Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
lucas003
Příspěvky: 2772
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 435 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Dassty píše: 23 bře 2022 11:59 Myslím, že tady nejde o žádné kadrovani, ale popsání situace a jeho názor na to. A ja s nim souhlasím. Někdy se stydím, jaká hysterie se odehrava na sociálních sítích, když někdo něco řekne proti Dynamu. Útoky typu “další expert” apod. Diskuze by měla mít nějakou úroveň. Pokud se jedna o konstruktivní kritiku, tak nevidím důvod proč s tím někdo nemuze vyjít ven. Pokud se jedna jen o možnost si do nás kopnout, dá se jistá obrana pochopit. Ale zase, mělo by to mít nějakou úroveň než jen hloupé urážení druhého. To se pak člověk snižuje na jeho, možná i pod jeho úroveň.

A i fandeni by mělo mít nějakou úroveň. Rypnout si do soupeře slušnou a vtipnou formou. Vymyslet něco originálního.
Viz třeba choreo tenkrát v Hradci, HC Mlha Mechov a na pokřik není vás slyšet odpověď není vás vidět. Vzhledem k mlze, která se na jejich stadionu objevuje.

Hlavně by měl člověk mít na paměti, ze jde pořad jen o hokej. Porážky mrzi, ale ke sportu patří.

Jinak naše největší slabina jsou presilovky. To ze se Motoru předvedl famózní obrat se stane jednou za 50 zapasu. Ale kluci musí zabrat na presilovkach, tam můžou tu sérii zlomit.
Motoru možná za 50 zápasů. Nám letos stejná věc asi popáté. Minimálně..
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5847
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Stalo se už někdy v NHL, že by byli dva český brankáři v zápase na soupisce jednoho týmu? Arizona povolala nahoru Kořenáře, takže je možný, že bude dělat dvojku Vejmelkovi (nebo naopak)....
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

tau píše: 23 bře 2022 12:10 Stalo se už někdy v NHL, že by byli dva český brankáři v zápase na soupisce jednoho týmu? Arizona povolala nahoru Kořenáře, takže je možný, že bude dělat dvojku Vejmelkovi (nebo naopak)....
Nevím jestli se to už stalo, ale v noci už dělal Karlovi dvojku .... Nicméně je to na 1-2 zápasy ... Arizona podepsala Säteriho
🔴⚪
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 766
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 335 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

tau píše: 23 bře 2022 12:10 Stalo se už někdy v NHL, že by byli dva český brankáři v zápase na soupisce jednoho týmu? Arizona povolala nahoru Kořenáře, takže je možný, že bude dělat dvojku Vejmelkovi (nebo naopak)....
Pamatuju, že se kdysi v LA sešli Čechman s Hnildou, ten ale moc nechytal. I tak ale určitě spolu šli do několika špílů.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 766
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 335 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Dassty píše: 23 bře 2022 11:59 Myslím, že tady nejde o žádné kadrovani, ale popsání situace a jeho názor na to. A ja s nim souhlasím. Někdy se stydím, jaká hysterie se odehrava na sociálních sítích, když někdo něco řekne proti Dynamu. Útoky typu “další expert” apod. Diskuze by měla mít nějakou úroveň. Pokud se jedna o konstruktivní kritiku, tak nevidím důvod proč s tím někdo nemuze vyjít ven. Pokud se jedna jen o možnost si do nás kopnout, dá se jistá obrana pochopit. Ale zase, mělo by to mít nějakou úroveň než jen hloupé urážení druhého. To se pak člověk snižuje na jeho, možná i pod jeho úroveň.

A i fandeni by mělo mít nějakou úroveň. Rypnout si do soupeře slušnou a vtipnou formou. Vymyslet něco originálního.
Viz třeba choreo tenkrát v Hradci, HC Mlha Mechov a na pokřik není vás slyšet odpověď není vás vidět. Vzhledem k mlze, která se na jejich stadionu objevuje.

Hlavně by měl člověk mít na paměti, ze jde pořad jen o hokej. Porážky mrzi, ale ke sportu patří.

