Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
pepa
Příspěvky: 2082
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 434 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Von to tu čte, a používá to slovní spojení už schválně. Kdo ví, jestli na něj nemá copyrights. :)
Rulík vypadá asi jako jsem vypadal já, když si mě na základce pozvali na kobereček do ředitelny.... :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5827
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 163 krát
Obdržel "To se mi líbí": 870 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

co myslíte, dělá si s tou hlavou na špalku prdel, protpže ví, že si tady z toho fans dělají legraci...nebo je tak blbej a myslí to vážně....
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1195
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 359 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Tož přeji všem našim trenérům a nám fanouškům hodně štěstí v nové sezoně :pivko:
Pane Rulík vítejte v Hockeytownu !
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

tau píše: 26 dub 2022 13:24 co myslíte, dělá si s tou hlavou na špalku prdel, protpže ví, že si tady z toho fans dělají legraci...nebo je tak blbej a myslí to vážně....
je tak blbej, ty ostatni okolo si delaji srandu...muj skromny tip
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Kdy že bude další tiskovka ohledně kádru a pak ještě stadionu?
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Forbit
Příspěvky: 94
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

S tou hlavou na špalek to letos udělali dobře. Myslím, že to přes soc. média minimálně k Poulíčkovi probublalo, že si z toho všichni už dělají srandu, tak si jí teďka udělali sami ze sebe. Tak to má být - myslím, že to tím na konci hezky odlehčili :)

Jinak souhlasím, že Rulík tam byl jak za trest. Klidně by se mohl přihlásit do soutěžě, jak při tiskovce použít co nejméně slov ..

Za mě je fajn, že se touto tiskovkou (a vlastně pár dní před ní) ukončily spekulace o našem trenérovi (několik z nás tu ještě nedávno mělo obavu, jestli trenér je, není, nebo jak). Teďka tedy o starost méně a uvidíme co příchody hráčů :)
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Za me, R. Rulik nejlepsi mozne reseni, z toho co asi realne slo udelat, preji mu uspech a myslim, ze by to mohl zvladnout, v MB odvadel velmi dobrou praci, vyber asistentu nekomentuji, za me je to vec co mu tak akorat bude komplikovat praci v nasem klubu, ale vse se uvidi..., tak jak se me predchozi tiskovky zdaly podarene a v prijemne atmosfere, tato me pripadala celkem zvlastni, s trapnou vlozkou na ucet samohula...
subris
Příspěvky: 3180
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 309 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... nadsázka hoši nadsázka :D

"Po vstupu pana Dědka do klubu jsme začali mít úplně jiné ambice. Každý si přenášíme své kompetence a ambice, samozřejmě i moje hlava je s nadsázkou na špalku. Chci, aby tým byl ve špičce extraligy a byl dobrou značkou. Samozřejmě, každý chce vyhrát titul, záleží na tom, kdo a jak to odpracuje. Doufám, že až si po sezoně sedneme, zhodnotíme, že byla úspěšná," okomentoval ambice Dušan Salfický
.... #zadynamo
PCE.MAN
Příspěvky: 1627
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Hledáček byl, hlava na špalku taky, já jsem s tiskovkou spokojený :))))
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7696
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Trenérskýmu týmu v posledních dvou sezonách chyběla zkušenost, to nakonec viděl i úplnej laik. V tomhle ohledu je Rulík nejlepší možná dostupná volba. Jako hlavní trenér už má za sebou přes 550 zápasů, k tomu stovky zápasů jako asistent.

Určitě je pro něj příjemnějším místem kabina a ne tiskovka. :slight_smile:

Dědek trochu (příjemně) překvapil tím, že vůbec nereagoval na výroky Plachýho. Celkově byl dnes v dobrým rozmaru.

