Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

hoši hoši, dneska tak hezky a tady snad někomu chybí nervy v baráži.....pro mě, jako pro fanouška bude vždy pan Dědek, pán, který zachránil náš klub....za mě hokeji rozumí, nebo mu někdo poradil přívést Vondrse z Bolky.....co se týče odchovanců i Zbyněk věděl, že s odchovanci titul vyhrát nejde...a že se o nás píše jenom dobře, dobrá reklama.....že je o nás zájem
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

digitalmouse píše: 17 dub 2022 22:04 Má tu prosím někdo "současný" dres s Déčkem a mohl by mi prosím to logo změřit a napsat k tomu velikost dresu (S, M, L, ...) ? Díky moc! ☺️
velikost XL, šířka 36 cm, výška 23, 8 cm...asi tak
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7482
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 580 krát
Obdržel "To se mi líbí": 771 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Názory zde, zcela korespondují obraz společností. Přečtěte si libovolnou diskuzi ohledně například darování ojetých sanitních vozů na Ukrajinu. Takového hnusu a závisti od nul, co se domnívají, že stát je povinen se starat o jejich posrané životy. Úplně stejně je to s naším Pardubickým hokejem. Kdejaká nula má potřebu kádrovat majitele. Už má klub 2 roky a ještě nic nevyhrál. :crazy: Omlouvám se za poněkud peprnější slovník.
speedmetal
Příspěvky: 1174
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 108 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Vůbec není potřeba číst žádnou diskuzi. Stači si uvědomit koho je tento národ schopen zvolit prezidentem.
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Gumid píše: 18 dub 2022 14:35 Názory zde, zcela korespondují obraz společností. Přečtěte si libovolnou diskuzi ohledně například darování ojetých sanitních vozů na Ukrajinu. Takového hnusu a závisti od nul, co se domnívají, že stát je povinen se starat o jejich posrané životy. Úplně stejně je to s naším Pardubickým hokejem. Kdejaká nula má potřebu kádrovat majitele. Už má klub 2 roky a ještě nic nevyhrál. :crazy: Omlouvám se za poněkud peprnější slovník.
Proc zrovna kadrovat? Tady se nesmi nic napsat ve smyslu, ze ne vse je perfektni a to i v podani velkeho majitele? nebo jiny nazor od vseobecne opakovaneho furt dokola? Myslim, ze kazdy vi,ze kdyby nebyl Dedek tak trebas hrajem misto Jihlavy my ( a to v lepsim pripade), ale to neznamena, ze budem jak sekta nebo jak ANO ne? Tvuj nazor Ti nikdo nebere, dej me vedet prispeju na tu sanitku, kdyby byla potreba odkoupit, uz prispivam :crazy: Jsem rad, ze se tu obcas objevi borci, kteri rikaji co si mysli a neni to vseobecny nazor, ikdyz dostanou ceres... :wave: Zdravi Nula :)
JirkaPCE
Příspěvky: 3549
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 402 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

SLaveek píše: 17 dub 2022 21:22 Já vám nevím. Sleduji tady v podstatě od posledního našeho letošního zápasu fórum, co se děje a musím říct, že nadšený z toho nejsem. Ano, pan Dědek zachránil HCPCE před dvěma sezónama, ale teď se chová jako "ožralej milionář". Mnohem radši než nákup hromady žoldáků (ačkoliv kvalitních) bych uvítal zachování nějakého jádra týmu, nejlépe odchovaneckého. Od kauzy Nakládal se mi to prostě nezdá a chybí mi nějaká větší "HCPCE identita"
Samozřejmě fandit jim nepřestanu, ale trochu mě to mrzí...
Odchovanců hraje dost a že máme zájem vzhledem k ambicím o co nejkvalitnější a tím pádem i dražší hráče, je logické. Kostra týmu je dána a snaží se ji co nejlépe doplnit. Příchody a odchody budou ve všech klubech někde i třeba ve větší míře, ale stačí si přečíst různé diskuze a všude bláboly, že tady je to nakupování bez koncepce. Ani nám nakonec ti hráči nemusí dopadnout, ale jak už se tady psalo, je to závist ostatních, že si klub takové hráče ani nemůže dovolit s reálnou nabídkou oslovit leda nějakou virtuální. Přitom by takové hráče v jejich klubu brali všemi deseti.
Naposledy upravil(a) JirkaPCE dne 18 dub 2022 16:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7482
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 580 krát
Obdržel "To se mi líbí": 771 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Danik23 píše: 18 dub 2022 15:31 Proc zrovna kadrovat? Tady se nesmi nic napsat ve smyslu, ze ne vse je perfektni a to i v podani velkeho majitele? nebo jiny nazor od vseobecne opakovaneho furt dokola? Myslim, ze kazdy vi,ze kdyby nebyl Dedek tak trebas hrajem misto Jihlavy my ( a to v lepsim pripade), ale to neznamena, ze budem jak sekta nebo jak ANO ne? Tvuj nazor Ti nikdo nebere, dej me vedet prispeju na tu sanitku, kdyby byla potreba odkoupit, uz prispivam :crazy: Jsem rad, ze se tu obcas objevi borci, kteri rikaji co si mysli a neni to vseobecny nazor, ikdyz dostanou ceres... :wave: Zdravi Nula :)
Každý názor je potřeba pro kvalitní diskuzi, za podmínky, že názor bude podpořen nějakou myšlenkou, odůvodněním, jak to daný user vnímá. Ale výkřik do tmy, Dědek tomu nerozumí, to tedy diskuzi neobohatí žádným způsobem. Dám příklad, pokud dokážeme dané téma rozvést, může z toho vzniknout zajímavé téma pro diskuzi, která bude zajisté zajímat vícero uživatelů.

