Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7485
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 582 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Panuje tu nevole s asistenty a nadává se na Třineckou kliku, nejsou dost dobří. Bělohlav ve statutáru Motoru nevadil? Sejk s Rolasem toho mají za sebou na lávce kolik?
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 26 dub 2022 18:32 Panuje tu nevole s asistenty a nadává se na Třineckou kliku, nejsou dost dobří. Bělohlav ve statutáru Motoru nevadil? Sejk s Rolasem toho mají za sebou na lávce kolik?
Neřekl bych nevole. Ale tak pár lidí si musí nějaké to negativum vždycky najít. To by ani nebylo fórum.. :-)
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1571
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 797 krát
Obdržel "To se mi líbí": 228 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Já su šťastné :wave: :pivko:
Život jde dál...
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Gumid píše: 26 dub 2022 18:32 Panuje tu nevole s asistenty a nadává se na Třineckou kliku, nejsou dost dobří. Bělohlav ve statutáru Motoru nevadil? Sejk s Rolasem toho mají za sebou na lávce kolik?
Ja si nemyslim, ze tu panuje vseobecna nevole, naopak si troufa odhadnout, ze vetsina prispevku toto reseni vita a vitalo.., ja toho nazoru nejsem a jsem presvedceny, ze odvolaneho hlavniho trenera z duvodu nesplneni cilu instalovat obratem nove prichazejicimu prote neni dobry tah z mnoha duvodu, nic osobniho, stejne tak M. Zadina, co vim ja od kolegu sledujicich trinecky hokej, tak je tam spolu se zbytkem stabu do poctu, tam to je one man show ..., tot vse, cas ukaze jake to bylo reseni, stejne tak si myslim, ze ta spoluprace a slozeni bylo delano trochu na silu, o tom, ze si Krale preje Rulik si myslim svoje..:)
Kula
Příspěvky: 2084
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 743 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Danik23 píše: 26 dub 2022 18:58 Ja si nemyslim, ze tu panuje vseobecna nevole, naopak si troufa odhadnout, ze vetsina prispevku toto reseni vita a vitalo.., ja toho nazoru nejsem a jsem presvedceny, ze odvolaneho hlavniho trenera z duvodu nesplneni cilu instalovat obratem nove prichazejicimu prote neni dobry tah z mnoha duvodu, nic osobniho, stejne tak M. Zadina, co vim ja od kolegu sledujicich trinecky hokej, tak je tam spolu se zbytkem stabu do poctu, tam to je one man show ..., tot vse, cas ukaze jake to bylo reseni, stejne tak si myslim, ze ta spoluprace a slozeni bylo delano trochu na silu, o tom, ze si Krale preje Rulik si myslim svoje..:)
Přesně tak to vnímám já!
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Jinak k zamysleni, kvality M. Zadiny- zajimave, ze v Trinci ani na minutu nezvazovali, ze by to po V. Varadovi mel prevzit jeho prvni asistent, ktery tam pusobi delsi dobu, byl/je u uspechu teamu a zajistoval by kontinuitu.., proc asi? Stejne tak, pokud vim (z doslechu), o spolupraci s nim nestal nove prichozi Z. Motak (jestli to je pravda, nebo ne, nejsem schopen rici), tak asi tak za me k M. Zadinovi
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7485
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 582 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Doufám, že k situaci, kdy se bude rozhodovat o mém týmu beze mě, nedojde.

https://pardubicky.denik.cz/hokej_regio ... 20426.html
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2036
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3593 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

„On si tam dokáže dát ramínko, to tělo,... a hlavně je přesný... Kdybych byl klub, který je ekonomicky dobře zajištěný, tak bych se ho pokusil získat.“
Pospec živě prodává Matuškina :grin:
Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Danik23 píše: 26 dub 2022 19:31 Jinak k zamysleni, kvality M. Zadiny- zajimave, ze v Trinci ani na minutu nezvazovali, ze by to po V. Varadovi mel prevzit jeho prvni asistent, ktery tam pusobi delsi dobu, byl/je u uspechu teamu a zajistoval by kontinuitu.., proc asi? Stejne tak, pokud vim (z doslechu), o spolupraci s nim nestal nove prichozi Z. Motak (jestli to je pravda, nebo ne, nejsem schopen rici), tak asi tak za me k M. Zadinovi
Agentura JPP již od doby, kdy prosáklo na veřejnost angažmá Motáka v Třinci mu přisuzuje jako partnera Vlado Országha. Za mě dobrá volba a při jejich orientaci na východ asi i logická. Stejná agentura pustila i jedno nové jméno do obrany jako náhradu za odchozí: Christian Jaroš

