Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7696
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

zakt píše: 09 kvě 2022 22:48 No, nebude to mít pan Dědek lehké ... https://www.hokej.cz/nova-hala-v-pardub ... va/5065373
Hokej.cz se vydává zajímavou cestou, člověk nemusí být zrovna geniální, aby pochopil proč. Rozhovor se zastupiteli, kteří nejsou ve vedení hokejových klubů, snad nikdy nepořizoval. Nebýt závěru rozhovoru, tak by ani nebyl o hokeji.
Trochu bych čekal, že po možnosti skočí Fanouš Brendlů, ale ona nakonec madame Dvořáčková. Pokud se nepletu, dojíždí současný volební období jako zhrzená solitérka. Jestli bude i v příštím zastupitelstvu, těžko říct.
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

zakt píše: 09 kvě 2022 22:48 No, nebude to mít pan Dědek lehké ... https://www.hokej.cz/nova-hala-v-pardub ... va/5065373
No tvl, baba je snad starší než hala, tak jí přijde "nová"..

Víc takových "vizionářů" v zastupitelstvu. Bez nich se město nehne.. :-))
A hlavně chlebíčky na stůl, po těch tihle lidé jdou.. ;-)
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: 09 kvě 2022 23:04 Hokej.cz se vydává zajímavou cestou, člověk nemusí být zrovna geniální, aby pochopil proč. Rozhovor se zastupiteli, kteří nejsou ve vedení hokejových klubů, snad nikdy nepořizoval. Nebýt závěru rozhovoru, tak by ani nebyl o hokeji.
Trochu bych čekal, že po možnosti skočí Fanouš Brendlů, ale ona nakonec madame Dvořáčková. Pokud se nepletu, dojíždí současný volební období jako zhrzená solitérka. Jestli bude i v příštím zastupitelstvu, těžko říct.
Přesně tohle mne napadlo. Nepohodlný Dědek, a masírka opět existuje jak za totality, akorát teď je placená.

Já jsem vždy tenhle server bral jako top, dokonce jsem nedávno s jedním člověkem od nich mluvil, pochválil jsem je, měl radost. Ale dostali "notičky", a už to jede.. :sick:

Edit: Už je ten nadpis je masakr, prý "zní ze zastupitelstva".. :-))) Nejdřív jsem čekal rozhovor s Pirátem, ale to dávkují asi na další dny.. ;-)
PCE.MAN
Příspěvky: 1627
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Jsem ten poslední, který by se chtěl zastávat novinářů, ale Sport bych řekl, že se ptal férově. Zaujaté odpovědi jim dává Dvořáčková.
Oni jen chtěli zjistit pohled zastupitelstva na presentovaný návrh Dědkem, ona byla bohužel jediná, kdo jim odpověděl. Neřekl bych, že z těch otázek plyne nějaká jejich negativní emoce nebo vnucovaný názor na novou halu.

Co přijde mně daleko zajímavější je to, že tento článek, který rýpe do Dědka se obratem objeví na svazovém webu Hokej.cz, ale odkaz na článek Platila, který se nazouvá do Krále, ten tam nebude ani omylem.
Svaz se opravdu musí změnit a postupně celé prostředí. Chtělo by to víc Jalonenů. Lidi, kteří tady nikoho neznají, veškeré zákulisní vazby jim jsou ukradený a prostě jenom nastaví systém správně.
Kdyby vzali dva Švédy, dva Finy a k nim přidali dva Čechy, tak by dali za pár měsíců systém na papír a toho by se mohli držet. Nedělám si ale iluze. První, kdo si to přečte okamžitě řekne - To nejde. Standardní česká odpověď.
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Takže Platil je na výplatnici. Tipuji, v diskuzích proti Dědkovi ho ocení tak na 300-500 tisíc měsíčně. Dědek by byl blázen, kdyby platil jen aktivní hráče v Dynamu. :-))