Na jedné straně Stračena, Zábranský, jako bývalé hokejky, na straně druhé Dědek, Schön, jako lidé z byznysu. Dá se specifikovat, která skupina "majitelů" to má v profi hokeji "jednodušší" díky své profesi? A je to vůbec výhoda? Musí nejvyšší boss nutně rozumět hrě samotné?
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3968
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 514 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Tipnu si a ve finále pro mne favorit Sparta.

Finále 4:2 pro Buzny
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7695
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Muf píše: 18 dub 2022 16:50 Tipnu si a ve finále pro mne favorit Sparta.

Finále 4:2 pro Buzny
Hlavně, aby se sedmý finále nehrálo přes půlnoc. To by několika hráčům z obou stran mohly skončit smlouvy. :wave:
PCE.MAN
Příspěvky: 1627
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Darina má tentokrát bohužel pravdu. Osobně jsem to od některých hráčů slyšel, že mi říkali, že jim je úplně ukradený co kde Rusáci dělají, jich se to přece netýká. Posílají mi prachy? Tak ať si dělají co chtějí, co mi je do toho. Věřte, že takový názor není ojedinělý. Jenom to neříkají do novin.

Ale diskuse u nás už dlouho probíhá jak probíhá - tedy žádná neprobíhá. Kdo má jiný názor než já, je prostě kretén. Neexistuje o tom diskutovat.
Stačí se podívat i tady na fóru.
Volíš Babiše? Jsi kretén, kobliha, nácek a co já vím ještě, protože já volím Fialu.
Volíš Fialu? Jsi kretén, sluníčkář, naivka a co já vím ještě, protože já volím Babiše.

Strašně mi vadí lidi, kteří o sobě zuřivě tvrdí, jací jsou demokraté, ale permanentně o někom jiném píší, jaký je debil, nechápe co se děje, o těch druhých píšou, že je to lůza apod. To je fakt demokracie 2.0 za všechny prachy.
Stejné je to u prezidenta. Volil si toho druhého než já, tak seš ... a stačí si tam doplnit všechno co píšu o pár řádek výše. Stejné je to u hokeje, a vlastně u všeho dalšího.
Sorry, ale takhle to vidím já.
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1130 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

PCE.MAN píše: 18 dub 2022 17:13 Darina má tentokrát bohužel pravdu. Osobně jsem to od některých hráčů slyšel, že mi říkali, že jim je úplně ukradený co kde Rusáci dělají, jich se to přece netýká. Posílají mi prachy? Tak ať si dělají co chtějí, co mi je do toho. Věřte, že takový názor není ojedinělý. Jenom to neříkají do novin.

Ale diskuse u nás už dlouho probíhá jak probíhá - tedy žádná neprobíhá. Kdo má jiný názor než já, je prostě kretén. Neexistuje o tom diskutovat.
Stačí se podívat i tady na fóru.
Volíš Babiše? Jsi kretén, kobliha, nácek a co já vím ještě, protože já volím Fialu.
Volíš Fialu? Jsi kretén, sluníčkář, naivka a co já vím ještě, protože já volím Babiše.

