Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2379
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 185 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Pani Jandacova ale nikdy nic nevyhrala.... a doufam, ze ani nevyhraje :)
Pardubice ole
Sweník
Příspěvky: 13966
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1114 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Osobně si myslím, že finále rozhodl Novotný. Bez Tomáška je Sparta poloviční.. Bohužel tím pádem už nejde o střet nejlepších..
Jakub82
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 215 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Pce.man
Jaký je náš národ je vidět u voleb. Kdo je prezidentem vidíme všichni a kdo vyhrál předešlé volby a kdo je největším favoritem na nového prezidenta. Myslím si, že tato vláda to bude mít velmi těžké a někdy nebude řešit věci dobře, ale aspoň je to demokratická vláda.
A teď k voličům Babiše. Za mě to jsou idioti a blbci. Jak někdo může volit mafiána tomu vážně nerozumím. Poslední případ je společnost Qanto. Chtěl ji koupit, ale majitel mu řekl ne. Poté přišel FÚ a firma byla několik měsíců bez prostředků, protože holt FÚ. Jak to dopadlo? Qanto jede dál a nyní se soudí se státem a vyhraje. Měl na skladech cigarety za cca 2mld. a se starým kolkem už se nemůžou prodávat. Nejen, že malém zničil firmu kde pracují stovky lidí, ale i majitele který celý život dře, aby byl úspěšný a pak si přijde ta svině a vše zničí. A není to jediný případ.
Veškeré jeho firmy (zemědělské malé a střední) měly před jeho koupí desítky zaměstnanců. Po zakoupení Babišem jich je pár a žije na dotacích. Jenom já (obyčejný smrtelník) vím o dvou firmách, které zničil, protože mu nebyla firma prodána.
Takže ano jsem Pce.mane divný, ale volič Babiše je u mě BLBEC!!
A vyhraje Třinec 4:1 na zápasy.
Naposledy upravil(a) Jakub82 dne 18 dub 2022 19:37, celkem upraveno 2 x.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

