Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3302
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 524 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Pida11 píše: 25 bře 2022 22:50 To je pěkný, ale já furt nějak nevidím jediný jméno koho místo něj. Varaďa nejspíš Švýcarsko a jinak mě nikdo jinej v tom přebraným českým rybníku nenapadá....
To je sice možný, ale Král to tady už nikam neposune. Ale to je můj názor.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Anry
Příspěvky: 167
Registrován: 23 říj 2015 22:32
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Anry »

digitalmouse píše: 25 bře 2022 22:43 Jasně, každý máme svůj názor na toho a toho... Dám jen jeden malý příklad: teď hned si přesně nepamatuju jestli to bylo za Holaňe nebo Hynka, ale měli jsme masivní marodku. Půlka týmu byla mimo.

Hráli jsme dvakrát líp než v plný síle...
Myslím, že to bylo při posledním titulu. Ale marodka se do pár týdnů vyprázdnila. Letos se to neskutečně nabaluje. V kompletní sestavě tým hrál někdy na konci listopadu?
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Propulse píše:Pokud se zitra vyleti, tak Kral nesplnil ani jeden predsezonni cil, neni o cem.

Jestli se chce hrat o nejvyssi mety, tak je potreba uplne ale uplne jina hracska kvalita.

Jinak, dneska mi znamej psal, ze prohrajem a pak jako prvni otocime a vyhrajem 4:3, mam to vyfocene, tak schvalne :-))
Myslíš že by Král skončil? Já si myslím, že jak přijde Zadina tak že budou oba dva hlavní jak je to teď u nás v TEHL trendem.

Možná půjdu proti proudu, ale já mám Ríšu rád.
Kely
Příspěvky: 1341
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Je jedno jestli zitraa vyhrajeme a prohrajeme v Budějkách:

Je to vcelku jednoduché Král a spol musí odejít a prosím s Králem už nikdy,ten chlap nedokázal nic ani v juniorce .....

A pokud chceme se dostat a bojovat o finále ,tak si dejte na papír naší letošní nejsilnější soupisku a z ní odeberte 3 utočníky a 2 obránce.

Za mě museji přijít do utoku kvalita Mullera ,Radila ,Zohorny atd

Letos kdo nezklamal Musil,Kostalek,Kolař ,Camara ,Rícka,Cincela,Kousal ,Robertson za jejich unorový pokles je zodpovědný trenerský stab

Poula ,Anděl ,Rohlík ,Koffer ,Mikuš zahrali průměr a to dostali dost casu na ledě

Blumel než blíže k NHL tak blíže k hraně 3- 4 lajny.

Ostatní nebudu ani komentovat .....
Naposledy upravil(a) Kely dne 25 bře 2022 23:04, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3345
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 359 krát
Obdržel "To se mi líbí": 587 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Pida11 píše: 25 bře 2022 22:49 Dneska vyjímečně, jinak spíš zajdu na Káču....já si tě všuiml jak si procházel jen na hajzlík a to jsem nechtěl rušit.....na pátým zápase se tam sejdem :sweat_smile:
Já ani nevím kdo jsi. Jsi se měl ohlásit hned 😉😁
Bydlím kousek a je to tu fajn.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 747
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 291 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Tvl Král to vážně vypustil z huby, že přesilovky nebyly špatně sehraný... to už není ani sranda. Čekal jsem dneska leccos, ale tuhle bídu s nouzí ani ve snu. Nezlepšilo se lautr nic, zajímalo by mě proč.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3345
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 359 krát
Obdržel "To se mi líbí": 587 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Borek píše: 25 bře 2022 23:04 Tvl Král to vážně vypustil z huby, že přesilovky nebyly špatně sehraný... to už není ani sranda. Čekal jsem dneska leccos, ale tuhle bídu s nouzí ani ve snu. Nezlepšilo se lautr nic, zajímalo by mě proč.
Přesilovky byly tragický už od prvního zápasu sezóny 🤦
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7688
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 762 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

S naprostým klidem a bez jakýkoli nasranosti.