Strašně mi vadí lidi, kteří o sobě zuřivě tvrdí, jací jsou demokraté, ale permanentně o někom jiném píší, jaký je debil, nechápe co se děje, o těch druhých píšou, že je to lůza apod. To je fakt demokracie 2.0 za všechny prachy.
Stejné je to u prezidenta. Volil si toho druhého než já, tak seš ... a stačí si tam doplnit všechno co píšu o pár řádek výše. Stejné je to u hokeje, a vlastně u všeho dalšího.
Sorry, ale takhle to vidím já.
A podobně je to ve světě.. Společnost je strašně polarizovaná. Vůbec si nedokážu představit, že by ji šlo ještě nějak sjednotit. Potažmo to je vlastně nesmysl. Ale aspoň trochu usmířit..
OnPce
Příspěvky: 244
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 53 krát
Obdržel "To se mi líbí": 40 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

No, tak zaplaťpabů, že v hokeji se stále hraje na 3 třetiny. Nějak se nestresuju, zda někdo přijde z KHL. Obrana, pokud vše dopadne, bude velmi silná, a to je grunt. Jen v tom útoku jsem si nevšiml tý vytvořený kostry, podle mě bude nový trenér stavět útoky na zelený louce.
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Musil je vynikající v osobních soubojích u mantinelu... Doufám že vyjde 🙏
🔴⚪
JirkaPCE
Příspěvky: 3549
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 402 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

OnPce píše: 18 dub 2022 17:51 No, tak zaplaťpabů, že v hokeji se stále hraje na 3 třetiny. Nějak se nestresuju, zda někdo přijde z KHL. Obrana, pokud vše dopadne, bude velmi silná, a to je grunt. Jen v tom útoku jsem si nevšiml tý vytvořený kostry, podle mě bude nový trenér stavět útoky na zelený louce.
Tak nevím kolik přesně hraců do útoku shání, ale předpokládám tři hráče, kteří by utvořili první rozdílovou lajnu, ty ostatní jsou prakticky jasné, většina útočníků má smlouvu i na další sezónu a odejdou hráči, kteří byli na hraně sestavy kromě Camary. Samozřejmě se můžou zkusit různé možnosti složení.
zeno
Příspěvky: 765
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 61 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

PCE.MAN píše: 18 dub 2022 17:13 Darina má tentokrát bohužel pravdu. Osobně jsem to od některých hráčů slyšel, že mi říkali, že jim je úplně ukradený co kde Rusáci dělají, jich se to přece netýká. Posílají mi prachy? Tak ať si dělají co chtějí, co mi je do toho. Věřte, že takový názor není ojedinělý. Jenom to neříkají do novin.

Ale diskuse u nás už dlouho probíhá jak probíhá - tedy žádná neprobíhá. Kdo má jiný názor než já, je prostě kretén. Neexistuje o tom diskutovat.
Stačí se podívat i tady na fóru.
Volíš Babiše? Jsi kretén, kobliha, nácek a co já vím ještě, protože já volím Fialu.
Volíš Fialu? Jsi kretén, sluníčkář, naivka a co já vím ještě, protože já volím Babiše.

Strašně mi vadí lidi, kteří o sobě zuřivě tvrdí, jací jsou demokraté, ale permanentně o někom jiném píší, jaký je debil, nechápe co se děje, o těch druhých píšou, že je to lůza apod. To je fakt demokracie 2.0 za všechny prachy.
Stejné je to u prezidenta. Volil si toho druhého než já, tak seš ... a stačí si tam doplnit všechno co píšu o pár řádek výše. Stejné je to u hokeje, a vlastně u všeho dalšího.
Sorry, ale takhle to vidím já.
Bohužel máš naprostou pravdu.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pec92 píše: 18 dub 2022 17:56 Musil je vynikající v osobních soubojích u mantinelu... Doufám že vyjde 🙏
Uz nejakou tu dobu neni o cem.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7695
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

PCE.MAN píše: 18 dub 2022 17:13 Darina má tentokrát bohužel pravdu. Osobně jsem to od některých hráčů slyšel, že mi říkali, že jim je úplně ukradený co kde Rusáci dělají, jich se to přece netýká. Posílají mi prachy? Tak ať si dělají co chtějí, co mi je do toho. Věřte, že takový názor není ojedinělý. Jenom to neříkají do novin.

Ale diskuse u nás už dlouho probíhá jak probíhá - tedy žádná neprobíhá. Kdo má jiný názor než já, je prostě kretén. Neexistuje o tom diskutovat.
Stačí se podívat i tady na fóru.
Volíš Babiše? Jsi kretén, kobliha, nácek a co já vím ještě, protože já volím Fialu.
Volíš Fialu? Jsi kretén, sluníčkář, naivka a co já vím ještě, protože já volím Babiše.

Strašně mi vadí lidi, kteří o sobě zuřivě tvrdí, jací jsou demokraté, ale permanentně o někom jiném píší, jaký je debil, nechápe co se děje, o těch druhých píšou, že je to lůza apod. To je fakt demokracie 2.0 za všechny prachy.
Stejné je to u prezidenta. Volil si toho druhého než já, tak seš ... a stačí si tam doplnit všechno co píšu o pár řádek výše. Stejné je to u hokeje, a vlastně u všeho dalšího.
Sorry, ale takhle to vidím já.
A když se někdo o tu diskuzi pokusí, tak je pro někoho pro změnu za akademicky odtrženýho od reality (nebo kreténa, jak píšeš), protože hodně velká část populace nepřečte skoro nic, co má víc než dva odstavce. Neposlechne si aspoň půl hodiny něčeho, co chce trochu pozornosti a mozkový aktivity zvaný přemýšlení. Protože na to nemá čas, intelekt nebo je prostě jen líná. Diskuzi lze vést jen s někým, kdo jí je schopen a kdo jí nebere jako slabost toho druhýho.