Snad trenérskej štáb bude klapat. Za blbce tady Zadinu s Králem označovat nebudu. První se snad něco v Třinci taky naučil, při absenci Varadi tam zaskakoval i jako hlavní, což tedy nastane nejspíš i tady. O Královi se říkalo, jak se má učit, tak tu možnost dostal.
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

monfils88 píše: 26 dub 2022 13:18 To čeho jsem se obával nastane že Rulík bude u repre a ty dva s prominutím blbci ( Zadina Král ) to tady povedou
Jen aby mu nezačali mydlit schody
Ale notaaak :-)
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3084
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 709 krát
Obdržel "To se mi líbí": 394 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

fido píše: 26 dub 2022 13:31 Kdy že bude další tiskovka ohledně kádru a pak ještě stadionu?
Stadionu myslim říkali 11. května, ale nejsem si úplně jistej.. Tak ten 11.květen je pravděpodobně, a hráči začátkem května, v červnu pak druhá fáze, zřejmě raut venku, budou pozvaný lidi..
Naposledy upravil(a) Jirka. dne 26 dub 2022 14:36, celkem upraveno 1 x.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

tomaso25 píše: 26 dub 2022 13:47 Trenérskýmu týmu v posledních dvou sezonách chyběla zkušenost, to nakonec viděl i úplnej laik. V tomhle ohledu je Rulík nejlepší možná dostupná volba. Jako hlavní trenér už má za sebou přes 550 zápasů, k tomu stovky zápasů jako asistent.

Určitě je pro něj příjemnějším místem kabina a ne tiskovka. :slight_smile:

Dědek trochu (příjemně) překvapil tím, že vůbec nereagoval na výroky Plachýho. Celkově byl dnes v dobrým rozmaru.

Snad trenérskej štáb bude klapat. Za blbce tady Zadinu s Králem označovat nebudu. První se snad něco v Třinci taky naučil, při absenci Varadi tam zaskakoval i jako hlavní, což tedy nastane nejspíš i tady. O Královi se říkalo, jak se má učit, tak tu možnost dostal.
Dedek nemel reagovat na co, pokud jsem zaznamenal, Plachy se vyjadroval ne prislis hezky ke svemu, dnes jiz byvalemu trenerovi, co jsem cetl, tak se vudci PCE ci majiteli nijak nevymezoval, Rulik propasl moznost vyjadrit se a podat jeho uhel a pohled na vec...
Kuba11
Příspěvky: 34
Registrován: 01 dub 2022 18:31
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba11 »

Jirka. píše: 26 dub 2022 14:03 Stadionu myslim říkali 11. května, ale nejsem si úplně jistej..
Ano říkal, že tiskovka ohledně nové areny pravděpodobně 11.5. a představení nových hráčů v první polovině května s tím, že by v červnu chtěli udělat setkání nových hráčů, fanoušků a novinářů venku u areny, jestli jsem správně pochopil.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7696
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Danik23 píše: 26 dub 2022 14:08 Dedek nemel reagovat na co, pokud jsem zaznamenal, Plachy se vyjadroval ne prislis hezky ke svemu, dnes jiz byvalemu trenerovi, co jsem cetl, tak se vudci PCE ci majiteli nijak nevymezoval, Rulik propasl moznost vyjadrit se a podat jeho uhel a pohled na vec...
Otázka, jak těžkej byl buyout Rulíka, přišla.

Ano, v druhým vyjádření už Plachý cílil na svýho odcházejícího zaměstnance, v prvním to bylo trochu jinak. Popíchnutí si neodpustil ani v tom druhým. Nevadí mi to, beru to jako součást hry.

Rulík možnost vyjádřit se, nepropásl. Jak nabídku dostal, jak o ní chvíli přemýšlel a jak už nechtěl být v Bolce pátou sezonu. Řekl, že na Bolku neplivl a že s Plachým mluvil. Za mě v pořádku. Nemá cenu krmit žabomyší válku.
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

tomaso25 píše: 26 dub 2022 14:16 Otázka, jak těžkej byl buyout Rulíka, přišla.