Jinak naše největší slabina jsou presilovky. To ze se Motoru předvedl famózní obrat se stane jednou za 50 zapasu. Ale kluci musí zabrat na presilovkach, tam můžou tu sérii zlomit.
OK, beru, každý to vidíme po svém. Pro mě fandění není žádná intelektuální disciplína. Buď fandíš nebo nefandíš, všechno ostatní jsou jen kecy.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7550
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 603 krát
Obdržel "To se mi líbí": 811 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 273
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 29 krát
Obdržel "To se mi líbí": 196 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Tak ubrecenci Budejic vyhrozujou Tondoj, ze ho srovnaj. Asi by chtelo tem kokotum udelat tady peklo.
Cavalera
Příspěvky: 2351
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Propulse píše: 23 bře 2022 13:23
tak to musela bejt morda,že ho tady udrželi
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Cavalera píše: 23 bře 2022 13:33 tak to musela bejt morda,že ho tady udrželi
Nechtelo se mu ven. A to ze nabidky mel. Je tady spokojenej a sedlo mu to herne.
Cavalera
Příspěvky: 2351
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Rokytnice píše: 23 bře 2022 13:25 Tak ubrecenci Budejic vyhrozujou Tondoj, ze ho srovnaj. Asi by chtelo tem kokotum udelat tady peklo.
obyčejný play-off žvásty
Cavalera
Příspěvky: 2351
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Propulse píše: 23 bře 2022 13:35 Nechtelo se mu ven. A to ze nabidky mel. Je tady spokojenej a sedlo mu to herne.
ok jsem rád,ale fakt by mě zajímalo kolik má +-
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4900
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 825 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Rokytnice píše: 23 bře 2022 13:25 Tak ubrecenci Budejic vyhrozujou Tondoj, ze ho srovnaj. Asi by chtelo tem kokotum udelat tady peklo.
To bude vystrizliveni. Ja uz ani nechci medaili tvl, ja jen chci vyradit Motor
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Tyvole ten Košťál :D Jestli jsem něco nečekal, tak je to tohle. Zajistit si nejlepšího ofenzivního beka v lize na 5 let je neskutečný. Radši nechci vědět kolik mu platěj, ale ten typek si zaslouží každou korunu. Neskutečný, fakt jsem se bál toho, že v létě odejde
zdendik
Příspěvky: 143
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

hlavně aby to po podpisu neupadlo herně...viz Kloudy a Cam :rock:
vh9913
Příspěvky: 403
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Super, Dědek zase překvapil. Super tah, jsem rád, že tady Honza prodloužil.

Jenom si říkám, vždy se něco v kabině v Dynamu děje, je to propírané veřejností a médii. Ale kdyby to tady bylo tak na hovn*, tak tady Košťálek neprodlouží. Sparta/Třinec/v zahraničí by mu dali určitě stejně, ne-li více.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3414
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 383 krát
Obdržel "To se mi líbí": 622 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

tau píše: 23 bře 2022 12:10 Stalo se už někdy v NHL, že by byli dva český brankáři v zápase na soupisce jednoho týmu? Arizona povolala nahoru Kořenáře, takže je možný, že bude dělat dvojku Vejmelkovi (nebo naopak)....
Minimálně Vokoun a Neuvirth v Capitals 😉
2011-2012
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8615
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 510 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Jsem si trochu prisypal sul do ran a pustil zaznam ty vcerejsi koncovky. Kdyz tam Reka vypichnul asi minutu a ctvrt do konce tu prihravku na nasi modry, tak to vypadalo fakt nadejne. Ale pak ta pasivita ve vlastnim pasmu, vsichni v bloku pred kasou, vykoupani Kousala od Percyho jak žáčka. No budiž. Stane se. Ale co tam pak predvedli ty dalsi v ty posledni pulminute? Strasna laxnost a neduraz. A Poula tvl. Nejdriv ztrati puk za nasi modrou a pak dalsi souboj o puk za nasi branou, kdy tam jen hokejkou stoura jak do hovna. Zrovna on, takovej poctivak a buldog. Tam proste neni nastaveni na play-off mód ani náhodou.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7704
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 778 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Koště se smlouvou do 2027... To teda čumím.