Král a spol samozřejmě "svatí". Pokud nepomůže placený server, vloží se do toho Záruba. A ten hned všem vysvětlí, jak úžasně Svaz funguje. Akorát až se potvrdí, že BPA s ČT s prominutím vyjebala, rychle skočí na jiný kanál. ;-)
dáda74
Příspěvky: 238
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

Sweník píše: 10 kvě 2022 01:57 Takže Platil je na výplatnici. Tipuji, v diskuzích proti Dědkovi ho ocení tak na 300-500 tisíc měsíčně. Dědek by byl blázen, kdyby platil jen aktivní hráče v Dynamu. :-))

Král a spol samozřejmě "svatí". Pokud nepomůže placený server, vloží se do toho Záruba. A ten hned všem vysvětlí, jak úžasně Svaz funguje. Akorát až se potvrdí, že BPA s ČT s prominutím vyjebala, rychle skočí na jiný kanál. ;-)
Tomu se říká proaktivni flexibilita... Navíc co kdyby bylo potřeba posílit tiskové oddělení svazu...
Jo a myšlenka s typem ala Jalonenem je dobrá, ale myslíš, že pan Libor nikoho nezná?
PCE.MAN
Příspěvky: 1627
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Já to spíš myslel tak, udělal úzký tým opravdu odborníků, kteří kašlou na nějaké vazby. To je naše česká specialita. Vzít tam cizince, ať každý řekne názor, ať se seznámí se skutečnou realitou jaké jsou u nás podmínky a na ty podmínky ať navrhnou funkční systém.

Zárubu nemá cenu komentovat. On je stejný jako celá ČT. Pořád dokola mektá ty svoje svatý pravdy, tu má pochopitelně vždycky jenom on. ČT se chová stejně jako za komoušů, kdo nemele dokolečka ty jejich pravdy, ten je nepřítel. Diskuse se nepřipouští. Pravdu mají oni a tím to hasne.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5827
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 163 krát
Obdržel "To se mi líbí": 870 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Platil ma pravdu minimalně v protěžování mladýho Krále...on totiž celej projekt Litoměřice je levárna vytvořená hlavně proto, aby se měli kam uklidit protekční synáčkové, kteří se do dospělýho hokeje neprosadili sportovní cestou... v bohulibě vypadajícím projektu ohrávání teenagerů v dospělým hokeji s výhledem jejich působení v juniorských reprezentacích svaz utopil desítky milionů... a úspěšnost toho projektu ukazují výsledky našich mladežnických reprezentacích....když to má být tým hlavně pro teenagery, proč se tam 29 letý brankář Král drží defacto celou svoji dosavadní hráčskou kariéru?
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5827
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 163 krát
Obdržel "To se mi líbí": 870 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

„Upřímně si nemyslím, že by Pardubice potřebovaly patnáctitisícovou halu."
Já si zase jsen zcela jistej, že Pardubice nepotřebují mít v zastupitelstvu bývalou ANOžvanilku Dvořáčkovou.... zhrzená baba se rozhádala se svou partají a teď je rádoby důležitá, ve skutečnosti bobek v trávě... moc dobře si pamatuju některý její zoufalý vystoupení coby náměstkyné primátora... tady sedí jak prdel na hrnec hodnocení doktora Štrosmajera: kdyby blbost nadnášela, Vy se tady vznášíte jak holubička....
PL8
Příspěvky: 2154
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 476 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Nechci se moc do současné hokejové debaty zapojovat, ale třeba problém Jalonen není zatím zcela vyřešen. Myslím, že to slovo ZATÍM je zcela na místě. UVIDÍME, jak se to všechno vyvine. Na ms a po něm... Na můj "český" vkus se toho moc nezměnilo a jde to ve stopách personalistiky. Takže jde o to, nebát se udělat "relativně" osobní výběr hráčů. Když se podíváte na soupisku na ms - z NHL vlastně všichni, čeká se případně na Pastrňáka. Jen málokdo by to udělal jinak. Pešán nevzal ani na přípravné turnaje nejlepšího střelce Říčku(!!!), Jalonen nevzal Chlapíka... Pokud jdou změny Jalonena za nasazením, rychlosti..., pak je to jen důkaz, že to tady vůbec neděláme dobře. To je fakt. Protože to, aby podobné věci dnes byly samozřejmé, je požadavek zcela normální (na celém světě). Ale fakt - UVIDÍME. Myslím, že naše národní schopnosti jsou takové, že nebude zase tak velký problém postavit Jalonena do latě. Ne hned, ale... Jak to říkal Roesner v Baronech? "My už se nějak domluvíme."