tomaso25 píše: 18 dub 2022 17:02 Hlavně, aby se sedmý finále nehrálo přes půlnoc. To by několika hráčům z obou stran mohly skončit smlouvy. :wave:
... však neboj, i na tohle nás fundovany sportovní manažer (roku(ů)) myslel a má u Dvořáka 2 varianty. Buďto ve 23.00 sleze z ledu, aby stihl vrátit nafasované věci a medaili mu pošlou kurýrem, a dostane ji buď v kabině nebo v září před mistrakem. Nebo s Tonem podepíše nejkratší možné hostování, aby se Sparta podílela na platu :))
.... #zadynamo
Stars
Příspěvky: 6744
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 628 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Jakub82 píše: 18 dub 2022 19:34 Pce.man
Jaký je náš národ je vidět u voleb. Kdo je prezidentem vidíme všichni a kdo vyhrál předešlé volby a kdo je největším favoritem na nového prezidenta. Myslím si, že tato vláda to bude mít velmi těžké a někdy nebude řešit věci dobře, ale aspoň je to demokratická vláda.
A teď k voličům Babiše. Za mě to jsou idioti a blbci. Jak někdo může volit mafiána tomu vážně nerozumím. Poslední případ je společnost Qanto. Chtěl ji koupit, ale majitel mu řekl ne. Poté přišel FÚ a firma byla několik měsíců bez prostředků, protože holt FÚ. Jak to dopadlo? Qanto jede dál a nyní se soudí se státem a vyhraje. Měl na skladech cigarety za cca 2mld. a se starým kolkem už se nemůžou prodávat. Nejen, že malém zničil firmu kde pracují stovky lidí, ale i majitele který celý život dře, aby byl úspěšný a pak si přijde ta svině a vše zničí. A není to jediný případ.
Veškeré jeho firmy měly před jeho koupí desítky zaměstnanců. Po zakoupení Babišem jich je pár a žije na dotacích. Jenom já (obyčejný smrtelník) vím o dvou firmách, které zničil, protože mu nebyla firma prodána.
Takže ano jsem Pce.mane divný, ale volič Babiše je u mě BLBEC!!
A vyhraje Třinec 4:1 na zápasy.
ahoj, já volím Ano......
Danik23
Příspěvky: 728
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Jakub82 píše: 18 dub 2022 19:34 Pce.man
Jaký je náš národ je vidět u voleb. Kdo je prezidentem vidíme všichni a kdo vyhrál předešlé volby a kdo je největším favoritem na nového prezidenta. Myslím si, že tato vláda to bude mít velmi těžké a někdy nebude řešit věci dobře, ale aspoň je to demokratická vláda.
A teď k voličům Babiše. Za mě to jsou idioti a blbci. Jak někdo může volit mafiána tomu vážně nerozumím. Poslední případ je společnost Qanto. Chtěl ji koupit, ale majitel mu řekl ne. Poté přišel FÚ a firma byla několik měsíců bez prostředků, protože holt FÚ. Jak to dopadlo? Qanto jede dál a nyní se soudí se státem a vyhraje. Měl na skladech cigarety za cca 2mld. a se starým kolkem už se nemůžou prodávat. Nejen, že malém zničil firmu kde pracují stovky lidí, ale i majitele který celý život dře, aby byl úspěšný a pak si přijde ta svině a vše zničí. A není to jediný případ.
Veškeré jeho firmy měly před jeho koupí desítky zaměstnanců. Po zakoupení Babišem jich je pár a žije na dotacích. Jenom já (obyčejný smrtelník) vím o dvou firmách, které zničil, protože mu nebyla firma prodána.
Takže ano jsem Pce.mane divný, ale volič Babiše je u mě BLBEC!!
A vyhraje Třinec 4:1 na zápasy.
A kdo vytvoril volice Babise- potazmo Babise? :silent: Abys me dobre rozumel, ja ho nevolim, nepodporuji a prici se mi, dokonce jsem mel moznost s nim i nekolikrat osobne mluvit a skutecne je to clovek o ktereho bych si neoprel ani kolo, ale prijde me prave takovy to pristup, to co ve finale skodi, ale to je na vedlejsi sekci, omlouvam se..
PL8
Příspěvky: 2154
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 478 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Dan605 píše: 18 dub 2022 19:15 Jo je pěkný že tam mají mladý kluky ale když nic nevyhrají tak jim to bude k hovnu. Uvidíme jak to dopadne.
souhlas s <Pec92>
_____________________________
Jenže to je právě to, náš hokej má potenciál na minimálně 16 týmů v extralize. A tihle mladí, kteří dokáží hrát s extraligou (a nepropadají ve hře), tvoří budoucnost hokeje. Jen to hodně lidí nechce vidět.
Je prostě škoda, že spadl zcela zbytečně Zlín a že nepostoupí jeden z dvojice JIH vs KLA. Ochuzujeme český hokej.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7704
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Třetí třetina zatím naznačila, že toho 26. tiskovka být může...
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Dan605 píše: 18 dub 2022 19:15 Jo je pěkný že tam mají mladý kluky ale když nic nevyhrají tak jim to bude k hovnu. Uvidíme jak to dopadne.
Tak nemají co ztratit u nich se svět nezboří za to u Jardy by to bylo horší... Za mě lepší než cizinci nebo mít v každé lajně čtyřicetiletého borce
🔴⚪
Jakub82
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 215 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Stars
A nevadí Ti, že to je mafián a ničí lidské životy? Nevadí Ti, že za bílého dne kupuje a krade republiku? Nevadí Ti, že je to podvodník, který ovlivňuje soudy, státní zástupce atd.?
Raději už toho nechám a už nic psát k tomuto tématu nebudu.
Danik23
Příspěvky: 728
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Gumid píše: 18 dub 2022 16:08 Každý názor je potřeba pro kvalitní diskuzi, za podmínky, že názor bude podpořen nějakou myšlenkou, odůvodněním, jak to daný user vnímá. Ale výkřik do tmy, Dědek tomu nerozumí, to tedy diskuzi neobohatí žádným způsobem. Dám příklad, pokud dokážeme dané téma rozvést, může z toho vzniknout zajímavé téma pro diskuzi, která bude zajisté zajímat vícero uživatelů.