Na přelomu ledna a února mančaft postupně spadl do hluboký krize a v tý se nachází i dnes. To že se to nechalo v průběhu února do takový krize spadnout jde za trenérským štábem a pokud ten toho nebyl schopen, tak managementem. Jenže SM je věčně optimistickej trouba.

Křeč je z toho cítit na sto honů. U některých neproměněných šancí skoro nejde pochopit, že je jde nedat.

Naše sezona skončila v lednu.

Je to další poučení na cestě, ale musí se vzít za správnej konec.
av69
Příspěvky: 2564
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1459 krát
Obdržel "To se mi líbí": 906 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Tiskovky s Richardem začínají připomínat legendární tiskovky s Břéťou Kopřivou, ten byl taky vždycky spokojen a pochválil.
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1693
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Jeste je dobry,ze jsme takhle mizerny jaro nemeli v barazich.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 747
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 291 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

jimmypop píše: 01 úno 2022 09:18 Hlavně aby nepřišel suchej únor. Počínaje dnešním špílem
Takže hlavním viníkem je kolega, přivolávač sucha. OK
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1693
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Borek píše: 25 bře 2022 23:25 Takže hlavním viníkem je kolega, přivolávač sucha. OK
:thumbup:
Vždy jen Dynamo!
cam22
Příspěvky: 83
Registrován: 04 led 2022 12:36
Dal "To se mi líbí": 21 krát
Obdržel "To se mi líbí": 27 krát

Re: Hokej

Příspěvek od cam22 »

Tak co pochválí Král zítra?Pauloviče?
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8429
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 483 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1097 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Borek píše: 25 bře 2022 23:25 Takže hlavním viníkem je kolega, přivolávač sucha. OK
Tak ja to tedy beru na sebe a odmlcim se do konce sezony. Na počtenou zitra kolem pul osme. Nebo za mesic na Perstynaku? Či spis ve Vrchlabi?

EDIT a taky trochu ta šamanská mantra Šticha, jak kroužil kolem Frodla. Od tý chvíle nepustil žádnej úplně normalni běžnej gól
Naposledy upravil(a) jimmypop dne 25 bře 2022 23:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3345
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 359 krát
Obdržel "To se mi líbí": 587 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Screenshot_2022-03-25-23-38-05-159-edit_org.mozilla.firefox.jpg
Vždycky mi naběhne v hlavě "Ave Cézar" 🤣🤣🤣
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3069
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 696 krát
Obdržel "To se mi líbí": 389 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

K trenérovi asi takhle: Já krále vyhazuju už půldruhýho roku.. Loni jsem psal po ČF že to bude muset vedení řešit, že ten trenér prostě nemůže koučovat tým s ambicemi..V play-off neví jak reagovat na vývoj zápasu..to je zcela evidentní. Dneska stažení Camary 20 vteřin před koncem a naszení Pauloviče. Vůbec nasazování Pauloviče na přesilovkách a do důležitým momentů zápasu už nechápe nikdo... Nasazení tří praváků na PP, další speciální lajna s Kautem! tvl to není možný.. Mikuš už mě taky sere.. Jasně máme zraněný, ale určování jednotlivých formací a speciálních lajn na přesilovku je už i laikovi podivný..