KHL je nejspíš vyřízená záležitost a trh se mění za pochodu. A pokud se Honza s malým prckem nikam nežene (KHL mohl podepsat i loni a předloni), tak není dobrá smlouva v klubu, kde mu to sedlo, zase možná až takový překvapení. I když délka samozřejmě ano.
Jakub82
Příspěvky: 2667
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Chlapec z Motoru napsal A, ale je potřeba napsat i B. Já jsem byl například "napaden" jedním fanouškem Motoru a na tribuně (sezení) nám to dali taky sežrat. Publikum je mnohem horší než u nás.
Nechápu někdy naši sebekritiku.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5847
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Řekl bych, že částka přebila i případný nabídky ze Skandinávie, možná i Švýcarska. O Putinstánu se nemá cenu bavit, tam je to doufám na hodně dlouho mrtvý... Navíc Skandinávci a Švýcaři určitě s podpisy vyčkávají... Takže Košťálek vzal velmi kvalitní jistotou....Upřímně jsem čekal, že ho prodloužíme.... Ale že na tak dlouho, to je překvapení... Výstupní klauzuli, pokud ji ve smlouvě má, podle mě nevyužije ani Frodl....
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

tau píše: 23 bře 2022 14:13 Řekl bych, že částka přebila i případný nabídky ze Skandinávie, možná i Švýcarska. O Putinstánu se nemá cenu bavit, tam je to doufám na hodně dlouho mrtvý... Navíc Skandinávci a Švýcaři určitě s podpisy vyčkávají... Takže Košťálek vzal velmi kvalitní jistotou....Upřímně jsem čekal, že ho prodloužíme.... Ale že na tak dlouho, to je překvapení... Výstupní klauzuli, pokud ji ve smlouvě má, podle mě nevyužije ani Frodl....
Co se tyce financi, tak by dostal vic jedine ve Svycarsku. Ale tam si pockaji na hrace z KHL. Oproti Finsku maji ti lepsi a nejlepsi hraci v extralize lepsi penize. Svedsko si sveho top hrace zaplati ale taky treba ne tak, jak Sparta sveho top playera a nebo i my.

Zvolil prijemnou jistotu, ja jsem spokojenej. ;-)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7704
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 778 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

vh9913 píše: 23 bře 2022 13:50 Super, Dědek zase překvapil. Super tah, jsem rád, že tady Honza prodloužil.

Jenom si říkám, vždy se něco v kabině v Dynamu děje, je to propírané veřejností a médii. Ale kdyby to tady bylo tak na hovn*, tak tady Košťálek neprodlouží. Sparta/Třinec/v zahraničí by mu dali určitě stejně, ne-li více.
Všechny zprávy z kabiny nebo o kabině musí brát člověk s rezervou. Jako v každým pracovním kolektivu si všichni neskáčou kolem ramen, všichni spolu nejezdí na dovolený, jsou lepší a horší chvíle. Umocněno tím, že je to mladej mužskej kolektiv a nepracují v kanclu nebo ve fabrice. Jde o to, aby nějakej konflikt nepřesáhl nějakou běžnou míru. Nic víc, nic míň. Vždy se mi vybaví výrok Jaroslava Holíka, že myslet si, že 20 mladých chlapů v kabině můžou být všechno kámoši, kteří se na sebe jen usmívají, je směšný. Ale i frajeři, kteří spolu mimo trénink ani nepromluví, protože si nemají vlastně co říct, můžou na ledě táhnout za jeden provaz.

Když jsem před časem poslouchal Janka Lašáka, kterýho mám rád a rád na jeho působení tady vzpomínám, jak parta v sezoně 04/05 byla úplně bezchybná, všichni spolu pekli atd, tak jsem se musel i trochu smát. Konečnej výsledek sezony a čas zahladí spoustu věcí a je to tak dobře. :-)


Naposledy upravil(a) tomaso25 dne 23 bře 2022 14:23, celkem upraveno 2 x.
Jakub82
Příspěvky: 2667
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Oba dva zápasy měli kluci vyhrát. Byli lepší, ale v tom nejdůležitějším ne a to jjít za hranu bojovnosti. Dřeli (to je bez debat), ale ČB tam bylo o malinko více toho nasazení. Velcí sympaťáci jsou Říčka a Cinel. A Říčka byl fakt nahecovaný před druhým zápasem. Camara byl oba zápasy výborný. Bojoval, dorážel, krásná asistence, plus další nahrávka před poloprázdnou bránu na Blumela.
Stars
Příspěvky: 6741
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 623 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Honza Košťálek dobrá zpráva, jsem rád... tohle je :clap: :clap: :clap:
Zamčeno