Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

ví někdo co zamýšlíme s licencí na 2 ligu?
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Mě by zajímalo, jestli by si třeba takový Simon dovolil takhle chovat například v kabině Pittsburghu před Crosbym a spol.. Tady je zkrátka vidět přístup těchto kluků k reprezentaci..
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Pan Dedek to nebude mit jednoduche s tou halou, jen nevim proc by chtel poskidit zavodiste, pani starostka Kladrub dost mimo...naopak zavodisti a Pardubicim to pomuze, no bude to boj..
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Propulse
Příspěvky: 6684
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Georgre píše: 18 kvě 2022 18:21 Pan Dedek to nebude mit jednoduche s tou halou, jen nevim proc by chtel poskidit zavodiste, pani starostka Kladrub dost mimo...naopak zavodisti a Pardubicim to pomuze, no bude to boj..
Nic s cim by nepocital. Bylo jasne, ze se urcita skupina ozve..
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Ceresnak prilis nezari
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Ceresnak už dvakrát namazal soupeři jednou z toho gól v oslabení... Doufám že nepřijde pokles výkonnosti 😃 ale ne to se někdy stane na naší ligu je to výborný obránce
🔴⚪
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

jimmypop píše: 18 kvě 2022 19:25 Ceresnak prilis nezari
Tak udělal chybu bože, vy zas z toho delate :thumbdown:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Pcehockeyfan25 píše: 18 kvě 2022 19:51 Tak udělal chybu bože, vy zas z toho delate :thumbdown:
Odpusť 🎈
karfi
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2014 22:45
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od karfi »

Georgre píše: 18 kvě 2022 18:21 Pan Dedek to nebude mit jednoduche s tou halou, jen nevim proc by chtel poskidit zavodiste, pani starostka Kladrub dost mimo...naopak zavodisti a Pardubicim to pomuze, no bude to boj..
Nevim, co rikala starostka Kladrub, ale tenhle Petranuv nazor smysl dava.
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Bych se dovolil vrátit domů a na zem. A hlodá ve mně červíček pochybností, jestli Rulík zvládne ukočírovat naše galacticos, a zároveň asistenty, co by Heřmanův baťoh?
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Emil Havránek píše: 18 kvě 2022 21:44 Bych se dovolil vrátit domů a na zem. A hlodá ve mně červíček pochybností, jestli Rulík zvládne ukočírovat naše galacticos, a zároveň asistenty, co by Heřmanův baťoh?
Zvladne neboj, vsechno bude dobre, Tadim je jeden z nasich nejlepsich treneru co ted mame..
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Emil Havránek píše: 18 kvě 2022 21:44 Bych se dovolil vrátit domů a na zem. A hlodá ve mně červíček pochybností, jestli Rulík zvládne ukočírovat naše galacticos, a zároveň asistenty, co by Heřmanův baťoh?
Nálepky už jsou rozdány v květnu. A jak to dopadne, to se uvidí snad příští rok v dubnu. Dobrých i méně dobrých konců zná sportovní historie plno.

Sleduju teď seriál Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty. Upřímně, moje znalosti NBA 80. let jsou chatrný, zároveň taky vím, že se jedná o hranej seriál a nikoliv dokument. Ale jedno je jistý, na začátku jsou vždy pochyby. U neúspěšných projektů, ale určitě i u těch úspěšných, dnes už přímo bez nadsázky legendárních. To třeba éra Showtime určitě je.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

karfi píše: 18 kvě 2022 21:35 Nevim, co rikala starostka Kladrub, ale tenhle Petranuv nazor smysl dava.
Dává smysl, ale Petráň to taky hrotí. Studie je právě věc, o které se má diskutovat a že to, pokud to klapne, nedopadne jako na prezentaci, je na 100% jistý. Studie je právě věc, která vede k tomu, že se to na základě tohoto bude právě architektonicky schvalovat, projednávat, zjišťovat proveditelnost dle zákonů, schválení atd. Kritizuje parkovací dům a že bude vidět auta, to je tak trochu malicherné, protože tohle právě by neměl být problém v připomínkách řešit. A představa, že někdo přijde s deseti vizualizacemi a umístěními? Blázen, jen tato studie a návrh spolkl pěkných pár milionů. Jasně řekli, že jiné lokality nejsou možné, tak k tomu mají i odpovědi proč, které předpokládám obecně někomu předložili. Co se týče posunutí haly vždyť i to vlastně nepřímo naznačili na té prezentaci, že stojí v pomyslném středu hřiště, což celé bude procházet ještě schvalováním a jestli to posunou o 50m dále je fakt technická věc.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

jimmypop píše: 18 kvě 2022 19:25 Ceresnak prilis nezari
Hele, to ani Králik, natož ten tlouštík vedle něj. A to mají megasmlouvy a měli by v Evropě být za rychlíky.. A hvězdy.. :-)))
Naposledy upravil(a) Sweník dne 19 kvě 2022 01:59, celkem upraveno 1 x.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 18 kvě 2022 21:44 Bych se dovolil vrátit domů a na zem. A hlodá ve mně červíček pochybností, jestli Rulík zvládne ukočírovat naše galacticos, a zároveň asistenty, co by Heřmanův baťoh?
Jako sorry, ale do údajných galacticos má ten náš tým hodně daleko. Tedy krom brány, tam vznikla největší konkurence..

Zbytek? Sotva doplnění postů, abychom neměli dvě lajny pralesáků (mladých kluků)..

Kurnik, už si to někdo zkusil složit? A teď si představit zranění, která stoprocentně budou? Ostatně třeba Adam rovnou do sezony nezasáhne. A po přípravě možná nebude jediný..