Ale zpět k nám. Já s tím Králem a Zadinou nevím, oba mi přijdou takoví povolní. Ale třeba se mýlím a rozhodně tu nehodlám ventilovat něco, do čeho vůbec nevidím. Ale v tomto případě dám na pocit. A ten je značně, značně rozpačitý, leč respektuji stav. Snad je to za mě na dlouhou dobu o trenérech vše. Od fandění mě to rozhodně neodradí. A těším se na posily a novou sezónu.
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

k Růžičkovi do Litvajzu zkoušeli Hořavu, jemu je asi jedno, že dneska Sparta rupla, hlavně, že se zachránilo kladýnko
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1695
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Očekávané se stalo skutečností. Tak ještě poladit práci Mocka a můžeme se začít připravovat na novou sezonku. ZAtím jsme borci jen v předzávodním období. V sezoně už to žádná hitparáda není.
Kousala, Činčilu bych nabídnul k výměně. Brankáře bych nekupovval.
Vykopl bych Salfu:D
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Caesar píše: 26 dub 2022 20:24 Očekávané se stalo skutečností. Tak ještě poladit práci Mocka a můžeme se začít připravovat na novou sezonku. ZAtím jsme borci jen v předzávodním období. V sezoně už to žádná hitparáda není.
Kousala, Činčilu bych nabídnul k výměně. Brankáře bych nekupovval.
Vykopl bych Salfu:D
Činčilu ? Proč jestli se můžu zeptat. :-)
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 578
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Autobusák píše: 26 dub 2022 20:27 Činčilu ? Proč jestli se můžu zeptat. :-)
Pro někoho je 11+28 asi málo..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7696
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Asi nejzajímavější z rozhovorů s RR mi přijde ten od Ryšavce. Ale celkově napříč všemi rozhovory působí dojmem člověka, kterej ví, co dělá, co chce dělat a klíčová rozhodnutí určitě nedělá impulzivně. Nevypadá jako někdo, kdo by si něco nechal vnucovat. Takže nemám důvod nevěřit, že si Richarda nakonec zvolil. Aby šel na detektor, určitě žádat nebudu. :smile:

Zároveň první oťukávačka s výhledem na novou sezonu proběhla už někdy koncem února, což se dost kryje s úpadkem, kterej mužstvo v té době prodělalo. takže byl na seznamu hodně vysoko už nějakou dobu. A když nepočítám Grosse, jenž éterem proletěl a zase rychle odletěl, tak bych si skoro tipl, že byl RR první volba, kterou brzdila jeho smlouva v Bolce.
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2036
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3593 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Já bych větu “nebojím se dát hlavu na špalek” vyvěsil pod strop Enteria Arény 🧐
@HCPCE #dusan
zdroj:
Kuba11
Příspěvky: 34
Registrován: 01 dub 2022 18:31
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba11 »

Autobusák píše: 26 dub 2022 20:27 Činčilu ? Proč jestli se můžu zeptat. :-)
Take by me velmi zajimalo proc Ciencialu?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7696
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Holly833 píše: 26 dub 2022 21:10 Já bych větu “nebojím se dát hlavu na špalek” vyvěsil pod strop Enteria Arény 🧐
@HCPCE #dusan
zdroj:
On klame tělem. Je to mnohohlavá saň. To se to dávají hlavy na špalek, když jich furt máš dost v zásobě. :rock:
frysta
Příspěvky: 3425
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 52 krát
Obdržel "To se mi líbí": 272 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Caesar píše: 26 dub 2022 20:24 Očekávané se stalo skutečností. Tak ještě poladit práci Mocka a můžeme se začít připravovat na novou sezonku. ZAtím jsme borci jen v předzávodním období. V sezoně už to žádná hitparáda není.
Kousala, Činčilu bych nabídnul k výměně. Brankáře bych nekupovval.
Vykopl bych Salfu:D
Sláva. Mocka už tady dlouho nikdo nezmínil, gratulace. Nějaké připomínky k jeho práci by nebyly? :)
FOGLIK
Příspěvky: 5195
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 784 krát
Obdržel "To se mi líbí": 363 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

frysta píše: 26 dub 2022 21:26 Sláva. Mocka už tady dlouho nikdo nezmínil, gratulace. Nějaké připomínky k jeho práci by nebyly? :)
Mocka jsem viděl cca před 3 týdny na florbalovém turnaji v pcích. Vypadal spokojeně :) Nemyslím si , že by u nás byl problém s kondiční přípravou, spíše s psychikou. Taky bych chtěl vědět proč vyměnit Činela.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7696
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Nabízíme:
 vedoucí pozici v prestižní a dlouhodobě fungující sportovní organizaci,


Berani Zlín vyhlásili výběrko na GM
PCE.MAN
Příspěvky: 1627
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

tomaso25 píše: 26 dub 2022 22:50 Nabízíme:
 vedoucí pozici v prestižní a dlouhodobě fungující sportovní organizaci,


Berani Zlín vyhlásili výběrko na GM
Tak tohle je skutečné zoufalství. Hledat GM přes inzerát, to je teda vážně paráda :thumbdown:
Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

PCE.MAN píše: 26 dub 2022 23:04 Tak tohle je skutečné zoufalství. Hledat GM přes inzerát, to je teda vážně paráda :thumbdown:
Zákon je zákon, oni musí, největším akcionářem je municipalita, a má přes 40% ve firmě.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3084
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 709 krát
Obdržel "To se mi líbí": 394 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

PCE.MAN píše: 26 dub 2022 23:04 Tak tohle je skutečné zoufalství. Hledat GM přes inzerát, to je teda vážně paráda :thumbdown:
Však za vedení města si myslím že jsme taky hledali někoho na inzerát.. nějakýho zkušenýho člověka s ekonomickým vzděláním na pozici obchodního něco.. už nevim.......... Nakonec se z toho myslim vyklubal Šebek.. tak co:D:D
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
pepa
Příspěvky: 2082
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 434 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No jestli se z toho vyklubal Šebek, tak to musela být pozice "líného obchodního nemehla". :)
subris
Příspěvky: 3180
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 309 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Zamčeno