Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Byg Zee
Příspěvky: 4
Registrován: 12 kvě 2022 12:09

Re: Hokej

Příspěvek od Byg Zee »

Machala do Frýdku
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Jinak, co se tyce vnitrku nove haly tak bude mit stejnou kapacitu, jako Nokia arena v Tampere a ono se toho moc lisit nebude. Takze to bude dost realne plus minus stejne.

av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Tipovačka MS 2022

MS je za rohem a pokud by si ho chtěl někdo zpestřit tipovačkou, tak tu možnost nabízím :-) Vracíme se ke starému osvědčenému modelu z loňského MS, žádné složitosti. A abych nemusel řešit logistiku s flaškami, tak tentokráte hrajeme o poukazy do fanshopu Dynama. Možná ještě vítěz stihne ve výprodeji poslední kus dresu Ondry Romana :-))

Ceny:
1.místo - poukaz do fanshopu v hodnotě 3000 Kč
2.místo - poukaz do fanshopu v hodnotě 1000 Kč
3.místo - poukaz do fanshopu v hodnotě 500 Kč
Vítěz Českého speciálu - poukaz do fanshopu v hodnotě 500 Kč

Své tipy zadávejte zde: https://forms.office.com/r/uTRfD38kGB

Pravidla

Zápasy tipujeme bez remíz, tj. tipujeme vždy přesný výsledek do rozhodnutí, včetně prodloužení a nájezdů. Tipy na zápasy budou vyhodnoceny dle následujícího klíče:
tipovackaMSbodovani.jpeg
tipovackaMSbodovani.jpeg (25.8 KiB) Zobrazeno 3830 x
Zápasy v playoff budou za dvojnásobek bodů, tj. za každý zápas v PO můžete získat až 14 bodů!

Bonusové otázky na statistiky nebo umístění tipů mají svůj určený počet bodů, obvykle 10, tip na vítěze celého MS potom 20. Počet bodů najdete ve formuláři u dané otázky nebo následně v živé tabulce, která bude k turnaji vedena. Odkaz na ni pošlu zítra.

Pokud máte jakékoliv dotazy, tak jsem k službám :-)
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Ja to vidim , ze pojmout projekt areny tak (a zatim se to dari) , aby nepodporit ji byla politicka sebevrazda... Klicove je ziskat priznivce z nehokojoveho sveta... hotel, silnice , koncerty a kulturni akce, rozvoj letiste , spravne vyuziti stavajici areny atd... tech nehokojovych pozitiv je opravdu hodne... Uvodni prezentace to nasmerovala hodne spravnym smerem...
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Pida11 píše: 12 kvě 2022 11:48 Třeba Radil říkal v rozhovoru, že má podepsáno na 4 roky, tak uvidíme.
Klub tvrdil pár týdnů zpět, že nově představovaní hráči budou mít podepsáno na 3, 4 nebo 5 let.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Itchy píše: 12 kvě 2022 13:44 Klub tvrdil pár týdnů zpět, že nově představovaní hráči budou mít podepsáno na 3, 4 nebo 5 let.
Radil 4, ostatni 3.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak i Koreis v tom bomby k tyči tvrdí, že se obává, že toho je moc a nebude to fungovat. To co se zatím v extralize oznámilo, tak ty naše posily jsou nejenom počtem i kvalitou úplně jinde, ale když si člověk dá dohromady sestavu, tak v obraně budou dva mladí hráči a v útoku když bude ještě Musil delší dobu mimo celá čtvrtá lajna složená z mladých hráčů. Nevím, ale mám pocit, že lidi s tímhle názorem koukají jenom na příchody a neberou v potaz, že tam jsou i odchody a i když jsme letos určitě neměli špatný tým, tak abychom mohli mít úplně ty nejvyšší ambice, tak jsme posílit potřebovali.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Ono to fungovat bude. Možná ne úplně ideálně od začátku, ale až si to sedne, bude to jízda. Na druhou stranu, všichni co fandej jinejm klubům se musejí k ty teorii o nefunkčnosti upírat. Nic jinýho jim nezbejva. Byli by jsme na tom stejně....🙂
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