Na jedné straně Stračena, Zábranský, jako bývalé hokejky, na straně druhé Dědek, Schön, jako lidé z byznysu. Dá se specifikovat, která skupina "majitelů" to má v profi hokeji "jednodušší" díky své profesi? A je to vůbec výhoda? Musí nejvyšší boss nutně rozumět hrě samotné?
Ano, jsou nazory/prispevky lepe ci hure formulovane/rozvinute a jednoduse lepci a horsi:), ja jsem na Tvuj reagoval pouze a jenom z duvodu toho, ze me prislo, ze proste pausalizujes a ty co si dovoli rici neco proti P. Dedkoj, oznacujes za nuly a prirovnavas ke spodku spolecnosti, ktera kritizuje pomoc lidem zasazenym valkou atd., a to se mi proste nelibi a myslim si, ze je to spatne, me se nektere veci, ktere predvedl/predvadi pan majitel take nelibi a jak jsem take rekl, je jasne ze Pce hokej svym vstupem a penezma zachranil, ale ver mi, nepripadam si jako spolecenska luza CR...
JirkaPCE
Příspěvky: 3583
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

tomaso25 píše: 18 dub 2022 19:44 Třetí třetina zatím naznačila, že toho 26. tiskovka být může...
Může, ale myslím, že velmi pravděpodobně se bude hrát pátý zápas. Jestli to je na tenhle den už napevno stanovené, tak to nevypadá, že by se to plánovalo s ohledem na finálovou sérii.
Stars
Příspěvky: 6744
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 628 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Jakub82 píše: 18 dub 2022 19:45 Stars
A nevadí Ti, že to je mafián a ničí lidské životy? Nevadí Ti, že za bílého dne kupuje a krade republiku? Nevadí Ti, že je to podvodník, který ovlivňuje soudy, státní zástupce atd.?
Raději už toho nechám a už nic psát k tomuto tématu nebudu.
Nečas, Topolánek, Bém, Hřebíček, Bendl, Babiš, Zeman, Gross, Bakala, Němcová....mám pokračovat
asi tak....
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7550
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 603 krát
Obdržel "To se mi líbí": 811 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Danik23 píše: 18 dub 2022 19:48 Ano, jsou nazory/prispevky lepe ci hure formulovane/rozvinute a jednoduse lepci a horsi:), ja jsem na Tvuj reagoval pouze a jenom z duvodu toho, ze me prislo, ze proste pausalizujes a ty co si dovoli rici neco proti P. Dedkoj, oznacujes za nuly a prirovnavas ke spodku spolecnosti, ktera kritizuje pomoc lidem zasazenym valkou atd., a to se mi proste nelibi a myslim si, ze je to spatne, me se nektere veci, ktere predvedl/predvadi pan majitel take nelibi a jak jsem take rekl, je jasne ze Pce hokej svym vstupem a penezma zachranil, ale ver mi, nepripadam si jako spolecenska luza CR...

Máš pravdu. Omlouvám se za svá nevhodná slova.
Dan605
Příspěvky: 112
Registrován: 27 lis 2018 22:57
Dal "To se mi líbí": 17 krát
Obdržel "To se mi líbí": 6 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dan605 »

Pec92 píše: 18 dub 2022 19:44 Tak nemají co ztratit u nich se svět nezboří za to u Jardy by to bylo horší... Za mě lepší než cizinci nebo mít v každé lajně čtyřicetiletého borce
Jasný to naprosto chápu. Až budou mít novou halu budou mít určitě ambice zůstat nastalo v ELH pokud si ji vybojují a vůbec udrží. Jen mi jde o to že většinou když máš třeba jako my letos např. 7-8 mladíků v sestavě tak schází zkušenosti. Ať hrají ve 4 lajně a porvou se o to když někdo vyletí a bude na to vážně mít kvalitu ať hraje i výš ale jsem proti tomu aby hrál jen kvůli tomu že je mladej.

Např. u nás nechápu tu hysterii ohledně nákupu kvalitních hráčů. Chceme hrát nahoře ale pouze s odchovanci ? Tak jste měli být pro majitele Pittera a měli bychom jen odchovance a byli už třeba jako Zlín v druhé lize. Já jsem za Dědka rád a když přivede kvalitní hráče jsem jedině pro. Ať jsme klidně galaktikos ale ať se hraje dobrý hokej.