Ano, v druhým vyjádření už Plachý cílil na svýho odcházejícího zaměstnance, v prvním to bylo trochu jinak. Popíchnutí si neodpustil ani v tom druhým. Nevadí mi to, beru to jako součást hry.

Rulík možnost vyjádřit se, nepropásl. Jak nabídku dostal, jak o ní chvíli přemýšlel a jak už nechtěl být v Bolce pátou sezonu. Řekl, že na Bolku neplivl a že s Plachým mluvil. Za mě v pořádku. Nemá cenu krmit žabomyší válku.
Jestli my nejsme nejak moc precitliveli...:)
Proc se tak o nem Plachy vyjadroval (toto jsem myslel) a co to zpusobilo, vlastne vubec nekomentoval, pouze tak, ze s tim nesouhlasi, kdyby me nekdo takto verejne natrel/dehonestoval, asi bych si k tomu sve rekl, ale kazdy jsme jiny, to chapu:)
Odpoved, ze paty rok v kubech ma vzdycky problematicky, a to, ze je ten duvod noveho angazma tady, me taky trochu pobavil...
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pan Rulík nejlepší řešení momentálně, ale asistenti srdcaři z Třince no nevím.....za mě si to měl postavit sám......doufám, že budem fyzicky na tom, jako Bolka......
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Salfický je opravdu k...t, ten už tu dávno neměl být.....s tou hlavou jsem si vzpomněl na Arabelu a bezhlavého ryťíře, a teď ještě prsty
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

V Brně celosezónní permice na sezení 14 000.....
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Stars píše: 26 dub 2022 14:58 V Brně celosezónní permice na sezení 14 000.....
A nekoupis je...
PL8
Příspěvky: 2154
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 476 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Mě by zajímalo, jak spokojený by byl Dědek, kdyby měl asistovat v megastavbách, které postavil. Není to dobře. Rulík je hotový stavitel a on si měl k sobě vzít své políry, když už (logicky), nemohl dosud nijak zásadně ovlivňovat nákupy a vechsly s hráči.
Ty poučky o získávání zkušeností jsou, podle mého, vedle. Jak Zadina, tak Král jsou plnohodnotní trenéři. Ne nativně asistenti. Věc jiná by byla, kdyby na to neměli. Jenže pak tam nemají co dělat ze zásady.
Uvidíme, ono se to ukáže, ale já si myslím, že každý z těchto odborníků chce samostatnou odpovědnou práci. I s rizikem plné odpovědnosti a možnosti neúspěchu. V tom je tržní hospodářství - když se úkol zmákne, jde se dál. Když ne, jde se od válu.
kedar
Příspěvky: 2022
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

S Rulíkem,jsem maximálně spokojen,ale ta Třinecká klika na pozicích asistentů,z toho mám obavu,aby to fungovalo.
kedar
Příspěvky: 2022
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Rulík si měl asistenty vybrat sám ! Opravdu nerozumím tomu Královi 🤔 myslím,že to tohle bude průser,jak tohle mohl někdo vymyslet,z vyhozenýho hlavního trenéra udělat asistenta 🙄
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

kedar píše: 26 dub 2022 15:22 Rulík si měl asistenty vybrat sám ! Opravdu nerozumím tomu Královi 🤔 myslím,že to tohle bude průser,jak tohle mohl někdo vymyslet,z vyhozenýho hlavního trenéra udělat asistenta 🙄
Vždyt sám řekl, že si Krále vybral a chtěl ho u týmu tvl
Matess
Příspěvky: 680
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 85 krát
Obdržel "To se mi líbí": 174 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

kedar píše: 26 dub 2022 15:22 Rulík si měl asistenty vybrat sám ! Opravdu nerozumím tomu Královi 🤔 myslím,že to tohle bude průser,jak tohle mohl někdo vymyslet,z vyhozenýho hlavního trenéra udělat asistenta 🙄
Tady zas někdo dával velkej pozor že
Zamčeno