeba dokázat, že zahraniční trenér na to nemá.

Výsledky vlastně nahrávají tomu, co o tom hnisu na svazu a hokeji říhá náš rtuťovitej Napoleon.

Na hokejový vzkříšení už moc nevěřím, ale na Pasu se těším. Koukat se na Slováky i s Čerešňákem je radost.

My nabízíme nudu a nudu. Vrcholem bylo dát na nájezd Smejkala, kterej má problém trefit bránu a třešničkou na dortu byl golfák Krejčího. Olda Válek si asi dal z radosti panáka, já kroutím hlavou ještě teď ;-)

Tak take prispeju, zajimavy prispevek, ja v necem souhlasim a cele rade veci ne,
brankari- ja bych se opravdu nerad vracel k akcim s Hrubcem, do dnes nechapu, co delal v repre, naopak Vejmelka letos jednoznacne objev, vyborna sezona a rekl bych, prulom v kariere, a takoveho borce proste beres nebo ne, jako zkouset ho me nedava smysl, bud to mu das duveru nebo ne.., Brno nebo Zabransky- to je me sumak:)
Simek, specifickej borec dle vsech akci uz z minulosti, zapasu letos mene, alse stejne bek co hral/hraje pravidelne NHL uz celkem dobu, na MS, nevim, ze by zrovna on mel bejt provar si nemyslim, ve srovnani s Jordanem trebas..?
Ja mam stale nazor stejny, nemame spatne hrace, ani letos - ani pred tim, jen se me proste zda, ze ty koreny nikdo neumi poskladat, pripravit a udelat z nich fungujici celek..
ze by borci z NHL, at uz po jakekoliv sezone, letali odklouzat MS, riskovat sve jmeno, jako nemakat- zahrat si.. atd., jen tak, tak ten nazor nesdilim (ikdyz se to ted jaksi hod, protoze se hrube nedari..),
a mozna budu proti proudu, borci co hraji v NHL v soucastnosti, myslim nase, pres to ze maj 3-4 lajnu, jsou ve vetsine pripadu hokejisti, jenz jsou jinde v porovnani sborci co hraji v evrope, tim nerikam, ze se musi zvat koreni, co pul roku nehrali, nebo prvni team neudelaj na stalo ani po 5 letech..
jenom muj nazor..
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

3:0?! Zohorna, Červenka, Špaček?’
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Holly833 píše: 19 kvě 2022 19:37 3:0?! Zohorna, Červenka, Špaček?’
Nojo, Pasťa, s ním by člověk hrál snad i zadarmo.. :-)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

To vypada, ze Matej by mohl hrat v soucasny forme se strasaky do zeli ….
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Dneska to zatím po první třetině není zase až tak úplně marný, ne?
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Itchy píše: 19 kvě 2022 19:57 To vypada, ze Matej by mohl hrat v soucasny forme se strasaky do zeli ….
A to mu ještě zatím ukradli áčko u prvního gólu a vyhlásili Skleničkovi...
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Dneska se konečně střílí a bruslí 👍 Lotyši jsou marný ale to nic nemění na tom že naši dnes jezdí... Pastrňák je opravdu velký HRÁČ ... A konečně je vidět i Hertl... Jenom Vrána bohužel dál marnota potřeboval by se taky trefit
🔴⚪
JiriK
Příspěvky: 750
Registrován: 01 lis 2019 17:43
Bydliště: Lysá nad Labem
Dal "To se mi líbí": 278 krát
Obdržel "To se mi líbí": 83 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JiriK »

av69 píše: 19 kvě 2022 19:59 Dneska to zatím po první třetině není zase až tak úplně marný, ne?
to jo, to jo, ale stejně: tu poslední minutu s Rakušákama odčiní jen medaile :)))
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Sweník píše: 19 kvě 2022 19:40 Nojo, Pasťa, s ním by člověk hrál snad i zadarmo.. :-)
„Ano, Karle, to znamená, že se ti splní ten tvůj sen hrát s Prácheňským zadarmo.“
😁👍
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Jinak trochu mimo led, ale pořád z MS. Musím ocenit reklamy Škodovky s Hrouzkem, ty se opravdu povedly, navíc v jedné si zahrál i Rolas nebo dle Hrouzka "Rolbas" :-D
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Rolbinek :rock:
Zamčeno