JirkaPCE píše: 12 kvě 2022 14:23 Tak i Koreis v tom bomby k tyči tvrdí, že se obává, že toho je moc a nebude to fungovat. To co se zatím v extralize oznámilo, tak ty naše posily jsou nejenom počtem i kvalitou úplně jinde, ale když si člověk dá dohromady sestavu, tak v obraně budou dva mladí hráči a v útoku když bude ještě Musil delší dobu mimo celá čtvrtá lajna složená z mladých hráčů. Nevím, ale mám pocit, že lidi s tímhle názorem koukají jenom na příchody a neberou v potaz, že tam jsou i odchody a i když jsme letos určitě neměli špatný tým, tak abychom mohli mít úplně ty nejvyšší ambice, tak jsme posílit potřebovali.
Tak šichta to bude. Kdyby se to stalo vedle, tak to taky tvrdit budeme, protože jednomu se hnedka hezky po česku uleví ;-)

No je pěkný vidět, jak je hnedka celej národ starostlivej..... aby si to sedlo....aby byli vojáci v pohodě.....aby ti koníci měli kde řehtat....
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Ono na první dobrou to sice působí, že jsme prostě vysypali měšec peněz a náhodně koupili všechna nejzvučnější jména, která šla kolem. Když se na to ale člověk podívá podrobněji a zohlední i odchody, tak zjistí, že papírově máme perfektně vyvážený mix. Máme mladé hráče, zkušené hráče, technické hráče, bojovníky, odchovance. Čistě papírově máme kombinaci všech skupin hráčů, kteří jsou k úspěchu potřeba. Tím samozřejmě neříkám, že to klapne, ale rozhodně nejsou pravdivé výkřiky o bezmyšlenkovitém nakupování hvězd.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

av69 píše: 12 kvě 2022 13:26 Tipovačka MS 2022

MS je za rohem a pokud by si ho chtěl někdo zpestřit tipovačkou, tak tu možnost nabízím :-) Vracíme se ke starému osvědčenému modelu z loňského MS, žádné složitosti. A abych nemusel řešit logistiku s flaškami, tak tentokráte hrajeme o poukazy do fanshopu Dynama. Možná ještě vítěz stihne ve výprodeji poslední kus dresu Ondry Romana :-))

Ceny:
1.místo - poukaz do fanshopu v hodnotě 3000 Kč
2.místo - poukaz do fanshopu v hodnotě 1000 Kč
3.místo - poukaz do fanshopu v hodnotě 500 Kč
Vítěz Českého speciálu - poukaz do fanshopu v hodnotě 500 Kč

Své tipy zadávejte zde: https://forms.office.com/r/uTRfD38kGB

Pravidla

Zápasy tipujeme bez remíz, tj. tipujeme vždy přesný výsledek do rozhodnutí, včetně prodloužení a nájezdů. Tipy na zápasy budou vyhodnoceny dle následujícího klíče:
tipovackaMSbodovani.jpeg
Zápasy v playoff budou za dvojnásobek bodů, tj. za každý zápas v PO můžete získat až 14 bodů!

Bonusové otázky na statistiky nebo umístění tipů mají svůj určený počet bodů, obvykle 10, tip na vítěze celého MS potom 20. Počet bodů najdete ve formuláři u dané otázky nebo následně v živé tabulce, která bude k turnaji vedena. Odkaz na ni pošlu zítra.

Pokud máte jakékoliv dotazy, tak jsem k službám :-)
Díky za tipovacku vedle klasického Fantasy týmu to dělam každé MS zkusím štěstí i tady 😃👍
🔴⚪
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

JirkaPCE píše: 12 kvě 2022 14:23 Tak i Koreis v tom bomby k tyči tvrdí, že se obává, že toho je moc a nebude to fungovat. To co se zatím v extralize oznámilo, tak ty naše posily jsou nejenom počtem i kvalitou úplně jinde, ale když si člověk dá dohromady sestavu, tak v obraně budou dva mladí hráči a v útoku když bude ještě Musil delší dobu mimo celá čtvrtá lajna složená z mladých hráčů. Nevím, ale mám pocit, že lidi s tímhle názorem koukají jenom na příchody a neberou v potaz, že tam jsou i odchody a i když jsme letos určitě neměli špatný tým, tak abychom mohli mít úplně ty nejvyšší ambice, tak jsme posílit potřebovali.
Je to tak. Tým není nijak zásadně rozšířen, spíš je hodně zkvalitněnej. Hráči, kteří tu jsou, se poskládají. Samozřejmě se posune jejich vytížení. To se musí seštelovat.