No někteří co tu nadávají že hned po neúspěchu vyhodí půl týmu ? Jako koho vyhodil ? Jen některé hráče a nahradí lepšími to vám vadí ? Za mě v pořádku a každý tým by měl po neúspěšné sezóně částečnou proměnou projit
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Grimley píše: 18 dub 2022 19:24 Pani Jandacova ale nikdy nic nevyhrala.... a doufam, ze ani nevyhraje :)

... taky doufám, na to sem myslel, že to bude největší slabina rudých a v Av69 tipovacce sem dal 4:2 na ocel
.... #zadynamo
fido
Příspěvky: 3336
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 83 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Volby už dlouhodobě je o tom volit menší zlo. A Babiš rozhodně menší zlo není.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Sweník
Příspěvky: 13966
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1114 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tohle již je diskuse jak na provládních Novinkách nebo Babišově iDNES.. Chybí už jen odkazy na Parlamentní blitinky nebo přímo Reflux.. :-))
Zapchan
Příspěvky: 220
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

Hoši, nevíte někdo co se stalo Davidovi Musilovi že hrál dnes s košíkem?
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

tomaso25 píše: 18 dub 2022 18:37 A když se někdo o tu diskuzi pokusí, tak je pro někoho pro změnu za akademicky odtrženýho od reality (nebo kreténa, jak píšeš), protože hodně velká část populace nepřečte skoro nic, co má víc než dva odstavce. Neposlechne si aspoň půl hodiny něčeho, co chce trochu pozornosti a mozkový aktivity zvaný přemýšlení. Protože na to nemá čas, intelekt nebo je prostě jen líná. Diskuzi lze vést jen s někým, kdo jí je schopen a kdo jí nebere jako slabost toho druhýho.

Mě třeba můj bývalej spolužák ze střední školy s českou vlaječkou u svýho profilu, řeč na to přišla náhodou, v odpovědi na otázku, jestli souhlasí třeba s poslední milostí svýho vyvolenýho, poslal do prdele a doprovodil to pár krásnými výrazy (i na Soroše došlo). Neurazilo mě to vůbec. Proč taky, že jo. Spíš pobavilo. Holt kde nejsou argumenty... Ale jak s takovým člověkem lze vést víceméně o jakýmkoli společenským tématu nějakou diskuzi, to by mě vážně zajímalo. Jako exkurze do jiný bubliny, nebudu ji nějak nálepkovat, to bylo zajímavý, ale to je tak všechno.

A takhle můžeme pokračovat. Ne, není to vůbec tak jednoduše postavený. Demokracie je kromě jinýho i střet. Jde o to, jak kultivovanej ten střet je. Ale co když nejméně jeden z veřejných činitelů/aktérů kultivovanej není vůbec? Diskuze není schopen, vyhýbá se jí, veřejnou diskuzi rozbíjí, úmyslně působí na nejnižší pudy davu. Protože ty nakonec často vyhrávají volby. Ne argumenty, diskuze. To už zjistil jeden doktůrek z Porýní, kterým se dodnes inspirují různý poradenský firmy, který dělají v politickým marketingu. Že mají lidi rádi vzdušný zámky a taky se rádi bojí, aby pak hledali někoho, kdo je zachrání.