Dneska se nemůže upřít snaha.. ani minule ne.. Kádr máme určitě lepší, rozdíl je hlavně v trenérech.. Teď už s tím moc dělat nepůjde.. Jen se bojim aby to nebylo 4:0 na zápasy, to by byla fakt ostuda.. Budějovičáci hrají už osvědčenou taktiku, antihokej se kterým v případným semi narazí.. Na nás to stačí.. I to štěstí chybělo, je to klišé ale je to fakt.. Lámalo se to už při druhým zápase, takhle prohrát to by zamávalo každým.. Někdy se stane Královi, že nějakej zápas neposere, pak je vina i na hráčích.. Mikušovi poděkovat za odvedený služby ale smlouvu už neprodlužovat, nebo ho vyměnit jestli má ještě na rok.. Už asi potřebuje změnu..Pauloviče, Romana kopnout s rozeběhem.. Zdráhala už znovu nepodepisovat, vypadá to že bude náchylnej na kolena, a i tak.. max. jako sedmej osmej bek..Blumel, Vála, Koffer, Anděl..., zatim Vrchlabí.. Už nebrat nikoho ze slovenský ligy.. žádné Hecly ani Pategravy... Jestliže má pan Dědek 3-4 miliardy na novej stadion, kterej bude jeho, tak musí mít i na opravdové posily. A posil bude zřejmě dost.. Musí jich být ale tolik, aby i 3 lajna byla na úrovni top celý ligy. čtvrtá pro obehrávání a nadějné mladíky typu Rohlík, možná Matys.. A k mančaftu trenér.. Král ať se vrátí k mládeži.. Slovensku funguje Ramsay, u naší repre je Fin.. podívejme se do zahraničí.. a může mluvit i česky.. Třeba trenér Gross co odmítl repre, protože chce každodenní práci.. Ať ho Dědek vykoupí, jinak ho to nakonec bude stát ten titul mnohem víc pěnez a delší dobu..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
PCE.MAN
Příspěvky: 1627
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Dnešní zápas nebudu komentovat. Těšil jsem se, ale při gólu se mi ani nechtělo fandit, protože bylo utrpení se na to koukat.
Jen si neodpustím poznámku a dotaz. Mohl by mi někdo vysvětlit, jak mám chápat kroky té parodie na trenéra, co se potlouká po naší střídačce?
Začínám dostávat tiky z toho, kdo hraje přesilovky. Nechápal jsem, když Camara chodí na přesilovku s Paulovičem a Matýsem. Dnes jsme zalátali díru v sestavě Kautem a šup - už byl na přesilovce. To je super. Hráč, kterým zaplácneme díru hraje rovnou přesilovky. Jestli má Král v hlavě aspoň piliny, tak by mě zajímal jeho argument pro tento krok. Logicky se potom objevil i na power play. Kdo jiný přece. Camara si v power play šel naopak sednout na střídačku, protože přece logicky mít na rozhodující chvíli v zápase na ledě střelce není dobře. Koukal jsem na něj, jenom rezignovaně dosednul a ani se nesnažil nějak sledovat hru. Musí toho mít plné zuby.
Celkem by mě taky zajímalo, proč v domácím zápase dost pravidelně střídáme naší 4.lajnu tak, aby vycházela na první lajnu soupeře, která je potom vždycky dost nebezpečně motala v obranném pásmu. Ale Král v tom určitě logiku vidí, jako v tom, že jsme světový unikát, kde přesilovky hrají hráči na hraně sestavy, co mastí 4.lajnu.
Ve světle této logiky už se zdá naprosto logickým krokem znovu roztržení lajny mladíků, která v posledních zápasech fungovala dobře, tedy Rohlík, Anděl, Koffer. Co kdyby to fungovalo dál, to je nepřípustné.
Ale už jsme zvyklí. Jak v sezóně něco fungovalo, tak to okamžitě rozjebal. To, jak dokázal dokurvit formu Frodlovi, to je taky na metál. Ale ten v tom není sám. Úplně mimo jsou Mikuš, Poula, Blumel, Camara a další.
Král je borec, takhle sestupnou tendenci neměl v lize nikdo. Vynikající práce našeho trenérského štábu. O přesilovkách tady určitě diskuse byla. Z celou sezónu není schopen na s týmem natrénovat tak, aby to aspoň připomínalo přesilovku. Mluvit o tom, že by konečně mohl někoho donutit chodit před branku, to už je zbytečné.
Pokud nám neskončí sezóna zítra, tak skončí v pondělí. Potom bych dal celému trenérskému týmu čas do konce týdne si vše zabalit, rozloučit se a nazdar. Stačilo.
mach
Příspěvky: 4365
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 262 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Ja být majitel tak už podlejzam a posilam chlebicky Varadovi bude volny a na extraligu vyborny trenér se Zadinou...
Zapchan
Příspěvky: 217
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