Když se podíváme na minulou sezonu. Plán byl, že se s letním kádrem budeme držet nahoře, což se přes jistý rezervy dařilo a v lednu se to posílí třeba dva kvalitní hráče směrem k playoff. Tenhle plán z objektivních příčin nevyšel.

A když se podíváme na sestavu z prvního zápasu, ve kterým jediným jsme hráli v kompletní sestavě, která vyšla z letní přípravy, tak je to srovnání docela jasný. Pryč jsou střelec Camara, centr Roman, kterýho teď máme za odpadlíka, ale byl tu na pozici do prvních tří útoků + 2. přesilovka a po jeho zranění dost často v devítce útočníků byl Hecl. Čtvrtýho centra hrál pravidelně Anděl. Náhradou přichází jasný duo do první lajny Sedlák a Hyka. A navíc se bude do prvních dvou lajn počítá s Radilem. Anděl se nejspíš bude nahrazovat z vlastních zdrojů (Matýs, Urban?). Přišla kvalita, ne kvantita. Bilance je tři příchody/čtyři odchody.

Obrana začínala sezonu tak, že první čtveřici stabilně tvořili Juraj, Koště, Dennis, Nakly. Nakládal skončil náhle, náhrada za něj dostupná nebyla, nahrazen bude až teď. Skončili z vůle klubu Mikuš s Robertsonem. Typologicky se to trochu předělalo. Čerešňák jako pravák nahrazuje Nakládala. Musil s Dvořákem nahrazují leváky. Bilance je teda 3/3. Očekáváme, že Vála s Hrádkem se dál zlepší. Připraven bude Zdráhal. Na soupisce je i Bučko. Bilance je vyrovnaná.

Jediný místo, který se rozšířilo nejen kvalitativně, je post gólmana.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Havir k Malinskemu k juniorce...
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

av69 píše: 12 kvě 2022 13:26 Tipovačka MS 2022

MS je za rohem a pokud by si ho chtěl někdo zpestřit tipovačkou, tak tu možnost nabízím :-) Vracíme se ke starému osvědčenému modelu z loňského MS, žádné složitosti. A abych nemusel řešit logistiku s flaškami, tak tentokráte hrajeme o poukazy do fanshopu Dynama. Možná ještě vítěz stihne ve výprodeji poslední kus dresu Ondry Romana :-))

Ceny:
1.místo - poukaz do fanshopu v hodnotě 3000 Kč
2.místo - poukaz do fanshopu v hodnotě 1000 Kč
3.místo - poukaz do fanshopu v hodnotě 500 Kč
Vítěz Českého speciálu - poukaz do fanshopu v hodnotě 500 Kč

Své tipy zadávejte zde: https://forms.office.com/r/uTRfD38kGB

Pravidla

Zápasy tipujeme bez remíz, tj. tipujeme vždy přesný výsledek do rozhodnutí, včetně prodloužení a nájezdů. Tipy na zápasy budou vyhodnoceny dle následujícího klíče:
tipovackaMSbodovani.jpeg
Zápasy v playoff budou za dvojnásobek bodů, tj. za každý zápas v PO můžete získat až 14 bodů!

Bonusové otázky na statistiky nebo umístění tipů mají svůj určený počet bodů, obvykle 10, tip na vítěze celého MS potom 20. Počet bodů najdete ve formuláři u dané otázky nebo následně v živé tabulce, která bude k turnaji vedena. Odkaz na ni pošlu zítra.

Pokud máte jakékoliv dotazy, tak jsem k službám :-)
Uff, tak jsem to vyplnil, super připraveno, díky.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Gumid píše: 11 kvě 2022 22:47 Stalo se, po čem jsi volal: Město bude s podnikatelem jednat, aby silnici postavil on, pak se komunikace na město převede. Soukromí investoři staví rychleji, dodal náměstek.