Mě třeba můj bývalej spolužák ze střední školy s českou vlaječkou u svýho profilu, řeč na to přišla náhodou, v odpovědi na otázku, jestli souhlasí třeba s poslední milostí svýho vyvolenýho, poslal do prdele a doprovodil to pár krásnými výrazy (i na Soroše došlo). Neurazilo mě to vůbec. Proč taky, že jo. Spíš pobavilo. Holt kde nejsou argumenty... Ale jak s takovým člověkem lze vést víceméně o jakýmkoli společenským tématu nějakou diskuzi, to by mě vážně zajímalo. Jako exkurze do jiný bubliny, nebudu ji nějak nálepkovat, to bylo zajímavý, ale to je tak všechno.

A takhle můžeme pokračovat. Ne, není to vůbec tak jednoduše postavený. Demokracie je kromě jinýho i střet. Jde o to, jak kultivovanej ten střet je. Ale co když nejméně jeden z veřejných činitelů/aktérů kultivovanej není vůbec? Diskuze není schopen, vyhýbá se jí, veřejnou diskuzi rozbíjí, úmyslně působí na nejnižší pudy davu. Protože ty nakonec často vyhrávají volby. Ne argumenty, diskuze. To už zjistil jeden doktůrek z Porýní, kterým se dodnes inspirují různý poradenský firmy, který dělají v politickým marketingu. Že mají lidi rádi vzdušný zámky a taky se rádi bojí, aby pak hledali někoho, kdo je zachrání.

Omlouvám se, že to není ve vedlejší sekci.
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Propulse píše: 18 dub 2022 18:22 Uz nejakou tu dobu neni o cem.
Tak fajn 👍 já jen že jsem někde četl že Ceresnak a Dvořák jsou určitě a o Musila se ještě pretahujeme s Třincem tak to je hodně dobře :)
🔴⚪
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2352
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 134 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Dobre Trinec :))
Pardubice ole
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Jinak Jihlava překvapuje hraje s Kladnem dobře a mají v útoku dvě lajny juniorů a pak že to nejde 👍
🔴⚪
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1130 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Grimley píše: 18 dub 2022 19:02Dobre Trinec :))
Jestli nevyjdou kluci z KHL, koupíme na play-off Svačinu.. ;-)
in-spyder
Příspěvky: 1740
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Grimley píše:Dobre Trinec :))
Přesně, ja v téhle sérii Třinec, pač asi nějak neskrývám ze skodolibě to Pepísovi nepřeju, ač ten jejich kádr je fakt mazec.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1130 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

in-spyder píše: 18 dub 2022 19:10 Přesně, ja v téhle sérii Třinec, pač asi nějak neskrývám ze skodolibě to Pepísovi nepřeju, ač ten jejich kádr je fakt mazec.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Já moc nerozumím, co proti němu všichni mají. Za mne celkem sympatický a kvalitní trenér, navíc působí docela inteligentně. V sérii nefandím nikomu, ale úspěch bych Jandačovi klidně přál, už by si ho zasloužil. Však ani u nás neodvedl vůbec špatné služby. Místo klasické kocoviny po titulu jsme brali bronz. A vím, že třeba i Zbyněk si ho hodně považoval..
Dan605
Příspěvky: 112
Registrován: 27 lis 2018 22:57
Dal "To se mi líbí": 17 krát
Obdržel "To se mi líbí": 6 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dan605 »

Pec92 píše: 18 dub 2022 19:02 Jinak Jihlava překvapuje hraje s Kladnem dobře a mají v útoku dvě lajny juniorů a pak že to nejde 👍
Jo je pěkný že tam mají mladý kluky ale když nic nevyhrají tak jim to bude k hovnu. Uvidíme jak to dopadne.
zeno
Příspěvky: 765
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 61 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

jinak koukam na finale - oba mancafty jsou tam naprosto zaslouzene. Tipnul bych si, ze serii vyhraje nakonec Trinec, takze - vzhledem k tomu,jak dopadaji moje tipy - to bude Sparta :-)
Osobne mi to je asi fuk, kdo zvedne pohar,mozna bych se trosku priklonil na stranu Trince - je mi sympatictejsi Varada (teda v noci v lese bych ho potkat nechtel :-) ), nez ty postavy na spartansky strane.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Zamčeno