Po tom katastrofálním konci základní části sem nečekal zázraky ale že to bude končit situací kdy jednu přesilovku bude hrát Paulovič jako tvůrce hry v podstatě a druhou dokonce Kaut :crazy: tak to je tedy silný kafe. Král po celosezonním hledání sestavy opět končí chaosem a zmarem stejně jako loni. No doufám že aspon zítra vyhrajeme. Doufám že Opa už sundal růžové brýle a rozloučí se s trenéry i hráči jako Roman, Hecl, tři lednové "posily" jsou jasné. U dalších kteří mají smlouvy si tedy vůbec nejsem jistý přínosem Mikuše a především Pauloviče. Poulu vrátit do role poctivého bojovníka ve třetí lajně a nečekat od něj 35 bodů. Pokud chceme hrát o titul tak je třeba si přestat lhát do kapsy a přivést opravdovou kvalitu.
Stingy
Příspěvky: 173
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 208 krát
Obdržel "To se mi líbí": 45 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Dnes to byl snad nejhorsi zapas, na kterym jsem byl. Vzdyt to je uplna ostuda hrat takhle doma pred vyprodanou halou. Prvni tretina jeste sla, ale dalsi dve jsme se ani nemohli dostat do pasma, natoz se tam udrzet. Hrat proti motoru nahazovani na mantaky opravdu neni cesta. Ve druhy tretine jsem musel i rozkliknout statistiku na livesportu, jestli vubec mame nejakou strelu, svete div se svitily tam dve. Hrachovina z nas musi mit prdel, vzdyt on se nemusi ani nijak snazit, vsechny strely krasne vidi a ty co tam sotva dolitnou si jen schramstne jak mouchu.
in-spyder
Příspěvky: 1735
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

K dnešnímu hokeji asi jen to, ze jsem netušil, ze mne moje tipy na čtvrtfinále 4x 4:0 bude kazit zrovna Hradec.

Co si budeme povídat, forma z konce sezóny zůstala, jen nám to trochu zkreslily 4 zápasy se Zlínem a Vary. Ale řekneme si to narovinu, s Richardem, bez Richarda, s Frodem, bez Froda, ale hlavně s útočníky, kteří nedají ve hře 5:5 jediný gól za tři zápasy, netrefili by bránu i kdyby v ní bylo jako ve Štichově hlavě a s elánem který z nich přímo stříká proudem, je to těžké.

Kousy věcně rozhazuje rukama, když Cam nejde střídat, Cam který padá při každém boji o puk raději, aby nebylo vidět, ze se mu nechce vracet, Poula který ztratil i to málo co v průběhu sezóny týmu dával (buly), Blüma který směřuje do NHL, ale spíše do té české, Činel s Řekou, kteří se setkávají s realitou, že soupeř je na ně prostě připraven, Paulovič který má hokejovou amnesii, pze vypadá jak kdyby zapomněl držet i hokejku, čemuž mu zdatně sekunduje krajan Mikuš, s Andělem který se ocitnul v extraligovém týmu asi omylem, a mladíky, kteří by neměli hrát spolu, pze jim pár střídání vyšlo, ale měli by sbírat postupně zkušenosti se staršími borcemi, kteří je ale v našem týmu mezi sebe nepustí.

Pak se sejde to, že nadšení útočníci Kolář s Koštětem, jaksi když dojedou do útočného pásma, tak zbyly borci se diví co tam dělají a nechají je v tom, a raději se dozadu ani nevrací.

Po tom všem se k těm zoufalcům na ledě přidává i zoufalá lavička, která se snaží reinkarnovat Kauta, kterého asi omylem či zatměním mysli pošlou i na přesilovku s tím, že ten chudák ví, ze tam je omylem, pze proste to není první náruč. Korunu tomu dávají asi i tím, ze hustí do hlav těch hráčů, že jednou ta přesilovka, i když ji hrajete pořád stejně, stejně blbě na Řeku, který třeba ani není na ledě, musí vyjít, tak proč něco měnit, i kdyby to mělo být na padesátý pokus. Nehledě na to, že při druhem gólu jsme hráli notných pár sekund ve třech, pze nikdo nevědel/nechtěl kdo na ten led ma jít, jak kdyby to měli všichni za trest “vlezeš tam a budeš klikovat”.