ad) hala v Pardubicích
Hlavně tam chybí příslušnost paní Dvořáčkové (ANO), jestli jsem to v článku nepřehlédl.
Co mě překvapilo, je dvacet miliónů nákladů naší staré haly. Nevím, jestli je to režie plného provozu (pak to asi tak strašidelné není), nebo náklady holé údržby bez provozu (pak je to průšvih, to jsem nečekal...). Rozhodně by musela být bez ledu (kolik by to dělalo ročně?), ale měl bych návrh - co ze spodní části udělat parkovací dům a vrchní část zvednout a udělat tam menší halu pro basket a další neledové sporty? Myslím, že při trošce invence by se něco takového dalo dobře vymyslet... K tomu bych pustil privátní investorský (developerský) kapitál. Koneckonců MSG v NY je v desátém patře (jestli si to pamatuji dobře...).
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5827
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 163 krát
Obdržel "To se mi líbí": 870 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

PL8 píše: 10 kvě 2022 07:29 Hlavně tam chybí příslušnost paní Dvořáčkové (ANO), jestli jsem to v článku nepřehlédl.
Ona myslím z babišovic vystoupila, takže teď je "bezpartijní"...
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

PL8 píše: 10 kvě 2022 07:29 co ze spodní části udělat parkovací dům a vrchní část zvednout a udělat tam menší halu pro basket a další neledové sporty?
zajímavá myšlenka.. jen se obávám, že taková přestavba by byla dražší než to celé zbourat a postavit dům a malou halu od základů
Vakr
Příspěvky: 62
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

PCE.MAN píše: 10 kvě 2022 06:37 Já to spíš myslel tak, udělal úzký tým opravdu odborníků, kteří kašlou na nějaké vazby. To je naše česká specialita. Vzít tam cizince, ať každý řekne názor, ať se seznámí se skutečnou realitou jaké jsou u nás podmínky a na ty podmínky ať navrhnou funkční systém.

Zárubu nemá cenu komentovat. On je stejný jako celá ČT. Pořád dokola mektá ty svoje svatý pravdy, tu má pochopitelně vždycky jenom on. ČT se chová stejně jako za komoušů, kdo nemele dokolečka ty jejich pravdy, ten je nepřítel. Diskuse se nepřipouští. Pravdu mají oni a tím to hasne.
Tak ideální doba na volbu nového vedení svazu - mimo sezónu... Jediný kdo mohl vytvořit aspoň symbolický tlak, jsou fanoušci. Ale ti slyšet nebudou a je otázka jestli by se do toho vůbec někdo zapojil. Myslím napříč fankluby. Spíš máme a budeme mít co odpovídá situaci ve společnosti. Většina chce klid, smrádeček a teplíčko.
Ke kopání do ČT - hele, ale pravda je jenom jedna. Klišé, že má každý právo na svoji pravdu je bullshit. To je potom názor, ne "něčí pravda" a v tomhle si myslím, že ČT dobře rozlišuje, co je názor a co je fakt. Záruba má taky právo na názor a že si ho obhajuje je snad v pořádku, ne?
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