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/multi ... 25/2204732
Jsem spokojen a tuším, že až pan Dědek postaví halu .. že se rozhlédne kolem... třeba hnedle vedle...a vrhne se na koňáky. Je to patrně pelech starých struktur a dalo by se z toho produktu vytěžit mnohem víc. Jako vizionář to má určitě v hledáčku...
Tesla
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Váňa klapky na očích.. :-)
Dassty
Příspěvky: 1042
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 45 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

tomaso25 píše: 12 kvě 2022 15:30 Je to tak. Tým není nijak zásadně rozšířen, spíš je hodně zkvalitněnej. Hráči, kteří tu jsou, se poskládají. Samozřejmě se posune jejich vytížení. To se musí seštelovat.

Když se podíváme na minulou sezonu. Plán byl, že se s letním kádrem budeme držet nahoře, což se přes jistý rezervy dařilo a v lednu se to posílí třeba dva kvalitní hráče směrem k playoff. Tenhle plán z objektivních příčin nevyšel.

A když se podíváme na sestavu z prvního zápasu, ve kterým jediným jsme hráli v kompletní sestavě, která vyšla z letní přípravy, tak je to srovnání docela jasný. Pryč jsou střelec Camara, centr Roman, kterýho teď máme za odpadlíka, ale byl tu na pozici do prvních tří útoků + 2. přesilovka a po jeho zranění dost často v devítce útočníků byl Hecl. Čtvrtýho centra hrál pravidelně Anděl. Náhradou přichází jasný duo do první lajny Sedlák a Hyka. A navíc se bude do prvních dvou lajn počítá s Radilem. Anděl se nejspíš bude nahrazovat z vlastních zdrojů (Matýs, Urban?). Přišla kvalita, ne kvantita. Bilance je tři příchody/čtyři odchody.

Obrana začínala sezonu tak, že první čtveřici stabilně tvořili Juraj, Koště, Dennis, Nakly. Nakládal skončil náhle, náhrada za něj dostupná nebyla, nahrazen bude až teď. Skončili z vůle klubu Mikuš s Robertsonem. Typologicky se to trochu předělalo. Čerešňák jako pravák nahrazuje Nakládala. Musil s Dvořákem nahrazují leváky. Bilance je teda 3/3. Očekáváme, že Vála s Hrádkem se dál zlepší. Připraven bude Zdráhal. Na soupisce je i Bučko. Bilance je vyrovnaná.

Jediný místo, který se rozšířilo nejen kvalitativně, je post gólmana.

Naprostý souhlas. Ja taky nevidím, že by to bylo přehnaný. Přivedla se první lajna, která na ten úspěch byt musí. Odešel Camara a Roman, který měli dělat rozdíl. Zbytek zůstal stejný. Když si člověk dá před oči sestavu, tak první tri lajny se můžou podělit o čas na ledě i presilovku.
1. PP Musil - Sedlák - Hyka - Blümel - Kostalek
2. PP Cienciala - Kousal - Říčka - Radil - Ceresnak (ten nahradil Mikuse)

Musil, Dvorak, Hrádek, Kolář oslabení + Vala
Útočníci na oslabení - Poulicek, Paulovic, Blümel a Musil

Jenom v bráně je přetlak. Škoda, ze Kloudy to nedává hlavou.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Pepek si tam tak krásně vymýšlý, překrucuje a dává "jakoby" argumenty....

https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni- ... FGMVnniv_s
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

tau píše: 12 kvě 2022 17:15 Pepek si tam tak krásně vymýšlý, překrucuje a dává "jakoby" argumenty....