Jen mě překvapuje, že i tolik hokejek má v hlavě vymeteno, když se vyjadřují jak papoušci. U nich bych čekal, že té hře a tvorbě kádru rozumí.. My jsme fanoušci, amatéři.. A stejně už si tu pár lidí dokázalo spočítat příchody a odchody..

No nic, dál si opakujte hloupé řeči expertů a redaktorů..

Za mne ten tým bude tak akorát, aby hráli i mladí kluci. Ale před play-off by se tam určitě ještě top hráč vešel.. Tedy pokud chceme k výročí medaili.. ;-)
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... y-off.html

Ten nadpis toho článku .. to už je fakt k smíchu, jak těm pisálkům ležíme v žaludku.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

acrylic píše: 19 kvě 2022 07:48 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... y-off.html

Ten nadpis toho článku .. to už je fakt k smíchu, jak těm pisálkům ležíme v žaludku.
Tak když napíšeš do nadpisu Pardubice nebo Dynamo, tak v ten moment je zaručené, že si článek přečte cca. 3x tolik lidí :wave:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

acrylic píše: 19 kvě 2022 07:48 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... y-off.html

Ten nadpis toho článku .. to už je fakt k smíchu, jak těm pisálkům ležíme v žaludku.
Nebyl se Kajínek třeba někdy před 30 lety vychcat v Pardubicích na nádraží? Vrah z Pardubic propuštěn na svobodu!
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

jimmypop píše: 19 kvě 2022 08:04 Nebyl se Kajínek třeba někdy před 30 lety vychcat v Pardubicích na nádraží? Vrah z Pardubic propuštěn na svobodu!
Původem je z Prachovic, což je dnes Pardubickej kraj, takže by se to dalo navlíknout, kdyby se nějakýmu mistrovi pera zachtělo.

MS sleduju jen okrajově. Dlouhodobě to mám tak, že MS v sezoně, kdy se koná olympiáda, je pro mě zbytečnej turnaj, i když chápu ekonomickou potřebu ho každoročně pořádat.. V časech, kdy na olympiádě byli hráči z NHL, tak pak byly desítky omluvenek. Když teď NHL na olympiádě dvakrát nebyla, tak pro změnu jsou hokejky, co odehrají úplně všechno a může se to pak projevit. Třeba Čerešňáka celou sezonu plácají po ramenou, na OH byl za jednoho z hrdinů, teď dostává bídu. Ale už taky může dojíždět s prázdnou nádrží.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Fakt bizar, když po našem mači s rakušáky hraje po zápase rakouskej song. Stejně představitelný, jako že naší slalomáři obsadí ve světovým poháru v Kitzbuehelu první čtyři místa...

Na první pohled jsme úplně ztratili rychlost a důraz. Posílil bych je o Chlapíka. Chlapík ten kvapík na Švédských hrách vůbec nestíhal, ale tady by zapadl jak prdel na hrnec.

Při nominaci jsem se divil, proč třeba neodzkoušenej Dostál, možná i Vejmelka. Ale spolknul jsem to. Chtě nechtě to smrdí brněnským rybníčkem....

Pak borci jako Šimek..., přijede zkritizuje svůj klub, pak dá zápas a žádná sláva to nebyla a hned radí našim trenérům.... no asi jiná doba jak by řekl klasik.

Že si kluci dají do tlamy mně dvakrát nevadí. Není to úplně profi, ale lepší než bjet zdechlej a pomlouvat za rohem. Konec konců facky umí lítat i při sranda hokeji, že? :-)

Zmínil bych Hronka. Ne proto, že je od vedle. Je to bohužel úplně jiná liga než 3 roky zpátky. Nepřesnej, lehkovážnej, mamyšlenej, bez přidaný hodnoty. Na kávičku myslím chodí se Špágrem...

Člověk má pocit, že čas tady začíná úřadovat a holt se tady netáhne za jeden provaz. Možná je potřeba dokázat, že zahraniční trenér na to nemá.

Výsledky vlastně nahrávají tomu, co o tom hnisu na svazu a hokeji říhá náš rtuťovitej Napoleon.

Na hokejový vzkříšení už moc nevěřím, ale na Pasu se těším. Koukat se na Slováky i s Čerešňákem je radost.

My nabízíme nudu a nudu. Vrcholem bylo dát na nájezd Smejkala, kterej má problém trefit bránu a třešničkou na dortu byl golfák Krejčího. Olda Válek si asi dal z radosti panáka, já kroutím hlavou ještě teď ;-)
zdendik
Příspěvky: 140
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

https://www.sport.cz/clanek/hokej-ms-ne ... .seznam.cz

myslím že Matěje letos už v Dynamo dresu neuvidíme...myslím, že sáhne po čemkoli aby šel za moře
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

zdendik píše: 19 kvě 2022 10:48 https://www.sport.cz/clanek/hokej-ms-ne ... .seznam.cz

myslím že Matěje letos už v Dynamo dresu neuvidíme...myslím, že sáhne po čemkoli aby šel za moře

Těch 7 milionů nebo kolik to je za smlouvu v NHL dostaneme ale no :rock:
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

zdendik píše: 19 kvě 2022 10:48 https://www.sport.cz/clanek/hokej-ms-ne ... .seznam.cz

myslím že Matěje letos už v Dynamo dresu neuvidíme...myslím, že sáhne po čemkoli aby šel za moře
Taky si to myslím,určitě nějaké laso z NHL dostane.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Lukáš Radil je v Bombách k tyči. Fajn povídání o KHL, Americe a tak trochu i o Pardubicích.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Zamčeno