No, kádr se musí skládat asi trochu jinak, je třeba začít třeba tím, že zde bude kombinace hráčů trenérů taková, ze zde bude synergie v tom, ze daný trener bude mít respekt a slovo a móresi hráčů, ze se mne chce, nechce, s tím jo, s tím ne, jdu střídat rychle, pomalu, nebudou existovat. A prostě bude to mít nějaký standard a řád a nebude to vypadat jako partička při bandy hokeji, kde se rozhážou hokejky na slepo mezi nohama kdo s kým bude hrát.

No nic, dnes, tuto sezónu, naposledy. Výhru přát si budu. Hezký začátek jara všem a na konec, je to jen sport a zábava a jsou na světě důležitější věci než semifinále, či Perštýňák, což obzvláště v dnešní době naživo vidíme.


Sent from my iPhone using Tapatalk
frysta
Příspěvky: 3414
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 267 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

in-spyder píše: 26 bře 2022 01:29 K dnešnímu hokeji asi jen to, ze jsem netušil, ze mne moje tipy na čtvrtfinále 4x 4:0 bude kazit zrovna Hradec.

Co si budeme povídat, forma z konce sezóny zůstala, jen nám to trochu zkreslily 4 zápasy se Zlínem a Vary. Ale řekneme si to narovinu, s Richardem, bez Richarda, s Frodem, bez Froda, ale hlavně s útočníky, kteří nedají ve hře 5:5 jediný gól za tři zápasy, netrefili by bránu i kdyby v ní bylo jako ve Štichově hlavě a s elánem který z nich přímo stříká proudem, je to těžké.

Kousy věcně rozhazuje rukama, když Cam nejde střídat, Cam který padá při každém boji o puk raději, aby nebylo vidět, ze se mu nechce vracet, Poula který ztratil i to málo co v průběhu sezóny týmu dával (buly), Blüma který směřuje do NHL, ale spíše do té české, Činel s Řekou, kteří se setkávají s realitou, že soupeř je na ně prostě připraven, Paulovič který má hokejovou amnesii, pze vypadá jak kdyby zapomněl držet i hokejku, čemuž mu zdatně sekunduje krajan Mikuš, s Andělem který se ocitnul v extraligovém týmu asi omylem, a mladíky, kteří by neměli hrát spolu, pze jim pár střídání vyšlo, ale měli by sbírat postupně zkušenosti se staršími borcemi, kteří je ale v našem týmu mezi sebe nepustí.

Pak se sejde to, že nadšení útočníci Kolář s Koštětem, jaksi když dojedou do útočného pásma, tak zbyly borci se diví co tam dělají a nechají je v tom, a raději se dozadu ani nevrací.

Po tom všem se k těm zoufalcům na ledě přidává i zoufalá lavička, která se snaží reinkarnovat Kauta, kterého asi omylem či zatměním mysli pošlou i na přesilovku s tím, že ten chudák ví, ze tam je omylem, pze proste to není první náruč. Korunu tomu dávají asi i tím, ze hustí do hlav těch hráčů, že jednou ta přesilovka, i když ji hrajete pořád stejně, stejně blbě na Řeku, který třeba ani není na ledě, musí vyjít, tak proč něco měnit, i kdyby to mělo být na padesátý pokus. Nehledě na to, že při druhem gólu jsme hráli notných pár sekund ve třech, pze nikdo nevědel/nechtěl kdo na ten led ma jít, jak kdyby to měli všichni za trest “vlezeš tam a budeš klikovat”.

No, kádr se musí skládat asi trochu jinak, je třeba začít třeba tím, že zde bude kombinace hráčů trenérů taková, ze zde bude synergie v tom, ze daný trener bude mít respekt a slovo a móresi hráčů, ze se mne chce, nechce, s tím jo, s tím ne, jdu střídat rychle, pomalu, nebudou existovat. A prostě bude to mít nějaký standard a řád a nebude to vypadat jako partička při bandy hokeji, kde se rozhážou hokejky na slepo mezi nohama kdo s kým bude hrát.