tau píše: 10 kvě 2022 07:19 Platil ma pravdu minimalně v protěžování mladýho Krále...on totiž celej projekt Litoměřice je levárna vytvořená hlavně proto, aby se měli kam uklidit protekční synáčkové, kteří se do dospělýho hokeje neprosadili sportovní cestou... v bohulibě vypadajícím projektu ohrávání teenagerů v dospělým hokeji s výhledem jejich působení v juniorských reprezentacích svaz utopil desítky milionů... a úspěšnost toho projektu ukazují výsledky našich mladežnických reprezentacích....když to má být tým hlavně pro teenagery, proč se tam 29 letý brankář Král drží defacto celou svoji dosavadní hráčskou kariéru?
No hlavně Litoměřice dostávají celkem slušný měšec za to, že tam obehrávají mladý hráče.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
PL8
Příspěvky: 2154
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 476 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

mechanik píše: 10 kvě 2022 08:06 zajímavá myšlenka.. jen se obávám, že taková přestavba by byla dražší než to celé zbourat a postavit dům a malou halu od základů
Jsem si nákladů vědom, i když - ta hala je tak silná stavba (fyzicky i duševně), že by si zasloužila přežít, byť za cenu jiných střev. A pokud by se tam stavěl nový "barák" a malá hala, mohlo by to dopadnout jako s ČSOB...
Znovu říkám - uvědomuji si obtížnost celé akce. Ale...
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

fido píše: 10 kvě 2022 08:55 No hlavně Litoměřice dostávají celkem slušný měšec za to, že tam obehrávají mladý hráče.
to je největší tunel, co mohl svaz udělat....proč další Litoměřice chtěl Liborek na Moravě.....proto tam hraje Kracík, Král, kdyby tam nesypal svaz peníze, žádný Litoměřice v 1. lize nejsou....projekt úplně o hovně
Jakub82
Příspěvky: 2657
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Ahoj, myslíte, že bude dnes oznámení posil na příští sezónu?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7696
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Tomáš Král mladší je ztělesnění český hokejový rakoviny. Co si budeme povídat, protekční spratci byli, jsou a budou. Napříč společností a rozhodně nejen tou naší. Ale fotra, kterej se v průběhu let stane tak trochu diktátorem, v čele hokeje nemá jen tak někdo.
Nejdřív tlačenej do mládežnických reprezentací. Předseda svazu v době, kdy se ještě ze setrvačnosti podařilo udělat pár medailí, má určitej vliv i za hranicemi. I za mořem si řeknou, no tak ho teda do toho kempu vezmeme. Jestli tam bude sedm gólmanů nebo osm, to je jedno. V životopise to ale protekční dítko má. Dostane se i do Finska, bez nějakých úspěchů. Po návratu se zjeví ve Spartě, ale mezitím už papá začíná svůj projekt v Litoměřicích a tím synátorovi vytvoří stálý místo. Na prales jeho výkonnost stačí. Pak se začne objevovat v různých extraligových klubech (třeba Hradec, když navázal na chvíli spolupráci s Litoměřicemi), nikde se neprosadí, protože na to nemá. Z dálky to působilo jako určitá protihodnota. Renáta s něčím helfne, my na chvíli vezmeme mladýho na lávku do extraligy.

Kdyby byl Král mecenáš, kterej leje peníze do klubu z pralesa a tam si na výplatnici uplacíruje syna, tak proč ne. Jenže těch cca 10 mega ročně, který do Litoměřic jdou, jdou z trochu jiný kapsy. I když si Renáta myslí, že je to jeho kapsa. Renátě to dost splývá.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3348
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 361 krát
Obdržel "To se mi líbí": 588 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jakub82 píše: 10 kvě 2022 09:29 Ahoj, myslíte, že bude dnes oznámení posil na příští sezónu?
Zatím to tak nevypadá...
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3348
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 361 krát
Obdržel "To se mi líbí": 588 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

digitalmouse píše: 10 kvě 2022 10:11 Zatím to tak nevypadá...
už je skoro čas..

Obrázek
subris
Příspěvky: 3180
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 309 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... asi ještě není připravený ten špalek...
.... #zadynamo
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Eeej Ráďo vítej doma..
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2737
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 610 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Nově příchozí nemaj chybu, těším se na jejich hru, ale tyhle jména si zasloužili lepší představení než Tweet a TZ. Škoda.
kedar
Příspěvky: 2023
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Zamčeno