Omlouvám se, že to není ve vedlejší sekci.
Jasně. Ono člověka, se kterým bys souhlasil se vším prostě nenajdeš. Se vším budeš souhlasit jen sám se sebou. Jasně že poslední milost prezidenta je nesmysl, ale ve spoustě věcí má pravdu. Ve spoustě s ním nesouhlasím úplně zásadně. Prostě s něčím jo a s něčím ne. Ono to co napsal soud do rozsudku toho chlapa je doslova k neuvěření, že si říkáme právní stát a oni postaví rozsudek jak ho postavili. To ale nemá s právním státem nic společného, to je jako prakticky doslovně stejný, jak v padesátých letech. Tahle doba je fakt totálně šílená.
Ale mě vadí ten princip. Pamatuji si, jak po volbách mraky lidí, co o sobě tvrdí, že jsou bytostní demokrati, tak hulákali, že Zeman není jejich president apod. Taková kravina. Prostě vyhrál v demokratických volbách, tak je president. Tečka puntík. V rámci demokracie prosazuji nějaký názor, ale to neznamená, že ho vždycky prosadím. Když prohraju, tak to musím uznat.
Vadí mi logika, že když vyhraje Drahoš, tak by měl Zeman uznat porážku a poblahopřát mu, ale když vyhraje Zeman, tak by mu Drahoš v žádným případě gratulovat neměl. To je logika jako prase. Tohle mi hrozně vadí.
Bohužel, tohle vždycky nejvíc hulákají ti, co se nejvíc ohánějí demokracií.
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Jakub82 píše: 18 dub 2022 19:34 Pce.man
Jaký je náš národ je vidět u voleb. Kdo je prezidentem vidíme všichni a kdo vyhrál předešlé volby a kdo je největším favoritem na nového prezidenta. Myslím si, že tato vláda to bude mít velmi těžké a někdy nebude řešit věci dobře, ale aspoň je to demokratická vláda.
A teď k voličům Babiše. Za mě to jsou idioti a blbci. Jak někdo může volit mafiána tomu vážně nerozumím. Poslední případ je společnost Qanto. Chtěl ji koupit, ale majitel mu řekl ne. Poté přišel FÚ a firma byla několik měsíců bez prostředků, protože holt FÚ. Jak to dopadlo? Qanto jede dál a nyní se soudí se státem a vyhraje. Měl na skladech cigarety za cca 2mld. a se starým kolkem už se nemůžou prodávat. Nejen, že malém zničil firmu kde pracují stovky lidí, ale i majitele který celý život dře, aby byl úspěšný a pak si přijde ta svině a vše zničí. A není to jediný případ.
Veškeré jeho firmy (zemědělské malé a střední) měly před jeho koupí desítky zaměstnanců. Po zakoupení Babišem jich je pár a žije na dotacích. Jenom já (obyčejný smrtelník) vím o dvou firmách, které zničil, protože mu nebyla firma prodána.
Takže ano jsem Pce.mane divný, ale volič Babiše je u mě BLBEC!!
A vyhraje Třinec 4:1 na zápasy.
Tomaso 25 to tady psal. Výkřiky do tmy. Já dělám business celý život. A sorry, ale říct, že Agrofert žije na dotacích, tak to jsem větší blábol dlouho nečetl. Zeptej se šéfů velkých firem. Těch, kteří by řekli, že Agrofert není perfektně řízená firma moc nenajdeš. Čti čísla a ne novinové titulky. Agrofert ta čísla zveřejňuje stejně, jako drtivá většina velkých firem v zemi a čísla jsou jasná. Ale to sem asi nepatří.
Pobavilo mě, jak píšeš, že tahle vláda je aspoň demokraticky zvolená. Pochopil jsem správně, že ta předchozí nebyla?
Já znám osobně několik lidí z předešlé vlády i z té současné. Do firmy bych si vzal z té minulé několik z těch co tam byli. Z té současné rozhodně ani jednoho.
Ale je každého věc jak to vidí. Jenom je zajímavé, jak voliči třeba ANO, kteří jsou nazýváni póvlem, lůzou atd., tak jsem si nevšimnul, že by uráželi ty druhé, ale u těch, kteří jsou ti správní, uvědomělí, prostě "ti lepší", mezi které se zřejmě řadíš, tak ty druhé urážejí, viz tvoje vyjádření o pár řádek výše. To je vážně zajímavý paradox.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Dan605 píše: 18 dub 2022 20:21 Jasný to naprosto chápu. Až budou mít novou halu budou mít určitě ambice zůstat nastalo v ELH pokud si ji vybojují a vůbec udrží. Jen mi jde o to že většinou když máš třeba jako my letos např. 7-8 mladíků v sestavě tak schází zkušenosti. Ať hrají ve 4 lajně a porvou se o to když někdo vyletí a bude na to vážně mít kvalitu ať hraje i výš ale jsem proti tomu aby hrál jen kvůli tomu že je mladej.

Např. u nás nechápu tu hysterii ohledně nákupu kvalitních hráčů. Chceme hrát nahoře ale pouze s odchovanci ? Tak jste měli být pro majitele Pittera a měli bychom jen odchovance a byli už třeba jako Zlín v druhé lize. Já jsem za Dědka rád a když přivede kvalitní hráče jsem jedině pro. Ať jsme klidně galaktikos ale ať se hraje dobrý hokej.