No nic, dnes, tuto sezónu, naposledy. Výhru přát si budu. Hezký začátek jara všem a na konec, je to jen sport a zábava a jsou na světě důležitější věci než semifinále, či Perštýňák, což obzvláště v dnešní době naživo vidíme.


Sent from my iPhone using Tapatalk

:goodpost:

Pozastavil jsem se více u toho, jak teď Král řeší PP. Určitě zná kvality Camary, Říčky, Kousala nebo Pauloviče. Proč to teda tak zvláštně míchá? Fakt mám uvěřit tomu, že je hloupý, jak tady někteří tvrdí? Nemyslím si to. Třeba mu Paulovic, plní aspoň nějaké pokyny, narozdil od jiných mistrů. Vsadil bych více na to, že v kabině je několik potížistů, ale to vyleze ven možná později. Padaly tu i teze, že Modrý přesně "ví" a jakou stanovil taktiku. Prosím vás, kdo si to fakt myslíte, objasnit jednu věc. Jaká super taktika dovede k tak obřímu úspěchu, že jste doma celý zápas jasně horší, zvoní týče, že už je ani nepočítáte a pak se na poslední chvíli 2x odrazí naprosto ideálně kotouč a jste za kinga? Ten zápas mohl skončit 1:5 a nikdo by necek, že?

Jsem pro změnu, pomůže týmu i Královi a spol. Jsem rovněž pro změnu rádoby manažerů, protože nemají jen dostávat plat, ale mít i zodpovědnost. Divím se, že to majitel nevidí, ale moje peníze nesplachuje. :)
Jaký bude asi výraz nového kouče, až mu kluci budou vysvětlovat, kdo s kým může a nemůže hrát, kdo by měl více chodit na PP...a to ještě pár osobnosti dorazí.
Pro mě osobně je trochu zklamáním Poula. Přál jsem mu letos konečně povedené PO, ale ještě nedozrál. Škoda.
Kritiku a posměšky na mladé, včetně Blimy, vůbec nechápu. Ano, čekali jsme všichni víc, ale jejich čas přijde. Možná dokonce v našem dresu, pokud je nevyženeme.

Na závěr jeden zajímavý tip. Kurz na postup už je skoro 12. :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5818
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 161 krát
Obdržel "To se mi líbí": 862 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

velká prdel ovšem je, že jsme koncem ledna "doplnili tým o tři hráče, aby byl dostatečně široký v případě zranění, marodky..." a kde teď teda jsou, ty tři hráči? Zoufalci ze Slovenska, ruskýho pralesa.... jasně, nebyli drazí... ale zadara tady taky nehrají... jasnej fail Salfickýho....
když už se tady vyhazují trenéři a většina hráčů, tak podle mě první by měl jít tento kašpar....samozřejmě, měl jít už dávno.... V tomhle mě Dědek sere, že nemá koule kopnout toho trotla do prdele...bohužel opět naráží na Salfickýho politickou angažovanost na radnici.... podle mě jediná šance jak se toho blba zbavit je na voličích... když nebude Salfickej v zastupku, nebude ho už Dědek potřebovat v klubu....
vždyť ten trouba je tady už takových let... a výsledky jeho práce? velký hovno.... zpočátku těžký podprůměr, baráže, záchrany na poslední chvíli.... pak dvě sezony s téměř neomezeným budgetem výplach ve čtvrtfinále.....
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1693
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Z treneru co tu nepusobili behem.obdobi blbecka Salfickeho me napada jen Augusta a Orsagh. Zbytek uz tu byl nebo to jsou uz odpadlici.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1127
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 451 krát
Obdržel "To se mi líbí": 255 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Matess píše: 25 bře 2022 22:37 Tak podle Richarda jsme přesilovky nesehráli špatně. Pokud si tohle myslí tak už pak chápu, že stojej tak za hovno, protože podle Ríši s nima očividně není nic špatně.
Tak když si to vezmeš podle schopností, například Kauta s Paulovičem, tak třeba tohle je jejich maximum, tak to Richardovi stačí.
Tesla a Devils
Zamčeno