https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni- ... FGMVnniv_s
Váňa je skvělý žokej a tím to končí. Propagátor různých ezo kravin jako energetické pyramidy a bezbřehý obdivovatel ANO za které kandidoval a neváhal k jeho propagaci zneužít ani rozhovor po dojezdu do cíle Velké Pardubické. Úplně legrační je jeho styl argumentace ve stylu "Proč zkazit jeden z nejkrásnějších koutů světového turfu...". Pomalu chátrající areál, kde se jednou za rok jeden provinční dostih, lze opravdu jen těžko pojmenovat jako jeden z nejkrásnějších koutů světového turfu.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Sweník píše: 12 kvě 2022 16:52 Váňa klapky na očích.. :-)
Tolerance. Ta lidstvu čím dál tím víc chybí.
Nesnesou se mezi sebou lidé z různých skupin, ať už profesních, nebo zájmových. Tady jsem já, jen já mám právo a klidně možnost upře druhému.
Houbař vs. třeba pejskař, rybář vs. plavec, chodec vs. cyklista, motorkář vs. automobilista, lyžař (běžkař) vs. turista, nebo klidně pardubák vs. hradečák :)))

https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni- ... m-vse.html
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Tohle bude jeste velka legrace. Kolik z tehle odpurcu nove haly vubec zna invenstory nove haly. Je hodne pravdepodobny, ze plno znich sponzoruje i dostihy. Vsechny tyhle spolky ci asociace zijou z penez co nekdo nekde vydela. A to je jedina skupina lidi co to ovlivni.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

av69 píše: 12 kvě 2022 17:18 Váňa je skvělý žokej a tím to končí. Propagátor různých ezo kravin jako energetické pyramidy a bezbřehý obdivovatel ANO za které kandidoval a neváhal k jeho propagaci zneužít ani rozhovor po dojezdu do cíle Velké Pardubické. Úplně legrační je jeho styl argumentace ve stylu "Proč zkazit jeden z nejkrásnějších koutů světového turfu...". Pomalu chátrající areál, kde se jednou za rok jeden provinční dostih, lze opravdu jen těžko pojmenovat jako jeden z nejkrásnějších koutů světového turfu.
Mně se moc líbí jak tam říká, že ve když je ve světě, všichni znají VP a ne hokej.... No bodejť by ne, když se v tom "světě" pohybuje jen v úzký společnosti koňáků.... To je fakt argument jak prdel....

Tohle bude pro Dědka ještě těžkej boj, protože teprve teď se začnou aktivovat všichni ti závistivci, joudové a jim podobní, kteří bez znalosti věci budou kritizovat.... A tihle jsou bohužel nejvíc vidět.... Jsou ukřičení, vytrvalí..... A když se jim povede ovlivnit zastupitele.....
Naposledy upravil(a) tau dne 12 kvě 2022 17:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

„Ať si postaví hokejovou arénu někde třeba v Popkovicích místo ploché dráhy. Proč zkazit jeden z nejkrásnějších koutů světového turfu, zničit ho nějakou hokejovou halou, šestipatrovým parkovacím domem?

Takže "zkazit" závodiště je špatně, ale zlikvidovat plochodrážní stadion je OK. Váňa má dost už několik let. Ty koňáci jsou celkově hodně zvláštní sorta lidí.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tau píše: 12 kvě 2022 17:32 Mně se moc líbí jak tam říká, že ve když je ve světě, všichni znají VP a ne hokej.... No bodejť by ne, když se v tom "světě" pohybuje jen v úzký společnosti koňáků.... To je fakt argument jak prdel....

Tohle bude pro Dědka ještě těžkej boj, protože teprve teď se začnou aktivovat všichni ti závistivci, joudové a jim podobní, kteří bez znalosti věci budou kritizovat.... A tihle jsou bohužel nejvíc vidět.... Jsou ukřičení, vytrvalí..... A když se jim povede ovlivnit zastupitele.....
Přesně, jak píšeš, znám osobně žokeje Bartoše, sám mi říkal, když jsem se ho ptal, jestli ho někdo poznává, tak řekl pouze lidi od koní jinak nikdo, a to je momentálně nejlepší žokej.......ono to nějak dopadne, ale to jsou argumenty......člověk zírá.....
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Možná přijde čas reaktivace neformálního sdružení "Nespokojení fanoušci".... Tentokrát bychom jako Spokojení fanoušci měli dát najevo podporu výstavbě nové areny.....
Takhle to vypadá, že existují jen odpůrci.... Přitom podporovatelů je určitě spousta....
Zamčeno