No někteří co tu nadávají že hned po neúspěchu vyhodí půl týmu ? Jako koho vyhodil ? Jen některé hráče a nahradí lepšími to vám vadí ? Za mě v pořádku a každý tým by měl po neúspěšné sezóně částečnou proměnou projit
Jo tak jasný že je nenechat hrát jen že jsou mladý, ale v Jihlavě jak říkáš to není že by nutně letos potřebovali do extraligy... Každopádně jim odehráli dobře Play Off a je dobře že jim dávají šanci ty mladý se to taky musí naučit a Chance liga je ideální dostanou víc prostoru na ledě... S námi souhlasím určitě se nedá stavět jen na odchovancich nebo mladých když se chce udělat úspěch... ale čtvrtá lajna by mladým co mají výkonnost na to hrát viz Rohlík měla patřit ... Plus nějací buldoci a dělníci před bránu jako byl třeba Cecek... Ono moc hvězd taky škodí... A za Dědka jsem taky rád !
🔴⚪
Dan605
Příspěvky: 112
Registrován: 27 lis 2018 22:57
Dal "To se mi líbí": 17 krát
Obdržel "To se mi líbí": 6 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dan605 »

Pec92 píše: 18 dub 2022 22:52 Jo tak jasný že je nenechat hrát jen že jsou mladý, ale v Jihlavě jak říkáš to není že by nutně letos potřebovali do extraligy... Každopádně jim odehráli dobře Play Off a je dobře že jim dávají šanci ty mladý se to taky musí naučit a Chance liga je ideální dostanou víc prostoru na ledě... S námi souhlasím určitě se nedá stavět jen na odchovancich nebo mladých když se chce udělat úspěch... ale čtvrtá lajna by mladým co mají výkonnost na to hrát viz Rohlík měla patřit ... Plus nějací buldoci a dělníci před bránu jako byl třeba Cecek... Ono moc hvězd taky škodí... A za Dědka jsem taky rád !
Jo máš pravdu že někdo jako byl Cecek by se mi zde taky znovu líbil. Já teda mám rád velký sólový hráče ať jako Cecek nebo v obraně co to bude bourat a hrát tvrdě. Něco jako Musil.
Jinak souhlas jestli Jihlava nemá ambice letos postoupit nebo prachy na lepší hráče tak pro mladé velmi cenné zkušenosti které teďka naberou.
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Tak se taky necham vyprovokovat. Ta firma na A? To myslite nekteri vazne? Za prve, jakym zpusobem se k ni agent B. dostal? Za druhé v poslednich letech je to cisty prijemce. Min na danich zaplati, nez od statu dostane. Verejne zakazky jako bonus. Každopádně at si kazdy voli, koho chce. Nebudu nalepkovat nikoho, kazdy ma sve pravo volit. Treba spatne. A ze na Hrade sedi po VK MZ? Respektuji to, ale nikdo po me nemuze chtit, abych ta dve nejvetsi postrevolucni zla, ktera mimochodem AB stvorila pro politiku, obdivoval. A ted k hokeji. Ten neni zadnou vedou. A pan Dedek si vede az na par drobnych chyb velmi dobre. Mne se libi ten planovany mix. Nasi odchovanci plus rozdilovi hraci odjinud. Mladych hracu ohravame dost. A verim, ze z nich vyrostou dalsi Nosalove, Radove nebo Spacci. A s panem Dedkem se naskyta sance, ze nam neutecou v ramci ligy, jako kdysi Bambus s Buchtou, na kterych to mohlo a melo stat nekolik let.
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Z mého pohledu si napsal přesně to, co jsem tím chtěl říct já. Respekt je to, co v dnešní diskusi chybí. Já jsem třeba taky Zemana nevolil ani v jedné volbě. Ale respektuju, že ostatní si ho vybrali. Tak to má být. Vyhrál ten, kdo dostal víc hlasů. Nemusí se mi to líbit, nemusím tomu tleskat ani to nadšeně adorovat, ale vyhrál, tak to musím respektovat. Někdy s ním souhlasím, někde naprosto nesouhlasím, tak to v životě chodí.
Osobně si myslím, že černobílé vidění světa je vlastností hlupáků. Na světě není nic černobílé.

Kroky Dědka taky jasně vedou k tomu, že klub půjde nahoru, ale že bych mohl říct, že nadšeně souhlasím úplně se vším co řekne nebo udělá, tak to ani náhodou.
Zamčeno